המחזור העשירי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/10/10.

1. AW forever Member

תגיד אתה ראית בחיים שלך גול כזה?
    השדרים האנגלים כמעט מתו בעמדת שידור.
    אני מסכים עם כל מה שנאמר פה לגביי זה שהצדק הקוסמי נעשה וכו', אבל דברים כאלה רואים רק בOT.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר כזה ספציפית, לא, אבל ראיתי דברים מוזרים בכדורגל וראיתי לפני כמה שבועות גול משעשע (אם כי ממש לא זהה) של ליברפול נגד סנדרלנד. לא, אין לזה שום קשר לאפקט אולד טראפורד, כי הייתי מצפה לפחות מאפקט אולד טראפורד שיסדר לי פנדל מוצדק...

אגב, ייתכן שקלטנבורג לא שרק לנגיעת היד כי הכדור בכל מקרה הגיע לגומש אז הוא נתן יתרון (הרי עדיף שהמשחק יזרום מאשר לחדש אותו בבעיטה חופשית). זה שגומש החליט בשבילו שהיתה בעיטה חופשית, נו...

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/10
  3. קינג לדלי Member

אולי השופט לא שרק ליד של נאני בגלל שהוא האמין שאם הכדור לא היה משחק ביד שלו אז הוא היה הולך לטייל בסטרטפורד אנד ?

אל אל יחזקאל....

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל אל יחזקאל, ואל אל עמק יזרעאל. בפעם הבאה שנקבל פנדל לא מוצדק באולד טראפורד, אני אזכיר לכולם שאי אפשר להתלונן על אפקט אולד טראפורד בעניין הזה כי זה קורה גם במגרשים אחרים...

5. קינג לדלי Member

נתראה ב2050.

בית אבות בית בכפר.
    הכי טוב שם.

6. the white pele Member

ערן, אני מתפלא עליך. אתה מאלה פה שכן מבינים את המשחק. על מה זעקות השבר שלך?
    השופט פיספס פנדל ברור(ואדום) ויד ברורה של נאני.לא הפסדת את המשחק בגלל זה אלא בגלל אנמיות וחוסר אומץ. תפסת את יונייטד בתקופה שבירה, קצת חסרת ביטחון, מאופקת וללא שניים מהמוציאים לפועל העיקריים שלה(רוני וולנסיה).יונייטד קצת יותר רגועה, היתה גומרת את המשחק בחצי הראשון...

7. קינג לדלי Member

מה זה קשור עכשיו לאיך שיחקנו יואב ?
    מסכים עם כל מילה וכן היינו אנמים.
    לתת לך 200 דוגמאות לקבוצות ששיחקו הרבה יותר גרוע מאיתנו והצליחו לחזור עם נקודה בסוף ?

למה התקווה שלי לשער שיוויון צריכה להיגמר ע"י אותו שופט שגמר לי שער ניצחון באותו מגרש ?
    למה ?

למה האווארד ווב שורק לפנדל ומתנצל עליו אחרי זה ומחזיר אתכם למשחק ?

למה ?

אתה יודע כמה פעמים שופטים גמרו אותנו אצלכם ?

אין קשר לשיחקנו טוב או לא.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק, זה לחלוטין לא משנה שהתוצאה היתה 0-1. הייתם במשחק וקבוצות הרבה יותר חלשות מספרס השוו נגדנו העונה בדקות האלו.

הבעיה שהטעות הגדולה של השופט היתה דווקא באי שריקת פנדל לטובתנו, ושהגול נובע יותר מכל מכך שגומש החליט לשחרר את הכדור כשלא היתה שריקה... (ואגב, איזה 8 מטר מהמקום בו היתה יד...).

9. the white pele Member

כמו שאני מבין, קאבול היה זה שהרס לך את הסיכוי להשוות.
    זה מה שהיה לדורפן להגיד על המקרה:
    המסקנות מהשער השני הן שנאני היה מרוכז וחכם, גומש היה לא מרוכז וטיפש ולכן אי הבנה הופכת לפארסה. למי שלא ראה: נאני נגע ביד אבל גומש תפס את הכדור בידו. על כך אין ויכוח. השופט העדיף לא לשרוק כי למעשה כדור ביד של השוער הוא מצב יותר טוב מבעיטת עונשין בסיטואציה הזו. זו במקרה הגרוע טעות קטנה ביותר לעומת כדורגלן שלא מחכה לשריקה ופועל כאילו היא נשרקה.

גומז שם את הכדור על הדשא כי הוא חושב שזו בעיטת עונשין. ונאני מגלגל פנימה. הוא אפילו מסתכל על השופט בכדי לוודא שהמשחק "חי". בכדי לא לקבל צהוב אם יבעט בכדור.

דעתי היא כזו:

האם השופט צריך היה להתרשם מכך שהטעות של גומז היא בוודאי תמימה? לא. גם אם טעה בעניין בעיטת העונשין מה שגומש עשה שקול לשחקן שחושב שהוכשל ברחבה אז הוא לוקח כדור ביד ומניח אותו על נקודת ה-11. כלומטר טמטום.

10. Selby Member

ועוד תהייה, נאני נגע ביד כמעט מחוץ למגרש, למה גומס הניח את הכדור כל כך רחוק משם?

11. George Best Member

וואו, זה בדיוק, אבל בדיוק מה שאמרתי לכל החבורה בפוגי.
    בכלל הייתי כוכב היום...חזיתי גול של וידיץ' בכדור החופשי וגם הייתי היחיד שחשב שברבה יפנה את המקום לסקולסי...

ערן, תעשה לנו טובה.
    אין לך על מה לבכות על אחת כמה וכמה שהמשחק היה נגמר בפנדל ואדום אילולא אותו שופט מכוער טועה ובגדול.

12. AW forever Member

אני מצטער אבל אני לא מבין איך המקרה שקול לשחקן שחושב שהוכשל ולוקח את הכדור ביד ומניח אותו על נק' ה11? הרי הבאת פה את דורפן שאמר בעצמו שבעיטת שוער הייתה סיטואציה פחות טובה לגומז מאשר כדור ביד, אז איזה יתרון גדול היה לו להניח את הכדור לבעיטה אם הוא לא חשב בתמימות שנשרקה שריקה? ואיך אפשר היה לחשוב שלא נשרקה שריקה? בקיצור, עוד הזיה מתוצרת תיאטרון ההזיות.

13. GiladG2 Member

אז כשצ'מאח הוציא את החליפה וצלל נגד ברמינגהאם זה היה אפקט כלשהו או סתם טעות שיפוט שקורה באמירייטס לעיתים רחוקות? או שאלה דברים הזויים שקורים רק ב OT, כי משום מה זכורים לי שני מקרים הזויים לא פחות בסנדרלנד נגד ליברפול, העונה ובעונה שעברה.

נאני בסך הכל בעט את הפנדל שהגיע לו, אולי היה צריך להכריז על בעיטה חוזרת כי גומז יצא קצת מקו השער, זה לא חוקי.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

14. wieitan Member

לוגיקה מדהימה ! שופט צריך להחליט באם השגיאה של השוער תמימה או פלילית
    שקול ל.....

לך תחזור על שיעורי הלוגיקה, פילוסוף בשקל תשעים. יותר פשוט להגיד השופט טעה לטובתי ומה איכפת לי, אבל לא אתה חייב להיות חכם וצודק.
    נ.ב. שבוע טוב ניצחתם בצדק.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם כל הסיפור הוא שקלטנבורג לא ראה את היד, למה זה יותר הזייה מכך שהוא לא ראה את הפנדל? אה, כי אחת הפסיקות הלכה לטובת יונייטד ואחת נגדה. אז זו שנגדה היא בסדר, וזו שלטובתה היא אפקט אולד טראפורד.

ליצנים, כבר אמרתי?