המחזור העשירי: דם, יזע ודמעות של מאמנים מפוטרים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏28/10/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ראית את החוצפנים, בתמונה מאחורי השדרן באולפן הוא קיבל מקום שווה לצידו (קצת מעל אמנם) של קאבאני! למה מי זה קאבאני?! עוד גול טיפוסי לחלוץ הטוב בפלנטה (עקומת שיפור).

קורבן הבא בבקשה, לבאנדינה רעב

2. Roma מנהלים

אפשר להציג את זה גם ככה, יותר קשור למשחק של רומא, לקוות לטעיות בהגנה ושיפוט כדאי לקבל גולים.

ההתקפה של רומא פשוט עלובה וגם עוד 3000 דקות הם לא יצליחו להשיג שער בלי טעות בהגנה.

טוטי, תחזור!

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נצחון על אינטר זאת הדרך הכי טובה לפתוח שבוע,הגיע להם אולי יותר כשמסתכלים על המשחק,אבל לחארות האלה לא מגיע כלום באמת.

אין לי כוח אפילו להכנס שוב לכל הסיפור של איפה קראסיץ'/אליה/קווליארלה אבל אנחנו כבר מתחילים לאכול על זה קש,מרקיזיו כבר אמר לפני שבוע,אחרי התיקו האחרון שהנקודות המבוזבזות האלה כבר מתחילות להעיק עלינו והוא צודק.

לא צריך להיות פסימי כדי להגיד שכנראה בסוף רצף המשחקים הנוכחי מילאן כבר תהיה לפנינו..

4. 亚历山大帕托 Member

http://i44.tinypic.com/34hf3et.Xxx

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיינה מתפרצת מול קייבו שמצדה ממשיכה להדרדר ורושמת הפסד שלישי ברציפות. נכון לדקה ה-66 התוצאה היא 3-0 לסיינה, שרושמת פתיחת עונה מסחררת מצדה. יכולה לעלות למקום השמיני אם התוצאות ישחקו לטובתה היום.

6. cazzo Il Capocuoco

ותודה למוסקארדלי שמציל אותי בפאנטאקאלצ'ו.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

מי שדיבר על ראניירי: מוראטי מלא בבתי זיקוק ורכוש רב אך להחליף מאמן שוב יהיה דבר כל כך מיותר שיש לך סגל עייף, מבוגר וחסר מוטיבציות, בנוסף לכמה ילדים מוכשרים וחסרי אישיות. הקיטוב הזה משאיר את אינטר ללא מנהיג (עד שסניידר יחזור לכושר ויתחיל לסחוב את אינטר קדימה?) וחסרת אונים העונה הנוכחית.

עוד משהו שאני לא מבין, איך זה שיש עיתונאים באיטליה שנותנים לאביאטי ציון 8? לא פחות! כרגע הוא לא עובר תקופה מזהירה במיוחד, הוא יוצא הרבה מהשער, משרה חוסר בטחון ומאגרף הרבה כדורים. גם נסטה לא מושלם בסופו של דבר. אני מחכה למקסס ותוהה למה אלגרי ממשיך לצפצף על טאיוו במקום לתת לו הזדמנויות שוות.

7. shlomydavid מנהלים

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/11
  8. cazzo Il Capocuoco

רשמי: הקורבן הנוסף של התוצאות הרעות הוא מרקו ג'אמפאולו, צ'זנה כרגע מחפשת מאמן חדש.

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

10. SerieA Il Capitano

זה שלראניירי יש סגל עייף לא מצדיק ניהול משחק כל כך גרוע. החילופים שלו כל כך גרועים שאני מתחיל להתגעגע לאגדות כמו זאקרוני.

11. eran.m Member

יש לי הערכה רבה ליובנטוס ואינטר שהודות להם אנחנו איפה שאנחנו נמצאים מבחינת היסטורית המועדון ותארים.
    לולא הם לא היו בליגה שלנו אני לא חושב שמילאן היתה אחת מ 9 מועדוני העל ( שגם יובנטוס ואינטר בינהם )
    אז אין סיבה לחשוב שאם אני מכנה אותם מרדות זה בגלל איזשהו זילזול או שנאה ( או משהו נגד מישהו ספציפית באחד מהמועדונים ), בסך הכל לא הייתי מרוצה ( כמו רוב אוהדי מילאן ) שמתוך שלושת האפשרויות לתוצאת המשחק בינהן קיבלנו את התוצאה הלא רצויה.

אני אפילו רוצה שהם יגיעו לליגת אלופות ויצליחו בליגת האלופות ( שזה לא בא על חשבוננו כמובן ).

לא כתבתי את זה מפורשות אבל עצם זה שראניירי לוזר יש חלק דיי גדול בכך בקבלת ההחלטות שלו...

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ציינת שליובה יש שחקנים עלובים למעט כמה שחקנים בודדים ושהכל ימי חסד.
    זה קצת תמוה כשמדבר אוהד של קבוצה במיקום נחות בטבלה משלך (נכון לעכשיו), ועוד יותר לאחר שאותה 'קבוצה נחותה' ניצחה גם את קבוצתך היא וגם את אינטר, גם בעונה כושלת שכזו.