המחזור הראשון בסרייה A:: פותחים עונה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏27/8/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי רק מילה אחת: אלמירון!

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קראסיץ' עושה רושם של רכש טוב אבל זה לא מספיק ויובנטוס עדיין אנמית להחריד, הזדמנות אחת לקבוצה כמו יובנטוס במחצית שלמה זה לא טוב, ליובנטוס חסר סטרייקר חזק.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שראה את יובנטוס במשחקי ההכנה ראה שיובנטוס הסתמכה לא מעט על אמאורי כחלוץ ציר, הפעם לצערה אין לה שחקן כזה וזה פוגע בקומבינציות של משחק ההתקפה. כמו כן, חושב שדל נרי מיהר לזרוק את קראסיץ' להרכב, הוא עדיין לא מוכן - מרטינז או לנזאפמה היה עוזר שם (בצד שמאל כמובן) יותר.

בארי נפלאה.

4. Joel Gion Member

כל פעם שהכדור אצלו באזור ה30 שלנו אני מתחיל להזיע. משחק גדול שלו.

כל פעם שבארי יוצאת קדימה הלב שלי מתחיל לדפוק. כדורי העומק של אלמירון לקיצונים תופסים את דה צ'לייה ומוטה עם המכנסיים למטה פעם אחר פעם, הרבה מזה בגלל הלחץ הלא מספיק טוב של מארקיזיו ומלו באזור הרחבה שלנו. בחלק ההתקפי אנחנו נראים רע מאוד, לא מאיימים חוץ מכדורי הגובה בהם יש לנו יתרון די מוחלט. האמת? במצב הנוכחי ואלא אם כן נראה שינוי דרסטי בחצי השני קרן/בעיטה חופשית של דל פיירו היא הדרך היחידה שאני רואה אותנו חוזרים למשחק הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/8/10
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרטינז נכנס במחצית במקום קראסיץ'. אחרי זה אל תגידו שדל נרי לא קורא בפורום.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלבארז תופעה. מעולם לא ראיתי שחקן שעומד לבד מול שוער ופשוט מסתובב ומתחיל לרוץ אחורה :aaarofl:

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בצמד המשחקים מול שטרום גראץ ראו שיש ליובנטוס עוד לא מעט עבודה לעשות, הפציעה של אמאורי שיבשה את העניינים עוד יותר, ובסריה A אם אתה לא מגיע מוכן אתה משלם על כך. הפגרה הקרובה רק תועיל לקבוצה. קוואליירללה, קראסיץ' ואקווילאני יתאמנו קצת עם הקבוצה ואולי גם יאקווינטה או אמאורי יחזור לתפוס את עמדת חלוץ המטרה.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הדבר שהכי היה בולט אצל יובנטוס בעבר ממזמן עבר לאינטר וזה גם שהקבוצה ממש על הפנים היא עדיין תדע לצאת לפחות עם שיוויון מהמשחק. בינתיים הקבוצה הזאת צריכה עוד זמן להתגבש אבל זה לא נראה טוב, נרפית מידי ומשעממת בחלק הקדמי.

בארי מן הצד השני ממשיכה את העונה שעברה, ההגנה לא ממש הוטרדה על ידי האין התקפה של יובנטוס אבל כל השאר שיחקו נהדר והניצחון הוא לגמרי מוצדק, דונאטי בשער אדיר מנצח את המשחק ובצדק.

הקהל של בארי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

9. Joel Gion Member

אני לא מוצא דבר אחד חיובי להגיד על המשחק שלנו. למרות היריבה הקשה והמגרש הסופר ביתי ולמרות חוסר התיאום המובן בשלב הזה, אין הצדקה להופעה כל כך אנמית. עם טיפה יותר ריכוז וחדות מצד בארי המשחק היה מסתיים בתוצאה שלא נשכח להרבה זמן. הפגרה כבר באה לנו בזמן טוב, נקווה שאחריה נתחיל לראות שיפור.

10. N כמוני Member

יובנטוס ממשיכה להראות רע. מערך ה4-4-2 קרס לחלוטין. בארי שלטה במרכז השדה, וגם באגפים לא ראיתי תרומה משמעותית, מארבעת השחקנים ששיחקו בכנפיים. מלו היה יחסית סביר אבל מרקיזיו לא הצליח לבנות שום התקפה, ולא ראיתי ממנו מסירת עומק מוצלחת אחת.
    פפה בקושי נגע בכדור, וקראסיץ' ניבה לפרוץ פעם או פעמיםם אבל המסירות שלו למרכז פשוט לא היו מדוייקות.
    לא היתה מספיק הצטרפות להתקפה של מוטה ודה צ'לייה מה שעזר לבארי לכסות על הפריצות המעטות שכבר היו של הקשרים ששיחקו בצדדים.
    על קוואריילה ודל-פיירו באמת אין מה להרחיב.
    האמת, לא בטוח שגם דייגו היה עוזר הערב.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסך הכל - תצוגת כדורגל גרועה, אבל ככה זה כש-8 שחקנים ששותפו היום היו חדשים. לא בנו את רומא ביום אחד (את בורדיסו הביאו רק אתמול), אז גם יובנטוס דורשת זמן וחיבור. מה שכן, דל נרי פספס היום בענק עם החילופים - סיסוקו שלא תרם מאומה (ממש כלום) כשמלו עוד תרם לשטף המשחק. הכניסה של סיסוקו השאירה את מרקיזיו לבד במרכז השדה והמשחק התחיל להיתקע. מילא אם סיסוקו היה בולם את בארי, מוסר ומצטרף להתקפה, אבל הוא פשוט לא עשה כלום. לא מובן לי למה קראסיץ' יצא, אבל מארטינז היה הרבה פחות טוב ממנו, למרות שהשמירה הכפולה שזכה לה הייתה בעוכריו. גם אצלו, תרומה אפסית. לנזפאמה היה טוב, עם המהירות והיצירתיות שהוסיף למשחק (קראסיץ' מומחה בזה) ולבארי היה יותר קשה להתמודד איתו ועם המהירות שלו.
    לולא ההתקפה הקיקיונית של בארי היינו יורדים מושפלים עוד בהפסקה. דה צ'לייה במשחק הכי חלש שלו שאני זוכר, למזלו קייליני מהיר וגיבה אותו כשפישל, אבל אין לי ספק שהוא החוליה החלשה בסגל.
    אני בטוח שבסיכום המשחק כל האוהדים חושבים עליו:

http://www.footballitaliano.org/wp-content/uploads/2010/03/Diego.Xxx

אם לא לנצח את המשחק, הוא בטוח היה לפחות מסדר את ההתקפה שלנו היום. קוואליירלה ודל פיירו זה שילוב רע.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מאוד מרתק התפתח בסן ניקולה שהתמלא עד 0 מקום. יובנטוס עדיין לא מוכנה לליגה ולדעתי רוב האשמה מופנית כלפי דלנרי בניהול משחק גרוע. היתה טעות של ג'יג'י לפתוח עם קראסיץ' שצריך עוד שבוע כדי להתרגל לכדורגל האיטלקי. הדבר העיקרי שדלנרי שגה בו היו החילופים שביצע- כשיובנטוס היתה בפיגור והיתה חייבת לשנות טקטיקה כדי להשיג לפחות נקודה מהמשחק המאמן החליף פעמיים קיצוני בקיצוני וקשר אחורי בקשר אחורי וכך שמר על אותו המערך. הקהל של בארי היה מדהים ואני בטוח שבלעדיו בארי לא היתה מנצחת את הביאנקונרי.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

MILAN: Abbiati; Bonera, Nesta, Thiago Silva, Antonini; Ambrosini, Pirlo, Seedorf; Ronaldinho, Borriello, Pato

LECCE: Rosati; Vives, Donati, Sini , Giuliatto, Ferrario; Munari, Giacomazzi, Grossmuller; Mesbah; Corvia

טוב, כנראה שאלגרי לא ממש מאמין באבאטה והוא לא נותן לו לפתוח, גם לא במשחק שכזה. חבל מאוד שאין חידוש בקישור וקצת דם חדש אבל אני מצפה לשילוב של בואטנג במשחק.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לן להאמין באבטה כשיש לו מגן טוב בהרבה בדמותו של בונרה...

FIORENTINA (4-2-3-1): Frey, De Silvestri, Kroldrup, Natali, Pasqual, Montolivo, C.Zanetti, Marchionni, D'Agostino, Vargas, Gilardino.

NAPOLI (3-4-2-1): De Sanctis, Campagnaro, P.Cannavaro, Aronica, Maggio, Gargano, Blasi, Dossena, Lavezzi, Hamsik, Cavani.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אלגרי היה צריך לפתוח עם אבאטה בהגנה. אבאטה ובונרה הם שני מגנים שונים זה מזה. אבאטה הוא חור הגנתי אבל תורם למשחק ההתקפה של הקבוצה ובונרה בדיוק ההפך. דווקא במשחק מול לצ'ה שההתקפה שלה יחסית חלשה, עדיף למילאן להתחיל עם אבאטה.

FORZA MILAN