המחזור הראשון בסרייה A:: פותחים עונה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏27/8/10.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית נהדרת של הרוסונרי, במיוחד של החלק הקדמי. פאטו המצטיין בינתיים עם שני שערים ואינספור איומים, העונה הוא נראה רעב מתמיד. השער הנוסף נכבש על ידי טיאגו סילבה (שער די ביזארי יש לומר) שבתחילת המשחק שחרר חתיכת פצצה שחסתה הצלה מדהימה על ידי רוזאטי. לאחר השער השלישי מילאן הורידה הילוך ובצדק כדי לשמור כוחות כי גם ככה המשחק גמור. אין צורך להתלהב מהתוצאה כי צריך לזכור נגד מי אנחנו משחקים.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, אני בטוח שד'אגוסטינו מפיח בך טיפת נחת...

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן שער בכורה נהדר מבישול פנטאסטי של ג'ילא. כל עוד פליפה עמוק בספסל...

4. 亚历山大帕托 Member

שוב מקופחים - פנדל בבעיטה של סיידורף. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Joel Gion Member

גוברטי ממש אוהב את המשחקים מול לאציו, אה? עד הטעות הטיפשית של ליכשטיינר (חיבק את דסנה ברחבה) היה משחק דו צדדי עם עדיפות קלה לרומאים, מאז הפנדל יש רק קבוצה אחת על המגרש וסאמפ משייטת לניצחון חשוב. רייה הורחק אחרי הפנדל, כנראה שהוא פלט משהו שהשופט לא אהב.

הרנאנס יתרום המון ללאציו העונה, הבעיה היחידה שלו היום היא שהוא לא יודע מתי לשחרר את הכדור בזמן. חוץ מזה, משחק בכורה טוב מאוד.

6. 亚历山大帕托 Member

גאטוזו מאז שנכנס הפגין כמה ביצועים שנראה לי מעולם לא הצליח באימונים אפילו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/8/10
  7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהדקות המעטות שראיתי(יצא על השערים של המחצית הראשונה) מילאן נראית טוב, במיוחד רונאלדיניו ופאטו. לא יכול להגיד יותר מדי על המשחק הזה.

בקשר למשחק אתמול, אפשר לחלק אותו ל2 החלקים. ה25 דקות הראשונות שלא הצלחנו לשחק ולחבר כמה 3 פסים רצופים, ומשם והלאה, כששלטנו במשחק וגם הגענו למצבים, אבל לא ניצלנו אותם. את האמת? מנז איכזב אותי מאוד. הייתה לי תחושה שהשנה זאת ה-שנה שלו מאז שהוא הגיע. שנה שעברה הוא לא עשה הרבה ולא לקח על עצמו, והשנה חשבתי שסוף סוף הוא הולך להראות את מה שמדברים עליו מאז שהוא הגיע לכאן, ועוד לפני. אז יש לו הברקה פה ושם, אבל הוא פשוט אף פעם לא יעיל. כל הזמן פסים לשום מקום, לא מרים את הראש, תוקע התקפות ולא מתואם עם השחקנים. גם קאסטי היה בינוני במקרה הטוב, מקווה שרוסי יתחיל להשתלב בהרכב. על סיסיניו אני בטח לא בונה.
    טוטי ופיזארו היו אתמול רמה מעל כולם סה"כ ואני לא מבין מה קשה כל כך לפתוח עונה כמו שצריך.

סה"כ מחזור פתיחה לא מדהים ולא רע ואין הרבה מה להגיד לגביו. האכזבה היחידה ממני היא פאלרמו שלא ניצחה את קליארי שאני ממש לא תופס ממנה, למרות שיש שם כמה שחקנים סבירים כמו איבן פאליצולי(נוסטלגיה), קונטי ואקוואפרסקה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את משחקי המחזור כי הייתי בטדי, למזלי אני יראה מחר את אינטר...

מה שכן מהתוצאות אני רואה שסאמפ פתחה טוב, מילאן הפציצה ונתנה איתות לאינטר ולליגה, ויובה, כמו יובה, המשיכה בשלה, כמו לאציו...

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

המשחק על הקרקע ומסירות העומק הזכירו לי קצת את הימים שהיה לכם מאמן על הקווים (אנצ'לוטי). אולי עוד מוקדם לומר אבל אולי הפעם יש על הקווים דמות שמבינה טוב את המשחק. אפשר להיות אופטימיים.

10. 亚历山大帕托 Member

בהחלט אין עוד "נסטה ייעץ לי להכניס את הונטלאאר" ושאר פניני השכונה של לאונרדו. ככה נראית קבוצת כדורגל מאומנת.

11. Joel Gion Member

לא ראיתי את המשחק של מילאן, אבל ידעתי למה אני רוצה את אלגרי ביובה. עם כל הכבוד לגאספריני, דונאדוני, מצארי ודי קרלו - אלגרי הוא הדבר הגדול הבא בתחום.

12. cazzo Il Capocuoco

ציפיתי מלצ'ה ליותר. אני ממש מאוכזב. לא חוכמה לשחק ככה שג'אקומאצי ושות' משאירים לך אמצע מגרש כמעט ריק, משחקים בקצב איטי, ומשאירים הגנה של ילדים (דונאטי, פראריו וסיני) מול שחקנים טכנים ברמה של מילאן. לא חוכמה. פירלו עשה מה שבא לו, גאושו עשה את השטויות שלו, וסיידורף באיטיותו הרבה גם שיחק טוב. רק אמברוזיני ופאטו עשו יחסית די הרבה תנועה לשאר השחקנים בהתקפה. בואטנג אומנם נותן לי סיבה להיות קצת אופטימי. מול קבוצות שסוגרות היטב באמצע ומשחקות מהר, למילאן אין הרבה מה למכור. ועדיין עושה רושם שהתקשורת באיטליה כבר מוכרת את מילאן כאלופת איטליה החדשה.

אה, וגאטוזו למי שלא זוכר (אייאקס 2003 לדוגמה), יש כמה טריקים מהשרוול. רק לא השפן החייכן עושה פדאלדות...

13. Carlo Zampa Member

ראיתי בשידור חוזר את המחצית הראשונה של מילאן ונדהמתי.
    אחת המחציות הטובות שראיתי מקבוצה בזמן האחרון, כדורגל נהדר. רונאלדיניו נראה טוב מאוד.
    מילאן רעבה מאוד. זה מה שזלאטן כבר הכניס לקבוצה שהייתה מתה עד לפני כמה ימים.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שזאת סוג של הלצה, אבל בלי קשר למה שהולך בחוקה - אני לא אוהב ששורקים פנדל על דברים כאלה. אם הכדור הולך החוצה, פגיעה ביד לא צריכה להחשב. הכדור של סיידורף עף למעלה והיה בדרך ליציע ולו הכדור לא היה פוגע ביד, לא היה הבדל כלשהו במהלך המשחק.

אני אופטימי מאוד, אבל פחות בגלל המשחק ויותר בגלל זלאטן. היריבה הייתה חלשה ולמרות שאפשר להסתנוור מרמת הכדורגל שלנו, היו דברים דומים יחסית בעונה שעברה במשחקים הביתיים מול סיינה, אודינזה ואפשר לומר גם במחצית הראשונה מול מנצ'סטר. צ'זנה תהיה הרבה יותר עקשנית. הדינאמיות של אמברו' הזכירה את החצי הראשון של העונה שעברה וזה טוב מאוד. אנחנו צריכים את הקאפיטאנו שלנו (WHO THE FUCK IS FLAMINI?).

בו, הצלחת לראות בסוף את המשחק של פאלרמו? מה בדיוק הלך שם? יום רע/חסר מזל של המקומיים, או עמידה איכותית שאופיינית לקליארי?

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה אני אומר (וכל אותם 90000 היושבים בציון)...

זה שער של נאפולי אתמול:

http://up203.siz.co.il/up2/mvjw21mzidki.Xxx