המחזור הראשון בפרמיירליג: I Am the Resurrection

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/8/18.

1. Gass12 Member

אם אתעלם ממוריניו שאפילו הוא יודע שזמנו עבר והוא על זמן שאול במועדון,היו כמה נקודות אור אתמול.אהבתי כמו תמיד את הנוכחות של באאי
    ברחבה.שוב הוא סוג של עוגן מבחינתי.
    אתמול ראיתי ובניגוד לעבר,מחויבות מוחלטת של פוגבה,מגדיל ראש ונלחם. אני מקווה שהוא שינה גישה,אם כן זו תהיה בהחלט חדשה מעולה.
    במחצית הראשונה רק לסטר היתה על המגרש כשבשניה יונייטד היתה טובה מינוס (רוצה לומר פחות גרועה).
    בניגוד לכותבים אחרים כאן אני לא מאחל לנו כשלון .לא חושב שהמנוול ישאר כאן מעבר לעונה הנוכחית.ולכן כשלון מחפיר העונה ישאיר סוג
    של אדמה חרוכה שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לשקם אותה בתוך עונה אחת.
    בקיצור.אני מאחל לנו הצלחה למרות מוריניו ושיהיה כאן בסיס טוב לבא אחריו.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פוגבה מתבכיין על כל נגיעה בו. תמיד רוצה פאול.
    הוא בכיין כמו המאמן שלו, לא מנהיג ולא יגדיל ראש כשיהיו קשיים.
    אולי אצל מאמן רציני הוא יכול להפוך לשחקן אחראי שאפשר לבנות עליו. בכיין אצל בכיין זה שילוב שלא יצליח.

oranfu ו-גלץ אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

גם היה לו אתמול שוב משחק חרא. לא מבין ממה התלהבו. זה לא יעבוד תחת מוריניו.
    גם הקטע של נאומים בחדר הלבשה וכביכול מנהיגות בצרפת זה בולשיט. הוא פרימדונה. השחקן האחרון שינהיג.
    אף אחד שם לא באמת לקח את זה ברצינות.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

היה לו משחק סביר, לא מדהים אבל היו לו כמה מסירות טובות וחילוצי כדור. הוא נראה מחויב יותר אבל זה מן הסתם אנרגיות של פתיחת עונה ופוסט-מונדיאל וזה יירגע בקרוב. מי שהיה מחפיר זה סאנצ'ז. מכרו לנו אותו בקיץ בתור "כמו רכש חדש, היה לו קיץ שלם לנוח ולהתאקלם" וכו', זו הייתה אחת התצוגות האיומות שראיתי. כלום לא הלך לו חוץ ממסירה אחת יפה לקראת הסיום.

avdz7 אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

בהתחלה חשבתי שכל האקשן מחר, זכרתי את המשחק של ליברפול וכמובן ארסנל-מנצ'סטר-סיטי(פתיחה אכזרית לאמרי, עם כל הכבוד להתלהבות ולקהל - סיטי קבוצה טובה בכמה דרגות וארסנל צריכה ביטחון), אבל אני רואה ניוקאסל-טוטנהאם כמשחק לא רע בכלל(עד כדי כך המצב של המגפייז גרוע ששכנר סימן אותם כמקום 17?) וכמובן צ'לסי שפותחת עונה במשחק חוץ וזה לא פשוט.

יונייטד קטסטרופה גם ביחס למשחק ראשון של עונה, משוכנע שכל קבוצת צמרת אחרת תיראה טוב ממנה ותחבר יותר משלוש מסירות בהתקפה. כבר בדקה השלישית לקבל פנדל ולהוביל זה אמור לתת ביטחון ולהוריד לחץ אבל יונייטד אנטי כדורגל. שום דבר מפוגבה חוץ מהפנדל, כנ"ל אלכסיס ולוק שואו היה הכי טוב התקפית והאמת שאני שמח בשבילו ואני מניח שגם עבור אוהדי יונייטד היה מרענן לראות מגן אחר ולא את אשלי יאנג, בעוד לגבי ולנסיה בצד השני יש תמימות דעים. הסגל של מוריניו לא רע בכלל ושיפסיק להתבכיין, "הייתי צריך שישה חילופים במחצית ולא שלושה"...

6. Mellow29 Kopite

אין מה לדבר על סאנצ׳ז ופוגבה כשהמנג׳ר על הספסל משדר דברים שהם הפוך ב-180 מעלות ממה שצריך לשדר מנג׳ר בענף ספורט קבוצתי.

Gianzola, golding, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. Clichy COYG

בעיקרון אתה צודק אבל אתמול סאנצ'ז כשל במסירות הכי פשוטות שגם בבית עם עיניים עצומות הוא צריך לדייק.

Michael Carrick אוהב/ת את זה.
  8. Don Antonio Member

או שאולי סאנצ'ז צריך להיות ה-שחקן בקבוצה ולא חלק מהפאזל אחד כזה שהכול עובר דרכו וכולם מחפשים רק אותו. קשה מאוד להתבלט כשיש לידך את פוגבה, לוקאקו, מאטה, ראשפורד שיודעים לכבוש ולייצור מצבים לא כמו בארסנל זה היה one man show.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאנצ'ז כשל בפעולות הפשוטות ביותר, הוא נראה נורא. קל להגיד זה מוריניו, יש דברים בסיסיים שמצופה ממנו לבצע. אתמול הוא הרס כמעט כל התקפה כשקיבל את הכדור.

קשר שמאלי ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין עם סאנצ'ס איננו הפעולות הפשוטות אלא זה שהוא ממעט לנקוט בהן. נראה שכמעט כל כדור שמגיע אליו הופך מיד לניסיון למסירה מתוחכמת שדינה אחת משתיים - יצירת מצב (שזה תמיד סיכוי נמוך, מה לעשות - כדורגל) או איבוד כדור.

11. alexshw Member

אני חושב שזה לא עובד כי אין ליונייטד משחק התקפה שרלוונטי לכדורגל של היום רוב הזמן.
    נכון בארסנל הוא לקח המון על עצמו, שם הייתה גם שיטה של קחו כדור ושחקו, אז היו גם משחקים שהם נהנו לשחק ועשו צירופים טובים בהתקפה.
    ביונייטד גם לא נהנים לשחק, גם אין שיטה התקפית קבוצתית, גם יש משימות הגנתיות הזויות. גם בגלל היעדר לחץ שחקני התקפה יורדים עמוק מדי.

שמעתי שבשלב מסוים בריאל, מניח בעונתו האחרונה של מוריניו, השחקנים כבר במחנה אימון הפסיקו להקשיב להוראות שלו במשחק ההתקפה, וגם בהמשך העונה.
    ביונייטד אין דמויות חזקות כל כך כדי שזה יקרה (סנצ'ס לבד לא מספיק). אין תכלית בהעסקתו.
    מעניין אם וודי שוב יתן לעסק להתרסק ואז רק יפטר, כשאין מה להציל מהעונה. העובדה שמוריניו התחיל בעימות פומבי איתו משאיר לי תקווה שמוריניו לא יסיים את העונה.

מי שתפס את העין שלי בלסטר זה צ'ילוול. עשה התקדמות אחרי פיטורי מוריניו. שיבחנו אותו בנבחרת. מה כבר יכול לקרות?

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/18
  12. Clichy COYG

עד שיש לך באנקר כמו אשלי יאנג בעמדה אתה רוצה להחליף?

סיונרה ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. oranfu Member

איך יכול להיות שלקח להם רבע שעה להראות אם היה גול או לא עם טכנולוגית קו השער?

קצת חשוד.

14. Footballover Member

סוף סוף הפרמיירליג חזרה באמת. אחרי הזבל שנאלצנו לצפות בו אתמול, קיבלנו חזרה את ההצגה הכי טובה בעיר. איזה יופי של משחק.

15. סיונרה Member

בטוטנהאם יש מלא כישרון בהתקפה, אבל משהו שם פשוט לא מתחבר, הכדורגל עצמו לא מספיק טוב.
    נכון שזה משחק ראשון, אבל דווקא הם צריכים להיות יותר מחוברים מהשאר.

16. סולשאאאר Member

חילוף משונה של בניטז.. ריצ'י היה השחקן הכי מסוכן שלו בהתקפה