המחזור הראשון בפרמיירליג: Welcome to The House of Fun

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/8/17.

1. Rashford Member

ווסטהאם קבוצה חלשה, אבל עדיין משחק מעולה.
    לא משנה מה טוני יעשה מוריניו יספסל אותו אז צריך להיפרד כי זאת העונה האחרונה שלו.
    לוקאקו פשוט מדהים, אם ימשיכו לשחק עליו ככה הוא יכול אפילו לסיים כמלך השערים.
    יונייטד עדיין יסיימו מחוץ לטופ 4.

2. oranfu Member

לא ראיתי את המשחק אבל אני מניח שיש גבול כמה אפשר להרוס סגל שנבנה בכל כך הרבה כסף.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

תביאו לפנטזי בנובמבר. תשמעו האיש לוהט בדיוק מתי שצריך.

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20840614_10209929356123023_5532136052366852026_n.Xxx?oh=a355c42abb59e42c3ce0e219a57bf18f&oe=5A2F5E7D

4. nwish Member

[קיצר,
    יש ביקורת עניינית ויש לא, אבל היום היה (ארגיובלי) המשחק הטוב ביותר שלנו מאז פרגי, ובוודאות המשחק שבו הכי נהניתי לצפות. האם יש לי השגות על הטקטיקה? כן, בטח, אני שונא את המערך עם 3 הבלמים למשל, למרות שהיום זה לא הפריע לנו, אבל צריך לומר - משחק מעולה, הכנה מעולה, ואפילו ניצול מצבים.

ואגב, את ההחתמות שלנו אני זוקף לזכות מוריניו כי וודוורד בכל זאת לא ממש חסך בכסף, אז גם בנושא הזה יש צורך לציין - הוא ידע מה הוא צריך, סימן מטרות ונתן למועדון שקט כדי להשיג אותן. זה יותר ממה שדורות של מאמני ליברפול ידעו או יכלו לעשות.

האם הוא עדיין מאמן מעולה ברמה הטקטית? לא בטוח, אבל הוא מנג'ר ברמה הגבוהה ביותר.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אם אנחנו נכשלים, זה בגלל מוריניו, ואם אנחנו מצליחים, זה בגלל הסגל, אין ספק ניתוח הגיוני ועוד מבלי לראות את המשחק ולדבר על דברים כמו ההחלטה של מוריניו לפתוח עם מאטה על חשבון הררה, החלטה שגם הנועז ביותר מאוהדי יונייטד לא היה לוקח, החלטה ששינתה את המשחק כי היא גרמה לכך שמאטה בתחילת המשחק עשה תנועה לעומק ונותר חופשי (כשבאחת ההתקפות הוא כמעט מנצל את זה כדי לתת ללוקאקו כדור מול שער ריק), ואז כשווסטהאם הבינו את זה הם כיווצו את ההגנה לכיוון האמצע כדי לנסות למנוע ממאטה את השטחים החופשים באמצע, מה שגרם לכך שנוצרו שטחים באגפים שמיקי ובעיקר ראשפורד ניצלו בצורה מצוינת.
    אבל אתה צודק, עדיף לכתוב סיסמא ריקה מתוכן על משחק שבכלל לא ראית...

Rashford אוהב/ת את זה.
  6. Andrei Kanchelskis Member

אני יותר ממקווה שנזכה לראות את כריסטיאן אריקסן משחק במונדיאל הקרוב במדי נבחרת דנמרק, זה יהיה יותר ממצער עבור שחקן אדיר כמוהו לראות את המונדיאל בטלוויזיה. אני בטוח שאם הוא יככב גם שם אז הסכום אותו תוכל טוטנהאם לדרוש עליו יהיה גבוה פי כמה מהסכום שממילא יהיה מאוד גבוה.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה מי תראה במונדיאל? כולה 3-7 משחקים לנבחרת כשבד"כ המשחקים מאוד טקטיים ולא באמת תראה את אריקסן כמו שאתה רואה אותו כל שבוע באנגליה.

לא חושב שווסטהאם חלשה כמו שנכתב מעלי. הם קיבלו בראש אז עכשיו יגידו שהם חלשים אבל בעיקרון רשמו עליהם שהם יכולים להיות מקום 7 העונה, כלומר הכי טובים מבין אלה שלא בטופ 6.
    יש להם הרבה שחקני כדורגל ברמה, יחסית, אבל אולי כקבוצה זה לא דופק.

אני לא מופתע לראות שרוני כבש שער ניצחון והיה איש המשחק, לדעתי יהיה רכש מצויין לאברטון כמו שכתבתי פה וכמה אוהדי מנ יו אמרו לי הוא גמור. יש גמור למנ יו ויש משהו אחר לאברטון. יש לו אינטיליגנציית משחק כמו לכל יתר ה22 בסגל שלהם ביחד.

8. Andrei Kanchelskis Member

ובכל זאת מגיע לשחקן ברמתו לשחק במונדיאל. אני יותר ממקווה שהוא לא יצטרף לרשימה "השחורה" של שחקני עבר אגדיים שלא זכו להופיע במונדיאל כמו לדוגמא גיגס, איאן ראש,די סטפאנו, דניס לאו, ג'ורג' וואה, ליטמאנן וכ''ו....

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר בשבילו אולי. בשבילנו זה ישעמם איתו או בלעדיו. רק יוקרה יש במונדיאל, הכדורגל עצמו זה כדור שינה במיוחד משלבי הנוק אאוט.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי ביליץ' יפוטר ראשון העונה. מבחינת סגל אין ספק שווסטהאם שווים עשירייה ראשונה, אבל משהו לא הסתדר לי עם הטקטיקה של הקרואטי גם בעונה שזה הלך טוב. משהו שם פרוץ מדי בהגנה ובקישור, ובצד השני ההתקפה לא קולחת מספיק בשביל לכפר על זה ברוב המקרים...

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  11. Andrei Kanchelskis Member

אני דווקא מהמר שזה יהיה פרנק דה בור אבל ימים יגידו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

לוקח את מאטה על הררה כל יום בשבוע בלי לחשוב פעמיים.

ריקה מתוכן? נראיתם פח אשפה כל העונה שעברה וגם בסופרקאפ. כמו שצ'לסי שלו נראו פח בשנה וחצי האחרונות שלו שם. אז כן, צר לי לנפץ את הבועה אבל עם תקציבים כאלה גם מנצ'יני לקח אליפות והוא ספק ברמה של אלישע לוי. יש גבול כמה אפשר לסרס ולהרוס סגל כל כך חזק.
    אתם מוציאים סכומים חסרי תקדים על שחקנים שיש פחות או יותר קונצנזוס לגבי האיכויות שלהם (לא מאטיץ' כרגע אבל כל השאר). מה אני אגיד לך, פחות זוקף לזכותו את העובדה שאחרי שנה הוא למד להשתמש במחיטריאן ופוגבה או שהוא מצליח לגרום ללוקאקו להבקיע.

13. Mellow29 Kopite

אתה לא רציני אורן. מוריניו פתח עם מאטה על חשבון הררה, זתומרת 4-2-3-1, החלטה שגם הנועז ביותר(!!!!) באוהדי מנ׳ יונייטד לא היה לוקח.
    איזה ביצים יש לו. טירוף.

oranfu, k_700 ו-muller אוהבים את זה.
  14. k_700 Member

ואחרי הכל אנחנו אחרי מחזור מס' 1.
    אני יודע שזה כזה נפוץ מאוד אצל אוהדי מנצ'סטר יונייטד לחגוג את המחזור הזה בשנים האחרונות כאילו הגיע הבשורה ולהתחיל לסכם את הדרך לאליפות.
    זה מחזור מס' 1.
    מהצד זה נראה קצת פתטי, בטח בהתחשב בהיסטוריה הקטנטנה שלנו של איבוד רלוונטיות לליגה במחזור 10.

נראינו טוב מאוד, ברור שהכסף הגדול עשה פה את רוב העבודה.
    מאנצ'יני לא הפריע לסגל שלו לרוץ לאליפות , מוריניו הפריע מאוד לסגל שלו ולכן יש פה מבחן לא קטן שהוא עוד צריך להוכיח שהוא מסוגל לשנות בהרגלים שלו כדי שנאמין שהוא יכול להיות לכל הפחות "מאנצ'יני".

כמו כן, בגלל שהחלון עוד לא נגמר יש כל כך הרבה קבוצות בבלאגן שאתה לא יודע באמת עד כמה הצורה של הטופ 5 בליגה יכולה להשתנות.
    בצ'לסי יש קלחת אבל זה יכול להגמר עם איזה 3 החתמות שיתנו עומק ואיכות ואף אחד לא יזכור אחר כך את התוצאות של ספטמבר ואוגוסט.
    בליברפול גם התמונה לא ברורה ואלה שתי קבוצות שבאופן מובהק היו טובות מאתנו בשנה שעברה ולכן צריך לתת להן את הקרדיט שהן עוד מסוגלות להתיישר בזמן שנותר ולאיים.

ברשת כמובן רצים עשרות פוסטים על מאטיץ' שזה הרכש שהכי היינו צריכים והרכש הכי טוב ובדיוק מה שהיה חסר לנו ומוריניו הוא מנהל שוק העברות מהגדולים שנראו בדוריניו שעדיין ממשיך לתקתק העברות(מי ישמע ממש קשה לעשות את זה במועדון שמוכן לרשום צ'קים בלי למצמץ, רק תתן שמות) וכל זה אחרי משחק אחד.
    הצורה שהרכש של מאטיץ' תבחן היא די פשוטה למען האמת- כן מוביל לאליפות או לא מוביל לאליפות.
    אחרי מחזור 1 קשה לענות על זה אם אתה לא אוהב יונייטד פנאט אבל בהמשך בהחלט נדע.

מאטיץ' היה טוב אתמול ומדאיג מאוד מול ריאל מדריד.
    נכון זו ריאל מדריד וזה בסדר אנחנו לא הבאנו אותו כדי להתמודד היום או מחרותיים מול ריאל מדריד אבל הקלות שדברים הסתבכו לו מול ריאל מדריד ישנונית (ששמרה כוחות כנראה לסופרקאפ קצת יותר חשוב עבורה) מדאיגים. מאמין שנראה את כל המערך הזה, כולל מאטה במרכז, במבחן רציני כשיהיו קבוצות שיבואו ללחוץ את מרכז הקישור שלנו. אני מקווה שהתשובה לא תהיה פתאום לזרוק את מאטיץ' ופלאיני למערכה.

בקשר לווין רוני גיל,
    וואללה ראיתי רק את התקציר ונראה שער גדול מהקריאה של המהלך בתנועה שלו ועד לנגיחה.
    אבל גיל, אתה זוכר שלריאות שלו יש עוד 37 מחזורים לתפקד, כן?
    גם שנה שעברה הוא פתח את העונה עם שער(נדמה לי גם בישול שנרשם לטובתו אחרי שמאטה בעט עליו כדור וזה זז לאחד הצדדים והגיע לשחקן שלנו שכבש מהקו).

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בטוח שבשבילכם הוא גמור.
    מדובר פה על אברטון, זה מועדון בלי שאיפות חוץ מלנצח דרבים. הוא יכול לתת עונה טובה ולהוביל אותם למקום 7 וזאת תהיה הצלחה, לדעתי יקרה משהו דומה לזה.