המחזור הראשון בפרמיירליג: Welcome to The House of Fun

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/8/17.

1. k_700 Member

השחקן הכי חלש אצל ארסנל במחצית הזאת- אוזיל.
    הדבר הכי נורא מהנצחון הזה שונגר נראה כל כך בטוח ומרוצה שהוא ימשיך עם המערך הזה עוד הרבה יותר מדי זמן.

מערך דפוק, לא מתאים לפרסונל של ארסנל.מרכז ההגנה שלהם פרוץ מתמיד ככה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טקס פתיחה מרהיב לפרמייר ליג שמספר את כל הסיפור של הליגה הזו- ריגוש, דרמה, עניין, מתח ואיכות- לצד השני.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

Blanco 7 אוהב/ת את זה.
  3. cheddar Member

העונה של ארסנל להפוך להיות ליברפול, זהו החלפנו תפקידים

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מטורף.
    לאקזט הולך להיות להיט. וונגר חייב דחוף לחזק את ההגנה,3 בלמים כולם זוועה.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מודעים לזה שקוס ומוסטאפי לא שיחקו?

הייתי אומר שגם אוזיל, אבל הוא פשוט שיחק בצד הכחול.

6. סיונרה Member

אוזיל יודע לעשות דבר אחד בכדורגל, למסור בנגיעה. לשים אותו בתור קיצוני ולהכריח אותו לעשות דברים עם הכדור זה בזבוז מוחלט של שחקן.
    לקאזט נראה כמו אחלה שחקן. איזה השתלטות הוא הביא מהאוויר במחצית השנייה.

7. DRORIKO Member

אתה כזה פולניה לפעמים, אני מסדר לך אחלה הצגה של ליל שישי ואתה עוד מקטר

8. DRORIKO Member

כשג'ירו נכנס זה די היה ברור לכולם שהוא הולך לנצח את המשחק. ביחד איתו בחשיבות ואולי אפילו מעליו הייתי שם את ראמזי. שחקן נהדר שאני מאד אוהב לראות, רק שיפסיק להיות פצוע כל הזמן רבאק.

9. oranfu Member

ראמזי שחקן טוב, לא הרבה יותר מזה.

לא יודע למי זה ברור בקשר לג'ירו כי אני רואה את האוהדים שלהם רק מתלוננים עליו.

10. k_700 Member

שנה שעברה ראמזי היה חלש מאוד(ושיחק הרבה), ג'ירו הוא מנייה בטוחה.
    שערים חשובים, אפס פוזה(הינה עכשיו ונגר מאשר בראיון אחרי המשחק שהוא בכלל הציע לו לעזוב והוא החליט להשאר למרות שידע שיש חלוץ יקר לפניו), מספרים קבועים.
    בלי ספק טופ 2-3 בקבוצה הזאת כבר הרבה שנים והכי אנדרייטד בגלל איך שהאוהדים המטורללים של ארסנל מסתכלים עליו.

בקשר לאוזיל,
    גם כשתשים אותו מאחורי החלוץ הוא יהיה נעלם.
    השחקן הכי לא יציב שאני מכיר, היום פעולה אחת נורמאלית לא עשה. הוא כל כך מתאים לארסנל ובאמת כמו שאורן אמר, אם לא ארסנל הוא כבר בפנרבחצ'ה.

Footballover, Coutinho10 ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. חוצפן חיובי Member

1. צ'ך פנסיונר. כיום הוא אחד מהשוערים הפותחים החלשים בליגה. לפחות רמה אחת פחות מאוספינה וגם משצ'זני שנמכר ליובה תמורת גרושים.
    2. ונגר שוב עם הרכב של הטרלות. שני מגנים שמאליים + הולדינג בתור בלמים. איך וולבק היצור הזה בהרכב? הייתי מעלה לפניו את ז'ירו, וולקוט, איוובי, אוספינה, אבו דיאבי, את הקביים של אבו דיאבי וסטיב בולד.
    3. ג'אקה מוסר גדול. זו פעולת הכדורגל היחידה שהוא יודע לעשות. חוץ מזה הוא חתיכת נזק. שני הבישולים שלו הם לא יותר מקיזוז שני השערים שהוא היה אחראי להם בצד השני, עם איבוד נוראי בשער השני וכיסוי מחריד בשער השלישי. דווקא אלנני היה סביר.
    4. עצוב מה נהיה מאוזיל. שחקן גמור.
    5. ז'ירו חלוץ ענק למי שעדיין לא קלט, כן. אבל אני לא יודע מי עדיין לא קלט, כי רוב התגובות שאני רואה לגביו (לפחות מתחילת העונה הקודמת) זה "למה אוהדי ארסנל מתלוננים עליו, חלוץ מצוין". את התלונות עצמן אני כבר לא ממש רואה. היחיד שלא קלט עדיין זה ונגר שממשיך להעלות אותו מהספסל במקום בהרכב. ליד לקאזט, ליד אלכסיס, לא אכפת לי, אבל הוא צריך לשחק.
    6. לקאזט לא עשה שום דבר ספקטקולרי, אבל הוא נתן משחק בכורה מאוד מאוד מרשים ואיכותי.
    7. קולאשינאץ חתיכת שחקן. גם בריון, גם אתלט, גם טכני וגם מבין את המשחק.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

האמת ששנה שעברה פחות עקבתי אחרי ארסנל(ואחרי הפרמייר ליג בכלל) אז אולי באמת היתה אצלו ירידה. בעונות שקדמו לה נהנתי לראות אותו, אני לא חושב שזה שחקן לקבוצה טובה יותר מארסנל(להוציא אולי את אלכסיס אני לא חושב שיש שם אחד כזה) אבל הוא אחלה שחקן.

K ז'ירו אחלה חלוץ,אבל מאד מוגבל, גם התקרה שלו זה ארסנל.

13. VAR Member

שנה עברה ורואים איזה אופי ונגר החדיר בשחקנים שלו. הפכו להיות קבוצה של גברים-גברים.

Mellow29 ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. k_700 Member

ז'ירו לא יכול להיות חלוץ מחליף בצ'לסי?? למה מה מיצ'י הזה עשה שהוא טוב יותר?

ואמרתי כבר לפני 4 שנים שהוא היה מקור הלעג של כל הפורום שאני לוקח אותו אלינו בלי להתבלבל, זה עדיין תקף אגב.
    אבל זה חלוץ שיפחיד את מוריניו, כי אומנם הוא אדיר בגובה אבל הוא מהאלה שגם אוהבים מאוד את המשחק על הארץ, לשתף, למסור, לעזור בהנעת כדור, לבוא מאחור, לחפש את השחקן הפנוי.

הבחור גם חתיכת מקצוען, תחשבו שהמאמן הפלגמט שלו ניסה לרמוז לו שכדאי לו לעבור בקיץ לאברטון והוא החליט למרות הכל להשאר ולהאבק על הדקות, אי אפשר שלא להעריך.

ומה זה איפה כל התגובות נגד ג'ירו?? 3-4 שנים ברציפות כל הרשת מלאה בסיסמה השחוקה הזאת של "ארסנל לא תגיע לכלום עם חלוץ כמו ג'ירו", "ארסנל לא תגיע לכלום עד שתחליף את ג'ירו בחלוץ איכותי".

מספיק לקרוא את כל הרפש שנכתב עליו בפורום הזה כדי להבין כמה הוא אנדרייטד נהדר.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/17
    oFiRzZz ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. Gunner_ForeveR Member

קודם כל , לא ראיתי איפה כל האוהדים של ארסנל "קוטשים" את ג'ירו כמו שאתם מתארים פה. סה"כ טענו שהוא לא מספיק טוב בתור חלוץ מוביל ראשון לקבוצה ששואפת לתארים ואני חושב שהטענה הזאת עדיין תקפה ולגיטמית. עכשיו, לצד לקאזט או בתור סופר-סאב הוא כמובן יהיה מצויין.
    הכי מצחיק אותי ש-K-700 יודע לקפוץ פה ברגע שג'ירו מספק לנו את השערים האלה , אבל איפה הוא בימים ותקופות פחות טובות של ג'ירו. אבל זה בסדר הוא מצחיק אותי בתגובות שלו.
    גם ראיתי שציינו פה שאנחנו מאוננים על אוזיל , אז אתה מוזמן לפורום אוהדי ארסנל בישראל לפחות (לא יודע מה הולך במקומות אחרים) ולראות איך קוטשים אותו עוד מהעונה שעברה. הוא כבר נהפך לשחקן בלתי נסבל בעיניי והגיע הזמן שיזרק לספסל.

לגבי המשחק , משחק גדול וניצחון מתוק ואחלה דרך לפתוח את העונה , אבל יחד עם זאת המון סיבות לדאגה וזה כמובן לא מפתיע מישהו.
    יש דיבורים על למאר, מאחרז וכ'ו.. אבל אנחנו חייבים להתחזק קודם כל בגזרה ההגנתית, ומבחינתי זה אומר גם בלם וגם קשר אחורי. אבל בגלל שיש לנו כל כך הרבה פצועים בעמדות האלה שתכף חוזרים לכשירות, מבחינת ונגר הם כמובן יהיו כמו רכש חדש ככה שאין הרבה למה לצפות מהשרלטן הצרפתי ..