המחזור הראשון בפרמיירליג: Welcome to The House of Fun

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/8/17.

1. k_700 Member

אני תמיד פה, גם במשחקים האלה במרץ שהוא מחטיא מחמש מטר ואתה בוחר לספר לנו איך הוא התסמין לכל הרוע והנאיביות בארסנל ואיך לא תגיעו לכלום איתו ובלה בלה בלה.
    מי ישמע.
    לפני שנתיים זכתה בליגה קבוצה שהחלוץ של היה וארדי, שנה שעברה זכתה קבוצה באליפות קלילה בלי שום חלוץ בחצי השני של העונה(קוסטה היה רוח רפאים).

הינה קיבלת את החלוץ המצויין שלך לפני ג'ירו, בוא נראה אם זה מה שיקרב אתכם לתארים.
    אני אפילו עשיתי פרדיקשיון אופטימי לעונה הזאת ואמרתי שהוא יהיה נהדר ואולי אפילו הרכש המצטיין בליגה(ועדיין לא תהיו קרובים לכלום).

את האמת בקשר לאוזיל אף אחד לא מאונן עליו פה פרט לאחד מהתקופה שהפורום הזה היה מוצף בכל מיני נאמני ונגר שכבר מזמן או תלו את עצמם או איבדו את הזכות להתלהכות חופשית ללא פיקוח.
    קוראים לו אבו דיאבי או משהו כזה. כשאוזיל יתן איזה חודש רצוף טוב אתה תראה אותו חוזר ויורד עליי שאני האפס המאופס שממשיך לחשוב שאוזיל לא טוב וכל מיני קשקושי פרופגנדות כאלה.
    בשאר הזמן הוא לא פה.

2. DRORIKO Member

התכוונתי בתור חלוץ פותח. והרי אתה בעצמך אומר שהוא יכול מקסימום להיות מחליף בצ'לסי(למוראטה....) אז אולי הוא לא צריך להיות השעיר לעזזל של ארסנל(אין לי מושג אם הוא באמת כזה, האוהדים של ארסנל הם לא בראש מעייני) אבל גם לא צריך לעוף יותר מדי עם ה"אמרתי לכם". סך הכל עוד גול שלו בתור סופר סאב, זה יפה ונחמד אבל לא מעבר.

3. k_700 Member

לא יודע מה מוראטה יהיה בשביל צ'לסי.
    כרגע מוראטה לא עבר קיץ מלא שם ושיחק 15 דקות.
    הוא בהחלט יכול להיות שם ברוטציה ואם הוא יהיה בכושר יותר טוב ממוראטה הוא יוריד אותו לספסל, זה ממש לא הזוי.
    זה לא שמוראטה הוא המנייה הכי בטוחה בבנק.

הנקודה היא שקבוצות כבר זכו בתארים על חלוצים פחות טובים מג'ירו.
    וזה לא עוד שער.
    קודם כל הוא השחקן שכבש הכי הרבה שערים מהספסל בעונה שעברה, ובלי לבדוק הוא גם השחקן שכבש הכי הרבה שערי נצחון בארסנל בשנה שעברה(אתה מוזמן לבדוק את זה, אני בטוח בנכונות הנתון).
    להגיד לך שאני מנסה לייצר פה הייפ כאילו מדובר בכפיל של הנרי או אגוורו? לא.
    יש בוודאות בליגה לפחות 4 חלוצים טובים ממנו בכל אחת מה-4 עונות האחרונות.
    זה עדיין לא אומר שהוא לא יכול להיות חלוץ פותח בקבוצה שבסך הכל רוצה לשאוף לזכות בפריימרליג, הרמה לא יותר מדי גבוהה כדי שאתה תצליח לעשות את זה רק עם קילר ברמה של סווארז.

4. DRORIKO Member

הכוונה שלי לא היתה שמוראטה חלוץ גדול,בדיוק ההפך,אבל זה פחות עקרוני.

5. Gunner_ForeveR Member

בוא נגיד שלקחת תארים עם ג'ירו לבד בחוד אתה צריך להיות מושלם בכל שאר העמדות (וגם מאמן אחר על הקווים במקרה שלנו).
    אף אחד פה לא מאשים את ג'ירו ישירות בכשלונות של ארסנל , יש המון בעיות בארסנל והרבה עמדות שדרושות חיזוק , אחת מהן לדעתי הייתה עמדת החלוץ, שיגיע חלוץ מהשורה הראשונה לפני ג'ירו ו/או לצידו.

לא יודע עד כמה זה רציני לקחת את לסטר בתור דוגמא כי זאת הייתה עונה חריגה בה כל הגדולות היו מבישות. מה גם שללסטר לא היה עומס של משחקים והיא התרכזה רק בליגה , לעומת זאת קבוצה כמו ארסנל שמשתתפת באירופה מדי עונה זקוקה לעומק וסגל רחב יותר.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין את כל הצקצוקים שלכם והטענות על אוהדי ארסנל שממליכים את אוזיל ולא מעריכים את ג'ירו.
    כל אוהדי ארסנל השפויים יודעים שאת המשחקים הגדולים של אוזיל שהם לא היו מול קבוצות ששמן הוא לודוגורץ אפשר לספור על יד אחת.
    מאידך ג׳ירו נתן למועדון הזה תפוקה אדירה והוא קיבל רק סופרלטיבים. טענתי בעצמי שהוא לא מוערך מספיק ושלצערי יהיה קשה לי להאמין שהוא ימשיך בארסנל אחרי הבאת לקאזט כי הוא לא שחקן רוטציה.
    הבעיה של ארסנל היא הבינוניות, הנאצ׳ו מונריאלים, ואל ננים. שחקנים נחמדים אבל זה הכל. בינוניות. יותר מדי בינוניות במועדון הזה. לא רוצה לשמוע על עוד ג׳נקינסון, צ׳יימברס או קוקלן. אם רביעיית ההגנה של ארסנל תהיה באופן יציב קולאסינק ביירין קוס ומוסטפי, ואם אלכסיס ישאר ואם צ׳מברליין יכנס לקצב ואם ראמסי ישמור על יציבות ואם ואם ואם השמיים הם הגבול. אבל זאת בדיוק הבעיה, כל האם האלה.
    קולאסינק יופי של רכש אבל הוא מגיע באיחור של כמה שנים טובות (מתי קלישי עזב?)
    לקאזט הוא יופי של רכש אבל הוא גם מגיע באיחור של כמה שנים טובות, כך גם צ׳ך וגם מוסטפי וכנראה גם הקשר האחורי שאנו מייחלים לו שנים או הקיצוני הימני שאנחנו משוועים לו או הסופר סאב הקיצוני המהיר שיהווה תחליף ראוי לשחקני ההרכב גם הם יגיעו בסופו של דבר, אבל גם זה יקח שנים.
    בגלל זה תמיד חסר לנו הגרוש ללירה, בגלל זה בקצב הזה לא נגיע לשום דבר, בגלל זה על כל צעד קדימה, אלכסיס ואוקס יעזבו אותנו וימשכו את המועדון 10 צעדים אחורה ובגלל זה כל עוד וונגר כאן, נמשיך להיתקע בבינוניות.
    קשר אחורי מהטופ, ריאד מאחרז שהוא אופציה סופר ריאלית ובלם ברמה גבוהה כמו שהמנצ׳סטריות וצ׳לסי השכילו לקנות, הם ההבדל בין החרא שאנחנו רואים מ2008 2009 לבין מועמדת אמיתית לאליפות.

Raulito, EsheD, Coutinho10 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

ונגר יצא מהקיבעון רק בדבר אחד: הוא הבין חלקית שחוקי השוק השתנו והוא מוכן לבזבז, אם זה על אוזיל, על אלכסיס או על לאקאזט שייתן את הטון העונה. אבל שימו לב, מה עם שחקני הגנה וקישור? הצירוף של פטר צ'ך היה הברקה, חבל שלא היו עוד רכישות כאלה. גם אני לא רואה את ארסנל רלוונטית לאליפות מאז העונה הראשונה שאחרי תיירי הנרי(התיקו המסוייט ההוא בברמינגהאם החל את הנפילה).

לגבי משחקי היום, לא פחות מ-7, לו"ז צפוף. לדעתי האידיאל הוא לפתוח עונה במשחק בית כשהיריבה עוד נותנת ריספקט והקהל יביא את האקסטרה. לו הייתי קונטה - מוראטה להרכב ויפה שעה אחת קודם, הוא צריך להוריד חלודה וזה משחק טוב עבורו, מאמין שהכושר הגופני שלו טוב יותר. הייתי רוצה לראות את שחקני הקישור של צ'לסי לוקחים יותר אחריות בהיעדרו של האזר, המשחק נגד ארסנל היה קטסטרופה; ליברפול צריכה לצלוח את ווטפורד ללא ספק; ואמירה כללית על אברטון - קבוצה סופר-מעניינת ללא ספק, סקרן לראות מה יהיה עם רוני. ביונייטד הוא היה נראה כל-כך רע ושחקן גמור אבל האיוורור הזה אולי יעשה את שלו.
    אגב, המשחק שאני דווקא מחכה לו מהמחזור - מחר, ניוקאסל נגד טוטנהאם. אולי כאנדרדוג יהיה לרפא בניטס יותר נוח, זה לא באנקר טוטנהאם לדעתי.

8. Coutinho10 Member

same same...

9. golding מנהלים

לא מבין מה הלחץ על ואן דייק האמת...

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

גם פה יהיה 4:3?

11. Mellow29 Kopite

לא, פה יהיה 3-1.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

אני את העצבים שלי כבר גמרתי. לא היו לי ציפיות היום ואין לי ציפיות העונה. זה ברור לי שהסגל הזה לא שווה יותר מאמצע טבלה.

ההרכב היום מזעזע אבל בחייאת, חוץ מקוטיניו אני לא רואה איפה יש לנו אופציה למשהו יותר טוב בסגל.

אין מה לצפות לכלום כשזה השוער, אלה הבלמים וקאטרמול (סליחה, הנדרסון) זה הפלימייקר שלך.

Esomech ו-Ori8 אוהבים את זה.
  13. South Boy Member

די אני עובר לסיטי.

14. Scouser Member

רק אם נקבל פה 4 גולים ונעוף מול הופנהיים אולי קלופ יבין שעם הגנה כזאת שום דבר לא יקרה.
    וכמו שאמרתי כבר, הקישור נכה והנדרסון לא לרמות האלה.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, אתם רוצים להגיד לי שחלוץ גבוה וחזק עושה בית ספר ללוברן, מיניולה לא יוצא לכדורי גובה ומחלק מסירות למרקו סילבה בחוץ, ומורנו כאילו לא קיים בהגנה?
    שהקישור שלנו חסר יצירתיות בלי לאלאנה וקוטיניו?
    שמאנה היחיד פה ששווה גול?
    מי היה מאמין.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/17
    Esomech, oFiRzZz ו-oranfu אוהבים את זה.