המחזור הראשון בפרמיירליג: Welcome to The House of Fun

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/8/17.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

היה נבדל ברור. נראה שליברפול אם לא תרכוש אף אחד נשארה אותו דבר-הגנה מחפירה אבל התקפה שברוב המקרים תיתן שער אחד יותר ממה שספגה. זה כבר אומר שמצבם יותר טוב משלנו.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  2. Coutinho10 Member

אף אחד לא טוב במחזור הפתיחה, מחצית ראשונה הייתה זוועה אבל השנייה הייתה מעולה שלנו.
    זה לא משנה אם מגיע לנו או לא - השער הזה היה לא חוקי בעליל, לעזאזל, יד, נבדל ופאול על מיניולה במהלך אחד. בושה וחרפה.

3. oranfu Member

הנדרסון זוועה של שחקן. הוא אחד האפסים הכי גדולים בליגה איך לעזאזל אפשר שלא לראות את זה?

אמרה (לא שהוא שחקן על) 10 דרגות מעליו.

גם ווינאלדום, אגב, זה כלום ושום דבר.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

"נבדל ברור" זו ההגזמה הכי פרועה שראיתי על מה שקרה כאן. עוד כמה סנטימטרים לכיוון האמצע וזה קו אחד ואף אחד לא מדבר. לא מאשים את הקוון.

5. oranfu Member

טוב שהוא לא עומד על השוער. איך זה לא נבדל ברור?

6. Scouser Member

אני מת לדעת למה קלופ חשב שיהיה משהו שונה העונה. זה מטריף שכל אוהדי ליברפול יודעים שצריך שחקן הגנה בכל מחיר חוץ מהמאמן. היינו בסרט הזה כל כך הרבה פעמים, מאחל לנו לקבל בראש מהופנהיים ואולי אז נקבל כמה רכישות (שיהיה רכישות פאניקה, כבר לא אכפת לי). אם היינו מנצחים היום הוא עוד היה מבלבל את המוח על אופי, טוב שחטפנו את הגול, שהפוקוס יהיה על ההגנה.

Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Ori8 Member

אני באמת כבר לא יודע איך לאכול את קלופ, אבל החרא הזה מגיע לו. כנראה שלאמן 22 שחקנים ולסחוט מהם את הכי טוב שהם יכולים הוא מסוגל לעשות, אבל לבנות סגל? אין לו שמץ של מושג איך ואם הוא מוכן לצאת עם הסגל הזה לעונה הזו אז או שהוא חסר אופי מול אלו שמעליו ומקבל את המציאות כמו שהיא, או שהוא פשוט לא מאמן כזה גדול. או לפחות אחד כזה שיודע להעמיד התקפה אבל להעמיד הגנה פשוט לא, ועם זה אתה לא מגיע לשום מקום אף פעם.

מדהים שזה עדיין נראה כאילו אין לו מושג באיזו ליגה הוא נמצא. הוא לא למד את היריבות והוא לא למד את הקבוצה שלו. ואם הוא מעדיף להישאר עם הסגל הזה בגלל שואן דייק וקייטה לא הגיעו אז הוא חתיכת מטומטם רציני.

לא אתבייש להגיד שאני רוצה שנפסיד ואני רוצה שזה יקרה כל משחק כל עוד זה הסגל. אני רוצה לראות את הפרצוף ההמום שלו כל משחק, כאילו לא מבין מאיפה זה בא לו בכלל. שהמועדון הזה יתרסק לאדמה, אולי משם נצליח לקום אחרת. אבל מה הסיכוי? למה שבעלים שמכניסים כל כך הרבה כסף ולא צריכים להוציא שקל ימכרו את הנכס הזה? אנחנו תקועים איתם להרבה זמן.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איך?:

זה כמעט קו אחד עם הכדור מה שהיה מבטל את הנבדל. אוהדי הכדורגל ממשיכים לשכוח שהכל תלוי בעין אנושית וקל מאוד לשפוט כשיש לך הילוכים חוזרים מכל זווית אפשרית. אני ממש לא מצפה מהקוון לקלוט את זה במהלך דינמי ואם היה קולט אז כל הכבוד לו, הטעות היותר קריטית כאן זו נגיעת היד שקדמה למסירה, את זה השופט היה צריך לראות לדעתי.

Coutinho10 ו-סיונרה אוהבים את זה.
  9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שהייתה נגיעת יד אבל!
    מיניולה היה הראשון שהדף את הכדור עם היד פנימה למשקוף ורק אז בריטוס נגח פנימה.

10. oranfu Member

זה גם פאול אגב, לא רק נבדל. וכן, ברור.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברים מה נבדל, תסתכלו שוב פעם על הגול, הכדור רוחב הזה היה הולך החוצה, מיניולה שלח יד והסיט את הכדור למשקוף ומשם בריטוס דחק את זה. למי אכפת אם היה נבדל של מילימטר? באמת יש אוהד אחד של ליברפול שיכול להתרכז בזה אחרי הופעת החלם הזאת של ההגנה ושל קלופ?

החילוף המטומטם התורן - גומז על ארנולד. בחיי שאיך שהוא עלה אמרתי שזה חילוף מיותר, ארנולד עשה עבודה מצוינת (הכי טוב בהגנה שלנו היום וזה למרות שעשה שטות של חוסר נסיון בשער השני), אבל לא - צריך להעלות מישהו מהספסל שיעשה פאול מטופש אם לוקאס לא נמצא. אז הנה גומז סיפק את הסחורה.

בקישור צ'אן היחיד שנראה כמו משהו היום, וגם זה לא היה טוב. בהתקפה קיבלנו את השלישייה בתפקוד מלא במחצית השנייה, אבל באמת שקשה לדבר על הגולים שלנו אחרי משחק כזה. אחרי 3 חודשים בהם לא נעשה אפילו צעד אחד בשביל לחזק את החוליה הכי חלשה בקבוצה הזאת.

בזיון ממדרגה ראשונה.

12. alexshw Member

לא יד ולא פאול על השוער. כן מצב שצריך להכניס למבחני שיפוט. ככה שתבינו לבד כמה קשה לצוות שיפוט להחליט פה.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שם לא הייתה נגיעת יד, אלא במהלך שווינאלדום הרחיק את הכדור לתוך היד של ריצ'ארליסון.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל שיהיה פאול על השוער צריך שיהיה שוער שמנסה להזיז את השחקן שעומד עליו, שיהיה אגרסיבי. מיניולה פשוט נותן להם לעמוד שם, אז למה ששופט ישרוק פאול?

גם בגול הראשון אגב הוא התחבא מאחורי השחקן שלהם. הגנה של ליצנים.

oranfu ו-EO11 אוהבים את זה.
  15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם מרכז הגנה שכזה ליברפול לא תגיע רחוק. לקלופ יש שבועיים לעשות עם זה משהו. הולך להיות סוער, בטח לקראת המחזור הבא.