המחזור הראשון בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/8/09.

1. Ryan Giggs11 Member

1-1 במחצית נפלאה ביינתים בברידג'.
    דרוגבה פותח את העונה נפלא, כל נגיעה בכדור שלו יוצרת מצב מסוכן לצ'לסי שמשחקת טוב היום.
    היה כיף לראות את האנט שמקבל בוז בכל נגיעה בכדור כובש לצ'ך.
    נקווה שהאל יחזיקו מעמד למרות שקשה לי להאמין.

2. Stretford Ender Member

ובהאל אפשר לציין בעיקר את ג'ורג' בואטנג שפתח את המשחק בצורה נהדרת. בכל מקום - הגנה התקפה הקשר המרכזי היה שם בשביל לתת את שלו. מבחינת האל רק שיצליח להמשיך לשחק ככה.

3. איגור .פ. Member

תוצאה מוצדקת במחצית ,אמנם צ'לסי בעטה טיפה יותר ,אבל משהו לא באמת הולך טוב לצ'לסי...

הבעיטה החופשית של דרוגבה בלתי ניתנת לעצירה היית ,בעיטה מושלמת כמו שצריך לבעוט.

השער של האל היה מטעות בהגנה של צ'לסי ,אבל היה שער שהגיע להאל ,בוודאות אי אפשר להגיד שהיא גנבה גול..

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה בכלל לא רעה לעונה הזאת. קצב טוב, מצבים, 2 שערים. רק שהאל ישמרו על התיקו הזה...http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

4-4-2 יהלום.

האל מאוד הפתיעה במחצית הראשונה, הייתי בטוח לפי הפתיחה שהם ירדו למחצית בפיגור של לפחות 2 שערים על האפס, אבל עם סטיבן האנט ובואטנג הם הביכו את צ'לסי לא פעם ולא פעמיים.
    מיקל טיפש, כמה זמן כבר יכול לקחת לו להבין שהכדור עומד לפגוע בו, תרחיק את הכדור!
    כאשר בחוליית הקישור משחקים למפרד-אסיין-מלודה אין מקום למיקל, הוא מאט התקפות ולא מתאים לצ'לסי.

6. איגור .פ. Member

אני לא מבין למה להפיל הכל על מיקל ,סבבה בגללו נכבש השער של האל ,אבל לקטול אותו ,אני עוד מקווה שהוא יפתיע את כולנו...ואנצ'לוטי למרות שאני לא אוהב אותו ממש יש לו שכל אז אם מיקל בהרכב ,אז זה סימן שהוא כן שווה משהו.

7. eastlands Member

לא יודע איך בדיוק תוצאה מוצדקת ,כי עוד לפני ששרקו לפתיחה דרוגבה החמיץ את החמצת העונה , וגם בהמשך צלסי הגיעה למצבים כשהשער של האנט המלוכלך היה די מקרי , צלסי לא זורמת מספיק בקישור שלא לדבר על משחק האגף המפורסם של פעם ,כן אני יודע יהלום ,אבל בכל פעם שמתחיל משהו באגף זה מסוכן כמו אותו כדור מדהים של אסיין לדרוגבה אחרי 7 שניות .

8. REAL MADRID Member

מגיע לצ'לסי כל הכבוד על קור-הרוח. האל מנצלת את העובדה שכמעט הכל בצ'לסי עובר דרך מרכז השדה ומצופפת אותו בשחקנים במטרה לשבש את המשחק ולהפוך אותו למבולגן. צ'לסי מצידה נשארת רגועה ואפשר להבחין פה שיש תיאום רב בקבוצה הזאת. מאלודה קצת אאוטסיידר עד כה וגם אנלקה קצת נחבא אל הכלים. לאמפרד מצויין לטעמי, בורח מידי פעם לצד ימין על מנת לרווח את מרכז השדה ומאפשר לאסיין להתקדם קרוב יותר לרחבת ה-16. הבעיה שלי עם צ'לסי עד כה היא בפן ההגנתי, קור הרוח אותו ציינתי אינו תקף לאובי מיקל שנראה קצת בשוק ובלחץ לאחר השער שהאנט כבש. האל מפעילה לחץ בצורה נהדרת לטעמי (ביחס לקבוצת תחתית כמובן) ושחקני ההגנה של צ'לסי חייבים להיות החלטיים יותר בפעולות שלהם עם הכדור.

אי אפשר שלא לציין את דרוגבה שמנסה לאיים על השער כל הזמן וכבש שער נהדר.

צ'לסי כמובן פייבוריטית לנצח את המשחק וצריכה לעשות זאת אך איני ממהר לפסול את האל סיטי כבר עכשיו. הקבוצה הציגה מחצית לא רעה בכלל ומסוגלת לשמור על התוצאה או אפילו לנצח. הרבה מאוד תלוי באיך אנצ'לוטי יגיב למחצית הנהדרת של בואטנג ובכלל אילו חילופים יבצע האיטלקי.

באלאק נכנס עכשיו. אובי מיקל בחוץ.

9. Dimitar Berbatov Member

והנה, קיבלתם את מבוקשכם - באלאק יכנס במקום מיקל.

10. Becks Member

קצב טוב מאוד יש למשחק בגשר. האל מפתיעה לטובה. עד לשער של האנט, היו להם כמה דקות מצוינות. אני מקווה שהם ימשיכו לשחק ככה גם במחצית השנייה.

התגעגעתי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

11. איגור .פ. Member

והנה נפתחה לה המחצית השניה בהחמצה נוראית

12. Cup of Tea Liverpool, UK

אם למישהו יש לינק טוב למשחק של ווסט האם אני אשמח אם הוא יביא אותו פה. אני מאוד רוצה לראות את המשחק הזה.

13. Ghost93 Member

14. איגור .פ. Member

על מה ולמה 6 דקות תוספת זמן?אם תסבירו לי אני יודה

15. FaN_MU Member

ציפית למשהו אחר?

גם השער השני היה צפוי. בתוספת הזמן.