המחזור הראשון בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/8/10.

1. Raulito Madridista

הפריימרליג חוזרת...לפחות במחזורים הראשונים אני משתדל לראות כמעט את כל המשחקים שמשודרים, ולאט-לאט ההתעניינות מעט פוחתת. אני חושב שהשנה תיהיה ליגה מאוד מעניינת כי אין שום דבר בטוח אפילו על הנייר - לא זהות האלופה, לא הסדר בין ארבע גדולות, לאן אסטון וילה ואברטון יגיעו, ועוד. טוב מאוד שנוכל לראות את המשחקים ב-HD, חידוש מבורך מצד צ'רלטון.

משחק הפתיחה של הפריימרליג מאוד מעניין. סיטי פוגשת את הקבוצה שניצחה אותה בבית ומנעה ממנה להגיע לליגת האלופות. כיחידים - סיטי טובה יותר, אך טוטנהאם שמרה בידיוק על אותו מבנה מהשנה שעברה, היא תשחק בבית והלחץ על סיטי הוא עצום, שום הפסד לא יתקבל בברכה. המשחק הזה יכול להתפתח לכל כיוון, אני נוטה לחשוב במקצת שטוטנהאם תנצח. לסיטי יש קישור אחורי מצויין, ממש קישור של 'רוצחים' ולטוטנהאם יהיה קשה להעביר את הכדורים קדימה, אך השאלה היא מצד סיטי האם דוד סילבה יוכל לדחוף את הקבוצה קדימה, האחריות עליו מאוד כבדה כי גם בארי, גם טורה ובטח דה-יונג, הם שחקנים אפורים. סילבה יתקל בפיזיות בפריימרליג ויהיה לו קשה בהתחלה, לא בטוח שהוא יפרע שטרות כבר מהופעת הבכורה הרישמית.

צ'לסי, אני מניח, תפתח את העונה עם ניצחון קל על העולה החדשה, גם אם דרוגבה שנמצא בספק למשחק, ייעדר. עוד משחק עבור אסיין כדי להוריד עוד חלודה. לטעמי מול יונייטד היה טוב מאוד התקפית, אך פחות הגנתית. אני מקווה שבניון יקבל דקות בכל דרך שהיא.

באסטון וילה שרר בלאגן גדול הקיץ, העיתוי להתפטרות של אוניל היה גרוע מאוד ומעניין אם הקבוצה תדע לשים את האירועים הללו בצד כדי לפתוח את העונה ברגל ימין. וילה טובה יותר מווסטהאם של גרנט ובן-חיים, והמשחק אצלה בבית.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כבר פתחנו את העונה בעבר מול עולות חדשות וזה היה רחוק מלהיות ניצחון קליל, די התאמצנו כדי לנצח, היום אני לא חושב שנלקק דבש, ווסט ברומיץ' חוזרת לפרמייר ליג עם הרבה מוטיבציה, זה אף פעם לא צפוי להיות קל, אבל יש לנו את היכולת להפוך את זה לכזה.

צ'ך כשיר, גם אלכס, למפארד סובל מפציעה והוא בספק, דרוגבה כמובן חוזר להרכב אחר ישלא פתח ביום ראשון האחרון.

סוף סוף זה חוזר, בזכות המונדיאל הפגרה הייתה קצרה וטוב שכך, אבל עדיין יותר מדי זמן ללא כדורגל, צריך לפתוח את העונה עם ניצחון.

3. _Rushie Member

Gomes; Corluka, King, Dawson, Assou-Ekotto; Lennon, Huddlestone, Modric, Bale; Crouch, Defoe. SUBS - Cudicini, Bassong, Kaboul, Giovani, Palacios, Keane, Pavlyuchenko.

Hart, Richards, Kolo, Kompany, Kolarov, De Jong, Barry, Yaya, SWP, Silva, Tevez. SUBS-Given, Zabaleta, Lescott, Viera, Johnson, Jo, Adebayor.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאנצ'יני עדיין לא מכיר את הליגה האנגלית, לשחק עם 3 קשרים מרכזיים בשביל משחק של פוזשן כשיש לך את ג'ונסון ואדביור על הספסל זאת טעות לטעמי.
    ספרס תפתח חזק עם ההתלהבות של פתיחת העונה ומשחק הבית הראשון, אני רואה אותם יושבים על השער של הסיטי בפתיחה, כמו שישבו על שלנו בשנה שעברה במחזור הפתיחה.

5. Cup of Tea Liverpool, UK

פאשלות של תחילת עונה בצ'רלטון, אין סאונד וגם התמונה קופצת מדי פעם.

עכשיו סידרו את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/10
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה סידרו...אצלי עדיין אין שדר אנגלי או ישראלי, כמו ביום רביעי בזמן המשחק של אנגליה.

7. avdz7 Member

טוטנהאם יושבים על הסיטי, קאפלו נירא לי אוכל את הראש שלא שיתף את הארט במונדיאל, הילד מדהים

8. _Rushie Member

העיקר שאתם מצליחים לראות את השואו של ג'ו הארט...

9. SeRgInHo Member

אם רק הארט היה עומד מול ארה"ב. מי יודע עד איפה היינו מגיעים...

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. דקו Member

יש שדר אנגלי בינתיים
    איזה הבדל לראות ליגה אנגלית בHD

11. Cup of Tea Liverpool, UK

טוטנהאם נראית רעבה ומוכנה לטרוף כל יריבה ובינתיים אם לא ג'ו הארט (בחירה נכונה של מנצ'יני) כנראה שהתרנגולים כבר היו ביתרון בשלב המוקדם הזה של המשחק. למרות שלא הביא חיזוק בינתיים, נראה שרדנאפ עשה עבודה טובה בהכנת הקבוצה במחנה האימונים הקיץ.
    סיטי עלתה למשחק עם הרכב לא נכון מלכתחילה וראו את זה מהדקה הראשונה. במחצית מנצ'יני יהיה חייב להוציא אחד מהשלישיה המרכזית בקישור לטובת שחקן יצירתי, כי סיטי נכשלת שוב ושוב לצאת להתקפות מאיימות ולנצל את הפוטנציאל שיש לה. שוב, אם לא ג'ו הארט...

אבל זה עדיין 0-0 וסיטי יכולה להבקיע שער במתפרצת ולשנות את כל התמונה. משחק טוב וקצבי.

12. Igi Member

Fucking a.. איזה משחק ואיזה קצב, טוב שחזרתם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. Robin_Van_Persi Member

משחק מדהיםם עד עכשיו!,איזה קצב.
    טוטנהם חסרת מזל,הם כבר היו אמורים לתת 2-3 שערים אם לא היה לסיטי את הרט.
    אם אני מנצ'יני,אני מוציא את אחד הקשרים האחוריים,ומכניס את אדם ג'ונסון,שיהיה יותר כולים התקפיי ושיוכלו להחזיק גם בכדור,מעביר את סילבה לאמצע.

משחק גדול גם של גארת בייל.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ו הארט... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמות הצלות והחמצות מדהימה!! לא יאמן!
    מכל המיליונים בינתיים הארט הוא הכוכב האמיתי. קאפלו, לעיונך...