המחזור הראשון בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/8/10.

1. alon159 Member

הארט שוער מטורף.
    ועוד לחשוב שפאביו העדיף את רוברט גרין (!) על פניו...

2. Raulito Madridista

ביחס למשחק ראשון רישמי - טוטנהאם נראית נהדר. היא הייתה ראויה לגול אחד לפחות במחצית הזאת, אך היא פוגשת מולה שוער ענק. ג'ו הארט איש המשחק עד עכשיו ללא ספק, הוא הספיק להציל אחד על אחד, בעיטות אדירות מרחוק וגם עוד מצב מתוך הרחבה, דבר המראה על הגיוון במשחק של טוטנהאם, לפחות לטעמי. בשורות התרנגולים מי שבולט זהו בייל עם בעיטה טובה מאוד לקורה ועוד כמה מהלכים, ואני לא בטוח שלא הייתה עליו עבירה סמוך לרחבה כשהשופט התעלם. לטעמי מודריץ לא היה מעורב מספיק עד עכשיו ולמרות שצפוף באמצע, הוא צריך לקבל יותר כדורים. אין לי חיבה לטוטנהאם אבל בכל-זאת אני מחכה שתבקיע כבר - רק המשחק המגעיל של סיטי שלא עשתה אף התקפת כדורגל ראויה. רק שטבז מסוגל לעבור ארבעה שחקנים ולפרק הגנה במהלך אחד, אז אולי יש לסיטי עוד תקווה. איזה מערך מביש של מנצ'יני - רק שחקן אחד בקבוצה שלו מסוגל לתת גול - טבז. עבור סילבה מדובר בסה"כ בדקות הראשונות שלו במשחק רציני והוא לא מוצא את עצמו באגף, ואף אחד מן הקשרים האחוריים לא מצטרף. טבז לא נראה לי בעל מוטיבצייה מיוחדת, בטח לא ביחס למשחק ראשון - אולי הדיבורים על פרישה(למה זה טוב, בטיימינג כזה?, מה רע לו כל-כך) מחלחלים גם על כר הדשא - אני רגיל לראות אותו עושה הרבה יותר תנועה.

3. The_Arsenal Member

England's number 1!
    למה קאפלו כזה עקשן, למה..?

4. Gass12 Member

מחצית מדהימה של הספרס.אלמלא תצוגה מרהיבה של הארט ביום גדול. כבר מפרפרים ברשת 2-3 קרפיונים . שיטי??? אויי ויי אוסף אקלקטי של סוחרי מכוניות שמחכים למכה..מביך. מביך

5. Rudess Member

איזה מחצית גדולה של כדורגל בעיקר של טוטנהאם. לא יאומן שהם לא הצליחו לכבוש, הודות ליום ענק של ג'ו הארט בסדרת הצלות מרהיבה (אחת מהן יכולה להיות הצלת העונה).

6. Dekel Yid

הסטיסטיקה אומרת הכל: 12 בעיטות לעומת 3 של סיטי.

7. Ryan Giggs11 Member

איך לעזעזל טוטנהאם יוצאת ממחצית כזאת בלי שער אחד אפילו?
    מחצית מעולה עם קצב מסחרר וטוטנהאם שפשוט נראית כאילו יצאה מלוע של תותח.שיטי עדיין לא במשחק בכלל.
    ג'ו הארט נותן חתיכת משחק, אני מקווה שקאפלו רואה ומפנים שהוא השוער מספר אחד ולא נצטרך לראות את ג'יימס בגיל 50 ביורו 2012.

בייל במשחק מעולה עד עכשיו, איזה שחקן נפלא.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית מצוינת. ספרס היתה צריכה לתת לסיטי תבוסה שתפרק מנטלית את סיטי אבל גיבור אחד בשם ג'ו הארט מנע את זה... שחקני הרכש של סיטי עושים את העבודה, מלבד קולארוב שיחד עם שאר שחקני ההגנה של סיטי מציג משחק רשלני מאד. ריצ'ארדס פשוט שחקן גמור ואין לו מקום ברמות האלה, זה נראה כאילו לבייל כבר לא נעים להשפיל אותו ככה שוב ושוב...

יאיא טורה מצוין אבל הכי טוב אצל סיטי זה טבז שמצליח איכשהו להיות מעורב ולהחזיק את ההתקפה של סיטי למרות היכולת הנוראית שלהם.

נקווה שסיטי יתעשתו ויוציאו משהו מכאן. אדם ג'ונסון צריך להיכנס במקום רייט פיליפס.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

משחק טוב שעלה על הציפיות, מאוד נהנתי מהקצב, כיאה לליגה הטובה בעולם. לדעתי טוטנהאם שלטה יותר והיתה שווה לרדת ביתרון של לפחות שער אחד, אילולא הארט, שנתן תצוגה מופתית, הם היו כובשים. הכל יכול להשתנות מפתיחת המחצית השניה, אני מאמין שהאיטלקי המכוער נוזף כעת בשחקניו בחדר הלבשה, אולי זה מה שיעיר אותם.

10. Alan Smith Member

מחצית מעולה של טוטנהאם, אבל עם כל הכבוד למחצית המעולה שלהם זה לא חוכמה כל כך גדולה, סיטי נראים כמו אוסף של שחקנים שאין כל קשר ביניהם, לא מסוגלים לחבר מהלך אחד נורמלי וגם לא למנוע מסירות שקופות ומהלכים שקופים של טוטנהאם.
    סה"כ למרות הפתיחה המעולה של טוטנהאם והפתיחה הביזיונית של הסיטי. יש עוד מחצית ושם דבר לא סגור וגם אם טוטנהאם תנצח זה לא יעיד שום דבר על המשך העונה של הסיטי או של טוטנהאם.

11. AW forever Member

טוטנהאם ממשיכים את הכושר הטוב מסוף העונה שעברה, סיטי לא מבינים מה לעשות על המגרש, עקרונית השליטה במרכז המזגרש הייתה אמורה להיות של סיטי אבל טוטנהאם רוצחים אותם מהאגפים וללא ג'ו הארט המצויין המחצית הייתה נגמרת עם 2-3 חתיכות ברשת של סיטי.
    מה שכן, אם לא כובשים... נחכה למחצית השנייה ואולי נראה סיטי אחרת.  

12. alon159 Member

הכי מצחיק (או עצוב) זה שמי שמניע את ההתקפה של סיטי קדימה ואמור לנהל את המשחק שלה בהתקפה זה.. יאיא טורה.
    מה לו ולזה?

13. eastlands Member

זה התחיל לפני 3 וחצי שנים ועל כך יעידו חבריי הקרובים הענק נחת בסיטי ואני צרחתי זה הוא !!! זה הגדול מכולם ,אמרו לי צעיר, אמרולי גיבן מנוסה ,אמרו לי חלש בגובה ,אז אמרו
    הקמפיין ממשיך ושמשהו ידבר איתי על פוטנציאל לעתיד , זה יפה לדיבורים הוא ענק ענק ענק !

הכל יהיה בסדר ,הם הספרס מיומנים מחוברים עם המון תשוקה , אנחנו מנגד לא מחוברים עדיין אבל מי שמבין יכול לזהות בקטנה את הנעת הכדור שלנו , הכל יהיה בסדר בקרוב נשחק אפילו עם חלוץ בהתקפה וגונסון באגף ,ממש בקרוב אולי במחצית השניה

come on city
    לחזור בשלום משם זה מה שרציתי מהבוקר בבקשה

14. איגור .פ. Member

השנה אני הזמנתי את הערוצים של צ'רלטון כי יש תמורה על הכסף ולאחר שנים שהייתי צופה רק בליגה הספרדית חזרתי לצפות בליגה האנגלית.

עכשיו לעניינו מחצית מצויינת של טוטנהאם שהיית אמורה להוביל לפחות ב 2 שערים.
    סיטי אם כל הכסף שהיא שפכה לא שווה כלום ואלמלא ג'ו הארט שנתן מחצית מהסרטים הם היו במצב גרוע.
    יש אחלה קצב במשחק רק שיימשך כך במחצית השניה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נכון שיאיא טורה לא אמור לעשות את זה,אבל יש לו טכניקה ברגליים והוא כן שחקן שיכול להניע כדור בחוכמה.

הספרס נראים מעולה,אני לא אתפלא אם השנה הם יהיו מועמדים לאליפות כי סגל טוב יש להם והם גם קבוצה מאוד מחוברת.