המחזור הראשון בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/8/10.

1. 亚历山大帕托 Member

ג'ו הארט.

גארת' בייל.

2. Ryan Giggs11 Member

המגן השמאלי של טוטנהאם היה אסו אקוטו למרות שגם לבייל היה אחלה של משחק.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/10
  3. k_700 Member

גם מטוטנהאם אין יותר מדי מה להתלהב. לא לשכוח שהמבחן האמיתי של טוטנהאם יהיה להראות יכולת כזאת גם במשחקי החוץ.
    בגדול טוטנהאם יכולה להיות מרוצה מאוד מההגנה שלה היום(בעיקר אסו אקוטו ששיתק את רייט פיליפס והתמודד נהדר עם אדם ג'ונסון על הקו) ובאמצע האדלסטון נתן משחק טוב.

אם תשאלו אותי רדנאפ צריך לשקול לתת לג'ובני דוס סנטוס את המקום בהרכב. הבחור עשה פעולות מצוינות ונכונות מהרגע שנכנס. הרבה לחימה, הרבה תנועה לעומק(מה שלנון לא עשה כל המשחק).

לנון יכול לרוץ כמו משוגע עם הכדור, לעבור שני שחקנים אבל ההחלטה האחרונה שלו היא פשוט מביכה.

4. eastlands Member

מחצית שניה כבר הרבה יותר טובה של סיטי , כפי שציינתי במחצית יש לנו כדורגל ונעת כדור מעולה !ראיתם מתי שרק מרינר לסיום 94-00 הכדור ברגלי בארי בדרך להיכנס לרחבה ,סתם תזכורת על הבן זונה שגמר אותי עם אוון ברפש

כל כדורי ה50-50 האמצע של ספרס וזה אומר הכי הרבה על סיטי לעומת ספרס היום ,אבל אני מעודד מאוד היום ממה שראיתי ובמיוחד זה הוא יום חג ממש משפחתי עבורי , אני אוהב את הענק אהבת אב לבן , כשהסברתי לכולם שבירמנגאם נפרדה מתחתית לעונה בגלל איש ענק בשער ,לא כולם הבינו על מה אני מדבר ומייד אמרו שאני חי בחלום , החלום הפך למציאות יש לי ילד פלא בשער

הולך לעבודה מאושר עכשיו כאילו הרגע זכיתי בפייס ובאליפות גם יחד

תודה מנציני !! תודה תודה תודה , העבודה מרובה אבל היום היית אמיץ ואני מצדיע לך , הילדים עוד יחזירו לך בגדול ,
    לכל חובבי הזבל והקיצורים שכבר מטרידים אותי על המליונים ,ובכן לא קונה שןם בלוף על אליפות , אנחנו חייבים להתברג בטופ 4 קודם , השאר בונוס ,

מזל טוב גואי הארט וברכות על נקודה שכולה גואי הארט

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי המילה פחדנות מתאימה יותר. לעלות עם מערך של 5 קשרים כששלושה מהם (טורה ג'וניור, בארי ודה יונג) לא מסוגלים לאיים התקפית זה לבוא כדי להוציא תיקו. למזלו של מנציני, היה לו היום בשער את הארט ביום פשוט אדיר אחר סיטי הייתה מפסידה את המשחק כבר במחצית הראשונה.

טוטנהאם ממשיכה להרשים וכשראיתי את ההרכבים לפני המשחק הרגשתי שלמרות כל הדיבורים על סיטי הקיץ הקבוצה של טוטנהאם היא מאוזנת יותר, מחוברת יותר וטובה יותר.

ועדיין, המסקנה היחידה שאני לוקח מהמשחק שגם לסיטי וגם לטוטנהאם חסר את היכולת לסיים משחקים כמו יוניטד וצ'לסי. חסר להם את הרוע, את היכולת להעניש על כל טעות, להיות תכליתים ברמה שבמקום להישאר עם מחמאות הם גם יקחו נקודות.
    זה אולי יספיק לעוד עונה שבה הם יאבקו על המקום הרביעי, אבל לא יותר מכך...

6. cityblues beter dead than red

נגמר בשלום הסיוט בלול.
    היו ימים שהיינו חוזרים משם עם 4 חתיכות ותחושה שאין מה לעשות מול נאחסים.

למזלנו יש לנו את הארט בשער והוא נתן שואו מול הפרצוף של קאפלו.
    למזלם של התרנגולים הם קיבלו אותנו במחזור הראשון שעוד שום דבר לא מתחבר ואף אחד לא יודע איפה לעמוד.
    שוני מתחיל להבין שהוא כבר לא המושיע אלא המקלל והכניסה של אדם ג'ונסון הפיחה המון רוח בהתקפה.

גארת' בייל הרג אותנו במחצית הראשונה.שחקן אדיר-אני כבר צופה אותו בעונה האה אצל החלאות (שותפים או לא) או אפילו בינואר.

שבוע הבא יום ראשון אחרי חזרה מרומניה משחק ביתי מול ליברפול-אין יותר תירוצים,אני רוצה ניצחון.

7. k_700 Member

אוי ללוזריות פשוט אין מה להגיד.
    זה הכדורגל שאתה אוהב?? אתה מתמוגג וכמעט גומר ממשחק מסריח של הקבוצה שלך. מבונקר שהניב 23 מצבי הבקעה לטוטנהאם שרק בנס לא נגמר 6-0. פשוט גועל נפש. מה חסר לכם קשר יצירתי?. לשחק עם שלושה קשרים במרכז כשאף אחד מהם לא יצרתי זה פשוט ביזיון.

דרך אגב קולארוב נראה כאילו הוא נפצע אולי זה הזמן לקנות עוד מגן שמאלי?

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה? הוילה פארק ריק בצורה מפחידה במשחק פתיחה (יחסי כן?)

9. cityblues beter dead than red

הלו פליט,לא נמאס לך לרסס?

איפה ראית בונקר?
    אתה מצפה שמנצ'יני יפתח עם שלושה חלוצים וחמישה קשרים במשחק הראשון של העונה במבצר הלונדוני של התרנגולות?
    ההגרלה הועידה לנו משחק קשה ולכך נערכנו.
    הקבוצה תתחבר עם הזמן אני לא מצפה לראות את נבחרת ספרד במחזורים הראשונים.

סבלנות-יהיה בסדר

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיברתי על הסיטי, מי אמר שטוטנהאם לא שיחקו טוב? הם שיחקו מצוין, הסיטי סתם באו לטייל על המגרש, איטיים, בלי יצירתיות כמעט החל מקו חצי המגרש והלאה. זה שג'ו הארט היה מצוין זה נכון אבל אפשר לציין מישהו חיובי פרט אליו בסיטי?

11. eastlands Member

אתם פשוט לא מבינים את המצב וישר תוקפים את מנציני ,כדורגל הגנתי ובכן קצת הסברים לכל הלא מבינים , לסיטי היו היום בסגל 2 חלוצים בלבד ,אדביור שלא בכושר וגו שלא בתוכניות בכלל ונרשם רק כדי למלא טופס , טבס נאלץ לשחק חלוץ ומי שראה אך אדביור נראה ב10 דקות אולי מבין למה הוא לא פתח , בספרס לעומת זאת 2 חלוצים מחליפים 2 חלוצים בדקה 70 , עכשיו חכו עוד שבוע ובלוטלי את אדביור כבר יהיו יותר בעניין , לא לשכח לסילבה , בארי, גונסון גמרו 90 דקות ביום רביעי בלילה , בקיצור סיטי לא מחוברת ומי שחושב שאני מאושר ממשחק כזה טועה בגדול

חג שמח להארט ולכל המשפחה באהבה אבא

12. ArsenalFan Member

מה שבייל עשה לריצ'ארדס במחצית הראשונה צריך להיחשב בכל לכסיקון שהוא לאונס. למזלו של ריצ'ארדס וסיטי, יש להם שוער מצוין בשער שיבטיח שהם יוכלו לשכוח מהחוויה הטראומטית ושבנוסף גם בטח הביא לי הרבה נקודות בפנטאסי היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    עם בייל ולנון, לספ*ס יש כלים להבקיע בכל שנייה. אני לא מבין איך פאבליוצ'נקו נחשב אצלם כ"כ נמוך ברוטציה, שחקן טוב בהחלט. למרות שלא כבשו, זה לא עד כדי כך דחוף ל'ארי לקנות חלוץ, יותר חשוב מבחינתם להוסיף עומק למרכז ההגנה (ואם זה יהיה גאלאס, אז שהמנוול ישחית להם את חדר ההלבשה, אמן). למרבה הצער, לטינופות יש קבוצה שתתמודד גם השנה בצמרת...
    מנצ'יני משחק כדורגל מאוד שלילי, גם ראו את זה בשנה שעברה באשברטון גרוב ואני משוכנע שבהמשך העונה נמשיך לראות שלישיית גרזנים במרכז השדה של סיטי בוודאי במשחקים ה"גדולים". אבל לזכותם ייאמר- הם עברו הרבה מאוד דקות קשות בשיניים וזה אמור לתת להם יותר ביטחון. לא קל לפתוח עונה במשחק כזה.

יאללה, מחכים לגול הראשון של העונה!

13. Gass12 Member

לא יודע אם זה סוג של החדרת מוטיבציה אצל טבז השבוז או סתם כניעה לסחטנות .אבל מנציני בנה את המערך שלו סביב טבז וסרט הקפטן .ששיחק יותר כפליימייקר מחלוץ..מה שיותר הפליא אותי זו העובדה שהשחקנים קיבלו את המנהיגות שלו. כל כדור עבר דרכו.נו טוב במחנה טירונים גם טר"ש הוא רמטכ"ל.או בשפה מליצית
    במדינת העיוורים שטום העין הוא מלך....מאידך טבז היה נקודת אור נוספת לצידו של הארט בקבוצת החושך והאופל של המיליונרים.

14. k_700 Member

איפה ראיתי בונקר??!! שליט של קבוצה ששיחקה מולכם 4-4-2 בכל עמדה במגרש.
    באגפים הם היו מסוכנים יותר, שליטה במגרש המגרש, הגנה מצוינת.

אין לי בעיה עם משחק של שלושה קשרים במרכז. גם אנחנו משחקים ככה במשחקי חוץ קשים אבל כשאחד הקשרים הוא יצירתי(סקולס, גיגס). בחייאת דינאק אף יצירתיות. סילב וטבז התחבאו מאחורי ההגנה. שום ניסיון לשחק דרכם, שום ניסיון ליזום.

זה לא שהיריבה שלכם הייתה ברצלונה. המאמן שלכם פשוט בא להוציא תיקו כמו קבוצת תחתית.

15. THE STRETFORD END Member

מחצית ראשונה חד צדדית בטירוף וכדורגל של ללקק את האצבעות מצד טוטנהאם,
    מחצית שנייה הרבה יותר מאוזנת,מאורגנת יותר של שיטי לעומת הראשונה ורגועה יותר מצד טוטנהאם
    ועדיין וגם במחצית השנייה טוטנהאם הגיעו ליותר מצבים של כיבוש(שיטי בלי אף מצב ממשי שהצריך את גומז לעשות משהו מיוחד)אבל בונקר בשום מצב לא היה,גם לא במחצית הראשונה.

שלושה קשרים במרכז השדה זו בחירה נכונה לסוג המשחקים הללו,משחקי חוץ קשים מול קבוצה קשה ובמקרה הזה קבוצה עדיפה אבל כן,אתה מצפה שלפחות אחד מהם יהיה עם נטייה התקפית הרבה יותר,יצירתי ושילוב של בארי,יא יא(200 אלף פאונד לשבוע)טורה ודה יונג ביחד זה לא מתכון ליצירתיות התקפית,
    אבל אי אפשר להגיד שלא ראינו את דרך החשיבה הזו אצל מנצ'יני גם בעונה שעברה עם כמה חילופים תמוהים של ויירה וכשהיה צורך בחיזוק התקפי.

לסילבה ויא יא(200 אלף פאונד לשבוע)טורה ייקח עוד כמה משחקים בכדי להתרגל לקצב האנגלי,הם התקשו איתו היום,במיוחד סילבה.
    שון רייט פיליפס היה החלש ביותר אצל שיטי,גם ריצארדס אכל הרבה חצץ מצד בייל(ענק).

איסטלנד
    אם אני לא טועה ג'ו היה מעורב בלפחות 5 משחקי טרום עונה אז למה הוא לא בתוכניות ולפחות עד שבאלוטלי יהיה במצב של לשחק וכשסילבה עדיין מתאקלם?

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/10