המחזור הראשון בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/8/10.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן. ודמעות התנין לא עושות רושם על אף אחד. סילבה, שון רייט, אדם ג'ונסון (שחייב לפתוח), טבז ואדאביור (אלה הם השחקנים היצרתים שישר עולים לי בראש) ואתם באמת טוענים שלסיטי היום לא היו את הכלים ליזום יותר? או שאולי רק אם יבואו עוד כמה שחקני רכש (כאילו שלא הבאתם מספיק) אתם תוכלו ליזום.

מאמן טוב יודע להתמודד עם מה שיש לו, לא שלאיטלקי לא היה היום עם מה להתמודד.
    מנציני בהחלט היה יכול לפתוח עם שחקן יצרתי במרכז הקישור.

למרות היכולת החלשה עדיין לא ראינו שום ניסיון ליצרתיות מסיטי, שום ניסיון לשנות.. יוצא קשר באגף (שון רייט) נכנס קשר באגף (ג'ונסון) יוצא חלוץ (טבז) נכנס חלוץ (אדאביור).

אולי בונקר זה מילה קשה אבל טקטיקה הגנתית, משחק פחדני מצד סיטי, בהחלט כן.

לא יעזרו התירוצים של משחק חוץ קשה ויריבה ראויה, סיטי שפכה מספיק כסף כדי לבוא לכל משחק במטרה לנצח. אין מה לעשות, לא משנה כמה כסף ישפכו שם, עדיין האופי יהיה של קבוצה קטנה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד כמה הערות על המשחק היום:

1. אני לא שותף למחמאות לגבי אסו אקוטו. אני חושב שהוא לא מגן מספיק טוב לרמות האלה. לא תומך מספיק בהתקפה, לא מציע יכולת הגנתית יוצא דופן, שחקן מאוד מאוד בינוני לדעתי.

2. אני גם לא תופס מדוס סנטוס. לדעתי הוא עדיין לא הוכיח שהוא מתאים לקבוצת צמרת בפריימר לייג. יש לו עוד הרבה לעבור כדי שהוא בכלל יזכה להיות מועדף על פני שחקן כמו לנון שהוא לטעמי קיצוני נפלא.
    לא יודע למה הוא בכלל עלה היום כחילוף (אולי הוא מקבל הזדמנות להוכיח את עצמו?) אבל אותי עדיין הוא לא הרשים.
    קצת מצחיק אותי ששחקן, רק בגלל עבר בברצלונה, מקבל הזדמנות בקבוצה כמו טוטנהאם.

3. מה מנציני חושב לעצמו 2? כל כך הרבה שחקני רכש בקיץ אחד, כל כך הרבה שינוים, כל כך הרבה שחקנים ממדינות אחרות, היעדרות קריטית של מנהיגים, אז נכון שהאיכויות של אותם שחקנים יביאוו את סיטי למאבק על המקום הרביעי אבל עם בנייה חכמה יותר וסבלנית יותר סיטי הייתה מצליחה יותר ומגיעה רחוק יותר.

3. eastlands Member

אוקי בוא אני אסביר לך למה גו לא משחק , כי את הגולים שכבש גם סבתא שלי כובשת , כי נתנו במה לכמה שחקנים שמועמדים למכירה וגו אחד מהם , כי גו הוא שכונה ואנטי כדורגל ובנוסף לכל ברזילאי נוסף שמעניין אותו הכדורגל כמו החלל , הגולים של גו יעזרו לו למצוא קבוצה השבוע ובכך הצליח מנציני אני בטוח

אגב בגל ההחטאות של הספרס שכחתם שטבס ושוני עמדו מול שוער ,לשוני היה שעה לבחור כיצד לכבוש , קאפלו הוא עוד אשם בהרכב שלנו , הוא נתן לגונסון לפתע 90 דקות ביום רביעי ,למה ? כי בן זונה שמקבל מליונים כדי לבחור בגרין כשאני צורח כל הקדם גביע עולם הארט הארט הארט

סילבה ושוני היו אמורים להיות החלק ההתקפי בקישור יא יא ובארי יצאו כשאפשר קדימה ,אבל לא לשכח שהיריבה סיימה את העונה בכושר הכי טוב באנגליה , מנציני הוא אנטי , ? אתם עוד תאכלו המון כובעים כשנעלה עם 2 חלוצים וקישור התקפי , די למשחקי ידידות לעאזזל קאפלו ,עכשיו זה ליגה , מי משחק יומיים לפני פתיחת עונה ?

גו הארט מלך !!

4. KirkH Member

איכס!! כל דקה שוויגאן אתלטיק מבלה בפרמיירליג זה פשוט שוד.

האיצטדיון חצי ריק, והחצי המלא מגיע מכיוון אוהדי החוץ הנפלאים של הטאנג'רינס שעל הנייר הגיעו לראות את הקבוצה שלהם פותחת את קמפיין פתיחת הרגליים הסטנדרטי בדרך לצ'מפיונשיפ.

הם לא מפסיקים לשיר והאוהדים של וויגאן בוהים במנג'ר הגאון שלהם.

קירקלנד עם עוד גול לרפרטואר הבלתי נגמר של מעשי ליצנות שלו. הארווד התפשר על כסף וחוגג צמד עוד לפני המחצית.

5. George Best Member

בחיים לא בונקר, טוטנהאם עלו בטירוף וצברו מומנטום עם כל התקפה כמו כדור שלג מתגלגל.
    עובדה כשהמומנטום נקטע בגלל ההפסקה בין המחציות, שיטי התחילה יפה מאוד את החצי השני.

6. Rudess Member

סיטי לא עשו בונקר, אבל הם בהחלט באו להוציא תיקו היום וראו את זה לפני תוכנית המשחק שלהם.

אני צופה במשחק המרתק מוילה פארק, 2:0 לוילאנז במחצית, דאונינג ופטרוב עם השערים. הפטישים ממש לא במשחק, היה להם חצי הזדמנות של בואה-מורטה אחרי השער של פטרוב, אבל בואה מורטה העדיף להיות אנוכי במקום למסור לקול שיכול היה לכבוש מקרוב.

7. THE STRETFORD END Member

איסטלנד

וואלה,משחקי ההכנה לעונה היו כמו שוק בשר שבו הציגו את הסחורה למכירה ובגלל זה ג'ו קיבל דקות משחק?
    אוקיי,הבנתי,תודה על ההסבר,
    ואגב,כשיוז השאיל אותו לאברטון והוא כבש שם במשחק הבכורה אתה זוכר איך קיללת את יוז על ההחלטה לשחרר אותו?
    כנראה שאז הוא לא היה כזה אנטי כדורגל.

מחצית ראשונה בוילה פארק ו ווסטהאם נראו זוועה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/10
  8. AW forever Member

וילה במחצית דורסנית מובילה 2-0 על ווסטהאם ויכולה להרגיש מקופחת. ההגנה של ווסטהאם נראית בפאניקה וכאילו מאמן אותה מרקו בלבול... אה, באמת מאמן אותה מרקו בלבול. טומקינס בטעות נוראית שלמזלו הסתיימה רק בקורה ולא בשער עצמי, רוברט גרין עדיין בדרא"פ ומשרה פאניקה, הקישור לא קיים- פתיחה נאה לאברם.

9. Ryan Giggs11 Member

ווסטהאם נראית אומללה מאד במחצית הראשונה.
    אמנם השער הראשון היה בנבדל אבל הפטישים צריכים להגיד תודה שהם לא קיבלו לפחות עוד גול מהזדמנויות קורצות אחרות.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

יש תופעה בפרמייר ליג ושמתי לב אליה גם בעונה שעברה, ששחקנים משאר הקבוצות מנסים לחקות את דלאפ. זה הפך ממשחק כדורגל לתכנית ראליטי "מי רוצה להיות דלאפ?", הפעם בתפקיד החקיין: פדרסן מבלקבורן, עצוב ומגעיל.

אנו יורדים בפיגור של 1:0 משער של קליניץ' הקרואטי בדקה ה-13. את השער עצמו פספסתי אך לא אופתע אם הוא הגיע ממחדל בהגנה, דבר שלצערי שכיח אצלנו. מקווה שמויס יכניס את בקפורד בפתיחת המחצית השניה כדי שיוסיף מחץ בחוד, סאהה לא יכול לעשות הכל לבדו, בטח לא מול הבונקר האלרדייסי.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווסט האם לא נראית טוב בניגוד למה שחשבתי ואסטון וילה עושה ככל העולה על רוחה במגרש וזה רק 0-2 כאשר הכדור פגע כבר בקורה וגם גרין הציל מצב-שתיים, אלברייטון שהוא כנראה המחליף העתידי של מילנר עם עבודה גדולה בדרך לשער השני של פטרוב ואם זה ימשיך ככה וילה גם תגדיל את התוצאה מול החבורה החלשה של גרנט.

אני לא מאמין שבלאקפול מובילה 0-3 בחוץ על וויגאן, אמנם וויגאן היא גם קבוצה חלשה(או יותר נכון קבוצת תחתית ספרדית וככה היא גם נראיתה אשתקד) אבל עד כדי כך חלשה כדי שבלאקפול תוביל עליה 0-3 במשחק ביתי במחצית? לא נראה טוב.

12. George Best Member

בכל פעם שראיתי את טומקינס הוא היה מביך.
    מה קרה לגבי אגבונלהור, פצוע?

13. KirkH Member

אתם סתם קוטלים.

בלי לראות את המשחק אני יודע שאברם בא בהרכב התקפי בכדי לשחק כדורגל פתוח ואטרקטיבי. חבל שהשופטים שוב דופקים אותו. או שזה תנאי המגרש?

הכלב עוד ימצא דרך להוציא תיקו.

14. Ryan Giggs11 Member

אי אפשר להוריד כבר עכשיו את וויגאן ליגה?כל כך חבל שיש בצמפיונשיפ מועדונים שפשוט מגיע להם הרבה יותר להיות בפרימייר ליג מאשר לוויגאן.
    לקבל 3-0 במחצית בבית מבלקפול?תרדו כבר!

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק יש לך לינק?