המחזור הראשון בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/8/11.

1. דניאלושקה Member

אתה יכול לתת מיני תקציר מה הולך פחות או יותר כי רק עכשיו פתחתי...

2. StevieG Member

וואו. איזה פיהוק.

זה לא רק הקישור, זה גם ההתקפה שלכם. ואן פרסי מחפש להבקיע רק בשמאל, ארשאבין לא שם, וג'רביניו לא אפקטיבי. אתם בטוחים שהיתה פגרה?

רק ההגנה טובה מאוד ושצ'זני נותן משחק מאוד בטוח ביציאות ומונע כל אפשרות של איום על השער של ארסנל. אבל אנחנו רק במחצית, ובמהלך הפסקה הכל יכול להשתנות, נכון? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/11
  3. Ian Wright Member

היינו בשליטה (אופטית) מוחלטת במחצית הראשונה - אנחנו שולטים בצורה בולטת בכדור לאורך כל המגרש, מגיעים לרחבה של ניוקאסל בצורה קלילה למדי אבל אבל אף אחד לא מוכן לבעוט לשער. מעבר לבעיטה חלשה של תומאס רוזיצקי(שנראה בסדר גמור) מחוץ לרחבה ועוד נסיונות כושלים של אארון ראמזי ורובין ואן פרסי אף אחד לא מוכן לבעוט. בעיקר ג'רביניו.

בנוסף לכך, אפשר לציין לחיוב את את תומאס ורמאלן שנראה מצוין מבחינה הגנתית - גם על הקרקע וגם באוויר. רק שיהיה בריא. גם קיירן גיבס נראה טוב מאוד מבחינה התקפית אבל הוא עושה לא מעט חורים באגף שלו וגם הייתה לו עבירה מיותרת על ג'ואי בארטון בסוף המחצית. יש הרבה מקום לשיפור בצד ההגנתי, אבל את זה כבר ידענו עוד לפני שהעונה התחילה. לעומת זאת, אלכסנדר סונג פשוט בלתי נסבל בתקופה האחרונה - חייבים להביא קשר אחורי. הוא פשוט לא טוב מבחינה הגנתית. הוא לא מצליח לתקל בזמן, כמעט כל התיקולים שלו מגיעים באיחור והוא קיבל את הצהוב הצפוי בצדק. זה לא קשר אחורי שאתה רוצה לרוץ איתו לאורך כל העונה בליגה קשה ואגרסיבית כמו הפרמיירליג.

אם אני ארסן ונגר אני מוציא את ראמזי שהיה חלש למדי ומכניס את תיאו וולקוט במקומו שיוסיף מחץ ומהירות, אבל סביר להניח שלא נראה חילוף לפני הדקה ה-60.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שואן פרסי מגיע להזדמנות עם הפנים לשער מהצד הימני של ההתקפה הוא נראה כל כך מוגב, הייתה לו הזדמנות נפלאה מתוך הרחבה לשלוח בומבה למסגרת, אבל הוא חיפש את רגל שמאל ולא יצא מזה כלום.

מבחינה התקפית, ארסנל נראית לא טוב.

5. דניאל א. Member

ואן פרסי היה איטי מאוד בתגובה שלו למסירה הנהדרת של ארשבין. זה היה מצב של גול.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'רביניו רק הגיע ובינתיים הוא מראה אתלטיות יוצאת דופן ומדלג מעל שחקני ניוקאסל, אין לי טענות אליו בינתיים.

רובין אכן במחצית חלשה, אבל הוא לא שחקן שנותן משחקים גדולים בד"כ, הוא פשוט עושה את שלו וכובש. ארשבין התחיל ממש טוב ולקראת סוף המחצית חזר להיות חאפר עם מסירות עקומות.

הנקודה שלי היא שחסר כל כך ססק באמצע... שחקן שהכדור דבוק לו לרגל ומפרק את הגנות היריב.

7. Ian Wright Member

זה לא בדיוק טענות. הוא עובר את המגן שלו בקלילות, רק שיבעט לשער. הוא ניסה לפרגן יותר מדי פעמים.

ססק לא חסר לי במשחק הזה. יש מספיק שחקנים טובים במגרש שיכולים לפרק את ההגנה החלשה של ניוקאסל בהברקה אחת. הבעיה היא שאף אחד לא בועט לשער.

8. Magpie22 Member

מחצית ראשונה פשוט גרועה.
    דמבה בה ואמאובי אא יודעים מה לעשות. אין תיאום. אף אחד מהם לא עומד כמו חלו.
    הקישור שלנו לא עובד טוב.

מנגד ארסנל משחקת טוב יותר ומניעה את הכדור אבל גם הם לא במשחק גדול.
    השחקן היחיד שמסוכן עד כה במגרש הוא ג'רביניו שמביך פעם אחר פעם את ההגנה שלנו.
    שורה תחתונה תתעוררו ומהר או שנראה 0-0

9. Rudess Member

זה פחות תגובה איטית ויותר זה שהוא Clumsy עם הרגליים שלו.

10. לייזר Member

ניוקאסל נראית כמו קבוצת צ?מפיונשיפ. אני לא יודע למה קאבאי על המגרש אם כל מה שניוקאסל עושה זה לבעוט כדורים ארוכים מההגנה לעבר צמד הדחלילים בחוד.  

11. ArsenalFan Member

לקבוצה חסר מנוע. ססק הוא היסטוריה אז חבל לדבר עליו, חסר קודם כל ווילשיר, שהיה כוח האקסטרה שדחף את הקבוצה בשנה שעברה במשחקים הטובים שלה לכדורגל יותר מהיר ואגרסיבי. רוזיצקי הוא רכיכה שמאפיינת בדיוק את כל הטיפי-טאפי המעצבן שהתעסקנו בו יותר מדי. סונג טיפש (לא יכול לסבול אותו יותר) וראמזי הולך לאיבוד ולא מורגש. הם מצליחים לשמור על הכדור מול ניוקאסל די פחדנית (לא ברור לי למה) ולא מתואמת (כאן ברור לי קצת יותר), אבל לא יוצרים כמעט שום דבר משמעותי ולעתים גם מאבדים בקלות. המשחק באופן כללי מאוד חלש ומשעמם.

ג'רביניו מראה סימנים טובים. אבל הבאנו אותו בשביל שיביא לנו קצת תכל'ס, אז שיבעט קצת. וולקוט הוא הכלי היחיד שיש לנו על הספסל, אז נקווה לראות אותו בהמשך.

12. דניאל א. Member

אלופי העולם עד השליש האחרון.

13. KirkH Member

מה הסיכוי שונגר ינפק היום עוד אמירת "לא ראיתי" לגבי שחקן שלו? אלכס סונג פיתח ביטחון עצמי בקיץ...

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

חופשי ביטחון עצמי, ככה לעשות לבארטון...

אדיוט. ממש כמו דיאבי בעונה שעברה, לא לומדים להתעלם מהפרובוקטור הזה... מה שכן אני דווקא שמח שנכנסים בו לא מעט היום.

האוהדים שרים Spend some fucking money לונגר.

15. Robin_Van_Persi Member

ג'ואי ברטון פשוט הזבל שבזבל.
    גועל נפש רק צהוב לעבריין הזה.