המחזור הראשון לעונת 2019/20 ב-SerieA: מתחילים.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏23/8/19.

1. Roma מנהלים

מיוריאל בחודש - חודשיים הראשונים בקבוצה חדשה זה תמיד בינגו ואז הוא נעלם.

2. טל. Member

לקום אתמול בבוקר.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ויכוח שהשלישייה שמאחורי דז'קו מהירה ודינאמית, פשוט לא ברור למה אתה חושב שצלע רביעית מהירה ודינאמית היא מה שבהכרח תשדרג אותם. אם יש לי כבר את השחקנים שירוצו לשטחים, הדבר שהכי הייתי רוצה במקום פונסקה זה חלוץ שמסוגל למשוך את הבלם מחוץ לרחבה עם הפיזיות והשליטה הטכנית, ושיהיה מסוגל לשחרר פסים טובים כמו בבישול לאונדר(34 בישולים ב4 עונות אצלנו, להערכתי יותר מכל חלוץ בליגה בפרק זמן הזה להוציא את החייזר מיובה). בגלל שאף אחד משלישיית הקישור ההתקפי הוא לא סקורר מוכח, הייתי רוצה שהחלוץ יהיה שחקן עם יכולת בעיטה וסיום איכותיות, שהגולים יגיעו מאיפשהו. גם להגדרה הזאת דז'קו עונה.
    אחרי כל אלה הייתי רוצה שחקן שגם יש לו מהירות, אבל כמה שחקנים בעולם יש שהם גם טכניים, גם מהירים וגם פינישרים מוכחים?

ושלא תבין לא נכון, ברור לי מאוד מאיפה בא הקטע שלך עם דז'קו, הוא באמת די אגואיסט וקצת פרימדונה. אבל כאמור, כל שחקן שיהיה שדרוג ברור עליו יעלה עשרות מיליון יורו, וכל יורו פנוי בכלל צריך ללכת לבלם.
    עם בלם חדש ודז'קו יש סיכוי שתצא משהו מהעונה הזאת, עם חלוץ חדש ופאציו/ישו, פחות.

Bravo'Al'HaLancia אוהב/ת את זה.
  4. טל. Member

מצפן שתמיד מראה את הכיוון דרום.
    צריך לשנות את הניק שלו ל ''הפוך גוטה הפוך''.

או ''עטלף שעומד הפוך על התקרה''.

אחד מהשניים.

מעולם לא ראיתי בן אדם שטוחן כל כך הרבה אינפורמציה - ובאופן עקבי לא מצליח לזקק ממנה מסקנה שמתקשרת עם המציאות.
    תמיד.
    יתרה מכך, תמיד מזקק מסקנה הפוכה ב 180 מעלות ממה שצריך.

תראו לי עוד אוהד רומא אחד בעולם, שרואה את המשחק של היום - והמסקנה שלו היא "כמה חבל שעדיין חלון ההעברות לא נסגר''.

EsheD אוהב/ת את זה.
  5. טל. Member

חייל שוקולד,

אני חושב שצלע רביעית מהירה ודינמית היא מה שצריך - כי מעולם לא ניסינו את זה.
    אני חושב שמסירות כמו לאונדר לא צריכות לקרות מדי פעם, אלא כל הזמן.
    זו צריכה להיות הסיסטמה הקבועה. ולא מדי פעם.

ומה זה לרוץ לשטחים? אתה צריך חלוץ שירוץ לשטחים. בתוך הרחבה.
    חוץ מאלו מתחתיו שרצים מחוץ לרחבה.
    שוב אני מפנה אותך לדוג' עם קלוייברט.

אבל עזוב,
    אנחנו יכולים להתווכח עד מחר. בשורה התחתונה: דז'קו בחוד זה לא עובד.

זה כבר נוסה. ספציפית עם שלושת אלו מאחוריו, ועם שחקנים אחרים בסגל של רומא כשלישייה אחרת מאחוריו. בכל תמהיל אפשרי.
    תחת כמה מאמנים שונים.

כולנו יודעים מה יש לו לתת.
    כולנו ראינו מה יש לו לתת.
    כבר ראינו מה יש לו בימים הטובים שלו... מה יש לו בימים הרעים שלו... מה יש לו לאורך עונה שלמה.
    בוטום ליין: זה לא עובד.
    הסיסטמה הזאת לא עובדת.
    הפרופיל הזה / הטייפ הזה של חלוץ חוד - לא עובד.
    זה לא מספיק בשביל מקום 4 ברומא.

אני יכול להגיד הוא שטן.
    אתה תגיד הוא מלאך.

אך בשורה התחתונה - זה לא עובד. זה הוכח כבר. אלא אם יש לך אליסון בשער: זה לא מספיק לטופ-4.
    סה-טו.

כנ''ל קולארוב ופלורנצי כמגינים,
    כנ''ל פאציו וחסוס כבלמים,
    כנ''ל כריסטאנטה כחלק מצמד קשרים אחוריים,

זה לא עובד. זה לא מספק את הסחורה. זה לא שווה יותר מ 60 ומשהו נקודות לאורך עונה.

כבר היינו בסרט הזה.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@טל.

כמו שכתבתי - תמצא חלוץ בליגה שנתן יותר בישולים ממנו חוץ מרונאלדו, מהעונה שבה דז'קו הצטרף אלינו. בספק אם יש.

אתה כותב שדז'קו לא מספיק בשביל מקום 4, אבל חוץ מהעונה שעברה בכל שאר העונות שלו סיימנו בטופ 4, או בטופ 3 ליתר דיוק. וזה לא שהוא השתנה יותר מדי במרוצת השנים, זולת העונה הראשונה הוא תמיד נע על הספקטרום שבין טוב למעולה(בסיכומה של עונה, לא של תקופה). וזה גם לא שהליגה השתנתה יותר מדי שאתה יכול להגיד "מה שהספיק לפני שנתיים ושלוש בוודאות לא יספיק היום". יובנטוס ונאפולי חזקות, כל השאר הן עדיין סימן שאלה. אפילו אם אתה חושב שאינטר בוודאות יהיו טובים העונה, המועמדות הבאות למקום הרביעי הן מילאן, לאציו ואטלאנטה, שבדיוק כמו רומא העונה שלהן יכולה ללכת לכאן או לכאן.

7. ASROMA Member

הכל בבל"ת
    בלם רציני , פיגורה ואנחנו משיגים מקום 4. קל.
    פאזיו וחואן זסוס זה תאונת שרשרת.
    לפחות חזרנו להיות קבוצה אטרקטיבית לצפיה לצופה נייטרלי כמו שהקלישאה אומרת.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבקשה, רק לא לוברן.

9. טל. Member

להפיל הכל על פאציו וז'ואן זה להאשים את הש.ג
    הכי קל להטפל אליהם.
    אני מודיע לך חד משמעית: פלסטר בדמויי רכש בלם נוסף: לא יעזור בכלום.

מאנצ'יני הוא בלם איטי שלא מתאים למערכי 2 בלמים. גם אם תביא בלם נוסף טוב - עדיין תתקע עם 3 בלמים שלא מתיאמים לשיטה של 2 בלמים בלבד.
    פלורנצי וקולארוב בתור מגינים = לחטוף לפחות גול כל משחק.
    זה שקולארוב לעיתים מבקיע גול בבעיטות חופשיות ופנדלים - לא משנה דבר.
    הם שניהם מסננת.
    פעם מגן אחד מאחר בכיסויי של השחקן שמרים/מכניס כדור לרחבה שלנו. ופעם המגן השני בצד השני של המגרש מאחר בכיסויי של החלוץ היריב שמקבל את הכדור (מאחר בסגירה האלכסונית), ובד"כ שני המגינים מאחרים ביחד בכיסויי.
    אלא אם כן יש לך אליסון בשער - זה בסוף הכל מתורגם לספיגת גולים.

כריסטאנטה זה מוכח אמפירית שברומא הוא לא מוצלח כחלק מצמד של 2 קשרים אחוריים. פלגריני בכלל לא קשור לתפקיד הזה.
    הבעיה עם פלגריני היא אפילו עמוקה יותר כי הוא וזאניולו זה "העתקים" בסופו של יום.
    אם אתה מתעקש על קישור משולש רגיל (לא משולש הפוך) אז על אחד מהם תצטרך לוותר, אחד יפרח והשני ינבול. בספסל.
    כריסטאנטה ופלגריני זה לא קישור אחורי שיכול לעצור יריב אפילו לא בסדר גודל של קבוצת תחתית באיטליה.

דז'קו זה כמו קולארוב. ביום רע שלו אין בכלל מה להוכיח. הוא קטסטרופה - אבל אפילו ביום טוב שלו - אתה צריך להסתכל על התמונה הגדולה:
    כל הזמן אני שומע אנשים אומרים - השלישייה שמתחתיו הם לא גולרים - אז צריך חלוץ סקורר שיאזן את זה.
    זה לא נכון. זה קו מחשבה שגויי.
    זה לחפש את השקל מתחת לפנס.
    אסור לקבל כאקסיומה את הנתון שהשלישיה מתחתיו היא לא גולרית - ולזרום איתה.
    צריך לשנות את האקסיומה הזו. מה יהיה בתקופות בצורת של דז'קו? וברוך השם לא חסרות כאלו...
    צריך חלוץ שיעשיר את השחקנים שמסביבו. שיפתח אותם. שישדרג אותם.
    צריך סיסטמה אחרת. צריך זן אחר של חלוץ. תבנית אחרת של משחק...
    מתי פעם אחרונה ראית שחקן מסביב לדז'קו משתפר? -רק כשהוא עובר קבוצה.
    בפעם המאה: דז'קו זה עץ אשל... גם כשהוא בעצמו פורח - הוא ממליח את סביבתו. שום דבר מסביבו לא יכול לפרוח ולהתקדם.

אונדר, כמה שאני אוהב אותו, מהיום שהגיע לרומא ועד עצם היום הזה - זה אותו שחקן. ואני לא מדבר על כך שהוא לא למד 4 מילים באיטלקית. הוא מקבל כדור, רץ רץ רץ, ומטווח את השער מכל מצב. ושופך מנוע בדקה 60. ביום טוב. ביום רע. תמיד אותו השטאנץ. אין שדרוג. לא טקטי לא טכני.
    זה בגלל דז'קו.
    קלוייברט כנ"ל. זאניולו כנ"ל. פרוטי כנ"ל. אין חלוץ שיעשיר אותם... שיהפוך את השחקנים מסביבו לטובים יותר.
    תנסה להבין.
    אם אתה לא מצליח אז תשתמש לוגית בשיטת האלימינציה: מה צריך לקרות כדי שתשנה את דעתך על החלוץ הארור הזה?
    הוא משנה לשנה, אמפירית סטטיסטית, מתדרדר במספרים שלו, וכבר שנה שעברה זה לא הספיק למקום 4.... ואתה אומר לי 3 שנים לפני כן זה כן הספיק.
    יופי.
    גם אם השנה זה גם לא יספיק - עדיין לא תשנה את דעתך... תגיד לי 3 מתוך 5 זה עדיין יחס טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/19
  10. Alta Tensione Member

לא מוקדם ולא בטיח, הוא לא פליימיקר. אם סוסו נשאר הוא צריך לשחק איפה שנוח לו, מה שאומר שג'יאמפאולו כבר מחר צריך לחזור חזרה ל433 ולהגיד לצמד מלדיני ובובאן להביא קיצוני שמאלי for god sake.

11. טל. Member

"אם סוסו נשאר הוא צריך לשחק באגף איפה שנוח לו" - זה אוקסימורון.
    האמת, בעצם זה לא בדיוק אוקסימורון. זה מה שאני מכנה "בלון שחור":
    יכול להיות דבר כזה. זה ייתכן. אבל מי לעזאזל ירצה אותו?

זה לא ייתכן מבחינת יסוד נפשי - זה לא ייתכן כי אין מי שבעולם שירצה דבר כזה. לא בגלל שאי אפשר, פיזית, לייצר אותו.

במילים אחרות: אם סוסו לא מתאים לפליימייקר, וצריך לשחק בכנף איפה שנוח לו: אז במועדון אחר. לא במילאן.
    ההבאה של שחקן כנף רגל שמאל היא תצטרך להיות במקום סוסו, לא בנוסף לסוסו.

12. VAR Member

ההבאה של שחקן כנף רגל שמאל (בדיוק כמו ההבאה של שחקן כנף רגל ימין) הייתה, במועדון שלא חי בסרט, צריכה להגיע בכל מקרה. בלי שום קשר לסוסו.

ישבתי לא מזמן במסעדה איטלקית ובמקרה הבחנתי שלמלצר יש קעקוע ענק של הסמל של מילאן על הזרוע אז התחלתי לדבר איתו קצת. 'יהיה בסדר, עוד מעט מודריץ׳ מגיע' הוא אומר לי. חחחח. שתבין עד כמה מנותקים האוהדים האלה מהמציאות. תמיד הם יבינו את מה שצריך להבין - אחרי שהעונה כבר הלכה לפח הזבל.

13. Alta Tensione Member

מתחילת הקיץ חפרתי על זה ששתי קיצוניים + קשר אחורי זה מה שהקבוצה הייתה צריכה וסה טו. מה לעשות שאני רק כותב פה ובא אדון גאזידיס שהעדיף לתת את המשוכות למלדיני שהביא מאמן שמאמין שלשנות סדרי עולם זה מה שאנחנו צריכים וכמה משחקי הכנה שיכנעו אותו שסוסו מתאים להיות המס' ה-10 במערך החדש שלו? עם סוסו בצד ימין ב-433 אנחנו לפחות יוצרים מצבים (כאלה שנופלים לפיונטק אחרי 300 קרוסים, לפחות משהו), אתמול אפילו לא בעטנו למסגרת.

14. טל. Member

אני מעדיף לנסות משהו חדש - ולהכשל.
    מאשר לדבוק במשהו שכבר נכשל - ולהכשל.

סוסו בצד ימין 300 קרוסים פר משחק ואחד מהם פיונטק מתרגם לגול - זה כבר נוסה. שנה שעברה.
    עובדתית זה לא מודל שהצליח.
    מילאן חייבת לשנות סיסטמה. ליצור תבנית אחרת. להעמיד בבסיס רעיון חדש. תן צ'אנס לחדש, מתח גבוה. צ'אנס ארוך וכנה וממושך. בעוד כמה מחזורים צא במסקנות.
    תאמין לי גורל הקרב על מקום 4 לא הוכרע אתמול.

והאלטרנטיבה, כפי שמוצגת ברומא: להמר שוב על הישן ולהכשל - גרועה בהרבה מאשר להמר על החדש ולהכשל.

הלוואי ג'יאמפאולו היה מגיע לרומא.

VAR
    תגיד תודה. האוהדים של רומא לא מבינים גם אחרי שהעונה הלכה לזבל.

15. yonmu Member

סוסו בצד ימין זו הצלחה מנוסה. הבעיה היא שאף פעם לא היה לנו סוסו בצד שמאל.

ללכת על4312 זה להמר פעמיים - גם עם סוסו מאחורי החלוצים וגם עם חלוץ נסוג חדש (שכרגע אין לנו).
    להישאר ב433 זה להמר פעם אחת - רק למצוא קיצוני לשמאל.

אני חושב שג'יאמפאולו לא יהיה ראש בקיר וילך על 433 לפעמים, גם אם זה לא 'המערך שלו'. אנחל קוראה זה שחקן שמאפשר זגזוג מצוין בין שני המערכים כי הוא מסוגל לשחק כקיצוני (אם כי הוא שיחק יותר בימין מאשר בשמאל עד כמה שאני רואה) וככה יהיה מצב שבו יש שלישייה מרכזית, חלוץ מטרה, ושני שחקנים יצירתיים שיכולים לשנות מיקום ושיטה במהלך המשחק. אפשר גם לכנות את זה 4231 אם צמד אחורי כמו בנאסר-קסי יצליח לשחרר את פאקטה לעמדה קדמית יותר.

המסקנה העיקרית שלי מאתמול היא שאסור לבנות על תרומה התקפית מבוריני או קסי. מדובר בשחקנים עם כמה יתרונות אבל לראות חילוף כזה אפור כשאנחנו צריכים גול זה עצוב לגמרי. מוזר לי שג'אק לא קיבל הזדמנות, כי הוא יכל לתת את מה שהיה חסר לנו.