המחזור הראשון:: מבול שערים, ניצחון דרמטי לפאלרמו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏8/9/06.

1. Jose Mourinho Member

'Kaka, אתה אומר שזה היה משחק גרוע של איברהימוביץ' רק בגלל שאתה שונא אותו ואוהד את אדריאנו. הוא בישל וכבש, ואינטר ניצחה. גם מן הסתם עקב היותו שחקן התקפה הוא לא היה אשם בשערים שאינטר ספגה.
    ככה שלא משנה מה תגיד - כרגע הוא עדיף על אדריאנו.

ומה אדריאנו בכושרו הנוכחי? גם משחק אחד טוב הוא בקושי נותן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/9/06
  2. 'Kaka Member

אני לא שונא אותו הוא מעצבן במשחק שלו... מי שמשחק יותר טוב אני רוצה אותו אין לי העדפות הכל במיוחד בשביל אינטר!! העיקר שאינטר ינצחו.. בבקשה אל תעשו מאדריאנו שחקן גרוע כי הוא לא ואתם תראו שאדריאנו יראה מה הוא יודע באמת אז זלאטן יתחיל לשרוף את הספסל.. וגם עכשיו אדריאנו עדיף בגלל שטויות של זלאטן

3. Deki Member

בחיים לא אמרתי שאדרי שחקן גרוע. עד עכשיו אני מאמין בו, לכל אחד יש את התקופות הרעות שלו. יש לו את הפוטנציאל להיות הכי טוב בעולם. מי יתן ונגיד בסוף העונה שאדריאנו ואיברהימוביץ' פתחו כל משחק ביחד ובצדק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_pray.Xxx

ד"א, אם יש לי הזדמנות להזכיר את זה, אינטר עד כה מכרה כמעט 32 אלף מנויים עונתיים. מישהו יודע כמה מילאן ורומא מכרו, ומה שיא המנויים בליגה האיטלקית ובכלל באירופה?

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/06
  4. צ'וצ'ו קמביאסו Member

מה אתם מקשקשים? זלאטן היה מצויין היום, לא נגע הרבה בכדור אבל שנגע היה זהב, גול ובישול, והיה השחקן הכי טוב של אינטר במגרש אחרי צ'וצו קמביאסו, מה אתם רוצים ממנו? הוא היה יותר יעיל מאדריאנו שמשחק עלוב לאחרונה, זה רק משחק ראשון שלו באינטר והוא עוד יכול להשתפר, אני לא פוסל את אדריאנו, אבל זלאטן נראה היום כן טוב למי שעקב אחרי המהלכים שלו, שתי מהלכים גאוניים של כדורגל עברו דרכו, וזה כן משהו למשחק ראשון.

5. As Roma Member

מחזור מעולה בינתיים...
    למישהו יש את התקציר של המשחק של רומא בבקשה??

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו הרבה דברים להגיד על המשחק הזה.

קודם כל - מאנצ'יני. מה לעזאזל עובר על הבנאדם? למה מייקון? למה דאקור? איך לעזאזל שיחקנו עם אפס קשרים באגפים? איך פיגו מאחורי החלוצים? למה כשהתחלנו לשחק על מתפרצות אחרי השני של פיורנטינה קרספו שלא יכול לשחק בשיטה כזאת כשאין פלימייקר נשאר על המגרש? למה בכלל החילוף הזה של מטראצי במקום סמואל? וכמה עוד גולים בראש אנחנו נחטוף עד שלמישהו יירד האסימון ויקלטו שם שאסור לתת לקורדובה לשמור על נוגחים גבוהים??

בסה"כ טוב שספגנו את השערים האלה אני אומר, זה החזיר אותנו קצת לקרקע כי בדקות הראשונות אחרי השער השלישי היה נראה שאנחנו כבר משתעשעים עם פיורנטינה. בסה"כ הוצאנו 3 נק' במשחק חוץ קשה וצריך לשמוח. גם שני השערים של פיורנטינה היו עם הרבה מזל, נכון החלק הסופי היה בסדר, אבל השער הראשון התחיל מטעות חמורה במיקום של מייקון, והשני התחיל מפס ישיר של דאקור לשחקן של פיורנטינה, צריך להאמין שלא נעשה שטויות כאלה בעתיד. חשוב לזכור שפיורנטינה לא הייתה במשחק הזה ממש עד השער השלישי שלנו כשדי הפסקנו לשחק, שוב פעם - צריך להאמין שזה לא יחזור על עצמו.

מאנצ'יני רק חייב להתעורר, גרוסו חייב להיות בהרכב, אי אפשר לרקוד על שתי חתונות ולשלב גם את פיגו וגם שלישייה של קשרים אחוריים, זה פשוט לא עובד.

ביקורת אישית:

טולדו - נהדר, אפס טעויות, רק שימשיך ככה.

הגנה - מייקון עם כל הכבוד הוא לא יותר מזה מריה משופר במקצת, אסור בתכלית האיסור לתת לו צ'אנס במשחקים כאלה אם יש ברירה, והייתה וואחד ברירה על הספסל בשם גרוסו. מטראצי היה טוב, לא ברור לי למה הוא יצא, גם קורדובה למעט כמה שטויות קטנות היה לא רע. זאנטי נתן מחצית ראשונה טובה, שנייה הרבה יותר אפורה אבל בסה"כ הוא לא צריך להיות באגף הזה מלכתחילה.

קישור - ויירה חלוד, זה גם כי הוא נדחק קצת לאגף בגלל הצפיפות על השטח הקטן עם דאקור וקמביאסו, וגם סתם חוסר תיאום עם השאר בינתיים, אבל יש סימנים טובים, רץ הרבה, נלחם הרבה, מחפש את המסירות, בסוף זה יקרה. דאקור נתן מחצית ראשונה טובה, השנייה הייתה מבישה, גרם ישירות לשער השני ועשה כמה טעויות שכמעט ארגנו לפיורנטינה את השוויון. לגבי פיגו, מתי בפעם האחרונה הוא שיחק באמצע ולא באגף? הוא פשוט מסורס בעמדה הזאת שלוקחת ממנו כל כך הרבה אפשרויות שהאגף נותן לו. קמביאסו נפלא, אם הוא וויירה ישתפו פעולה לבדם וויירה ישחק כמו שהוא אמור, זה חוליה שיכולה להתחרות בכל אחרת בעולם.

התקפה - קרספו וזלאטן שונים לגמרי ממה שהיה לנו בשנתיים האחרונות, סוף סוף אין ריצות חסרות טעם למעלה עד שהכדור הולך החוצה (אדריאנו ומארטינס) או עמידה במקום עד שהכדור נחטף (קרוז), זלאטן היה בכלל מעולה, כל פעם שהוא קיבל את הכדור משהו טוב קרה בסופו של דבר, גם אם הוא ניסה מספרת מופרזת ועשה כמה פאשלות קטנות, הוא הוליך את הכדור בצורה פשוט נהדרת למעלה ויצר מצבים מכלום, גם בישול יפה לקמביאסו בגול הראשון כשכבר הייתי בטוח שהוא לא יראה אותו. גם קרספו עשה את זה בהתחלה, אחרי זה קצת נעלם יותר אבל בסה"כ יש שיתוף פעולה יפה בין השניים, שניהם נראים שהם רוצים לשחק ביחד ומחפשים אחד את השני בכל הזדמנות. הסרת תלות באדריאנו זה המפתח להצלחה השנה.

7. saviola Member

מהר לפני שאני עף כי אתמול נרדמתי: תענוג לראות את קמביאסו. מאז המונדיאל אני רק מחזיק ממנו יותר ויותר, גם העובדה שבעצם הוא יכול לשחק בשתי התפקידים בקישור האחורי וגם לעשות תוך כדי עבודה התקפית (שלא נדבר על הצד ההגנתי שלו) מדהימה מוכיחה כמה הוא קשר מצויין. האסיסט של זלאטאן בגול הראשון גם היה מאוד יפה, בטח שהוא בא מאחד כמו זלאטאן. דווקא בפיורנטינה היו הרבה שחקנים טובים: מוטו שחוזר לתפקיד שלו מצ'לסי (פחות או יותר) היה מאוד מסוכן, ולי זה נדמה כאילו פספסנו אותו קצת ביובנטוס. דונאדל הוא ללא ספק בין הקשרים האחוריים הטובים היום באיטליה, פשוט תענוג לראות אותו משחק. אותו דבר פאסקואל, לא שזה חדש כי גם בעונה שעברה הייתה לו יכולת גבוהה מאוד, אבל שימו לב איך כמעט כל ההתקפות של פיורנטינה באו מהאגף שלו (שמאל) וכמעט כלום לא הגיע מאוישפאלושי מימין. טוני, גם כשהוא לא טוב, מבקיע צמד, נו באמת. בסה"כ משחק מצויין, פשוט תענוג http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא פתחו את העונה בניצחון,2-0.
    יופי של פתיתח עונה,רומא שלטו במשחק ללא עוררין,והיגיע לה הניצחון,ועם לא ההחמצת פנדל של טוטי זה היה ניגמר 3-0.
    זה לא היה משחק מושלם של רומא,היא עדיין חייבת להישתפר,בלט בעיקר היעדר חלוץ.
    יום שלישי יש לה משחק בילגת האלופות נגד שחטיור דונייצק,קל זה לא הולך להיות.
    בכול אופן פיתחת עונה טובה של רומא,נקווה להמשך של ניצחונות.

9. Deki Member

http://www.zshare.net/download/roma-v-livo...lights-avi.html
    http://www.zshare.net/download/roma-v-livo...lights-avi.html

אני חולק עליך, גרוסו כמובן כשמו כן הוא, גדול, אבל מאייקון מגן אדיר ממה שראיתי ממנו במשחקי הידידות, ובטח שיותר טוב מזה מריה. יש לו בעיטה מצויינת, כח ומהירות, וגיחות מצויינות מהאגף, אני חושב שהוא מגן ראוי, וברגע שזנטי יפרוש, הוא יוכל לתפוס את העמדה שלו.

מה זה משנה, כל עוד אינטר ניצחה ומנצ'יני עשה את הניסויים שלו, הוא יפיק את הלקחים למשחקים הבאים. גם אני חושב שאם זה לא היה נגד פראנדלי, אינטר הייתה יכולה לסיים את זה ב-5-0.
    לאינטר אין היום פליימייקר, היחיד שאני חושב שיכול להיות פליימייקר טוב זה קמביאסו, למרות שעדיף לשחק בלי פליימייקר, ברגע שורון היה בכושר לא טוב, והמסירות שלו הגיעו לא כמו שצריך, זה רק אסון.

השליטה שהייתה במרכז המגרש, לאורך כל המשחק, אפילו במחצית השניה, הייתה אדירה. לא היה כדור שהקישור לא לקח, וזאת נקודת האור של מנצ'יני עם המערך הזה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, אין לנו פלימייקר, הנקודה שלי הייתה שקרספו היה צריך לצאת אחרי השני של פיורנטינה. ואני עדיין מתקשה להבין את הרעיון בחילוף מטראצי-סמואל.

אין לי בעיה עם ניסויים מסוימים, אבל זה באמת לא היה המשחק המתאים בשביל ניסויים כאלה, אם קמביאסו ואיברהימוביץ' לא היו נותנים משחק גדול לך תדע איך זה עוד היה מפתח. מה גם, שאין שום סיבה לעשות ניסוי כמו מייקון בימין, זאנטי בשמאל בלי קשר לפוטנציאל של מייקון, הוא לא מיועד להרכב הפותח, תנסה אותו במשחקי בית מול קטנות כמו שזה היה עם וומה בשנה שעברה למשל.

11. Deki Member

הוא הוציא את מטראצי ברגע שרג'ינאלדו השחיל לו בין הרגליים... מנצ'יני לא רצה טעויות כאלו בהגנה והכניס את סמואל.

במשחקי הקדם עונה, מאייקון היה אולי השחקן המצטיין של אינטר, ממה שהספקתי לראות מגרוסו, הוא עוד לא נכנס לכושר, היה ראוי לתת למאייקון לפתוח.

12. ori_pit Member

אינטר פשוט ניצלה בנס ואני יגיד גם למה?

א. מנצ'יני מזה ההרכב המטומטם הזה ולמה אתה שם את פיגו בתפקיד שהוא לא שיחק בחיים שלו, פיגו לא עשה שום דבר במהלך המשחק( כמבון שהוא לא אשם) והפעולה היחידה שהוא עשה טוב זה הבישול לקמבאיסו שזה לאחר שהוא פרץ מהאגף.
    ב. מזה החילופים הדפוקים האלה ממתי מחליפים בלם באמצע משחק? ומטארצי לא נפצע או משהו ואח'כ להוציא את קמבאיסו שמרכז לך את המשחק ונוכל לשחק קצת על מטפרצות ובמקומו להכנס מגן שככה יהיה עוד יותר קל לפיורנטינה ללחוץ.
    ג. למה אתה לא פותח עם אדריאנו?
    ואם אתה לא פותח לפחות תכנס אות בדקה ה-60 אף אחד מהחלוצים האחרים לא היה מי יודע מה, פשוט מאמן מטומטם שרוצה לגמור את כל הביטחון של אדריאנו. אם אני לא טועה קרספו הגיע רק למצב אחד בתחילת המשחק וזהו.
    ד. אני בכלל לא אהבתי מה שעשה השבדי הזה בדקות הסיום, מה הוא חושב שהוא בתאיטרון צריך להוריד אותו מהר אל הקרקע למה זה יגמר רע, ולא נדבר על הצהוב הדבילי שהוא קיבל.
    ה. בכלל לא היה משחק אגפים של אינטר הכל דרך האמצע עם זה היה נגד הגנה של מילאן הינו חולמים להכניס להם 3.

בקיצור אינטר ניצחה את המשחק הזה למרות מנצ'יני ולפעם הבאה תפתח עם אדריאנו ותשים את פיגו וסטאנקוביץ' באגפים.

13. Jose Mourinho Member

ברור שהוא יותר טוב מזה' מריה. בעצם - מי לא?
    להזכירך, הליצן הברזילאי היה לא יותר ממחליף, ואחרי שנפצע מול לאציו בסיבוב הראשון באולימפיקו הוא יובש על הספסל למשך כל העונה(אבל לא בגלל הפציעה, אלא בגלל שפשוט לא היה צריך אותו).

מאיקון עדיין לא ברמה לפתוח בהרכב של אינטר, ובטח ובטח אם זה בא על חשבון הצבתו של חאבייר זאנטי בצד ימין. לרשת את זאנטי? :aaarofl: כרגע הוא אפילו לא קרוב לזה, יש לו עוד הרבה הרבה מה להשתפר. קפיטאנו לטעמי צריך להיות באנקר בהרכב, לפחות בשתי העונות הקרובות. אח"כ, נראה.

בקיצור - מאיקון צריך להיות מחליף, וגם במצב הזה את הדקות שלו הוא יקבל. אבל בהרכב זה גדול עליו בינתיים. זאנטי צריך להיות מגן ימני, גרוסו שמאלי.

לגבי הצבתם של ויירה ופיגו בעמדות שונות בקישור מאלה שהם רגילים אליהן - לדעתי זה רק בגלל שסטאנקוביץ' רק חזר משני משחקים מלאים במדי נבחרת סרביה, והיה די עייף. הסרבי יהיה גם השנה בהרכב ברוב המשחקים, זה בטוח.

תתפלא, מלבד נסטה ההגנה של פיורנטינה לא נופלת ממש מזו של מילאן.
    ומה רע בשערים מהאמצע? ראית באיזו מהירות אינטר הגיעה למצבים של הגולים? בראשון מאיקון-קרספו-זלאטן-קמביאסו-גול בתוך מהלך של כמה שניות, בשני ויירה-פיגו-זלאטן-פיגו-קמביאסו-גול גם כן במהלך של כמה שניות, ובשלישי קרספו-פיגו-קמביאסו-זלאטן-גול שוב, במהלך של כמה שניות.

כי הוא בכושר גרוע. יהיה אפשר לתת לו לחזור לעצמו במשחקים מול הקטנות. במשחקים קשים כמו אתמול השניים שנמצאים בכושר הטוב ביותר צריכים לפתוח - וכרגע אלה קרספו ואיברהימוביץ'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/9/06
  14. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אין מילים. כמה טוב לחזור!
    איזה משחק מצוין על ההתחלה, נקווה שגם היום נקבל כדורגל באותה הרמה.
    רק לחשוב על מה ששער או שניים נוספים של פיורנטינה היו עושים למשחק הזה, במיוחד לאחר הקאמבק המדהים של אינטר בסופרקאפ.

אינטר נראיתה מעולה, במיוחד בחצי הראשון. ההתקפה טובה מאוד, עצוב היה לראות שאדריאנו לא בהרכב וזלאטן הפרובוקטור בפנים. שמח לראות את קרספו שוב באיטליה, אבל לא בצד הנכון של מילאנו.
    קמביאסו ממשיך את מגמת ההשתפרות שלו (או לומר מגמת ההצטיינות שלו) עם משחק גדול.

ואצל פיורנטינה, לוקה טוני חוזר לעניינים לאחר מונדיאל פושר למדי, גם הפעם הוא מביט מלמעלה מהמקום שמוכר לו כל כך-מלך השערים.
    רג'ינאלדו הרשים מאוד והצדיק את רכישתו מטרוויזו, חבל שהוא לא עבר לקבוצה גדולה בגיל מוקדם יותר.

15. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אני אומר לכם שעם אדריאנו היה משחק הוא לא היה מבקיע ואני בטוח ב-100 אחוז בזה בכושר הנוכחי שלו, לעומתו זלאטן הביא גול ובישול יפה, ואתם מתלוננים על הפרובקטור הזה, מה אכפת לי שיהיה פרובקטור כל השנה עם הוא מביא גולים ונצחונות, נקווה שימשיך לבשל ולהבקיע, הוא היה מעורב בכל הגולים של אינטר אתמול.