המחזור הרביעי בסריה א:: יובנטוס תמשיך לנצח גם נגד אינטר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/9/16.

1. DRORIKO Member

לא משחק גדול שלנו(בכל זאת אינטר) אבל אלכס סנדרו מלך. בישול של המגן השמאלי למגן הימני,קלאסי

עריכה:והנה אני רק מדבר וחטפנו את השיווין....... משחק גדול של איקרדי, זה לא רק שהוא התרומם מעל מנדז'וקיץ' שגבוה ממנו בשני ראשים, הוא בכלל עושה להגנה שלנו הרבה כאב ראש היום

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/16
  2. SerieA Il Capitano

קלאסי אינטר. סאנטון לא סוגר את ליכשטיינר ודאמברוזיו מאבד את השחקן שלו.

3. Alta Tensione Member

חוזר בי: איקרדי יותר מדוחק כדורים ממטר.

4. DRORIKO Member

אסמואה תמות

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עוד מאמן שאוהב את מלו... עד מתי?!?

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איקרדי מצטייר כחתיכת נבלה בכל מקום שאני קורא עליו אבל הוא שחקן שחקן, משחק גדול שלו היום.
    ע"פ מה שאני רואה היום אינטר משחקים לא רע בכלל, שולטים במשחק(הגול של יובה הגיע די במפתיע) וראויים לתוצאה, ציפיתי לפחות מקבוצה שהפסידה ביום חמישי להפועל באר-שבע.

7. Raulito Madridista

ככה משכיחים הפסד מביך כמו שקרה לאינטר נגד הפועל באר-שבע. אף-אחד לא יזכור את המעידה הזו של יום חמישי.
    אני אישית לא האמנתי, אני מודה(בכל הרכב אינטר לא צריכה להראות כמו בחמישי אבל זה דיון אחר כבר).
    ניצחון על יובנטוס הוא לא עוד ניצחון ואני מקווה לראות את אינטר יוצאת לדרך חדשה וטובה ומשתתפת במאבק על ליגת האלופות.
    עד לשער הניצחון של פרישיץ' - אינטר כבשה רק מרגלי מאורו איקרדי וזה משהו שכן צריך להדאיג את דה-בור.
    קראתי את הכתבה של דור הופמן על איקרדי. שחקן נפלא על המגרש, ומחוצה לו - בואו נגיד שהוא חושב שהוא אלוהים. כל הפלרטוט בקיץ עם חצי אירופה בערך וגם מה שקרה עם אשתו של מקסי לופס.

מילה לגבי יובה - פגשה יריבות חזקות כמו סביליה ואינטר והשיגה רק תיקו בשני משחקי בית. בהחלט מקום לדאגה.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות לאינטר על כך שהצליחו להשאיר את איקארדי. הדבר הכי טוב שקרה להם מאז זלאטן\מוריניו.

9. DRORIKO Member

רוצה להגיד משהו על דיבאלה. שחקן ענק וטוב שהוא אצלנו. אחרי שסגרנו את הפינה הזאת בוא נדבר עליו במשחקים גדולים. גם נגד נאפולי בשני משחקים וגם נגד אינטר ב-3 משחקים הוא לא בא יותר מדי לידי ביטוי. גם נגד באיירן וסיטי לא זוכר איזה הצגה שלו,דווקא מנדז'וקיץ' ומוראטה בלטו שם יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/16
  10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר הראתה, בעיקר לאוהדים שלה, שיש להם סגל שחקנים איכותי שמסוגל לנצח כל קבוצה. ועם השקט שדה בור יקבל לפחות לחודש מעכשיו, הוא חייב לנצל זאת בכדי לרשום מספיק נצחונות שהסגל שעומד לרשותו שווה.

ביובנטוס עד כה העונה, במשחקים היחידים שהיו להם מול קבוצות שלא ניגשו למשחק במחשבה שהם כבר הפסידו, נראה שהשינויים בסגל הקבוצה (שניסו להפוך אותה לבינלאומית יותר במחשבה שזה יעלה את סיכוייה לזכות בליגת האלופות) רק החלישו אותה.

Fiorentina: Tatarusanu, Tomovic, Gonzalo, Astori, Tello, Sanchez, Badelj, Milic, Ilicic, Borja Valero, Kalinic

Roma: Szczensny, Florenzi, Manolas, Fazio, Peres, Naningollan, De Rossi, Strootman, Perotti, Salah, Dzeko

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מצד אחד היה את החילוף של מלו. מדל פצוע? סבבה, יש לך את קונדוביה על הספסל. מלו? ראית אותו מתקשה מול פאקינג ג'ון אוגו ואובידיו הובאן, אז מול פיאניץ', אסמואה וחדירה? מה לעזאזל ציפית, שהוא פתאום יהפוך לשחקן זריז וחכם?

מצד שני, מיאנגווה? לא רק שלא נאגאטומו, אלא מיאנגווה?!? הייתי כחולם. אני מתחיל לאהוב את הילד הזה, נראה שיש שם פוטנציאל.

איקארדי נגד יובה מזכיר את מסי נגד ריאל לפניי כמה שנים. מגיע משחק מולם? מינימום גול אחד ברשת של בופון מהרשת של מאוריטו. הבישול שלו, והסיומת של פריסיץ', היו על סף שלמות, אבל עם כל הכבוד לאיקארדי ולכך שהוא באמת נתן היום משחק מעולה, המצטיין שלי הוא ללא ספק באנגה, וזאת למרות האדום הדי מבאס שקיבל. בכל מקום על המגרש, לא מפסיק להניע את הכדור ולבוא לבקש אותו. 63 מסירות עם 89% אחוז דיוק, מה שמציב אותו כמוסר הטוב ביותר במשחק. סוף סוף יש לנו רג'יסטה על רמה.

12. Roma מנהלים

בטח לאחרי שהרבה אוהדים טענו שצריך לחטוף את ההצעה של נאפולי בזמנו, כסף וגביאדיני, תמורותו.

משחק קשה בארטמיו פרנקי, ניצחון ואנחנו יכולים לקפץ למקום הראשון. מה הסיכוי שלא נבקיע תוך 10 דקות ונספוג שווין אומלל?

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק מרגש!
    אבר באנגה עוד יתברר כעקיצת השנה, זה מדהים לראות איך הוא הופך את אינטר מקבוצה שבלונית לקבוצה שמשחקת כדורגל.
    צמד הבלמים שלנו היו במיטבם, בעיקר מיראנדה שאין לי מושג איך אינטר עלתה על המציאה הזו. צמד המגנים בינוניים, אבל הם הרע במיעוטו בהתחשב באופציות בסגל.
    מאריו עדיין מסתגל, אבל רואים שהוא שחקן מצויין, הוא ובאנגה הכתיבו את הקצב של המשחק, וזה משהו שלא עשינו נגד יובה ב-5 שנים האחרונות. מדל היה מצויין ועשה את מה שמבוקש ממנו, הוא פשט רצח את ההתקפות של יובה. אני עדיין חושב שהוא לא ברמה של אינטר, אבל במשחקים כמו נגד יובה יש לו המון מה לתרום מבחינה הגנתית.
    לגבי איקרדי,
    מהרגע הראשון שלו באינטר ראו שמדובר במכונת כיבושים, אך מעבר לכושר הכיבוש המצויין שלו, בתחילת דרכו באינטר הוא נראה כחלוץ רחבה חד-גוני. אבל בשנה שעברה משהו השתנה אצלו, הספסול במספר משחקים בתחילת העונה הקודמת והירידה ביכולת הכיבוש שלו, גרמו לו ללמוד לשחק גם מחוץ לרחבה, ובעיניי כיום הוא עושה זאת בצורה נפלאה. מאז אדריאנו של 2004-2005 לא היה לנו חלוץ צעיר ברמה כזו שהוא יותר מפוטנציאל, ואני מקווה שהפעם נזכה לראות את החלוץ הזה להרבה שנים. בכלל, יובה היא הקבוצה המוכה ביותר ע"י איקרדי.

לסיום, שאפו לדה בור על ניהול משחק מצויין, שימשיך כך!

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11
    גם אני בהתחלה רתחתי כשראיתי את מלו נכנסולא קונדוגביה, אבל אחרי כמה דקות החילוף הזה נראה לי בסדר. המשחק הזה היה צריך גרזן, ומלו עם כל חסרונתיו הוא גרזן לא רע. קונדוגביה לא מספיק טוב בתפקיד הזה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא יודע, לא יכול להצדיק דקות של היצור הזה על המגרש, למרות שיש לציין שהדבר הכי רע שאפשר לציין לגביו זו ה"עבירה" על פיאניץ', זו שבה הנאחס קפץ לו על הרגליים וטאלייבנטו קנה את זה.

אני אישית גם מסיים כל משחק עם טיפת עצבים בגלל הנדנוביץ'. הורג אותי שמצד אחד הוא יכול להתאבד על כדורים כאילו מדובר במשחק ג'יאהד, מצד שני הפריזים שלו מחרפנים והיו כמה כאלה היום.