המחזור הרביעי בסריה א:: יובנטוס תמשיך לנצח גם נגד אינטר?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏16/9/16.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת צריך לחזור על זה שהקישור שלנו רך כמו צמר גפן?

אנחנו פשוט נאבד את זה כל פעם שקבוצה חזרה ופיזית תלחץ אותנו חזק, אנחנו גם ככה לא מתמודדים עם משחק לחץ כבר מליון שנה, אז עכשיו שגם אין שחקנים פיזיים בקישור...

2. Alta Tensione Member

למען הסר ספק, אני עדיין חושב שאינטר הייתה צריכה לעשות את זה.

3. SerieA Il Capitano

האמת היא שמלו מתאים יותר למשחק כזה כשיש סיר לחץ מאשר קונדוגביה המבולבל שתמיד נראה כאילו שהוא מת מפחד להשתמש ברגלו הימנית. הוא עוד צריך להשתפר.

לא הייתי משתמש בפליפה מלו לחצי שעה, אבל לרבע שעה במשחק כמו היום התברר שהוא לא הצליח לקלקל.

ללא קשר קונדוגביה צריך להשתפר מאד ולהחליף את מדל בעתיד.

נקודת האור מהמשחק: נגאטומו OUT ומינאג IN. פנסטסטי.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שגם לא הוגן להיות חכם בדיעבד ולטעון דברים כאלה אחריי שבעונה שעברה איקארדי הועיל מחוץ ל-16 פעמים בודדות והעונה נראה שהוא משפר את האספקט הזה, גם אם במעט. אני הייתי בעד המכירה שלו, וגם היום יש בי צד שאומר שחבל שלא עשינו את זה, ולדעתי כל מי שתמך במכירה הזו ממש לא "חשב מהתחת" מה שנקרא.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחוץ\בתוך הרחבה זה פרט נורא שולי ביחס למה שעובר לו בראש כאשר הוא תוקף את ההגנה של יובה במעמד שכזה. הוא נראה כמו אלוף מהרגע הראשון. שחקן טוב אחר כמו גביאדיני - לא. זה מה שמצדיק את פערי המחירים בינהם.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נכון, אבל אני בספק אם היה מישהו שהיה מקבל את גביאדיני כתחליף לאיקארדי ולא כתוספת להתקפה בנוסף לחלוץ בכיר. השאלה שבאה לטובת אלה שתמכו בהשארת איקארדי היא איזה חלוץ היה בא ועל זה אין לי תשובה מספקת.

בסופו של דבר איקארדי נשאר, קנדרבה בא וגאביגול יהיה הגיבוי. יצאנו מזה בצורה טובה.

7. Roma מנהלים

• זה פשוט מתסכל לראות את דז'קו כל פעם מחדש, הבחור רוצה ומנסה בלי סוף אבל הכדור לא נכנס והדברים מסבכים לו, אני כמעט בטוח שהוא מקולל.
    • משחק נוראי לסלאח שלא הורגש.
    • איטורבה פשוט שחקן מיותר.
    • טוטי מלך. ספאלטי צריך להכניס אותו ליותר דקות.
    • פארדס היה צריך לשחק היום, היינו חסרי יצרתיות עד כניסתו של טוטי והילד יכל להוסיף במימד הזה.

מפסידים במשחק חוץ לא פשוט משער לא חוקי, לפי החוקים החדשים אמור להיחשב כנבדל - קליאניץ' הפריע לשוער, ושוב ההתקפה שלנו צריכה אינספור מצבים כדי להבקיע.

דרך אגב, איקארדי במקום דז'קו? יש מצב שאנחנו בצ'מפיונס ועוד כמה נקודות בקופה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

איך מ-4 דקות תוספת זמן זה הגיע ל-8 לעזזל? וזה לא פעם ראשונה, שלשום במשחק של מילאן נגד סמפדוריה השופט גם האריך את ההארכה ב-4 דקות, והיום בצהריים היה משחק שהשופט נתן 6 במחצית הראשונה(!).

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/16
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הינו טובים יותר מרומא ולא חושב שהגיע לנו הנצחון, אבל כן חושב שהיה לנו מזל לתפוס את רומא במצב פסיכולוגי רע כפי שהיא מאז ההדחה מול פורטו וכפי שהיא היתה מול סמפדוריה, רק שמולינו לא הגיע הגשם שיעצור את המומנטום וטוטי שנכנס לא ניצח מולינו את המשחק.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגע ששחקן שוכב ומקבל טיפול השעון על hold. די טריוויאלי לא?

--
    אהבתי את סטרוטמן. שנאתי את ההתקפה מהאגפים. את כולם. day off גם לנינג'ה שלא היה מוזכר לרעה אם הכדור שלו לא נתקע בקורה.

11. AS R Member

ברונו פרס נראה מפחיד. כל שחקני ההתקפה הרבה פחות.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה ההימור הכי גדול מתחילת העונה. לקוות שדזקו יתאקלם אחרי העונה הראשונה ויתחיל להפציץ.
    אני כמוך לא אוהב לראות אותו,הוא פשוט לא מזכיר את החלוץ שהיה בסיטי ובוולפסבורג. זאת כרגע העמדה שהכי זקוקה לחיזוק.
    שיחזירו את פלה מסין או וואטאבר,חייבים חלוץ.

Roma אוהב/ת את זה.
  13. Enzo Maresca Member

משחק נוראי שלנו כהמשך ישיר להופעה הנרפית מול סביליה. אלגרי קצת מאכזב אותי לאחרונה, מעבר לבחירות התמוהות בהרכב (אסמואה - בשיא שלו, ממנו הוא רחוק כרגע - אמור להיות גג שחקן רוטציה, ממש לא באנקר ב11), אני מרגיש שאנחנו עולים לשחק לא במטרה ליזום ולהכתיב קצב אלא בעיקר מחכים לעקוץ ולהסתמך על ההגנה שלא תספוג. זה כמעט והלך לכיוון הזה אתמול אבל חייבים להודות שאם השער של ליכשטיינר היה מכריע את המשחק זו הייתה חתיכת גניבה. אינטר הייתה יותר טובה והגיע לה לנצח. הההגנה ממשיכה להדאיג (מתחילת העונה ספגנו 3 שערי חובה מאותו תרגיל קרן בסיסי של היריבה. מה זה השטויות האלה?), הקישור מבולגן ולא שולט בקצב המשחק (ה״רכות״ שהוזכרה פה פחות מטרידה אותי. אם כי אין ספק שחיה רעה כמו ז׳ואאו מאריו היה בא לנו בול) וכתוצאה מכך דיבאלה יורד הרבה יותר מדי אחורה לנהל את המשחק וכמעט לא מאיים על השער. הסגל שלנו שווה הרבה יותר מהבינוניות הזאת ואני מצפה מאלגרי למצוא את הנוסחה המנצחת החדשה, כשבאופן אישי הייתי רוצה לראות אותנו מוותרים בהדרגה על המערך הנוכחי ומכניסים להרכב עוד שחקן התקפה. אנחנו צפויים ומשעממים מדי מתחילת העולה.

14. DRORIKO Member

@Enzo Maresca פה אני קצת חולק עליך. לא חושב שההפסד הוא באשמת אלגרי. עמדנו נכון על המגרש וגם ההרכב היה בסדר(בינינו זה לא כזה משנה אם פתחנו עם מריו או עם היגוואין). אינטר,שמסורתית קשה לנו איתה,היתה פשוט קשוחה יותר ויותר ממוקדת מטרה, ועוד אצלה בבית אז בכלל. הבעיה שלא השכלנו להביא בקיץ תחליף למרקיזיו את פוגבה, אבל על זה דשו פה מספיק בפורום. לא יאהבו את זה פה בפורום, אבל לא הייתי פוסל את הרננס.

לגבי העוד כלי בהתקפה, אני לא יודע באיזה כושר קואדרדו היום, אבל אני בטוח שאלגרי בקרוב יכניס אותו לעניינים.

15. Enzo Maresca Member

״לעמוד נכון על המגרש״ זו לא בשורה, זה מצב נתון ודרישה לגיטימית ומינימלית מהקבוצה הזאת בכל משחק, קשה ככל שיהיה. החלק הזה לא מטריד אותי, הבעיה שלי מתחילה כשאני מנסה לחשוב מה ניסינו לעשות כדי לנצח את המשחק. אני רוצה לראות את הקבוצה יוזמת, תוקפת ומכתיבה את הקצב - דבר שלא קרה אתמול וקרה למשך דקות מעטות מדי ביום רביעי. הסגל מגוון ומפוצץ כשרון, אין שום סיבה שננקוט בגישה אופורטוניסטית צינית כזאת כאילו השנה היא 2005 וקאפלו על הקווים.

לא יודע מה המצב של קואדראדו ולדעתי גם כשישולב זה יהיה בצד ימין במערך הנוכחי. אני חשבתי יותר בכיוון של פיאצה במקום אחד הבלמים. קייליני בפתיחת עונה מזעזעת, בנעטיה נפצע ועל רוגאני מקס עדיין לא הכי סומך. זו הזדמנות טובה לנסות משהו חדש.