המחזור הרביעי בסריה A :: דרבי דלה קפיטאלה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏20/9/13.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולנו שמענו, ריספקט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1236980_741220762571822_1582215971_n.Xxx

יורנטבז לראשונה בהרכב ואיזה אידיוט שם את הדרבי על אותה שעה. למה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

2. Jimmy Jazz Member

על הנייר הסגל של ססואולו לא נופל משמעותית, אם בכלל, מאלו של ורונה או ליבורנו, אבל בעוד שמנדרוליני וניקולה מודעים למצבם ועולים לכל משחק במטרה לגרד נקודות חיוניות שיעזרו להם בהמשך, די פרנצ'סקו עוצם עיניים, מעלה קו הגנה גבוה ומבקש מהשחקנים שלו לצאת קדימה עם הכדור בצורה מסודרת. זה נראה מגוחך, בטח כל עוד מארונה וברארדי לא זמינים והמטלה נופלת על כושלים כמו קורטיץ' וסקלוטו (יש מצב שזה השחקן הכי גרוע בליגה?). הנאיביות הזאת עלתה לו ביוקר והשאלה היחידה היא לא אם הוא ילמד את הלקח, אלא את מי יביאו לעשות שם סדר? פרוספקטים מעניינים כמו מאנג'ה או קוריני, או דווקא גנרלים מנוסים א-לה רייה, דל-נרי ושות'?

אצלנו, קונטה ממשיך ברוטציות ומעלה את סטורארי, אוגבונה, איסלה ו...יורנטה!

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/13
  3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ROMA (4-3-3) De Sanctis; Maicon, Benatia, Castan, Balzaretti; Pjanic, De Rossi, Strootman; Florenzi, Totti, Gervinho

לפני פארמה לא הייתי בעד ג'רביניו אבל בשיטה הזאת ועם שלישיית האמצע הנוכחית+טוטי הוא יותר הכרחי מעוד שחקן שמקבל כדור לרגל.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/13
  4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

5. Echte Liebe Member

וואו. זה לא אינטר שהתרגלתי לראות, שנכנעת לכל קבוצה. ריקי אלברז פשוט שחקן מצויין, והרכש מבולוניה, טיידר, גם גדול. מיליטו חזר ובענק עם צמד, ובקיצור - אינטר חוזרת לעצמה. מצארי מינוי מצוין.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כל כך מעצבן אותי ששחקנים מפגרים כמו ג'רביניו הורסים את הכדורים האלה של טוטי. כדור חופשי שהיה רשום עליו גול, תנגח לאמצע ואתה ב-0-1.

7. Viola Member

מחצית פשוט איומה של הויולה לא מבין איך אנחנו נותנים לאטלנטה להגיע כל כך הרבה פעמים לאזור המסוכן שלנו.

8. Don Joan Roman Member

טבזיורנטה כובשים, אדיר

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חייב לציין משהו לגבי יורנטה - התנועה שלו בגול הייתה לא משהו בכלל ואפילו חלשה לדעתי. במקום לבוא לקראת הכדור ובכך להקדים את הבלם וגם לבוא עם תנופה כדי שהנגיחה תצא חזקה, הוא פשוט רץ מאחורי הבלם ולמזלו הבלם עשה טעות ולא ניגש לכדור נכון. מול בלם כמו ראנוקיה לדוגמה בחיים לא היה פה גול.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב לומר שיורנטה פשוט מ-ע-ו-ל-ה, ולא רק בגלל הגול מנגיחה (מי זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה שהבקענו גול מהראש?) בסוף המחצית. סוף סוף חלוץ שמשחק כמו שצריך עם הגב לשער. סוף סוף חלוץ שהראש שלו לבד שווה שני שערים במחצית (עוד נגיחה אחת נעצרה מהקו). הרבה מאוד מהלכים נוצרו רק בשל הפיזיות שלו והיכולת שלו לשחק בשטח קטן.
    וכמובן, טבז שוב מראה לנו כמה מארוטה היה גאון בקיץ הזה. אם בייל שווה 100 מיליון הוא שווה לפחות 50. אבל הקטע הוא שהוא עלה 10.

בהגנה בונוצ'י הגיע חצי רדום, לעומתו ברצאלי הראה לי היום כמה מהלכים הגנתיים שהייתי מצפה לראות משחקנים כמו שיראה. אדיר, אדיר, אדיר. אמנם ספגנו גול, אך זה נבע מערבובייה ברחבה (מראה על משהו שלא מצליח בשמירה שלנו במצבים הנייחים) שקשה מאוד לשחקנים לעצור.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק נהדר היה בטורינו. קצבי, מלא הזדמנויות, איכות כדורגל גבוהה מאוד. טבז ממשיך להראות כמה הוא היה שווה את הדשא, יורנטה בספתח מצוין. לראשונה מזה 3 שנים פירלו היה למל"ם, ממש לא הרגישו אותו. מנגד, פוגבה ו-וידאל היו מאוד מורגשים ומצוינים, בעיקר הצ'יליאני.

נשארים בצמרת הצפופה מאוד העונה.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אינטר ורומא, כרגע נראה שאלה שתי הקבוצות הכי מאיימות על יובה. למה לא נאפולי? כי הסגל שלה לא יוכל להחזיק בשלוש מסגרות.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הופעה מביכה של סאסואולו, אבל היה שווה רק בשביל להתרגש עם מיליטו.

אני רואה שפה ושם עדיין מזכירים את סקלוטו כשחקן מוכשר שיש ציפיות ממנו, מישהו זוכר מתי הייתה לו עונה באמת טובה בליגה הבכירה? עונת השיא שלו באטאלנטה הייתה, לדעתי כמובן, סבירה. מהירות יש, טיפול טוב (יחסית) בכדור יש, אבל כל כך מעט תאכלס ואני מתכוון לאורך כל הקריירה ולא היום.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx פתיחת עונה טובה מאוד לריקי בלי קשר למשחק הזה בו לא התמודד עם הגנה שהקשתה עליו יותר מדי.

14. SerieA Il Capitano

נאפולי משכנעת הרבה יותר מאינטר (למרות הניצחון על קבוצת החובבים מהכפר הקטן היום). עם כל הכבוד לנו, ניצחנו שלוש קבוצות חלשות (קטאניה שנחלשה מאד מהשנה שעברה, ג'נואה של ליבראני שלמרות הניצחון בדרבי נראית נורא, וסאסוואלו שהיא באמת קבוצה גרועה מאד). מול יובטוס אכן נראינו לא רע, אך אני מאד ארצה לראות המשכיות. נאפולי פשוט כרגע משחקת את הכדורגל הטוב באיטליה ויש לה שני שחקנים על כל עמדה. כולל מסטו מיודעינו מג'נואה של גאספריני שגם נכנס לתפקיד בקישור ובהגנה.

לגבי רומא - לא ראיתי את הקבוצה עד כה ולכן לא אוכל להעיד.

אתה מספיד את מילאן שתמיד אצל אלגרי מתחילה לא כל כך טוב, אבל ממשיכה מצוין - אלגרי מאמן טוב מאד שיודע לאחות את השברים בקבוצה שלו, ויש לה את באלוטלי ששווה כבר חמישה עשר ניצחונות בעונה.

פיורנטינה נראית טוב בסך הכל, היא לא משחקת טוב אבל היא מנצחת. לשמחתי הרבה גומז לא ישחק מולנו בשבוע הבא ולכן אני אופטימי, אבל באופן כללי - השנה נראה לי שיובה ונאפולי על האליפות, אינטר, מילאן, רומא ופיורנטינה על המקום השלישי, והשאר על הפירורים.

אני שמח מאד שרומא חזרה לעצמה. הקהל הכי כיפי בליגה.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

סקלוטו רץ מהר על הקו ואין הרבה שחקנים כאלה באיטליה, בטח לא איטלקים. זה בשילוב עם הגיל הצעיר גרם להתלהבות מסויימת מתוך ציפייה שישדרג את המשחק שלו. זה לא קרה ולשחקנים מהירים חסרי תכלית אין מקום בליגה בעלת הגנות שמשחקות עמוק יחסית. ביאביאני לעניים.

צפיתי רק במחצית השנייה של הדרבי, אבל טוטי היה אלוהי.