המחזור הרביעי בפרמיירליג: Play With Fire

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/9/16.

1. JohnTerry26 Member

ססק עשה שם משהו מפגר אבל מי ייתן על זה פנדל, נתן לו ליטוף...
    בכל מקרה היינו חייבים לשים פה איזו שישייה. חבל שהזאר חזר להיות נחמד מדי היום.

אגב חדשות טובות מהשבוע לפחות זה הבאן העברות של הקבוצות ממדריד, יגדיל את הסיכויים שקוסטה והזאר יישארו.

2. cheddar Member

מלך ה workrate

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14317354_10154658715447573_3518804020385496420_n.Xxx?oh=e12a5748631459b187f9d7548ffcfd86&oe=58474305

3. oranfu Member

תפס אותו כמו מטומטם מול העיניים של השופט.

אני לא אומר שצריך לשרוק על כל ליטוף, אבל זה בקלות בקלות יכול להישרק לפנדל.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

טרי פצוע. קהיל ולואיז נגד ליברפול. בוז׳ה מוי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. k_700 Member

מי ישמע לאיזה רמה גבוהה מתעלה טרי.

לא הייתי רוצה לראות פנדל על עבירות כמו של ססק בדקה ה90, רך מדי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

לוקאקו מפרק את סנדרלנד ב - 11 דקות בלבד. עוד גול יעלה את אברטון למקום השני.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ניצחון גדול! מחצית שניה נהדרת. לוקאקו חזר לקרוע רשתות, בולאסי אדיר, וויליאמס תחנה אחרונה וגאנה הוא השחקן שהיה חסר לנו בשנים האחרונות במרכז המגרש. אמנם זו רק תחילת הליגה ועוד מוקדם להסיק מסקנות, אבל עד כה שחקני הרכש הם הצלחה אדירה. לא יודע באיזה מקום נסיים בתום העונה, אבל בעקבות היכולת והפתיחה הטובה יש אופטימיות זהירה. גם העובדה שאנחנו לא במפעל אירופאי, מהווה עבורנו יתרון לא קטן.

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14364913_1049163335191473_9037345064773760553_n.Xxx?oh=f6cbec35a80302708fabd771f807025d&oe=583E1592

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/16
    alexshw אוהב/ת את זה.
  8. k_700 Member

סנדרלנד זו אומנם האסלה המושתנת של הליגה אבל משחק ענק ללוקאקו.
    חלוץ גדול שאין לי ספק בכלל שגם השנה,בטח עם הקישור שיש לו מאחוריו, הולך לעבור בשקט את ה20 לעונה.

9. Mellow29 Kopite

בחייאת נו. אפילו באלוטלי כבש אתמול שערים קשים יותר נגד מארסיי.

מה שכן, יצא לי לשמוע בתקציר שהטופיז גנבו לנו את השיר של מקסי רודריגס והדביקו אותו לבולאסי. טפי.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא איך סנדרלנד מתכננת להישאר בליגה עם ההרכב הזה.
    אברטון תרד מהאולימפוס בקרוב, הם לא עד כדי כך שונים מעונות קודמות.
    לוקאקו מפלצת רחבה, בין אם השערים שלו היו קלים יותר הפעם או שלא, הוא גם פגש במשקוף עם איזה טיל שהעיף שם. אפשר לדבר על לינק אפ פליי 5 שעות עכשיו, חלוצי רחבה כאלה אין הרבה באנגליה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברטון מאוד שונה מעונות קודמות.

ואיך אני אוהב שקיי חוזר לאונן על לוקאקו. איפה היית שהוא היה בבצורת א-לה-גירוד? (מסכים עם השורה התחתונה, אגב).

12. k_700 Member

שימנתי את האיזור אחרי היובש מהיורו.

הוא קצת אנדרייטד מחוץ לרחבה, המון התקפות שלהם בעונה שעברה התחילו מזה שהוא ירד אחורה ושיחק עם הפנים לשער, הגביהה, מסר ויצר.
    אנשים מסרבים להכיר בזה שיש פה ילד בן 22 וחצי שבדרך ליצור לעצמו יציבות נהדרת של 3-4 עונות בליגה והאפסייד עוד פה כדי לצמוח.

מדברים כבר על הארכה בשנה של החוזה של זלאטאן.
    לא הייתי פוסל את לוקאקו בקיץ
    הבא ברוטציה איתו.
    הוא גם ככה מהקליינטים הבולטים של ראיולה ואיזה עוד טאלנט השמן הזה יכול לדחוף לנו שבאמת שווה את הכסף?

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אותו שחקן מאז שהגיע לליגה, רק עם תספורת שונה.

גיל צעיר לא בהכרח נותן לו אפסייד להשתפר.

Mellow29 ו-golding אוהבים את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@רודמן
    אני חושב שמרטינז לא עשה עבודה טובה אז השיפור הוא נטו על ההבדל ברמת המאמנים. קומאן יודע להעמיד קבוצות כמו שצריך מבחינה טקטית, ראינו את זה בבנפיקה ובסוטון. מעבר לזה לא נראה שיפור באברטון.
    היא מסתמכת על שוער שלדעתי הוא פחות מבינוני, בהגנה על ג'אגיאלקה וביינס שהם אחרי השיא וכרגע דועכים ברמה וגם ביציבות הפיזית, בקישור על בארי שהוא באותו המצב כמוהם ועל גיי שהתחיל מצויין אבל מה יהיה איתו בהמשך? הוא לא נראה כמו מפלצת באסטון וילה, לדעתי גם הוא יירד ברמה. בהתקפה חוץ מלוקאקו יש שחקני היט אנד מיס כמו בארקלי, מיראלאש ובולאסי. ביום נתון זה יתפוצץ עליך, ביום אחר הם כולם חלשים.
    כמה כל זה שונה מעונות קודמות? שיפור קטן, בעיקר בזכות השינוי בעמדת המאמן כמו שרשמתי.

לגבי לוקאקו, כשראיתי אותו בהתחלה בצ'לסי, זה נראה כאילו הוא צריך דחוף השאלה לאנדרלכט אז כן יש עקומת שיפור.
    אני לא חושב שהוא יתפתח להיות משהו שהוא לא, אבל עוד יותר קליני ברחבה ועם התנועה בלי כדור או עם ראייה של מה שהולך סביבו, למה לא?
    תמיד נדמה שיש עליו ביקורת, אפילו כשהיה פחות טוב ממה שהוא היום ורק היה עולה מהספסל בווסט ברום הוא כבש שם כמעט 20 שערי ליגה. הבנאדם סקורר כמעט מהרגע הראשון שהוא דרך על הדשא, כמה מקרים כאלה כבר יש?
    לא יציב? גם קיין לא, וצריך גם לתת לו הנחת קישור אברטוני שלפעמים פשוט לא מגיע בכלל למשחקים.
    בצורת יש גם לקיין, חלוצים בלי בצורת זה כבר להגיע לרשימה של אגוורו סווארז וכו', הוא לא שם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/16
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיל,

מרטינז עשה עבודה נוראית בעונה שעברה, ולכן השיפור צריך להיות גדול תחת קומאן (התחלתי להתלהב ממנו כמאמן רק מאז שהגיע לפרמיירליג, ממש לא ראיתי בו שום דבר מיוחד לפני). ״מעבר לזה לא נראה שיפור באברטון.״ מה זאת אומרת? על סמך מה? כי שחקן X לא היה מפלצת באסטון וילה? זה כמו שאגיד שלא הגיוני שקאנטה מציג יכולת כ״כ טובה בפרמרייליג אם לא עשה זאת קודם לכן בצרפת. SHIT HAPPENS.

אני קיוויתי שימשכו את הדיון ללוקאקו-קיין. מצחיק אותי שקיי נזכר להיכנס בקיין מתי שאפשר (לראייה היורו), ועם לוקאקו זה במקרה בורח לו. שימון האיזור כנראה הצריך ש׳ עבודה נוספות מסוף העונה שעברה. דרך אגב, גם קומאן דיבר על לוקאקו ואמר שהוא חייב לשפר את כל האלמנטים הטכנים במשחק שלו. כבר כמה שנים מדברים עליו שהוא צריך לעשות את זה ואני לא רואה אצלו עקומת שיפור בנושא הזה. מעבר לעוד ניסיון ועוד ביטחון לא השתנה אצלו דבר, וזה לא משהו רע בהכרח. הוא כבר הוכיח את עצמו כחלוץ ליגה מצוין, אבל יש אנשים שרואים בו משהו מעבר לזה בגלל שהוא צעיר. אני לא נתפס לקטע הזה כי כדי לדבר על גיל צריך לדבר על עקומת שיפור. עד כה הוא לחלוטין מתבסס על נתונים פיזים אדירים.

בוא ניתן לזמן לעשות את שלו: בנקודת הזמן הזו אתה צודק לגבי השחקנים שציינת, עכשיו נראה איך הם יהיו תחת מאמן אחר.