המחזור הרביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/09.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בוודאי, זה מה שהוא חייב ומחוייב לעשות על פי החוקה. לחכות ולראות אם השחקן שנוגע הוא בסופו של דבר זה שהיה בנבדל, כי יש לא מעט מקרים דומים של שחקנים שמגיחים מאחור. אבל המקרה הזה היה באמת קשה מאוד עבור הקוון.

מחצית שנייה נהדרת בגודיסון פארק, אברטון פתחה חזק מאוד, הגיע למספיק מצבים טובים כדי להבקיע, פיינאר היה טוב אבל לפעמים הוא כל כך אדיש עד שהוא מחליט לבעוט שזה משגע... רודוול היה טוב מאוד, פילאייני לטעמי האיש של המשחק למרות ששיחק משהו כמו 20 דקות, מאז שנכנס הוסיף כל כך הרבה לאברטון, פשוט שחקן נפלא, יש לו יכולת, יש לו שכל, שחקן מצויין. יש לאברטון מזל גדול, מזל שהשער הראשון נכנס, ומזל שאמרסון בויס גזל מקבוצתו נקודה.
    בגדול אברטון הייתה טובה הרבה יותר וכמובן שהניצחון הזה מגיע לה, מצד שני צריך לתת סטירה לסקוט סינקלייר שהיה צריך לגמור את המשחק עבור וויגאן, 5 שחקני התקפה על 2 שחקני הגנה זה משהו שחייב להסתיים בשער.

מחצית שנייה פנטסטית.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/09
  2. Claret&Blue Member

בהחלט הרגע המכריע במשחק, 5 שחקני וויגאן מול שני שחקני אברטון במתפרצת קטלנית, וסינקלייר אפילו לא הרים את הראש להסתכל אם יש איתו עוד מישהו בהתקפה. ג'ו מנגד עם דריבל נהדר ואמרסון בויס לא יכול להתלונן על העבירה שעשה. בעיטה מצוינת של ביינס ועוד הזדמנות בסוף המשחק לג'ו אבל הוא יכול להיות מרוצה מהתפוקה שלו היום. משחק קצבי מאוד היום.

3. THE STRETFORD END Member

לירן

אתה היית שופט(נכון?)אז אם אתה אומר,סבבה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן, גם מבחינה הגיונית זה מה שצריך לעשות.

כי מה עדיף? למהר בהרמת דגל ולגזול מקבוצה שער חוקי? או לחכות עוד 3 שניות לתת לכדור להיכנס ואז להרים את הדגל? כמובן שהכל רק לא לגזול שער חוקי. אז השחקנים חגגו שנייה וחצי לשווא... זה אפשר לקבל ולסלוח.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מסכים שסינקלייר יצא טיפש ואגואיסט, במקום להרים את הראש, להסתכל הצידה ולמסור לאחד משחקני קבוצתו הוא החליט ללכת עם הראש בקיר.
    באותו רגע שהוא פרץ עם הכדור היה לי דה ז'ה וו מהגניבה של אסטון וילה בגודיסון פארק, שהתוצאה הסתיימה ב3:2 לטובתם.
    מאוד לא רציתי שהתסריט יחזור על עצמו ובסך הכל הצדק נעשה וניצחנו, לפעמים אין צדק בכדורגל, הפעם היה.

למישהו יש מושג אם לוקומוטיב מוסקבה השתתפה בליגה האירופית? (או שעדיין), אני פשוט לא עוקב אחר הליגה הרוסית, אשמח לקבל תשובה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/8/09
  6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן אם כבר אתה פה תן גם את דעתך המקצועית על רגעי המחלוקת מאתמול...

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי את זה רק היום והנושא כבר נטחן אז באמת שאין יותר מדי מה להוסיף...

חד משמעי זה בטוח לא. אין ספק שרוני התחיל ליפול שנייה לפני וניסה לרמות את השופט, אבל גם אין ספק בכך שאלמוניה יצא בצורה מטופשת, פיספס את הכדור ויצר מגע עם הרגליים של רוני. זה מאוד גבולי, ואני חושב שלא משנה מה השופט היה מחליט, הוא היה מקבל גיבוי מהממונים עליו. לא יודע, קשה.

8. avdz7 Member

סיטי לא הבריקה היום אבל כמובן שזה הספיק לה מול פומפי האומללה.. פיקיון נראה מרשים אבל די אדיש. אין להם כבר מה להציע, אפילו ניוג'נט שסידר לעצמו מצב ענק מחמיץ ברשלנות.. בכל זאת אני מאמין ש1-1 היה משקף הרבה יותר.

9. ארצ'י באנקר Member

אמנם אני לא לירן ...אני חושב שלא היה פנדל ,מצד שני העליהום על השופט
    בעניין הפנדל לא מוצדק מכיוון שזה מסוג הפנדלים שקשה מאוד לשופט להחליט.
    השופט מחליט באינסטינקט והאינסטינקט הראשוני אומר פנדל.
    ההשפלה של וונגר היתה מיותרת וגם כאן השופט לא אשם, לא היה לו שיקול דעת
    אחרי שהשופט הרביעי לחש לו מה שלחש, היה מקום להבליג.

10. George Best Member

מסכים.
    אני חושב שהפנדל כן היה מוצדק, אומנם מיותר מאוד (מאוד מאוד) מצד אלמוניה, אבל זה בטח לא מסוג המקרים שאפשר להאשים בהם שופט ולהגיד "איך לא ראית"?

אם אפשר לבקר אותו על משהו, זה על כך שלא ראה את הפנדל על ארשבין ואולי על ההרחקה של ונגר, למרות שאי אפשר לדעת מה ונגר אמר לשופט הרביעי.
    אם הוא אמר לו דברים חריפים אז ההרחקה מוצדקת, אם זה בגלל הבעיטה בכיסא אז זה כ"כ מיותר ולא מכובד.

11. ארצ'י באנקר Member

בסט: אמר ונגר לשופט הרביעי מה שאמר.. זרק קללה בצפרדעית
    או אנלא יודע מה, היה מקום להבליג במיוחד מכיוון שהשער נפסל.
    שיפוט רובוטי לא מתאים לבני אדם.