המחזור הרביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/09.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי האדום המאוד מפוקפק לסיימון דייויס(בסט אני לא בטוח כי לא ראיתי יותר טוב ממה שאתה ראית, אני אראה את המשחק שוב ב21:30 ואגיב עם יותר ידע, יש סיכוי שהוא בעט לו ברגליים) היה ברור לאן המשחק הזה יילך, אבל אני ממש לא יכול להגיד שאני מרוצה.
    הדבר שהרתיח אותי יותר מכל זה 2 ההתקפות אחרי ההובלה שלנו, משחקים לי ברחבה פאסים כמו ילדים, זה היה פשוט מביך, כאילו שאנחנו מובילים ב2-3 שערים והנצחון כבר בכיס, בקלות בולטון יכלה להשיג שער שוויון ואז הם היו בוכים על ההחמצות הללו. מחפשים לי את וורונין בכוח... תרעידו את הפאקינג רשת, מה זה השטויות האלה?!

ריינה 5.5 - לא אשם בשערים אבל לדעתי יכל לעשות יותר בראשון.
    ג'ונסון 7 - תענוג לראות אותו משחק, שער חכם מאוד שהעלה אותנו למחצית השנייה עם מוטיבציה וגם ההרמה בשער של סטיבי הייתה נהדרת, איזה כיף שיש עוד אנגלי בהרכב ועוד איזה אנגלי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    קראגר 5 - מאוד לא מרשים, בשער השני הנפילה שלו הייתה בקלות רבה מדי והוא יכל לרוץ ולחסום ולא עשה את זה, לא אהבתי את המשחק שלו היום.
    קירגיאקוס 5 - במחצית הראשונה הוא היה טוב עם 2-3 פאשלות אבל במחצית השנייה ממש לא משהו, גם לו יש חלק גדול בשער השני אחרי שקווין דייויס שהתעלל בו במשך כל המחצית השנייה שוב לקח לו כדור גובה כדי להוריד לכהן לגול. לא התרשמתי בכלל ממנו היום, אני מאוד מתגעגע לסקרטל ואגר...
    אינסואה 5.5 - סה"כ היה טוב אבל אני ראיתי אותו עושה הרבה יותר במשחקים רבים.
    מסצ'ראנו 5.5 - לא במיטבו, ציפיתי ליותר.
    לוקאס 4.5 - אוי... מה, מה עשיתי שזה מגיע לי? עוד משחק מביך של הברזילאי כשהשיא זו החטיפה לבניון, מה הוא עושה בענף הזה אני ממש לא יודע.
    קויט 6.5 - איזה שחקן הוא הפך להיות בחצי שנה האחרונה. בישול נהדר לטורס לצד עוד הרבה נגיעות חכמות שפתחו את ההגנה של בולטון, אחלה משחק.
    ריירה 5.5 - סביר, שום דבר מעניין לא עשה.
    ג'רארד 5.5 - במשחק עצמו היה צריך לסיים עם לפחות עוד 2 שערים ממצבים כל כך קלים על קצה הרחבה, אבל הווינר הנצחי עם בומבה לחיבורים נתן את השלישי ברשת של יאסקליינן אז מגיע לו ה5.5 הזה לדעתי... עוד דבר לגביו, אני לא יודע אם זה הוראות של רפא אבל זה כל כך מעצבן שהוא לא מחפש את השער בבעיטות חופשיות, היו לו היום לפחות 3 חופשיות מ20, 25 ו30 מטר פחות או יותר, בדיוק מול השער, כמו שהוא אוהב - והוא החליט להרים. עוד לא נפל האסימון שזה לא נותן לנו כלום?
    טורס 5.5 - גם הוא עדיין ממש לא חד אבל סיומת ותנועה יפה מאוד בשער שלו.

בניון - לא משהו.
    וורונין - פעולה אחת טובה לא עשה.
    דוסנה - נגע בכדור בכלל?

בניטז - אולי דיי כבר עם הזונאל מארקינג המזדיין הזה? נשבר לי כבר, כמה עוד שערים צריך לספוג ממצבים נייחים כדי להבין שזה לא עובד?!

2. Stretford Ender Member

גם בBBC היו בהלם מהאדום...

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכבים דיי מאכזבים של פרגוסון ו-ונגר, הגנתיים מאוד, ציפיתי לראות את ברבאטוב ואדוארדו... חבל.

4. Cup of Tea Liverpool, UK

ארשבין היה חלש עד עכשיו, אבל רק תתן לו שני מטר של רווח לבעיטה...

ממש קילר!

5. avdz7 Member

יוצאים למתפרצות של גולים ובסוף הנגיעה האחרונה הורסת הכל.. מגיע לנו על התמימות ועם גיגסי (חלש להחריד) חד יותר המחצית הייתה נגמרת עם קצת יותר אופטימיות. מקווה שיתעוררו. איפה ברבא? שייכנס ודחוף..

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית באולד טראפורד, לא רוצה בכלל להגיב על המשחק, רק לא לנחס. הדבר היחיד שאני רוצה לדבר עליו זה השיפוט. פלטשר בפנדל ברור על ארשבין, עד עכשיו לא הבנתי על מה רובין קיבל צהוב וכמובן שבתוספת הזמן דין מחכה עד שיונייטד יאבדו את הכדור, ובאמצע ההתקפה שלנו שורק למחצית.

בקיצור אין חדש תחת השמש בגיזרה הזו.

7. AW forever Member

מחצית- משחק נוראי ומפוזר של שתי הקבוצות ובעיטה אחת של ארשאבין ענק.

מייק דין, די כבר, נמאס פשוט נמאס מהשיפוט באולד חרא, כמה עבירות של שחקני יונייטד, שום ניסיון של דין להרגיע. על מה גאלאס וואן פרסי קיבלו צהוב? על מה? איפה המידתיות בכרטיסים? בסדר הפאול של סונג היה פאול של צהוב אבל הכיסוחים של אברה ראינו עוד אחד ועוד אחד עד שהגיע הצהוב ופלטשר מכסח חופשי במרכז המגרש, קיבל רישיון כיסוח.

משחק מאוד חסר מעוף, מפוחד וסופר הגנתי. מחכה לשינויים במחצית השנייה כדי לפתוח את המשחק.
    גיגס חושך.
    גאלאס ו-ורמאלן- שימשיכו ככה.

8. Raulito Madridista

מאוד התאכזבתי לראות את ההרכבים של שתי הקבוצות, לדעתי שני המערכים מאוד הגנתיים, זו גם הסיבה שכמעט ואין הזדמנויות לכיבוש, אבל לפחות ונגר השיג את המטרה שלו. ארסנל לדעתי טובה יותר והיא שולטת יותר בכדור. דנילסון ודיאבי מצויינים. הם משתמשים בפיזיות שלהם בצורה חכמה, לא פוחדים לצאת קדימה וכמובן בולמים את ההתקפות של יונייטד וגם סונג נמצא שם כשצריך אותו. אבואה לא מורגש ועליו דווקא אפשר לוותר, אבל אני מניח שהמטרה הייתה שהוא ייצמד לאברה. הבעייה מבחינת ארסנל שואן-פרסי חלש מאוד וגם ארשבין לא הבריק עד השער שלו. יונייטד מנגד נואשת לשינוי. גיגס פשוט מחרב את המשחק שלה. הוא איטי, קבלת ההחלטות שלו לא נכונות והמשחק של יונייטד תקוע. לדעתי ברבאטוב חייב להיכנס ורוני יירד מעט אחורה. עד עכשיו יונייטד לא עשתה שום מהלך קבוצתי, כל החצאי-התקפות שלה זה מדריבלים של הקשרים בקו או עזרה של אברה המצויין. השער של ארשבין, שאותו בן פוסטר בהחלט היה צריך לעצור לטעמי, הוא לא השער האחרון במשחק. מעניין אם ארסנל תוכל להציג משחק הגנתי נהדר לאורך תשעים דקות שלמות. ואולי היא בכלל תצליח לעקוץ במתפרצת, הרי יונייטד תשלח יותר כלים קדימה.

9. Igi Member

לא היה שום פנדל של פלטשר. הוא העיף את העדור לפני שפגע ברגל של ארשבין. השיפוט היה טוב בניגוד למשחק. לארסנל ולא ליונייטד הגיע להוביל במחצית, חבל שפוסטר לא הצליח להדוף את הבעיטה של ארשבין.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/09
  10. אבו Member

ארשבין יכול להרוג עם האדישות. רבאק כבשת באולד טראפורד, תחגוג בנאדם!

משחק חלש של שתי הקבוצות. הברקה אחת מכלום של ארשבין עם עזרה של פוסטר עושה את ההבדל. המערך הזה, בכל מקרה, בפירוש מוכיח שוב ושוב שרובין ואן פרסי הוא כלום אחד גדול בו. וזה הוכח כבר מספיק פעמים ואני לא מבין איך ונגר עדיין לא קולט את זה.

11. SeRgInHo Member

פוסטר פשוט שוער גרוע, ואני אומר את זה בלי קשר למשחק של היום. המעמד של שוער ראשון ביונייטד גדול עליו בעשר רמות.
    יונייטד צריכה לחשוב על להביא שוער לקראת העונות הקרובות.

חח שיפוט טוב? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx לא מפתיע שזה בא מאוהד יונייטד...

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/09
  12. Rudess Member

פלטשר נגע ביד וזה פנדל ברור, שיפוט עלוב ביותר (כתבתי בהרחבה בדיון של ארסנל) וכמובן לטובת מנצ'סטר יונייטד.

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיפוט היה טוב... כמה מפתיע ששוב אוהדי יונייטד לא ראו ולא שמעו... נקווה שדין האפס לא יהרוס לנו את המשחק.

14. Igi Member

אגב, פרגי צריך להוציא את גיגסי , המשחק של היויניטד לא מתקדם לשום מקום כרגע ואני לא זוכר אפילו מצב אחד חוץ מהבעיטה החופשית.

15. אבו Member

הבעיה בשיפוט הייתה אי השוויוניות בכל הנוגע לכרטיסים, הרבה פחות בקשר לעבירות עצמן.