המחזור הרביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/9/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הקבוצה הטובה ביותר במשחק היא זו שניצחה. אסטון וילה קבוצה אפורה ומשעממת, לא שסטוק משחקת טוטאל פוטבול, אך היא היתה ראויה לנצח ובכך השיגה את נצחון הליגה הראשון שלה העונה, לאחר שלושה הפסדים. בעקבות התוצאה בבריטניה סטאדיום, אנו מארחים את ניוקאסל במחזור הקרוב היישר ממעמקי המקום הלפני אחרון, מקווה שהמצב בטבלה יתן מוטיבציה לשחקנים ויגרום להם ליותר חדות מול השער.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריקרדו פולר הזה חתיכת חיה, איזה משחק ראש איזה פיזיות וכוח פריצה ומשחק עם הגב אל השער ובכלל שאליו הוסיפו את קנוויין ג'ונס עם משחק הראש המצוין שלו(איזה ניתור בשער השיוויון) יש לסטוק חוד מפחיד יחד עם סגנון המשחק של הקבוצה הזאת, כל כדור שהם מעלים לרחבה הופך לבלאגן אטומי עם המגדלורים שלהם.

אם אני לא טועה את'רניגטון היה זה שבישל את שני השערים, אפילו שחקן די מוגבל כמוהו נראה טכני בקבוצה כמו סטוק שלצערי תישאר גם השנה בליגה, להוציא מהם נקודות בבריטניה סטאדיום זה משימה סופר קשה שלא הרבה קבוצות בליגה יצליחו לעשות.

אסטון וילה סיפור עצוב, העזיבה של או'ניל באה להם בזמן קריטי ותוסיפו לזה את העזיבה של מילנר ונראה שאת המקום שלהם בטופ 6 הם יאבדו אחרי כמה שנים של התבססות שם והיום כמה נאיביות בגול בתוספת הזמן, איזה חופשיות לשאוקראס, את'רינגטון והות' בתוך הרחבה ותוסיפו לזה את העובדה שהם יכלו לגמור את המשחק אחרי השער של דאונינג, הויה יצטרך לעשות שם שינוי גדול.

ולסיום, ניר סביליה אמנם היה כדורגלן טוב אבל מה לעזאזל הקשר שלו לליגה אנגלית? חסרים פרשנים לצ'רלטון?

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך קשר לליגה כשיש לך קשר לאחד מהבוסים של הערוץ.

4. קינג לדלי Member

ווקנוק נגר חמור זה לא יאומן.
    תוסיפו את דאן את קוקר השבלונה,את פטרוב שלא הולך ונהיה צעיר ונראה איטי כמו צב...

וילה קבוצה חלשה עם תותח כמו יאנג ועם אגבונלהור.

אם דאונינג נראה שם כמו שחקן מיוחד זה מסביר את המצב של השאר...

מת על סטוק.
    כמה פאשן,כמה אווירה,כמה דחיפה.
    בסוף בכוח הביאו ניצחון גדול.

שאפו לקהל של וילה שעודד מדהים עד השיוויון ובסוף היו בהלם.

עכשיו יש להם את הוייה על הראש...
    מסכנים,איך האהבל הזה עם עיני הצפרדע חזר לליגה האנגלית ?

אני רואה איך וילה מתפרקת איכותית ובא לי לחבק את דניאל לוי ואת הארי.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/10
  5. GiladG2 Member

אפשר להגיד הרבה דברים רעים על סטוק בכלל והכדורגל שלה, אבל כשזה מגיע לנחישות, הם יכולים לתת שיעור או שניים להרבה קבוצות גדולות, גם אם כמה צרפתים לא אוהבים את זה במיוחד... מעניין איך פנאנט הילד טוב ישתלב שם. הקבוצה הטובה יותר ניצחה, וילה לא מוצאת את עצמה בינתיים.

אווירה נהדרת בבריטניה סטדיום, אצטדיון כמעט כמעט מלא למרות 3 הפסדים מ-3 משחקים והקהל לא הפסיק לדחוף את הדקה ה-93.

והמאמן היחיד שנשאר עם 0 נקודות? אברם. טוב נו, הוא קיבל את הקבוצה במצב נוראי, על סף התפרקות כמעט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/jerk.Xxx

6. Ryan Giggs11 Member

אני רואה הרבה אנשים שרוצים לראות את סטוק יורדת ליגה וכנראה שאני במיעוט.
    אני מאד אוהב את הקבוצה הזאת, קבוצה של לוחמים עם אצטדיון רועש שמאד קשה להוציא ממנו נקודות.אני אוהב אותם, אני מקווה שיצליחו גם השנה להישאר בליגה.

בנוגע למשחק, מגיע לוילה להפסיד את המשחק, הם לא עלו למשחק במחצית השנייה בכלל שהייתה בשליטה מלאה של סטוק שלא הגיעה אמנם להרבה מצבים אבל בסופו של דבר בצורה דרמטית השיגה את הניצחון.
    שני שחקנים שעשו את הניצחון לטעמי-אתרינגטון הנפלא, איזה בישול לגול של קנווין ג'ונס, לתת הרמה כל כך עדינה בסיבוב זה מאד קשה.
    השני הוא פולר שנכנס כמחליף ששינה את המשחק לטעמי.
    הוא מאד שקט עם הכדור, לא מעיף אותו ישר מהרגל וחילק מסירות לא רעות בכלל בדקות האחרונות.

7. Ljungberg 8 Member

חבל מאוד על מה שקורה לוילה העונה, דווקא העונה עם ההיחלשות של ליברפול הם היו יכולים לעשות את הקפיצה אל המקום הרביעי.
    וילה של אוניל היתה הקבוצה עם משחק יעיל ופיזי, הכדורגל הכי אנגלי בפריימר ליג.
    נראה מה הוייה יוציא מהם..

8. ARSI Member

מי שאוהב אווירה וכדורגל פשוט ואגרסיבי, המשחקים הביתיים של סטוק אמורים לעניין אותו. קנווין ג'ונס פורע שטרות ראשונות עם שער סופר חשוב,
    שמח שניצחו וגם אני מקווה שלא ירדו. אם כבר לבחור את השלוש שינשרו ליגה אז הייתי בוחר בוויגאן, בולטון וטוטנהאם. השתיים הראשונות בגלל שבכל משחק בית שלהם יש חצי איצטדיון ריק והשלישית כי פשוט מגיע להם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

9. Rudess Member

התאחדות הכדורגל דחתה את הערעור של בולטון על האדום שקיבל גארי קאהיל בשבת מול ארסנל. לא רק שהאדום לא מוצדק, אלא שההתאחדות לא מסוגלת להודות בטעות של השופט האומלל והטרחן שלא הפסיק לעצור בכל הזדמנות את המשחק, לא יודע מה המשמעות של חוק יתרון ובודק שחקנים עם מילימטר מאיפה הם מוציאים את הוצאת החוץ.

http://img.skysports.com/10/09/800x600/Stuart-Attwell-Gary-Cahill-Arsenal-v-Bolton_2502066.Xxx

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_6376503,00.html

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר שלא ביטלו את האדום הזה באמת.
    רק כדי להמחיש עד כמה רע היה השופט הזה, באותה התקפה הוא עשה 3 טעויות גדולות, זה התחיל עם פאול ברור של סונג על לי ממש מחוץ לרחבה של ארסנל, השופט לא שרק וארסנל התקדמה למרכז השדה שם קייהיל עשה את העבירה ששווה צהוב והכדור הגיע לארשאבין שהיה במצב כיבוש מצויין כי הוא לפני כל ההגנה של בולטון, מה עושה השופט? עוצר את המשחק ונותן אדום לקייהיל.