המחזור הרביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/9/10.

1. Ljungberg 8 Member

היונייטד באיבוד נקודות מבורך,
    אם זה לא ג'אגיילקה שם בהתקפה האחרונה הם עווד היום מפסידים.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו איזה סיום.
    יונייטד זאת הקבוצה האחרונה שהייתי חושב שיאבדו נקודות בשניות האחרונות. איפה האופי שכל כך מאפיין את הקבוצה הזאת?

3. אבו Member

השופט שרק לסיום עוד לפני(קשה להבין איך, הרי היו 2 גולים בתוספת הזמן!), בגלל זה העצבים של מוייס בסיום.

4. FaN_MU Member

תשמע, פעם החזקנו את ברצלונה על אפס 180 דקות והספיק שער אחד כדי לעלות לגמר. להבקיע שלישייה בחוץ זה הרבה, תמיד, ולא משנה כמה מחטיאים!

5. Ian Wright Member

משחק מדהים!
    ניהול משחק קטסטרופלי של דיוויד מוייס.
    אני בטוח שהתוצאה היה שונה אם הוא היה שם חלוץ בחוד ומזיז את קיהייל אחורה כי הוא פשוט הרבה יותר אפקטיבי עם הפנים לשער עם משחק הראש הנדיר שלו.

מי היה מאמין שיונייטד כבר פעם שניה העונה מאבדת נק' בדקות האחרונות.
    פשוט תענוג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. c_web Member

WOW! איזה סיומת אדירה למשחק הזה. איזה כיף לראות את מניו סופגת פעמיים בתוספת הזמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. איגור .פ. Member

משחק ענק פשוט ענק.

הכניסה של יעקובו למשחק פשוט סיבכה את הגנת היונייטד שלא ידעה איך להתמודד איתו, התוצאה בסופו של דבר צודקת ואברטון גם יכולה לצאת בתחושת פספוס שלא ניצחה.

אם אברטון היית מפסידה היא היית יכולה לצאת בתחושת החמצה ענקית.

מה שברור היום שאם פרגוסון לא יתעורר על החיים שלו היונייטד לא תיקח אליפות גם העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/10
  8. StevieG Member

שוב, כהרגלי, הייתי בעד אברטון מול מנצ'סטר יונייטד. כמובן שלא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן. כלומר, האויב של אויבי הוא חברי. בכל מקרה הייתי מתוסכל מאוד מהאימפוטנציה של אברטון ובדקה ה88 כבר הרגשתי שזה גארבג' טיים אז הלכתי למחשב רגע. פתאום גול של אברטון, חוזר לטלוויזיה ונדהם מסוף המשחק. כל הכבוד לאברטון שהשפילו את יונייטד ואת פרגוסון. שאפו!

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אבל אז הייתה לנו הגנה אמיתית, לא אחת שחיה על אדי הקרדיט האחרונים של לפני שנתיים ושלוש. במצב שנאני בעט החוצה במקום למסור לפארק, למשל, זה היה נטו מתוך זלזול, למרות שפעם אחר פעם כמו שציינת אנחנו לומדים שאסור לעשות את הדברים האלה.

10. cityblues beter dead than red

ב 1-3 עזבתי את המשחק,לא האמנתי שאברטון הכל כך נאיבית מול החלאות תצא עם משהו ביד מהמשחק הזה.
    והנה,אני נכנס לחפש לינק למשחק של המתוקים והתוצאה 3-3 מהדהדת לי ב sorestand/
    איזה כייף,אני עדיין טוען שהחלאות לא ישיגו כלום העונה הזאת לאחר שהתחזקו בבאבא בובה ובספידי גונזאלס.

11. אבו Member

נדיר זה לא מילה. הוא גם בישל באומנות את השלישי לארטטה עם הראש, וכמובן גם כבש עם הראש דקה לפני.

Arsenal team to face Bolton today: Almunia, Eboue, Squillaci, Koscielny, Gibbs, Rosicky, Song, Wilshere, Arshavin, Fabregas, Chamakh

שלושת הצרפתים ששיחקו שני משחקים מלאים: דיאבי, סאנייה וקלישי- מקבלים מנוחה על הספסל. קצת מפחיד לראות את ההגנה הזאת, פרט לגיבס, שגם הוא שחקן צעיר שבקושי שיחק השנה- קשה באמת לסמוך על מישהו, כולל השוער. אחד עשה פדיחות רציניות מול בלקבורן כאשר דיוף פירפר אותו כאילו אין מחר, אחד בהופעת בכורה שאני בספק אם הוא יודע את השמות של השחקנים שהוא הולך לתת להם פסים, ואבואה ששחקן הגנה מהולל כולנו יודעים שהוא לא- אלמוניה כמובן. נקווה שנצליח להסתדר עם זה ולמזלנו זה משחק בית.

12. WHITE HEART Member

טוב, אז אחריי המחשחק פתיחה המטורף\מוזר ,שסיפקו נו הטופיז והיוניטד נותר רק לחכות מספר דקות לעוד משחקים מטורפים לא פחות.
    ואיכשהו אחרי מה, שקרה ליונטד היום מתחילות לצוץ לי מחשבות מטורפות על תיקו באפטון פארק(מישהו אמר ניצחון?). אבל מה ,שאני באמת מחכה לו היום זה לנצחון הראשון של פולהאם. אנחנו בהחלט יכולים וצריכים לנצח את וולבס ולעשות תוצאה טובה=)

יאללה נשארו מספר דקות תארגנו אוכל שתייה ,ושבו ותהנו מהקבוצות שלכם (בתקווה).

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://www.evertonfc.com/assets/_files/cached/img/399x245/sep_10/PBYRNE_110910_143706_0_0485_r635517.Xxx

WHAT AN END!

לא יאומן! עם בוא הדקה ה90 כבר התחלתי לחשב את הסיכום שאני ארשום בפורום ואת התסכול שרציתי להוציא על האנוכיות של השחקנים והשיפוט של אתקינסון, אך כל זה התבטל כלא היה עם שער השיוויון הקריטי של ארטטה. אני גאה בקבוצה הזו ומאושר שבחרתי בה מבין כל הקבוצות. נכון, היא לא הכי טובה שיש, היא לא הכי מתוקשרת שיש, אך ברגעים כאלה השמחה גדולה כפליים. השחקנים לא הורידו את הרגל מהגז, למרות העייפות וספיגת השער השלישי, לקבוצות אחרות היתה יוצאת הרוח מהמפרשים. שאפו לחבר'ה שהראו אופי ונחישות ותודה לשחקני ההגנה של מאנ-יו שכבר היו בטוחים בניצחון של קבוצתם. אם היינו מפסידים זה היה מאוד מתסכל, מכיוון שהיינו ראויים לפחות לנקודה, אם לא לכל השלוש. COYB!

14. WHITE HEART Member

שמח בישבילך טופי=).

אני אישית מקווה ומצפה לניצחון ראשון שלנו העונה בסוף סוף.

ונכון הקבוצה שלך היא לא הכי מתוקשרת ואהודה בעולם. גם שלי לא.

אבל האהבה שלי אל פולהאם לא קשורה לתקשור שלה ולאהדה שהיא מקבלת בעולם=)

ככה זה לאהוד זה מהלב אם זה לא מהלב זה סתם.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/peace.Xxx

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, לא ניכנס לזה לעומק כי אנחנו יודעים מה יקרה, אבל באמת שאם הייתי אוהד אברטון הייתי מאד מתעצבן מהשיפוט של אטקינסון היום. בשער הראשון אני די בטוח שהיתה עבירה של אוואנס על קייהיל, הוא לא שלף צהובים ברורים לנאני, נוויל ואברה, ובכלל בכל מני שריקות קטנות קיפח את אברטון.

(כדי שלא תהיה פה מלחמת עולם שלישית - אני לא טוען שזה השפיע על התוצאה או שפרגוסון שילם לאטקינסון, אבל זה מה שראיתי היום)

ושוב כל הכבוד.