המחזור הרביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/9/10.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הקבוצות מולנו ממשיך לקבל אדומים. השידור שאני רואה באינטרנט הוא נוראי, מישהו מוכן להסביר על מה האדום? לא הצלחתי להבין.

2. ArsenalFan Member

גם השידור אצלי ברמה של עזה, אבל זה היה אדום ישיר ומאוד מפוקפק אחרי עבירה מאחור על צ'מאח. לדעתי גג צהוב. והשופט האהבל עוד היה צריך לתת לנו יתרון, ארשבין היה עם הכדור בדרך לשער. שיפוט חרא, את דיוויס הוא כבר יכל להרחיק פעמיים ועכשיו רובינסון עם עבירה סופר מלוכלכת על דיאבי (חוטב עצים מטונף, גם בשנה שעברה הוא התפרע נגדנו), שגם פצעה אותו והוא יוצא רק אחרי שנכנס... דנילסון במקומו. השופט גם לא שרק לבולטון על עבירה שגיבס ביצע לפני השער שלנו, אגב.

אנחנו מאוד לא טובים.

3. AronB Member

עבירה של קייהיל על צ'מאח. לפי דעתי בלי שום ספק עבירה, אבל ממש לא אדום (ואפילו אולי לא צהוב). טעות נוספת של סטיוארט אטוול היא שאחרי העבירה יש לתת לארשבין חוק יתרון כשהוא רץ כמעט לבד בחצי של בולטון.

דיאבי נפצע כתוצאה מעבירה שנעשתה עליו, ומי שנכנס במקומו הוא שחקן שכולנו התגעגענו אליו - דנילסון.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס סונג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

5. Ghost93 Member

איזה שער של פארקר!

צ'לסי סופגת לראשונה.

6. אבו Member

ולה עם הרביעי, לא הבנתי למה הוא לא נכנס מוקדם יותר, אבל הלוואי שזו תיהיה סוף סוף הדחיפה שהוא היה צריך. אנחנו באמת צריכים אותו עכשיו בכושר טוב, בוודאי שצ'מאח לא עושה רושם יהיה המושיע שלנו בהתקפה.

סה"כ, משחק שהיה צריך להיסגר עם התוצאה שאכן הוא נסגר- אבל חבל על האדום הלא מוצדק שקאהיל קיבל, שסגר את המשחק למעשה במצב של 2-1, וחבל על התצוגה ההגנתית שלנו- באמת שזה נראה רע, באמת שקשה לראות אותנו עושים התקדמות משמעותית השנה ככה.

מה שכן, ססק מתחיל להיכנס לעניינים והמסירה לולה ברביעי- ססק קלאס. ארשבין עם יום שהוא לא יירצה לזכור, ודיאבי איך שנכנס כבר נפצע ויצא...עוד אחד לאוסף, הידד.

מחזור הבא באיצטדיון האור(מול סנדרלנד שאיבדה את קטרמול באדום היום, חדשות טובות מאוד לנו ואיבדה גם יתרון ל1-1 מול וויגאן בדקות האחרונות), מבחן סופר סופר קשה. לפני זה יש לנו את בראגה. סה"כ מסתמן כאחלה מחזור שהספרס מאבדים שוב נקודות במשחק שהם אמורים לנצח, יונייטד מפשלים בגדול כמו גם סיטי וכמובן הניצחון שלנו...פרט לצ'לסי, שממשיכה לא לראות בעיניים.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בחיים לא חשבתי שבולטון תהיה כל כך חלשה. זה נראה כאילו אנחנו מטיילים על המגרש. אני מאד מרוצה מאיך שההתקפה נראית למרות חסרונם של רובין ות'יאו, ובכללי אפשר לומר שיש לנו פתיחת עונה מצוינת! 10 נקודות מ-4 משחקים, כשהאיבוד נקודות היה באנפילד.

שני דברים שמתסכלים אותי מאד הם אלמוניה כמובן, וארשבין. אני כבר מתחיל להרגיש מובך בשבילו, הוא לא מסוגל לסיים 90 דקות, הוא הפסיק להתאמץ כבר בדקה ה-85, מה נסגר איתו?

קוסיילני עם טעות נוראית וכבר כמעט פעמיים ששילמנו על זה ביוקר, אבל אני אמשיך לנסות ולהיות אופטימי במקרה שלו.

באמת אחלה של מחזור בינתיים.

8. Ian Wright Member

השתדלתי לראות כמה שיותר באינטרנט היום אבל השידור היה בלתי נסבל.
    כבר הקלטתי לעצמי את השידור החוזר ב-YESMAX.
    תגובה רצינית יותר על המשחק תגיע מחר אחרי שאני באמת יראה אותו כמו בנאדם. הדבר החשוב ביותר הוא שהשגנו 3 נק' מול בולטון שמאוד הלחיץ אותי.
    קוסייליני בעוד תצוגת איום ממש שראיתי וקווין דיוויס היה כבר צריך לצאת באדום בחצי ה-1. 2 בישולים נהדרים של ססק!
    כמו שחשבתי, הוא יוריד חלודה מח' אחרי מח' עד שהוא יחזור לכושר הטוב שכולנו מכירים. צריך לזכור שהבחור לקח אליפות עולם!

9. Dekel Yid

הדיפלומט עומד לארוז תמזוודות?

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אין לתאר כמה מצחיק הסקאוטינג של הקבוצות הגדולות - בינוניות. איך איך שחקן ברמה של מוסא דמבלה, הוביל קבוצה לאליפות הולנד, השתתפות טובה שלו באלופות כולל הופעות מעולות באופ"א במהלך השנים - ולקינוח קבוצה שבפירוק כלכלי ומוכנה למכור אותו במחיר מגוחך רק שיקחו מאיתה את המשכורת שלו.

פולהאם הרוויחה. שאר הקבוצות בליגה האנגלית יסבלו מנחת רגלו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/10
  11. WHITE HEART Member

גול דקה 90!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

מוסה דמבלה!. איזה רכישה מעולה, וכבר כמה משחקים שהוא מוכיח שהוא שחקן ברמות הגבוהות=).

איזה כיףףף ניצחון ראשון , 4 מחזורים ללא הפסד, הלוואי ונמשיך ככה עוד כמה מחזורים.

למרות זאת, ההגנה יציבה אמנם אבל פנטסיל עושה שטויות.

מה זה משנה? איזה כיף לסגור ככה את ראש השנה.

12. Rudess Member

טכניקה עילאית, איזה צ'יפ חכם, השער מוקדש לעדי :)

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עד כה הוא בהחלט עשה רושם חיובי, אך אם לאורך כל העונה הוא יותיר את חותמו, אין לי ספק שהוא יירכש על ידי אחת מקבוצות הצמרת. צמד שלו הערב גרם למהפך במשחק ולניצחון ראשון העונה לקבוצתו, הראשון מבעיטה לא הכי חזקה שיש אך מדויקת וחכמה והשני, בתוספת הזמן,מבעיטת עונשין עם טיפה עזרה מהחומה. פולהאם עם ניצחון מוצדק שנותן אוויר למערכת.

אבל עם כל הכבוד לפולהאם, התוצאה של המחזור היתה בסנט ג'יימסס פארק, שם בלקפול הקטנה ניצחה 2:0 את ניוקאסל, משערים של צ'ארלי אדם המצוין, מפנדל בדקה 44 ודיג'יי קמפבל שחתם את התוצאה דקה לפני תום המשחק. כל הכבוד לסיסיידרס!

14. AronB Member

שבר את הקרסול, שתהיה לו החלמה מהירה.
    כל זה קורה יום אחרי שהוא מאריך את החוזה ב4 שנים.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מעניין אותי למי תיגמר הסבלנות מוקדם יותר ממצ'יני, לאוהדים או להנהלה של הסיטי, שבאמת נתנה לו הכל, כל מה שרק יכל לבקש, ובכל זאת התוצאות לא מגיעות. נכון, זאת רק ההתחלה, נכון, במציאות זה לא מנג'ר ושחקנים טובים זה לא אוטומטית אליפות, אבל משחקי בית כאלה סיטי חייבת לנצח, וגם מנצ'יני אני מתאר לעצמי שיודע.