המחזור הרביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/9/11.

1. Ian Wright Member

שון רייט פיליפס באחד המשחקים הטובים שהיו לו לטעמי בשנים האחרונות.

בכלל, היה קצב מעולה בין ק.פ.ר לניוקאסל. חבל שלא נגמר בניצחון לטובת המארחים.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/11
  2. Rudess Member

משחק מהנה הערב בלופטוס רואד למרות ה-0:0. קווינס פארק ריינג'רס חסרה פשוט את המחץ לנצח את המשחק. לג'יי בוטרויד היו 2 מצבים פנטסטיים במחצית הראשונה שאחד מהם הוא היה חייב לשים אבל הוא פספס. ניוקאסל עם הזדמנות אחת טובה במהלך כל המשחק, וכל שאר הזמן היא בעיקר ניסתה להתגונן ולהוציא תיקו.

שון רייט פיליפס במשחק מצוין, הרשים אותי מאד גם הקשר הארגנטינאי שלהם אלחנדרו פאורליין. משחק טוב גם לאנטון פרדיננד ולוק יאנג. ארמנד טראורה כרגיל נפצע (האמסטרינג אני חושב).

דבר מדהים שראיתי לדעתי פעם ראשונה בחיים זה שחקן יריב שמפריע לשוער לבנות חומה. פאדי קני מנסה לסדר חומה בדקה ה-87 וסטיבן טיילור האפס עומד ומפריע לו לבנות את החומה - זה כבר שלב אחד קדימה אחרי השחקנים שמכניסים לתוך החומה ואחרי אלה שעומדים בחומה ועודרים שחקני חומה (כמו שסטוק אוהבים לעשות). לא זכור לי ששחקן עומד על תיבת ה-5 ומפריע לשוער לבנות חומה, קופץ לו מצד לצד כדי שהוא לא יוכל לראות. ק.פ.ר היו צריכים לשלוח להם את שון דרי שיקצץ אותו ויחפף אותו משם. הריינג'רס יהיו חייבים לשפר את המחץ אם הם רוצים להישאר בליגה. חבל שדיג'יי קמפבל נכנס רק 10 דקות לסיום, היה מקום להכניס אותו 20 דקות קודם לכן.

3. ARSI Member

שון רייט פיליפס מראה שהוא לא שכח לשחק כדורגל אחרי שנים של חושך וספסלים. קיו פי אר זה לא בארסה, אבל אם ישחק שם זאת בהחלט בחירה ראויה. ההתקפה של המקומיים עבדה טוב מאוד במחצית הראשונה והם היו צריכים לרדת ביתרון של לפחות שער אחד. פיספוס גדול שלהם. הייתי מציע לוורנוק לשחק עם שני חלוצים במשחקים הבאים. בארטון היה לא מדוייק.
    ניוקאסל? מה נאמר ומה נגיד? פשוט כלום. פארדיו הוסיף לעליבות כשהכניס קשר במקום חלוץ לקראת סוף המשחק בשביל לשמור על התיקו מול קבוצה שעלתה מהצ'מפיונשיפ.

4. city Member

QPR נראתה ממש טוב עם SWP וטאארבט באגפים ועם בארטון ודרי שמחזיקים יפה מאוד את האמצע. הקבוצה יודעת לצאת להתקפות מהירות ולהפעיל את האגפים ועם חלוץ טיפה יותר מרוכז (למה קמפבל לא שיחק יותר?) הם היו גם מנצחים. הקבוצה בנויה בצורה מאוד טובה בשביל להתמודד עם קבוצות גדולות ואין לי ספק שהם יצליחו לעקוץ במתפרצות לא מעט מהקבוצות הבכירות שיגיעו לשחק מולם, אבל אחוז ניצול המצבים שלהם חייב להשתפר.

5. ARSI Member

הסיבות שבגללן קמפבל לא שיחק יותר הן לדעתי כי וורנוק חשש מלהעלות אותו על חשבון קשר (מההתחלה הוא פתח במערך של חלוץ אחד) וכי בות'רויד ידע למקם את עצמו מצויין ברחבה ורק הסיומת שלו לקתה בחסר.
    כנראה היה אופטימי וחשב שהגול שלו יגיע בסוף.
    דרך אגב, ע"פ איציק עובדיה לגו'אי בארטון קוראים בכלל ג'ואי ברייטון. חוץ מזה עובדיה היה מצויין.

6. Rudess Member

מי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

7. WHITE HEART Member

נראה לי הוא מדבר על השדרן ששידר אתמול את המשחק בצרלטון....

8. ARSI Member

הפרשן. היה עוזר מאמן במכבי ת"א או ביתר