המחזור הרביעי בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏27/8/04.

1. robson Member

אז אתה כנראה ילד קטן אם אתה לא זוכר.....
    גם יוניטד של ה90 וגם מילאן של ואן באסטן שיחקו כדורגל לא פחות מלהיב ובניגוד ל"צפרדעונים" גם הביאו תארים.

2. Rudess Member

אתה שם לב מה הבעייה שלכם אוהדי יונייטד? גלורי גלורי, תארים תארים....

תארים זה דבר חשוב אבל לא רק .

אני מעדיף לראות את ארסנל משחקת כדורגל יפה ואטרקטיבי מאשר את מנצ'סטר המשעממת והשבלונית.
    אני מעדיף לראות את ארסנל משחקת כדורגל יצירתי ופתוח ומפסידה את האליפות, מאשר לראות את ארסנל של ג'ורג' גרהאם משעממת עם 1:0 שלוקחת אליפות מגול של מייקל תומאס באנפילד. (בדיוק כמו צ'לסי של מוריניו).

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמה מילים על מה שהיה היום.

כפי שזה נראה עכשיו ארסנל בבירור ה-קבוצה של הליגה היא פשוט מפרקת כל קבוצה שעומדת מולה למרות שעדיין לא היה לה משחק נגד קבוצת צמרת אמיתית (מנצ'סטר, צ'לסי, ליברפול או אפילו טוטנהאם, אסטון וילה וניוקאסל). אבל עדיין ממוצע של 4 שערים למשחק זה נתון מרשים ביותר ולא משנה מי היריבות שלך. היום עוד רביעייה אצל נוריץ', קלי קלות. צ'לסי שומרת על עצמה צמוד צמוד עם עוד ניצחון קטן בהפרש של שער אחד הפעם בבית על סאות'המפטון. למרות שהניצחונות באים בקושי צ'לסי צריכה להיות מרוצה מעצמה, 4 ניצחונות מ-4 משחקים זה בהחלט התחלה מספקת עבור המועדון עם רף ציפיות אדיר, מוריניו יודע כמה כסף הרוסי השקיע והלחץ עליו עצום, יכול להיות שעדיין אין חיבור מלא ואם זה כך ועדיין הקבוצה מנצחת תארו לכם מה יקרה ברגע שכן יהיה חיבור. ניוקאסל אחרי 4 מחזורים עדיין ללא ניצחון, מזכיר את פתיחת העונה שעברה שגם אז ניוקאסל בילתה באיזור הקו האדום, ניוקאסל מאכזבת קשות כל פעם מחדש יש ציפיות מהקבוצה הזאת וכל פעם אותו הדבר, אני מאמין שהבעיה היא אצל רובסון ועם כל הכבוד אליו הוא חייב כבר לקום וללכת הביתה. קבוצה שיכולה בהחלט לחייך היא התרנגולים, 4 משחקים, 2 ניצחונות, 0 הפסדים בינתיים מקום 3 זה בהחלט שיפור וזה בהחלט התחלה מספיק טובה עבור הקבוצה הזאת שבאמת מאמינה שהעונה נראה משהו אחר ממנה, כבר לא את האפרוריות של השנים האחרונות ובקבוצה באמת מאמינים שיהיה אפשר לדבר צמרת גבוהה, ע"פ ההתחלה יש להם סיבה לאופטימיות. ובתחתית קריסטל פאלאס נראית כאחת שבדרך להיות זאת שניפרד ממנה ראשונים למרות שעדיין מוקדם מדי, מוקדם מאוד אפילו אבל הקבוצה לא מצליחה לנצח וכרגע יש לה רק נקודה אחת במקום האחרון כאשר היום כבר הובילה 1-0 אצל מידלסבורו אבל בסוף הפסידה.

תוצאות היום:
    בלקבורן- מנצ'סטר יונייטד- 1-1 פול דיקוב. אלן סמית'.
    אסטון וילה- ניוקאסל- 2-4 מלברג, קרלטון קול, בארי, אנחל. קלייברט, אובראיין.
    צ'לסי- סאות'המפטון- 1-2 ביטי (עצמי), למפארד. ביטי.
    אברטון- ווסט ברומיץ'- 1-2 אוסמאן*2. דוביי
    מנצ'סטר סיטי- צ'רלטון- 0-4 אנלקה*2, סינקלייר, רייט פיליפס
    מידלסבורו- קריסטל פאלאס- 1-2 פופוביץ' (עצמי), האסלביינק. אנדי ג'ונסון
    טוטנהאם- בירמינגהאם- 0-1 דפו
    נוריץ'- ארסנל- 4-1 האקרבי. רייס, הנרי, פירס, ברגקאמפ.

המחזור הבא עוד שבועיים, שבוע הבא פגרת נבחרות.

4. Gooner Member

תזכיר לי מי האלופה.
    כדורגל כזה יפה,עוד לא היה.

5. Julian Joachim Member

רודס, הניצחון של ארסנל לא היה 2-0 באנפילד בזמנו (לא שזה רלבנטי, אני פשוט זכרתי ככה)?

6. THE STRETFORD END Member

היה 2:0 סמית ותומאס כבשו לארסנל במשחק שנערך ביום שישי

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניב, אפשר את הגולים מהמשחק של היוניטד?

ובקשר לארסנל, ראיתי את הגולים, ואף ראיתי תקציר של המשחק, ואכן מדובר בכדורגל משובח ברמה הכי גבוהה.
    אבל יש בעיה אחת לארסנל, ארסנל הגיעה לשיא מוקדם מידי, יותר מידי מוקדם, זה יפגע בה בהמשך העונה.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה אם היא באמת תדעך, או שתשמור על כושר.
    להזכירכם לפני שנתיים ארסנל פתחה את הליגה בסערה, והיא הייתה קבוצה מבריקה. גם אז הנרי, פירס, ברגקאמפ וליונברג הבריקו בלי סוף, ועל תקן רייס היה וילטורד. עזבו את ההשוואה הספציפית אני מדבר ברמת העיקרון. אני זוכר שחשבתי אז בתחילת העונה שזה יהיה פשוט פשע אם ארסנל לא תיקח אליפות עם היכולת הכל כך מרהיבה ופנטאסטית הזו, אבל באמת איי שמה בדצמבר-ינואר היא דעכה, ובסופו של דבר סר לוזר שוב חגג.
    האם העונה נראה תסריט דומה?

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יכולתי להסכים יותר עם דאייר מעולם. ההבד להיחידי הוא שהעונה מוריניו יהיה בתפקיד סר פרגי החוגג בסוף העונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx . אין מה לעשות חברים, כשקבוצה מנצחת 4 משחקים מתוך 4 כשהיא מציגה בערך 3.2% מהיכולת האמיתית שלה, זה מעיד על החוזק של הקבוצה הזו, ואני משוכנע שנראה בהמשך העונה גם את צ'לסי מתחברת ומפרקת קבוצות בדיוק כפי שארסנל, שרוב שחקניה מכירים אחד את השני כבר כמה שנים, משחקת עכשיו. בואו גם לא נשכח שהעונה עבור קבוצות הצמרת האנגליות היא פשוט מתישה, ובעוד שבארסנל שחקנים כמו תיירי הנרי צריכים לשחק 50 משחקים בעונה ובסוף בקושי מסוגלים לעמוד על הרגליים לצ'לסקי יש 4 שחקנים על כל עמדה, כך שהם די חסינים מפני פציעות/השעיות/עייפות.

ועדיין העובדה שצ'לסי בסוף תיקח לא תפריע לי להתרפק בסוף העונה על איזה כדורגל גדול שיחקנו, בדיוק כשם שאני נזכר בקבוצה של החלק הראשון של עונת 2002/2003 כקבוצה הכי מרהיבה של ארסנל בכל הזמנים, למרות שהיא בסוף סיימה את העונה רק עם גביע.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורטסמות' - פולהאם:
    במשחק שינעל את המחזור מחר בערב ייפגשו שתי קבוצות שפתחו את העונה בצורה בינונית למדי, כשניצחון במחשק ייקח אותם למחוזות בטוחים יותר בטבלת הפרמיירשיפ. המארחת פומפי של הארי רדנאפ לא הפסידה בביתה כבר 8 משחקים, והיא מגיעה למשחק כפייבוריטית לאור הרקורד הזה. החדשות החמות לקראת המשחק מגיעות מגזרת ריקרדו פולר - החלוץ הג'מייקני המצוין סוף-סוף השלים את המעבר שלו לחוף הדרומי מפרסטון נורת'-אנד, והוא ערוך להופעת הבכורה שלו בפרמיירשיפ לצידו של איגביני יעקובו בחוד של פומפי. החתמתו של פולר מגיעה בדיוק בזמן עבור הארי רדנאפ, מכיוון שהחלוצים לומאנה לואה-לואה, וינסנט פריקארד וסבטוסלאב טודורוב כולם פצועים. גם אליו סיסה, קווין הארפר, אמדי פאייה והיידן פוקס פצועים וייעדרו מהסגל הקצרצר של רדנאפ. הגיבור הטראגי של ההפסד לצ'רלטון במחזור שעבר, השוער שאקה היסלופ, ימשיך לקבל קרדיט מרדנאפ למרות השער האומלל שספג בתוספת הזמן.
    http://www.4thegame.com/media/00/02/34/Ricardo_Fuller.Xxx
    ריקרדו פולר יקווה ליצור שותפות טובה עם יעקובו בחוד של פומפי

אל מול רקורד הבית המצוין של פומפי מתייצבת לה פולהאם עם רקורד חוץ מרשים משלה - הקבוצה לא הפסידה מחוץ לביתה מאז מרץ, ודווקא נראה שהיא מתקשה יותר בביתה המשופץ קרייבן קוטג'. לפולהאם יש היסטוריה מצוינת במפגשים מול פורטסמות', והם לא הפסידו בפראטון פארק מזה 22 שנים.
    בעונה שעברה השתיים נפרדו ביניהן בפראטון פארק בתיקו 1-1, ואני צופה תוצאה דומה גם במשחק מחר.

11. I M M O R T A L Member

אם פורטסמות' רוצים להצליח השנה או לפחות לשרוד, הם קודם כל חייבים למצוא מחליף לשוער היסלופ למה נראה לי שהוא יאבד להם עוד הרבה מאוד נקודות.

12. Rudess Member

עדכון מהריבוק סטדיום:

לואיס גרסיה יפתח בחוד יחד עם בארוש (סיסה על הספסל). צ'אבי אלונסו בקישור יחד עם המאן,ג'רארד וורנוק.

בבולטון, טל בן חיים אפילו לא הספסל, נ'גוטי וג'הידי במרכז ההגנה, היירו על הספסל. קווין דיוויס חלוץ בודד.

אם בולטון מנצחת היום היא עולה מהמקום השישי לשלישי.
    עד עכשיו סאם אלרדייס ראוי לכל המחמאות, בנה קבוצה בלי כסף, כל הכבוד לו.

13. John Frusciante Member

יש לי שאלה...
    לא שילמתי אתמול על משחקי המחזור...
    יש איזושהי אפשרות לראות המשחק?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

14. Rudess Member

מחצית בריבוק סטדיום.
    1:0 לבולטון משער נאה של דיוויס, לאחר פריצה סוחפת של פדרסן מהאגף השמאלי.

היפייה קיבל מרפק לא בכוונה מקווין דיוויס בדקה ה-1 של המשחק, והמשיך לשחק עד הדקה ה-12 בה הוחלף ע"י ג'ימי טראורה. הרופא של ליברפול אמר שהיפייה שבר את האף.

בולטון קצת יותר מסוכנת מליברפול.

נקודות האור בליברפול בינתיים הוא וורנוק הצעיר שנתן מחצית ממש לא רעה, וצ'אבי אלונסו עם מסירות מדויקות (רכישה טובה של בניטז). בארוש בודד בהתקפה, והוא זקוק לסיסה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/04
  15. I M M O R T A L Member

צ'אבי אלונסו והארי קיואל צריך להיות שילוב מצוין אבל יש לליברפול לא מעט שינויים בסגל ככה שיקח להם זמן להתחבר מה שבינתיים לא קורה.... הם בדרך להפסיד לבולטון