המחזור השביעי בסריה A :: מלא במפגשים גדולים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏4/10/13.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורונה שלחו צבא שלם לבולוניה, אוהדי בולוניה לא אהבו את זה, בלאגן מחוץ לאיצטדיון, האוטובוס של ורונה נתקע בפקקים ואוהד ורונה נדקר. פתיחת המשחק נדחתה ב-20 דקות, ורונה תישאר בליגה, בולוניה לא.

צפיתי קצת בנאפולי-ליבורנו: ליבורנו יותר טובים, נאפולי משחקת כדורגל שאם מילאן הייתה משחקת אותו היו מופיעים כאן 54 "אוהדים" שקוראים לאלגרי להתפטר ומקיאים מונחים כמו "ביזיון" ו-"עצוב". בארדי שוער יותר גרוע ממני, סופג 2 שערים על כלום, והנה כל המומחים יפתחו לייבסוקר, יראו תוצאה וירוצו לכאן כדי לספר שנאפולי רצה לסקודטו ושמשחק בינה לבין רומא זה משחק עונה. איך אומרים פחחח במנומס? אה, אין דבר כזה. אז לא במנומס: פחחחח, אתם מטומטים ואין לכם מושג.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב פעם איטורבה. השמועה אומרת שיש לו סעיף שיחרור של 15 מיליון שתקף רק לשנה ורק לורונה (תרגום: סעיף רכישה!). אם ורונה לא מפעילה אותו, הוא חוזר לפורטו וסעיף השיחרור קופץ ל-60 מיליון.

עוד כמה גולים כאלה וחצי ליגה תחפש להיכנס לשותפות עם ורונה ולעזור לה ברכישה.

3. Jimmy Jazz Member

שתיהן תשארנה, על אפך ועל חמתך! :aaaprot:
    אני רק מקווה שבבולוניה לא יהיה יצורים ולא יוציאו את העצבים מהסגל העלוב שלהם על פיולי. הוא מסוגל להוציא אותם מהבוץ הזה.

17 הילוכים חוזרים ועדיין לא הבנתי למה ג'רבאסוני פסל את השער של פוצי. הנה, טורינו קיבלה את המתנה שלה מהשופטים. בינתיים גם זה לא עוזר וסאמפ מוליכה 1-0 מגול גדול של סאנסונה (תהייה קיומית - בלי להכיר אותם אישית, יש דרך כלשהי להבדיל בינו לבין זה של פארמה?). מקווה שזה יישאר ככה, הגיע הזמן של הג'נובזים להגיע לעונה הזאת.

בארדי בשלב הזה רחוק מלהיות יציב מספיק בשביל לדפוק על הדלתות של הנציונאלה. בכלל, לא הבנתי איך ולמה בדיוק הוא נחשב כל כך יותר טוב מלאלי. זה לא שראיתי מספיק בשביל לטעון אחרת, סתם מוזר לי הקונצנזוס הזה.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא פסל כי המחצית נגמרה וכביכול הספיק לשרוק לפני השער :aaarofl:

בינתיים בלגראנו קאלצ'ו עולה ליתרון על פסטו FC. כי הרי מה פתאום ששתי הג'נובזיות יוציאו נקודות באותו מחזור. כאלה גרועות.

עריכה: עכשיו כשאני חושב על זה, אם בלגראנו (האמיתית) משחקת נגד סאמפ', זה סוג של דרבי אוניות טבועות, לא?

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/13
  5. Jimmy Jazz Member

אתה יודע שאתה ממש גרוע #35 - כשצ'ירו אימובילה כובש מולך. דליו רוסי הביתה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

ובינתיים צ'רצ'י עושה מהפך מפנדל אחרי הכשלה של פאלומבו על ד'אמברוסיו. שלא כמו בארדי, הטרצינו של טורו בהחלט ראוי לזימון בכורה מפראנדלי. לא שיש תחרות להרכב בכושר הנוכחי של בלצארטי, סתם בשביל לבדוק אם יש על מה לבנות לעתיד.

לא סגור על זה לחלוטין אבל נראה לי שראיתי חלקיק מהפרצוף של מארסקה על הספסל, לראשונה (?) מאז שרוסי החליף את פרארה. מישהו יודע מה הסיפור שם ולמה אנצו המתוק לא שותף כבר כל כך הרבה זמן?

6. SerieA Il Capitano

יותם, גם אתה? בארדי היה מצוין עד עכשיו והוא תפס פיק ברכיים מול רבבות נאפוליטנים. קרה גם לשוערים מנוסים ממנו.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

את המשחק של אתמול אפשר לסכם במשפט אחד: תצוגת תכלית של שחקן אחד.
    בגיל 37 הוא שומר על יציבות ומציג את אותה יכולת שיא בדיוק כמו מלפני עשר שנים (היחידי שעולה לי לראש שעשה את זה לפני זה פאולו מלדיני), אין אצלו נגעיות מיותרת בכדור,אומנות, פשוט מדהים כל פעם מחדש!
    אם אני פראנדלי אני מכניס אותו ל1 בחיוג מהיר ומתקשר אליו כל יום עד שהוא חוזר לנבחרת.

פתיחת עונה אדירה,שרק ימשך!

8. Muurad Member

+1

היה מהשוערים הטובים בסרייה א' עד עכשיו, כולל משחקים שהוא משאיר את ליבורנו בחיים בכוחות עצמו. קרה, קורה. שוער טוב מאוד עם עתיד מבטיח, רק בעייתי עם הידיים כשהוא מתעקש להדוף הצידה תמיד וטעון שיפור בחיזוק הידיים שלו.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

JUVENTUS: Buffon, Bonucci, Barzagli, Chiellini, Padoin, Marchisio, Pirlo, Vidal, Asamoah, Tevez, Quagliarella.

MILAN: Abbiati, Abate, Mexes, Zapata, Constant, Nocerino, de Jong, Muntari, Montolivo, Robinho, Matri.

לא מבין למה נוצ'רינו, הקשר הגרוע ביותר בקבוצה, מועדף על פני פולי הנהדר. אני גם לא סובל את ההצבה של מונטוליבו מאחורי החלוצים. בכלל, נכון לעכשיו, הוא לא שווה יותר מספסל. ציפיות גדולות אין לי מהמשחק הזה, אבל יובה בכושר גרוע ואולי נוכל לנצל זאת.

10. עודד (אוהד הצלחות) Member

השופטים לא יכולים להשאיר את המשחק לשחקנים?

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תעשו טובה לעצמכם,לנו,לליגה ולעולם - תזרקו כבר את רוביניו לפח

12. עודד (אוהד הצלחות) Member

ניסינו, יש לו חוזה...
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אוהב לראות את הצלילות האלה של טבז, אבל זה השחקן שידענו שאנחנו מקבלים, ובגיל 29 אי אפשר לשנות הרגלים רעים. בסוף הגיע לנו ולו שהוא לא קיבל פנדל על הדחיפה של קונסטנט.

אפשר לחוש בשיפור קל לעומת המשחקים האחרונים, אבל הוא התמקד בעיקר ברבע שעה אחרי שכבשנו את השער הראשון (קל לומר ביזיון, אבל רוב המחצית לאחר מכן ההגנה עמדה דווקא בסדר - זה היה הקישור שחילק מתנות). וידאל חייב לקבל מנוחה, הוא נראה כמו הצל של עצמו. גם פירלו לא מתאים למשחקים האלה ואני חושב שפוגבה היה עדיף על פניו.

14. Alta Tensione Member

ניאנג למגרש. מיד. מאטרי עם ביטחון = חלוץ בינוני עם הבלחות פה ושם. מאטרי בלי ביטחון = לא קשור לענף. לרובניו יש עוד טכניקה ויכולה להתפלק לו איזה מסירה או דריבל טובים, לכן אני מעדיף שיישאר על המגרש והאיטלקי יצא.

סה"כ רביעת האמצע נראית טוב, במיוחד מונטארי שעושה רושם שהברגים הפעם מוברגים היטב בראשו והוא מתעסק בדברים בהם הוא מצטיין ולא בבעיטות\מסירות לא קשורות.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

את הגול ראיתי, מה הייתה ההתרשמות שלך ממנו במשחק? עד כה בקריירה שלו הוא עשה הכל נכון עד לפעולה האחרונה, בעיטה או מסירה, תסמונת שאמורה לעבור עם צבירת ביטחון שזה בדיוק מה שהוא צובר עושה רושם.