המחזור השביעי בפרמיירליג: Bird Of Paradise

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/9/18.

1. Clichy COYG

אבל הוא אנגלי ומבוגר ויש לו סיפור מרגש.

2. Raulito Madridista

שחקנים לא צריכים לשחק בשביל מוריניו והימים האלה לא יחזרו. אלא בשביל המועדון שמשלם להם ביד יפה וכמובן עבור האוהדים. לא מקבל אף גישה שמוריניו אשם במאה אחוז. אלכסיס לא נראה כמו שחקן כדורגל והוא שבע ומוריניו מן הסתם רצה לשלב את שחקן הרכש היקר שלו. השינוי שיביא המאמן הבא הוא לא כזה גדול כמו שנראה לכם. מצד שני גם לי כאוהד נייטראלי נמאס לראות את אשלי יאנג מתרוצץ ומנסה להציל את המולדת ושלא נדבר על פלאייני. ואכן הסטט' נוראית, 10 נקודות מתוך 21. יותר מעניין לשמוע מה יכתבו עליו הפרשנים מאשר לראות את הקבוצה. הם צריכים לפטר אותו כבר.

אני שמח מהריצה היפה של ארסנל, מאז צ'לסי היא חיברה כבר חמישה נצחונות רצופים, נקודות חשובות במאבק על מקום חמישי-שישי ומעין יציבות ושקט. ועוד ניצחון בעשר הדקות האחרונות. גם הבנתי שאמארי מנסה לדלל כל זכר לבחירות של ונגר. ועדיין מהמר שיסיימו גם מתחת ליונייטד.

3. k_700 Member

כפרה,
    בשביל הסינגלים הכי פשוטים בעולם לא צריך לקום בבוקר, יש מי שיביא לך את הכסף.

הפסד קל, BOTTOM TABLE, עסקים כרגיל.

4. k_700 Member

כי הוא נראה גמור ובעיקר מסריח מכסף.

הוא נראה רע באופן יוצא דופן וזה לא שהוא לא מנסה, הוא מנסה, פשוט נראה זקן.

5. alexshw Member

כולם מנסים. מרסיאל נראה יותר זקן ממנו.

הזאר כן יודע לסיים לא יודע לסיים. האיש בכושר של להוליך לאליפות.
    צריך מאמן שיטיב איתו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

6. Clichy COYG

חייב להגיד שצ'לסי פשוט מרשימים, אחרי 7 משחקים הם נראים כאילו הם משחקים שנים ביחד.

והזאר.

Gass12 אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

האזרד מצוין אבל זה לא ידגדג את סיטי, כל כך טובים.

המשחק בינתיים כמו שמתפתח מסוכן לא פחות לצ'לסי, ההגנה שלהם מאוד מאוד פריצה במשחק ישיר(גם של ליברפול היום).
    קצב מצוין זה נותן.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו הייתה המחצית הכי טובה של סלאח העונה, אבל הוא הורג את ליברפול בפעולה האחרונה שלו.

9. Raulito Madridista

בדר"כ אני שופט משחק הרבה לפי מספר המצבים אבל אני נהנה במחצית הזו. הקצב טוב, אגרסיביות אבל לא מוגזמת, קבוצות נמרצות שרוצות לנצח.

בינתיים הכל הולך לצ'לסי לפי התוכניות ולמרות שאולי מוראטה עם המהירות יותר מתאים למתפרצות האלה מאשר ז'ירו - אולי אין סיבה לשנות. האזרד עם שער נפלא כובש את הפריימרליג בינתיים. הבעיטה הייתה מדויקת והוא עשה את זה כמו גדול. למרות שלדעתי הוא לא "מחדש" והוא כן ניצח משחקים גדולים כאלה בעבר(בינתיים כמובן הרי יש עוד מחצית).
    צ'לסי מקשה באמצע על ליברפול וקובא שבישל את השער פתח מעולה את המשחק. הוא חזק ומהיר ויש לו את המורה הטובה ביותר לידו - קאנטה. בריאל הוא שיחק לרוב ע"ח קאסמירו אבל ליד קשר אחראי כזה אז הוא נכס והלוואי וישפר כמה דברים במשחק שלו.
    ליברפול עם פחות עניין בחלק הקדמי, זה לא מספיק להוציא את המצב של סאלאח שלדעתי החל בהססנות והלך על בטוח, מיהר לשחרר כדור ולא ניסה את הקסם שיש לו, ולאט לאט זה השתפר קצת.

10. oranfu Member

לא עלינו בשביל לשחק כדורגל וככה זה נראה.
    מעיפים כדורים מההגנה קדימה כי אין לנו קישור.
    גם כשחוטפים להם כדור, אם זה חטיפה של הקישור זה ל נון כלום כי הם לא מסוגלים לשחרר כדור כמו שצריך.
    מי שממשיך להתעקש שהנדרסון זה שחקן שזה לא נורא אם רואה דשא לא מבין כלום.

והחלק הקדמי שלנו ממשיך עם איך שהוא נראה כל העונה. צ'לסי יכולים להמשיך לתת לסלאח הזדמנויות, הוא לא מסוגל לפגוע העונה.

11. Scouser Member

ההבדל בין הקבוצות הוא בין הgod mode של הזארד שכאילו גנב אותו מסלאח לבין המצרי שעושה את הדברים נכון אבל רשלני בפעולה האחרונה.

וגם לא יזיק אם המגנים שלנו לא ישברו נבדל.

12. South Boy Member

מחצית טובה, לא הגיע לנו לרדת בפיגור.
    מניעים כדור יפה, עושים הכול נכון עד הפעולה האחרונה, סלאח חייב להתחיל לאפס כוונות כבר כי הוא יכל לסיים עם צמד רק במחצית.
    החוליה החלשה היא כמה מפתיע הנדרסון, מישהו יכול לציין פעולה אחת טובה שהוא עשה במחצית? שחקן פרווה ביום טוב, בלתי נסבל לצפייה, למה לעזאזל קייטה לא על המגרש?

Esomech אוהב/ת את זה.
  13. Mellow29 Kopite

לא יודע אם יש איצטדיון בפרמיירליג שאני מתעב יותר מהברידג׳. מרגיש לי שלא נבקיע שם גם עוד 600 דקות.

לא יודע מה כזה מרשים בצ׳לסי. הם לא עשו כלום חוץ מכדור עומק אחד לחור שטרנט השאיר.
    עדיין נראים לי כמו קבוצה של הזאר + 10.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

אני מסכים, צ'לסי מניעים כדור סבבה מאחורה אבל לא נראים עד כדי כך טוב. יצרנו מספיק מצבים בשביל להבקיע לפחות 1.
    ואנחנו לא משחקים טוב.

הנדרסון אחד השחקנים הכי עלובים בסגל והפכנו אותו לפליימייקר. אין שחקן יותר גרוע ממנו על המגרש עם הכדור, כולל השוערים.
    גם הגנתית כמובן שהוא לא תורם כלום. קונוס.

וכן, הזאר במוד של לקחת אליפות העונה, כמו שבד"כ קורה אצלו כשאין יורו\מונדיאל בסוף העונה.

15. k_700 Member

היה עוד כדור עומק אחד של לואיז לוויליאן שאליסון עצר נהדר(והשוער הקודם שלכם היה סופג כמובן).

חוץ מזה זה נכון, צ'לסי לא עושה יותר מדי דברים במשחק הזה.

לדעתי זה מאוד פתוח בשבילכם כדי להשתלט קצת על העצבים ולעשות פה משהו.