המחזור השביעי בפרמיירליג: Bird Of Paradise

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/9/18.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השער הזה על בארקלי חסר המוח וקאפה שעמד והגיב רע.

תוצאה מוצדקת ואחרי הניצחון באנפילד לא היה הגיוני שננצח היום, עם כל הבאסה מהטיל הזה, תיקו היום זה בסדר למרות שזה היה בידיים שלנו.
    הזאר יכול לסחוב אותנו לבד עד הסוף, אבל כשמסביבו יחרבנו כמו שבארקלי חירבן היום, זה לא יעבוד .

אני רואה את סארי מחייך בסוף ואני רגוע.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

Armstrong אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

החלק הקדמי שלנו לא פוגע העונה ממטר, מילולית. סטארידג' הציל תתחת.

קלופ, שממשיך עם הקישור המזוויע הזה, לא יביא פה שום תואר ויוכל לבוא בטענות בעיקר לעצמו. עולה עם הגיס החמישי הזה.

כלום האפס הזה לא נותן, פשוט כלום. יורים לעצמנו כל פעם ברגל כשעולים עם האפס הזה.

חיובי, אני יכול לציין רק את הבלמים ואליסון. גם ווינאלדום היה יחסית טוב אבל הוא לא מסוגל לעשות כלום עם הכדור. הוא רק קשר אחורי.
    ואן-דייק וגומז אדירים.

3. Scouser Member

משחק מצוין וכשאתה משווה בסיום המשחק אתה יוצא עם הרגשה טובה למרות שזה בסך הכול תיקו. הגענו למספיק מצבים כדי להבקיע עוד לפני וזה נהיה די מטריד כבר.
    תוצאה טובה בסך הכול, אנחנו יוצאים משם עם טעם מתוק יחסית בפה וזה טוב.

אליסון נהדר. לא מפחד לצאת מהשער כמו מיניולה, והיה בוס באחד על אחד מול וויליאן והזארד. גומז גם טוב, אני כל כך לא רגיל לראות בלם מהיר ונוח עם הכדור אצלנו, יחד עם ואן דייק זה אחלה ציוות.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה גול...אני חושב שהגיע לנו משהו מהמשחק הזה אבל לא הייתי חושב בחיים שזה יגיע בצורה הזאת.
    סך הכל זאת תוצאה טובה, אני לא יכול להתלונן, פשוט חבל לי שקייטה רואה כל כך הרבה את הספסל. כשהוא נכנס הוא עושה פעולות שאני לא רואה מהקישור שלנו בשום צורה בלעדיו.
    גם לא הייתי מוציא את סלאח, עם כל הכבוד לשאקירי הוא רחוק מאוד מהרמה של סלאח והחילוף הזה החליש אותנו.

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  5. Esomech Member

הנדרסון פשיט תקע את כל המשחר, לא זז לא עושה תנועה, בשנייה שקייטה נכנס ראו את ההבדל במשחק של כל הקבוצה, כאילו יש עוד אופציה למסירה פתאום

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Armstrong Member

לא יודע עד כמה אפשר לבוא לקפה בטענות...זה היה על בארקלי. הזארד היה צריך לגמור את המשחק עם המסירה של קאנטה.

7. alexshw Member

רק דה חאה היה לוקח את זה.

Sturridge ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטארידג'... אין מילים. את הקלאסה שום דבר ואף אחד לא ייקח לו. הוא מנסה את הבעיטות האלה לא מעט וכמעט אף פעם לא רחוק, לדעתי או נגד צ'לסי או סוטון הייתה לו בעיטה ממש דומה מאותה עמדה שפגעה במשקוף.

תוצאה די משקפת לדעתי, לא הגיע לנו להפסיד ולצ'לסי לא הגיע לנצח. אליסון בפעם הראשונה מביא נקודות במו ידיו, אשכרה סוף סוף יש לנו שוער שעושה את זה.

מאוד לא אהבתי את החילופים של קלופ, לא ברורה לי ההוצאה של סלאח שלמרות הפעולה האחרונה הרעה היה מאוד פעיל. קייטה במקום הנדרסון זה צריך להיות החילוף הראשון שאתה עושה במצב הזה, זה פשוט כאב לראות את השטחים העצומים שצ'לסי השאירה לפרקים באזור ה10 ואשכרה אין אף קשר שבכלל יחשוב להשתמש בהם. קייטה אין הנדרסון אאוט זה צריך להיות ברירת המחדל. אני חושב שניהול המשחק מסתמן כנקודת התורפה העיקרית של קלופ כמאמן.

סה"כ משחק כדורגל טוב, לא יכול להגיד שנהניתי כמובן אבל לנייטרלים זה כנראה היה המשחק הכי איכותי עד כה העונה. צ'לסי מאוד תלויה בהזארד אבל בכל זאת מאומנת היטב ולדעתי תהיה חלק ממאבק האליפות כל עוד להזארד לא נגמר הדלק (אסור שישחק באירופה עד סוף שלב הבתים לפחות, זה לא שצ'לסי צריכה אותו בבית המגוחך הזה). סארי דמות סימפטית, החיוך שלו בסוף המשחק זה חיוך של בנאדם שפשוט אוהב כדורגל ונהנה ממשחק טוב.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

חילוף מוצדק של סלאח מבחינתי. יש גבול כמה הוא יכול להיות גרוע ולא להיות מוחלף.

10. Clichy COYG

משחק שעושה פרסומת טובה לליגה, לא הרבה מצבים אבל שתי קבוצות איכותיות וקצב טוב.

ליברפול עם מחצית שנייה מצויינת שיכלה להגמר ביותר משער אחד ובעיקר פירמינו שלקח על עצמו את המשחק בהעדר ה-2 האחרים.

סארי מצד שני עם חילופים לא טובים, למרות שאין מה להאשים אותו כי זה מה שיש לספסל להציע. ההגנה זו נק' שהוא יצטרך לתקן בהמשך העונה כי גם במשחק סולידי (יחסית) של החלק האחורי ליברפול הגיעה ללא מעט הזדמנויות.

11. Scouser Member

השיפור בהנעת הכדור שלנו אחרי שהנדרסון יצא נבע גם מהנוכחות של שאקירי, שהוא שחקן שונה בתכלית מסלאח (בא לקבל כדור לרגל לעומת תנועה לשטח). סלאח היה גרוע בפעולה האחרונה אבל עדיין עשה מהלכים טובים שיצרו מצבים. מאנה היה גרוע יותר לטעמי וחוץ מהבעיטה ההיא בנפילה לא עשה דבר.

12. Sturridge Member

לא מבין על מה התלונות לקפה. אלא אם כן מישהו מצפה ממנו בכל מצב לעמוד על קו השער. יש שוער אחד בליגה שלוקח את זה.

רק בשלישי סטארידג’ עם אותה בעיטה למשקוף, חבל שלא ספרו אותו גם הפעם.

שער בדקה כזאת לא כיף, אבל מי חשב שנעבור שני משחקים מול ליברפול בלי הפסד.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. VAR Member

עדיין לא ברור לי איך צ'לסי שאמורה להיות הקבוצה ה"יוקרתית" והעשירה יותר מהשתיים בחרה בקפה והשאירה לליברפול את אחד השוערים הטובים בעולם, ועוד במחיר זול יותר. לפעמים אני מרגיש כאילו אני הייתי עושה עבודת סקאוטינג טובה יותר מאלה שמקבלים כסף לשם כך. וסביר להניח שאני רואה פחות מרבע מהמשחקים שהם רואים.

yonmu אוהב/ת את זה.
  14. Rushie Member

שער מטורף מטורף שסוגר תוצאה טובה מאוד עבורנו. היינו שווים כאן יותר מ0 נקודות ואם זה בא בצורה כזאת שמכל השחקנים דווקא סטארידג' תוקע אותם ככה בבית שלהם ועוד בדקה ה89 ועוד עם שער כזה... יופי של ערב עבורנו.
    לא שאני מעז לדמיין איזה אימפקט סטארידג' ייתן לנו בעונה נטולת פציעות, ואני גם בטוח שאחת כזאת תגיע במוקדם או במאוחר, אבל כמה קסם יש בבחור הזה... ביום רביעי הוא נתן מאותה הנקודה במגרש בעיטה בדיוק כזאת שהסתיימה במשקוף. כמה ביצים צריך כדי לעשות בדיוק את אותו הדבר בנגיעה הראשונה שלך במשחק?
    מאוד קיוויתי שזה סאלח שיורד כשראיתי את שאקירי מתחמם. גם מאנה ופירמינו לא היו טובים היום אבל הוא היה ממש בלתי נסבל. הוא בתקופה מחורבנת של over-thinking בכל פעולה ולא היה מצליח לעשות מהלך אחד כמו שצריך, שלא לדבר על להבקיע, גם אם היינו משחקים עוד 90 דקות. מעבר לזה הוא איבד יותר מדי כדורים במחצית השנייה ובסוף עוד היינו חוטפים בגללו כמו מול פסז'.
    המצב שואן דייק גנב לוויליאן הגיע אחרי 2 איבודי כדור טיפשיים שלו באגף.
    כל היום אני שומע מאוהדים שלנו על קייטה אבל בכנות שמאז קריסטל פאלאס בערך לא ראיתי ממנו הופעה טובה אחת. אז הוא רץ עם הכדור קדימה, אחלה, בינתיים האנד פרודקט שלו בינוני מאוד והוא גם נופל הרבה פעמים לדשא כששמים לו גוף. לא רואה איפה מרכז הכובד הנמוך שדיברו עליו כשהחתמנו אותו. אני אניח שזה בגלל שהוא עדיין לא התרגל לקצב פה. בכל אופן הוא עדיין לא שווה הרכב כמו שאוהדים שלנו כאן מציגים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/18
    modric19 ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

"השאירה לליברפול".

קייטה לא שווה הרכב. אתה שם לב מי משחקים אצלנו בקישור?

Gianzola אוהב/ת את זה.