המחזור השביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/9/09.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח כן עכשיו ראיתי שהסתכלתי שרשמת פאביו דה סילבה ולא רפאל.
    אושיי נתן אחלה משחקים מול קבוצות החזקות(ארסנל,שיטי),אבל לדעתי רפאל צריך לשחק נגד הקבוצות הקטנות יותר כי הוא נותן לנו יותר אפשרויות בהתקפה,כמובן כל עוד הוא חזר מהפציעה שלו והוא כשיר.

2. GRANDE LAZIO Member

מסכן בן חיים איפה נפל.. עדיף היה לו ללכת לצרפת או גרמניה. גם אם יציג יכולת שיא הקבוצת פח הזבל שלו תמשיך לאכול הפסדים וכך גם ערכו בסופו של דבר יירד.

3. THE STRETFORD END Member

פורטסמות נלחמה היום,השחקנים הראו שאכפת להם,
    אומנם הפסידו אבל את הקהל אי אפשר לרמות,
    מחיאות כפיים ועידוד גדול בסיום מצד האוהדים שלהם
    על המשחק היום.

4. avdz7 Member

ליבי ליבי עם פומפי.. משחק ענק שלהם בפראטון פארק ואפילו זה לא מספיק להם להוציא נקודה אחת קטנה.
    מעל כולם היום - הווארד. משחק ענק שלו!

5. cityblues beter dead than red

לא יאמן כמה נאיביות יש בקבוצה של פול הארט.

הווארד ואלילת המזל עזרו לדייויד מויס לרדת מהמשחק הזה עם 3 נק' ולא עם 0.

בחיים שלי לא ראיתי את בן חיים מעורב כ"כ במשחק קבוצתו.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן-חיים רצה להישאר באנגליה, יש לו ילד קטן ואישה ולעבור מדינה כאשר יש לך מוניטין של בלם סביר זה לא דבר מובן מאליו, לדעתי הוא היה צריך לעבור לקבוצה שמתאימה לו כמו בלאקבורן או בולטון ואולי אפילו לחפש קבוצה בצ'מפיונשיפ.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בן חיים לא מסכן, הוא נמצא בקבוצה בסדר גודל שלו, הוא הבלם הבכיר של נבחרת ישראל וזה אומר הרבה על הנבחרת שלנו, שחקן דוחה.
    שילך להתחרות בקרבות בושידו, כל המשחק הוא רק משתמש בידיים שלו, אף פעם לא אהבתי אותו ואני גם לא אוהב.

אז לסיום אחרי מספר דקות לחץ של שחקני פומפי, אנו מנצחים, שלירני שכנר ואיילי לחמן ילכו לעשות חמוצים, הניצחון שלנו מוצדק.
    אולי פורטסמות היתה שווה שער אך אנחנו היינו שווים לפחות 3, היו לנו לא מעט דקות טובות וחבל שלא ניצלנו אותן בכדי להכפיל את התוצאה.

אנחנו אלופים בלהפוך משחקים קלים על הנייר לקשים, זה קרה גם מול וויגאן שניצחנו בדקה ה90, זה קורה גם הפעם מול קבוצה ששכחה מתי הפעם האחרונה שהיא ניצחה בליגה.
    פלאייני מאוד מאוד מאוד איכזב אותי, נאיבי מאוד ולא נלחם, אני רק מתפלל שהפציעה של פיינאר לא קשה, איך דינדאן לעזאזל לא קיבל צהוב על הכניסה שלו בפיינאר?!
    הייטינגה, למרות הבישול שלו לסאהה, לא הרשים אותי יתר על המידה, מקווה שאתבדה במשחקים הבאים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/9/09
  8. Ryan Giggs11 Member

איך פורטסמות לא סיימה פה עם שער אחד לפחות, שילוב של נאיביות ויום נהדר של הווארד.
    אני חושב שפומפי יכולה לצאת מעודדת מאד מהמשחק היום, אמנם היא נשארה ללא נקודות אבל לפחות היא שיחקה כדורגל מצויין ואם היא תמשיך ככה הגולים והנקודות יבואו.

9. Claret&Blue Member

לאברטון הגיע נצחון? לא יודע איזה משחק ראית, לפחות תיקו היה צריך להיות היום. פומפי נלחמה והגיעה להרבה מצבים היום, אבל החלוצים שלה לא יודעים לסיים. הרבה מזל לאברטון היום ובמיוחד יכולת טובה של האוורד. משחק אפור בין שתי קבוצות אפורות בסופו של דבר היום.

10. leeds12 Member

פורטסמות היא מועדון צ'מפיונשיפ קלאסי ושם מקומה.
    לבן חיים אין גם מקום בליג 2. אם הוא מתעקש על אירופה שילך לליגה בלגית שניה. או שיחזור למכבי.

11. GRANDE LAZIO Member

בן חיים יכל להשתלב לא רע בסיטי אם יוז לא היה מתחוור מהכסף שהגיע למועדון. המדד הכי טוב לעורף הקיים בסיטי היה בדרבי, פשוט שערורייה מה שהלך שם. לא חושב שטורה או לסקוט כאלה עדיפים מטל, שכבר הוכיח במשחקים המעטים ששיחק בצ'לסי כי הוא ראוי לטופ שבטופ באנגליה.

פורטסמות' קבוצה של ליגה שניה, טל ברמה הזאת? בלם אדיר, יש לו את כל הנתונים המתבקשים לליברו אמיתי. לא מוערך מספיק וחבל.

12. בועז Member

חבר שלי מאנגליה אמר לי אתמול בלילה שהוא כבר יומיים ברצף חולם שקיטסון מבקיע היום מול מנצ'סטר יונייטד,

הוא טוען שהפעם האחרונה שהיה לו חלום 2 לילות ברצף זה היה שאנחנו מנצחים את ארסנל בחוץ באמירויות (וזה באמת קרה, 0-1 של זאמורה). בכל מקרה הוא השקיע 300 פאונד על כך ויכול להחזיר משהו כמו כמעט 2000.

13. Cup of Tea Liverpool, UK

טוב שלא עשית אותו אחד מחמשת הבלמים הכי טובים בליגה.
    הוא גם לא בטופ 20. בלם בינוני שאי אפשר לסמוך עליו לאורך זמן, אז נכון, הוא עובד קשה ומשקיע הרבה אבל הוא תפור על קבוצה כמו פורתסמות' כי מה לעשות אין לו יכולות מתאימות לקבוצות הגדולות באמת.

14. GRANDE LAZIO Member

ספר את זה למוריניו שלקח אותו לצ'לסי.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לאברטון הגיע לנצח ואני עומד מאחורי הדברים שלי.
    זו בעיה שלהם שהשחקנים שלהם לא יודעים לנצל מצבים, כמו שלהם היו דקות טובות, כך גם לנו.
    שכחתי לציין גם את השיפוט הביתי של ווילי הליצן, כל נגיעה אחת רכה והוא שולף צהוב לחובתנו, על מה ולמה? ומהדחיפות של טנק בן חיים הוא משום מה התעלם. (שלאחר ספירה היו לפחות שתי דחיפות שלו שלמעשה הובילו להזדמנויות של פומפי, אילולא ווילי היה שורק, אותן הזדמנויות לא היו מתקיימות).
    אותה קבוצה אפורה מליברפול שאתה מדבר עליה, תסיים, כמו בשנים האחרונות, מעליכם בטבלה, אז חבל להכביר במילים, זו לא פעם ראשונה שאוהדי ווסטהאם בפורום מזלזלים בנו, שימשיכו בשלהם ובסוף העונה יסתכלו עלינו מלמטה.