המחזור השביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/9/09.

1. בועז Member

ונתן לו לשחק בריזרבס המון.

בן חיים אוברייטד, עבודה נהדרת של זהבי.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו מצליח לראות את המשחק של צ'לסי?

3. Claret&Blue Member

מן הסתם הבעיה היא שלהם ובכל זאת הם הגיעו ליותר מצבים מכם, אבל קשה להסתכל על זה באובייקטיביות אין מה לעשות.
    בטח שתסיימו מעלינו, ההבדל הוא שאנחנו משחקים עם קבוצה של ילדים ומינוס ענקי בבנק, לכם יש כסף לבזבז ובכל זאת הכדורגל הוא מצבים נייחים והברקות של סאהה. תלמד לעשות הבחנה בין זלזול לבין סלידה מסגנון משחק- אתם עושים את זה טוב אחרת לא הייתם מנצחים כ"כ הרבה, אבל אני יודע שאם אני הייתי צריך לראות את הכדורגל הזה הייתי משתגע.

4. cityblues beter dead than red

לאברטון לא הגיע לנצח,2 משקופים +5 עצירות גדולות של הווארד לא כולל הנגיחה של טל בן חיים לכתף של הווארד.
    נהנתי לראות את ההגנה של אברטון,רכה וחרירה כמו גבינה הולנדית משובחת.
    לסקוט יחסר להם לאורך רב.שיגיעו חלוצים פחות נאיביים אברטון תקבל על הראש-הם והמאמן המסריח שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/09
  5. בועז Member

חביבי אם אתה כותב שהייתם צריכים לנצח אז ברוך הבא למועדון ה"אהדה עיוורה גם אותי"... בשום פנים ואופן לא הגיע לכם לנצח. לגבי המשך גיבוב השטויות על ווסטהאם- לא יודע למה אתה משווה אבל מה שאני תמיד טענתי בעבר זה שהכדורעף שאתם משחקים הוא מכוער אבל אתם עושים את זה כמו מכונה. מוייס נלחץ קצת כשהוא ראה שהמכונה חורקת ועד סוף חלון ההעברות פיזר כמה מיליונים טובים כדי להביא חלקי חילוף. אבל אל תדאג, הכדורגל שלכם ימשיך להיות המכוער ביותר בטופ 8 גם העונה...

6. johnnie walker Member

מישהו יודע מה הקטע של פיל בראון עם האוזנייה והמיקרופון?

האם לקפטן של האל יש אוזניה גם או שהוא מדבר עם עוזר מאמן שיושב ביציע,
    או אולי עם אשתו שמוסרת לקנות חלב וחמוצים בדרך הביתה?

7. Igi Member

גם לדעתי בן חיים בלם בינוני מאד לסטדנרטים של הפרמייר ליג ופורטסמות' זו בהחלט קבוצה שהולמת את רמתו כרגע.

על מתנ לשבור את הגונקר של סטוק במחצית ה-2 יונייטד תצטרך עוד כמה פעולות בלתי צפויות כמו הבעיטה של נאני והמהלך של רוני בקרן,חבל שהכדור שלו מצא דווקא את אושי שאין לו את האינסטינקטים האלה של לדחוף רגל למסירה חדה מהאגף.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/09
  8. בועז Member

הקטע עם האוזניה דומה לקטע שהיה לו כשהוא הושיב את כולם על הדשא במקום לרדת בהפסקה לחדר ההלבשה אחרי פיגור 0-4 במחצית: להסיח את דעת הקהל מדברים דביליים שהוא עושה. ואולי הוא עושה את זה כדי שיהיה שונה. כי מה ההבדל בינו לבין פוליס/קויל/מגסון או כל מנג'ר אחר? הוא רוצה שיזכרו אותו איכשהו.

9. cityblues beter dead than red

הוא משוחח עם עוזר שרואה את השידור ויושב גבוה על מנת שידריך אותו בדברים שלא רואים מגובה הדשא.
    סאם השמן הפך את הטרנד הזה לשימושי.
    אני רואה בזה מגבלה של מאמן וסוג של אמריקניזציה.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

וואו, אמבוש עליי, איזה כיף.
    כדורעף? אני לא יודע על מה אתה מדבר, זה היה נכון לגבי העונה שעברה, ששם בלית ברירה, עם פציעות של כל החלוצים שלנו, מויס הציב את קייהיל ופלאייני בחוד ולא היה לנו קישור בשביל לחבר מהגנה להתקפה, לכן הקפדנו על כדורים ארוכים ושיטה מנצחת? ממש לא מחליפים.
    כיום הכדורגל שלנו בנוי על המון הנעות כדור בין הקשרים, העיוור כאן הוא לא אני - אלא אתה.

cityblues, רכה וחרירה אה? כמה חבל שלא קנו אותנו כמה שייחים מאבו דאבי בכדי שנוכל לרכוש בלמים מן המניין.
    אבל זה לא המצב, עם תקציב מינימלי אנו עושים פלאים, אולי השנה תסיימו מעלינו בטבלה בגלל עוד כמה אפסים בבנק (כי לפני כן בקושי גירדתם את המקום העשירי), אך זה לא ימעיט מהערך שלנו, אני לא מתכוון להמשיך להתווכח איתכם, שבת שלום. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו אווירה נהדרת בבריטניה. המשחק עצמו, נהדר קצת פחות. סטוק לא מצליחה לתקוף, רק כדורים ארוכים וחסרי תועלת, ולעומת זאת הם נלחמים בהגנה כמו אריות. אצל יונייטד ולנסיה ונאני עושים ביניהם תחרות מי יותר מזעזע. ולנסיה איכשהו החטיא מול השוער מזווית נוחה, ונאני בכלל באגואיסטיות ביזבז את המצב שלו. גם ברבאטוב לא עושה הרבה. המצטיינים אצל יונייטד הם סקולס (היה חייב לקבל צהוב, אבל האוהד האוורד ווב הוא השופט היום) ופלטשר, רוני לא כל כך מעורב במשחק אבל עושה קסמים בכל פעם שהכדור אצלו ברגליים. רק שהתוצאה תישאר ככה.

12. Pipe Member

שליטה מוחלטת של יונייטד במשחק. אם נבקיע את הראשון אני מאמין שגם ננצח. קצת יותר ריכוז מנאני (האיום ההתקפי העיקרי שלנו במחצית הזו) וקצת יותר קילריות מולנסיה ויהיה בסדר.

שמישהו בבקשה יזכיר לדימיטאר ברבאטוב מדוע הוא מקבל שכר. מחצית שלמה והוא לא הצליח לייצר דבר שקרוב לבעיטה למסגרת. מהלכי הfinesse שלו לרוב מיותרים (הוא נראה מתאים יותר לשחק בארסנל של השנתיים האחרונות. זה כאילו הוא חושב לעצמו "אם זה לא יפה, אני לא מעוניין") ומעצבנים כאחד (הוא גם לא מבצע אותם בהצלחה).

לראות את ג'ון אושיי באגף אחד ופטריס אברה באגף שני זה כמו להיות באורגיה עם ג'יזל ואופרה ווינפרי.
    מתי לעזעזל רפאל יחזור לשחק?

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיר כהן עם שלושה שערים כבר בליגה.
    הוא נכנס להרכב של בולטון ובינתיים מביא קבלות. שון דייויס גמר אצלם את העונה וזה בטח תורם לו במאבק על החולצה אבל יפה שהוא מגבה את זה ביכולת.

14. Sir Alex Las' Killa

מחצית שניה נפתחת באנפילד. טורס משלים שלושער, איזה חלוץ. איזה שחקן. כמה רציתי אותו ביונייטד בזמנו. חבל. המציאות הביאה את ברבאטוב (שהוא לדעתי עד כה זבל מוחלט).

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/09
  15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין צ'ך נגד ליברפול.