המחזור השביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/9/09.

1. Strawberry Fields Member

לטורס יש 46 שערי ליגה ב-64 משחקים(!!) והוא צפוי להיות השחקן המהיר ביותר בהיסטוריה של ליברפול להגיע ל-50 שערים.

78 - רוג'ר האנט
    83 - אולדרידג'
    84 - ראש
    88 - פאולר
    98 - דלגליש ואואן
    111 - בארנס
    116 - טושאק
    167 - לידל
    175 - קיגאן
    221 - מקדרמוט
    269 - ריי קנדי
    281 - ג'רארד
    302 - האיוויי

אם יבקיע 4 שערים ב-2 המשחקים הבאים (קשה אני יודע) הוא יוכל לשבת לצד אלן שירר.

חלוץ שפשוט אי אפשר לתאר במילים. ולחשוב שיש כאלה שהעדיפו של דארן בנט עליו...

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/09
  2. COYS Member

פעם ראשונה בהיסטוריה שוויגאן מנצחת קבוצה מהטופ 4.

3. Rudess Member

ארשבין כן, לצערי אדוארדו אפילו לא בסגל.

4. johnnie walker Member

מעניין כמה זמן יקח עד שיבואו לכאן "הספרדים" הראשונים כדי להגיד שהליגה האנגלית היא בדיחה כי ליברפול הבקיעה היום שישיה, ככה סתם בשביל הקונטרה.

סקימן, אתה עדיין מחשב הפרשי שערים או שיוצא לך מדי פעם לראות קצת כדורגל ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. Gass12 Member

בפעם הבאה שיחלום חלומות הזויים תאמר לו בתור חבר טוב שהרבה יותר פרקטי לשים את הכסף על יונייטד

6. Dimitar Berbatov Member

מי אמר שהוא לא הימר על נצחון של יונייטד?

7. zivmay Member

למישהו יש לינק טוב למשחק של ארסנל?
    תודה.

8. THE STRETFORD END Member

בועז,

אני חושב שאתה עושה קצת עוול לפיל בראון ולא מסתכל על הדברים החשובים בהקשר שלו,
    נכון שהוא סגנוני משהו ואולי זה מציק,אולי יותר מדי פוזה אבל אני לא חושב
    שהוא עושה את זה בכדי שיהיה מה לזכור ממנו,
    עליית ליגה בפעם הראשונה בהיסטוריה עם האל ידבר עבורו יותר מכל מיקרופון ואוזנייה בזמן משחק,
    הישארות בפריימיר ליג בעונה הראשונה עם הסגל הכי חלש בליגה ידבר עבורו
    יותר מכל עניבה כזאת או אחרת או יציאה לתקשורת,
    ניצחונות הגדולים בהיסטוריה כמו נגד ארסנל בחוץ ידברו עבורו
    גם כן ותראה את וויגאן,אחרי כמה שנים טובות בפריימיר ליג רק היום וסוף סוף היא הצליחה להשיג ניצחון על אחת מ 4 הגדולות.

האקט שבו הוא בחר להשאיר את שחקני האל לכמה דקות על הדשא מול יציע האוהדים שלהם במשחק החוץ נגד שיטי,תאהב או לא וביקורת הוא קיבל על זה
    אבל התוצאה המיידית היתה שהאל לא הפרקו לגמרי באותו המשחק ואת זה הוא השיג נקודתית באותו המשחק,
    אחרי שקיבלו 4 במחצית הראשונה,בשנייה קיבלו רק שער אחד לקראת הסיום וגם זה אחרי שצימקו את התוצאה עם שער אחד לזכותם גם כן.

אני כן חושב שהוא יהיה המנג'ר המפוטר הראשון העונה לאחר קרב צמוד עם פול הארט.

9. AW forever Member

אז אפשר יהיה להפנות אותם לתוצאה של צ'לסי (ה"ריאל" של הליגה האנגלית לשיטתם) מהערב. עזוב נו.

10. בועז Member

סטרדפורד,

לגבי מה שכתבת על פיל בראון, תאורית זה נראה מאוד נחמד על הדף ואני בטוח שאם הוא יגיש קורות חיים הוא ידע גם לעטוף את זה ככה להוציא את עצמו אפילו גדול יותר (והרי הוא הוכיח כבר לא מעט שבקישוטים הוא די חזק). אני לא רוצה לדרוס אותו לגמרי כי עדיין לא ראינו אותו מנהל קבוצה שיש בה שחקני כדורגל,
    אבל, וזה אבל גדול מאוד, התיאור בהודעה שלך הוא דומה כמעט 1 ל1 (זה ממש מפחיד) למפלצת שלימדה אותו הכל- סם אלרדייס. ולליגה הזו יספיק סם אלרדייס אחד.

עריכה:
    ואגב, כבר פרסמו בתקשורת שהוא קיבל הודעה שיש לו חודש להציל את העבודה שלו ואם לא הוא יפוטר, אני מניח שהתוצאה הערב לא עשתה לו שירות טוב מדי.

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/09
  11. Nevermore Member

פולהאם פשוט יושבת על ארסנל כבר מחצית שלמה...הדקות לא עוברות והשוויון באוויר והתקפי לב על ימין ושמאל. כל כך חשוב לנצח,
    Come On Arsenal

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון ענק שלנו. לא הגיע לנו בשיט, אבל ניצחנו משחק סופר קשה, וכל הכבוד לשחקנים, בעיקר לשני תותחים אמיתיים - ווילי גאלאס, שמילים לא יספיקו לתאר, את התרומה האדירה שלו לקבוצה, והשוער הצעיר ויטו מאנונה, שהציל בערך שישה שערים היום, ונתן הופעה מדהימה.

הקהל של ארסנל בתצוגת עידוד נהדרת. שניים וחצי שירים עלק.

13. אבו Member

פאק סוף סוף, זה שלנו!!! ניצחון קריטי ביותר וכל מילה מיותרת.
    משחק לא מזהיר, בטח לא של שחקני המפתח כמו ארשבין וססק. אבל ססק כ"כ טוב, שפשוט הוא לא יכול לסיים שום משחק בלי להופיע בסטטיסטיקה, בישול אדיר שלו ויופי של פיניש של רובין, לא סתם פיניש, עם ימין!

אבל גולת הכותרת של המשחק הזה, מאנונה. ציון? 10 עגול, ללא ספק בכלל. האיטלקים יכולים להיות רגועים ל-10-12 שנה הקרובות.http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ברצינות, משחק ענק שלו דווקא אחרי שלא ממש הרשים במשחקים קודמים.

יש לי לא מעט ביקורת, על שוב הרכבים ובחירת שחקנים מוזרה. אבל נעזוב את זה עכשיו. העיקר שניצחנו במגרש לא פשוט ואפשר באמת להסתכל קדימה ליצור רצף רציני של ניצחונות, משחקי בית מול בלקבורן וברמינגהאם זה משחקים שאנחנו חייבים לנצח בהם.

14. David Seaman Member

אני חושב שרובין ואן פרסי הוא בין השחקנים עם משחק שווה בשתי הרגליים בין הטובים בעולם, אם לא הטוב. לראות את הגול היום, נגד סיטי וליברפול אשתקד לדוגמא, ולא להאמין שימין זו הרגל החלשה שלו.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק שווה בשתי הרגליים?! הבנאדם בקושי מסוגל לעלות מדרגות עם רגל ימין, אל תיתן לשני שערים עם ימין לסנוור אותך. דווקא אחד השחקנים היותר חד-רגליים שאני מכיר. השמאלית שלו לעומת זאת אחת הטובות בעולם אם לא הטובה שבהן...

לאור העונות האחרונות שעברו עלינו ניצחונות כמו הניצחון היום הרבה יותר משמחים אותו מחגיגות של רביעיות וחמישיות. פשוט כי הם יותר נדירים מהחגיגות. נחמד לראות קצת אופי וביצים מהקבוצה הזו, נחמד לראות אותה מחזיקה יתרון למרות לחץ כבד של היריבה.