המחזור השביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/9/09.

1. David Seaman Member

זה ממש לא שני הגולים האחרונים שגורמים לי לחשוב כך, כמו שציינתי יש הגולים מול ליברפול וצ'לסי בעונה הקודמת, ובכלל במהלך המשחק הוא לא חושש ללכת לרגל ימין.

2. THE STRETFORD END Member

בועז

מה זה תאורתית?
    עם תוצאות קשה להתכווח ויודע מה,עם סגל השחקנים שהיה
    הוא בהחלט יכול לעטוף את זה כאחד שהוציא מים מהסלע.
    לזכותו או זכות האל,בתחילת העונה הם שיחקו כדורגל חיובי והתקפי,
    כשאפקט ההתלהבות ירד והגיע המאניי טיים של חצי העונה השנייה
    הם נאבקו כקבוצת תחתית חלשה לכל דבר.

3. RealStretford Member

שתי מחשבות למוצאי שבת.

לפני שנה, והרבה שנים לפני כן, הייתי מאוכז לראות הפסד של צ'לסית כי זה היה כביכול לטובת האויב באדום. היום שמחתי שהפסידו, כי זה טוב בישבילנו. - משהו השתנה.

שנית, ראיתי המבורג - ביירן. משחק מלא עניינים ועצירות. השופט הוסיף 3 דקות. אחרי 3 דקות בדיוק הוא שרק לסיום - מעניין

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/09
  4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

וספרת כמה עצירות רציניות היו במהלך תוספת הזמן?

5. RealStretford Member

האמת היא שלא כי נסיתי לראות אם מאמן המבורג מתחבק עם השופט הרביעי

6. N-S-N-O Member

GalB, מצטער שלא הייתי פה לספק גיבוי, אחרי המשחק נפלתי למיטה מאושר ורגוע.
    בקשר למשחק, איך אפשר להגיש שלא הגיע לנו לנצח? היו לנו לא פחות מצבים מהם. אז ביג דיל, היה להם משקוף - אם מסתכלים בהילוך החוזר רואים שאם זה קצת יותר נמוך מהמשקוף זה בידיים של הווארד.
    אנשים רואים רק מה שנוח להם, שוכחים שהייתה הצלה מהקו לנגיחה של קהיל, בדיוק כמו שהיה הצלה מקו של ביינס בקרן שלהם, סך הכל חוץ מהנגיחה שהווארד הדף עם הכתף לא היה משהו שאתה אומר "זה 100% גול", זה יותר מצבים שאם השוער עירני אז זה לא גול.
    הווארד עם יום מצויין, כמו שרשמתי היה עירני ומנע הרבה דברים שהיו יכולים להסתיים רע, אבל בשביל זה יש שוער בשער.
    חוץ מזה אין משהו מיוחד לציין, פומפי קבוצה חלשה ששיחקו היום לא רע ומול שוער פחות טוב מהווארד היו יכולים לצאת עם נקודה או 3.
    סאהה מפציץ, שמח לראות שהוא עולה בהרבה משחקים וגם מספק את השערים, נקווה שלא יתחיל סשרשרת הפציעות שלו כי סך הכל זה הכל בראש שלו.
    אני עדיין לא מבין למה הייטינחה לוקח את הבעיטות החופשיות שלנו, כל הבעיטות שלו הולכות לחומה.
    אני מסכים עם מה שאמר פה אוהד שיטי, שההגנה שלנו רכה מדיי, אבל אני סומך על מויס שלקראת משחקים יותר גדולים יחדיר לשחקנים מוטיבציה ורוח לחימה.
    אוסמן - למה לעזאזל מויס ממשיך לתת לו קרדיט!? צריך להעיף אותו כבר או לפחות שלא יעלה בין ה11 הראשונים, השחקן לא עושה כלום חוץ מלאבד כדורים, למה לא לעלות עם פינאר בצד ימין ועם בילי בצד שמאל?
    למרות שממה שראיתי עד עכשיו ממנו לא היה משהו מיוחד, אבל אני בטוח שזה יבוא, צריך לתת לו זמן להתאקלם.

שיהיה לכולם שבוע כחול!
    COYB!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה בסדר תום, הכל נגמר ברוח טובה ... ואתה יכול לקרוא לי גל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    שכחת לציין את הנגיחה של פלאייני לכיוון הנגדי של ג'יימס, כאשר האחרון מצליח להציל שער בטוח בעזרת רגלו.
    גם אני לא מבין למה נותנים להייטינחה לבעוט, יש את ביינס שבועט הרבה יותר טוב ממנו, החלטה מוזרה.
    גם לי ממש לא מובן הקרדיט שמויס נותן לאוסמן בהרכב הראשון לאחר שהאחרון נותן משחקים גרועים שבוע אחר שבוע, יותר מזיק מאשר מועיל.
    אני מאוד חרד לגבי מצבו של פיינאר, מקווה שזו לא פציעה קשה שתגרום לו להיעדרות ממושכת, אנחנו זקוקים לו ולרוח הלחימה הנהדר שלו.
    סבלנו מספיק מפציעות של שחקני מפתח שלנו (למרות שעל פניו זה רק עשה לנו טוב לתקופה מסוימת, תקופה שבה המזל היה לטובתנו).

בסך הכל אין יותר מדי מה לקחת מהמשחק הזה, פרט לשלוש הנקודות (זה לא סותר את הטענה שלי שהגיע לנו לנצח, אבל אפשר להתווכח על זה, לא נתעמק בזה).
    הפנים מועדות לחמישי למפגש מול באטה בוריסוב, עד אז גמר חתימה טובה וצום קל לכל פורום אייסוקר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. Rudess Member

מסכים בהחלט, לאורך כל המשחק שמעו רק את הקהל שלנו, ברפרטואר שירים עשיר שכלל שירים לאדוארדו, ארסן ונגר, רוסיצקי,ואן פרסי, בנדטנר, רוקאסל ז"ל וכרגיל שירים נגד טוטנהאם.

9. ארצ'י באנקר Member

לגבי פיל בראון והאל סיטי.
    נכון שהם 4 נקודות מ 7 משחקים וזה לא מרשים אבל יש נסיבות מקלות לפני התלייה
    מעבר לרזומה שסטרטפורד הציג.
    3 משחקים מתוך ה7 היו נגד צ'לסי ,ליברפול וספרס
    במחזור הבא יש לו את ו'יגן הבלתי צפויה בבית, אחרי זה מחכה לו פולהאם בחוץ פומפי בבית
    בארנלי בחוץ וסטוק בבית.
    סבלנות עם הגרדום.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שזה מוקדם, למרות שאני חושב שהאל תרד ליגה בכל מקרה כי הסיפור פשוט גדול עליה, בלי ההתלהבות של חצי העונה הראשונה ב-2008/09. לגבי לוח המשחקים, לפעמים דווקא העובדה שהמשחקים הקרובים נוחים יותר משמשת זרז לפיטורי מנג'ר, מתוך הנחה שלמנג'ר חדש יהיה נוח יותר לצבור נקודות.

11. ofiry15 Member

שסדר משחקים קובע לך את פתיחת העונה זה הדבר הכי גרוע שיכול להיות. אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שזה גורם ליכולת המנטלית ליפול, אני מעריך שהם לא יצאו מהמשבר שלהם כל כך מהר.

12. בועז Member

נו ו.. אז אולי בתסריט הכי אופטימי הוא ינצח את כולן. ברור לך שהניצחונות לא יגיעו מכדורגל מבריק אלא ניצחונות סטייל אלרדייס עם שערים ממצבים נייחים ובעיקר אונס של משחק הכדורגל. אני מצטער אבל לא בא לי שיהיה כאן עוד אלרדייס, יכול להיות שלקבוצה נטולת אמצעים כמו האל זה מתאים, לפרמיירליג זה עושה רע, הוא מנג'ר שאולי מודע למגבלות של הסגל שלו ולכן מעדיף לשחק את הכדורגל המכוער שהוא משחק, או שאולי הוא פשוט לא יודע דרך אחרת?
    בכל מקרה אני לא חושב שהאל צריכה לפטר אותו כי מסגל של חוטבי העצים שיש לה עדיף לה מנג'ר כמו בראון שמודע לכל הבעיות מאשר אחד חדש שיגלה אותן תוך כדי הפסדים.

13. ארצ'י באנקר Member

תראה תמיד נשאלת השאלה האם אפשר היה לשחק כדורגל אחר עם סגל זהה או אחר
    כשאתה האל סיטי בליגה הכי עשירה בעולם.
    לי אין תשובה.

14. N-S-N-O Member

באמת שאני מנסה להבין על מה אתה מתלונן כל הזמן "אונס של כדורגל", מי ישמע ווסטהאם שלך משחקת כמו ברצלונה עם 90% החזקת כדור והנעה מרגל לרגל במשך 90 דקות. אם היית רוצה לראות כדורגל שזורם חופשי ונגמר 5-5 לך תראה משחקים בספרד או בגרמניה, בלי הגנות. אתה חושב שאפשר לשחק כדורגל כזה עם חוטבי עצים?
    וגם אם אתם ספציפית משחקים אולי קצת יותר יפה מקבוצות אחרות באמצע הטבלה לאורך השנים זה לא בדיוק מביא לכם כלום, מתי פעם אחרונה הייתם האירופה? אתה מעדיף קבוצה מיומנת וממושמעת של "חוטבי עצים" שמגיעה לאירופה או כל שנה לשחק "יפה" ולסיים מקום 10? כדורגל נמדד בהישיגים ולא ביופי של משחק.
    אני אישית אם הייתי אוהד בולטון למשל הייתי מאוד מרוצה, אתה חושב שבסוף העונה כשהם מסיימים במקום סביר אכפת להם שהם שיחקו מכוער כל העונה? אכפת להם שהם סיימו במקום סביר ולא ירדו ליגה.

15. Dimitar Berbatov Member

אני חושב שברנלי של פתיחת העונה היא דוגמה לקבוצה עם סגל חלש, סגל של צ'מפיונשיפ פלוס מינוס, ועדיין הקלארטס משחקים כדורגל. הם מניעים כדור, הם מגיעים למצבים, הם לא משחקים סטייל סטוק, בולטון של אלרדייס והאל - לא רק על כדורי גובה ועובדה - הם מגיעים להישגים, מי ציפה לכזאת פתיחה מצידם?

אף אחד לא מצפה מקבוצות עם חומר השחקנים של האל, סטוק, בולטון וכו' שישחקו כמו ברצלונה, אבל שישחקו כדורגל. לראות כל קבוצה של אלרדייס זה סיוט, הייתי מעדיף לצום בכיפור ולהיות כל היום בבית כנסת מאשר לראות 90 דקות שלמות של בלקבורן נגד כל קבוצה שהיא לא יונייטד.