המחזור השביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/10/10.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ונסון בהחלט אשם עיקרי בשני השערים, במיוחד כמובן בראשון, אבל בשני - מה לעזאזל קיריאקוס וסקרטל עושים שם? טיילור פלטצ'ר עומד חצי שעה עם הכדור ברגל, מחכה לכולם שיעשו תנועה ושני הבוקים האלה עומדים במקום ונותנים לו להשחיל את הכדור בין שניהם בסופו של דבר... איזו טיילת ברחבה שלנו. ימיו של הודג'סון באנפילד ספורים אם אנחנו לא מוציאים 3 נק' מהמשחק הזה.

מה שאולי הכי מטריף אותי זה שהודג'סןו כביכול מנג'ר הגנתי, בונקריסט, פחדן, וואטאבר, איך עם כל הסטיגמות האלה שהודבקו עליו ההגנה שלנו נראית כל כך גרוע?

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמועות מפחידות ביותר טוענות כי ארשבין נפצע בחימום...

עריכה : ראיתי עכשיו שהוא עלה למגרש, נקווה שהכל בסדר.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/10
  3. LIVERPOOL87 Member

זוועה הקבוצה הזאת, הגנה מביכה, לא פלא שאנחנו מתחת לקו האדום.

על ליברפול השנה מתאים משפטו של יודוקוליס- תתעודד, המצב יכול להיות יותר גרוע.
    והמצב באמת נהיה יותר גרוע ....

4. Ryan Giggs11 Member

אני מחליף ערוץ בתום המחצית(המביכה)של ליברפול ומה אני רואה?סקילאצ'י הקפטן של ארסנל.איזה בדיחה.

5. TonyAdams Member

אלוהים ישמור.

כל פעם שדרוגבה עם הכדור זה לחטוף התקף לב מחדש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

6. rooney-7 Member

צריך להתרגל לכך שהליגה האנגלית מאוד חזקה השנה,ותחרותית ביותר כמעט כמו הליגה הגרמנית.ולקבוצות שלא ירעננו את עצמן כראוי בשחקנים מוכשרים מאוד(פרוספקטים לוורלד קלאס) כל קיץ כמו ליברפול,ובמידה מסויימת יונייטד,לא יהיה יתרון יחסי כזה גדול על הקטנות והבינוניות של הליגה.
    לפי דעתי אפשר בעיקר להתעודד מכך,התחרותיות חזרה לליגה האנגלית.וגם צלסי תאבד עוד הרבה נקודות,אל תדאגו.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי הרגשה חזקה מאוד שליברפול לא מפסידה היום למרות הפיגור, לא יודע למה, אולי כי ניצחון של בלקפול בליברפול זה טוב מידי כדי להיות אמיתי.

8. eastlands Member

איזה הודעה מאופסת בסט- מרב שנאה יצא אפס בריבוע!

אתה רגוע גם אני אגוע כי ככה אנחנו משחקים ביום אפור , והימים הטובים כבזל זלר בדרך ואם קצת יותר מזלמול סנדרלנד (בניגוד אליכם) היינו היום לבד בפיסגה
    ניוקאסל היו בהחלט הפתעה נעימה היום, מה זה קשור לבלם שמן ? ראית איך נראיתם אתמול ביזיון ממש , ואגב על כעס האף בתוספת הזמן

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לשאול מה הקשר בין ההודעה שלך להודעה של בסט?
    בסט טען, ובצדק, שאם היוניטד הייתה מקבלת פנדל מפוקפק כשבצד השני ניוקסאל הייתה מקופחת כולם כאן היו צועקים על אפקט אולד טראפורד ועל כך שהשופטים נתנו ליוניטד את המשחק. אבל שוב, כמו תמיד, כשמדובר בקבוצה אחרת הפורום כמעט לחלוטיין שקט.
    העובדה שזאת סיטי שנהנת מהמתנות רק הופכת את הכל ליותר אירוני.

חייב להגיד, לא משנה כמה יגמר באנפילד, המון מילים טובים לבלקפול שממשיכים לתקוף ויוצאים למתפרצות שמביכים את ליברפול פעם אחרי פעם. עם קצת יותר רוע בחוד של בלקפול והם גם כובשים את השלישי.

נ.ב
    דרוגבה מפלצת. לא פחות ולא יותר. כשהוא רואה את הכדור באיזור שלו הוא הופך מעוד חלוץ למכונה, מדהים.

10. TonyAdams Member

זה היה צפוי. למה שהבלמים שעשו עבודה יחסית בסדר עד עכשיו לא יטעו?

לא זיהיתי,מי לעזעזל שמר על דרוגבה?

11. aviv_henry Member

המנהיג, סקילאצ'י.
    תקראו לי אפס, תקראו לי לוזר ותקראו לי אוהד הצלחות אבל אני שוקל לא להמשיך לראות את המחצית השנייה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/10
  12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבודה יחסית בסדר?? אנחנו רואים את אותו המשחק?? מרכז ההגנה נראה כמו פח זבל שלא הייתי מזהם את חירייה איתו.

דרוגבה בשער ענק. אין מה לעשות ואין את מי להאשים, ככה זה כשמשחק נגדך החלוץ הטוב בעולם בקילומטרים. היו מספיק ביזיונות של סקילאצ'י וקוסיילני, אבל השער לא באשמתם. אגב, סקילאצ'י שמר עליו בשער.

דיאבי נפצע וזה נראה רע מאד, התעקם לו הקרסול, כנראה רוזיצקי יכנס או אולי דנילסון. סה"כ אני מרוצה מאיך שאנחנו משחקים, אבל את המצבים שלנו לא ניצלנו ושילמנו על כך. בכל מקרה כל הכבוד לשחקנים על הלחימה.

13. Djourou Member

אפס, לוזר, ואוהד הצלחות. ביקשת? קיבלת.

ביינתים אין שום סיבה לרדת על הקבוצה. אנחנו נותנים משחק מעולה, למרות הפיגור.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יש את מי להאשים (בוודאי שלא את קוסלייני שברגע שהכדור מגיע לדרוגבה באיזור הזה זה גיים אובר), וזה את הבחור שאיבד את הכדור 18 מטר מהשער לרמירז. לא יודע מי זה היה, אבל הגול רשום על שמו.

15. George Best Member

איסטלנד, אני יותר לא מתייחס אליך, אתה בדיחה, מתייחס רק למה שנוח לך, נמאס.

נשבע לכם ששעה לפני המשחק של ליברפול, חבר שאל אותי מול מי הן משחקים, עניתי לו בלקפול בבית, הוא אמר "אז סוף סוף הם ינצחו", ועניתי לו שאם הייתי צריך לבחור מנצחת אחת בין צ'לסי - ארסנל לבין בליברפול - בלקפול, אני בוחר בצ'לסי בקלות.