המחזור השביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/9/11.

1. StevieG Member

אני כבר לא יודע מה להגיד.

אדום אמנם לא היה, אבל אחרי מה שעברנו העונה עם השיפוט, אני לא הולך להתנצל על זה.

פנדל שני שאנחנו מחמיצים העונה, אנחנו בקושי מסוגלים להבקיע, משלא לדבר על לגמור את המשחק, וזה מתחיל להמאס. תבקיעו, תגמרו את המשחק הזה כבר. אני מתחנן.

2. שםמשתמש Member

לא היה אדום, היה פנדל. זלצר בכוח מנסה להצדיק את האדום. פשוט לא היה. אולי צהוב.

ליברפול רחוקים מלשכנע, לפני ואחרי האדום. אברטון היו יותר טובים עד האדום. חוץ מבעיטה טובה מאוד של אדם, ליברפול עשו הרבה במחצית הזאת. הדיפה טובה של הווארד לפנדל של קאוט.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/11
  3. Strawberry Fields Member

קויט כבר כבש 3 פנדלים נגד אברטון, הבחירה בו לגיטימית.

מחצית מתסכלת שבה היינו צריכים להוביל. הנגיחה החלשה של סוארז, הפנדל המוחמץ, המשקוף של אדם ועם זאת ההרגשה היא שרוב השחקנים עדיין לא ממש הגיעו לדרבי הזה. מקווה לראות מכבש על השער של אברטון במחצית השנייה.

4. The_Arsenal Member

אני לא יכול לסבול את סוארז. איזו תיאטרליות בפאול של האדום. פשוט רמאי מסריח. כל נגיעה בו תופס את הרגל כאילו ירו בו. גם בפנדל. מאז רונאלדו לא היה שחקן שמעורר אנטגוניזם כמו סוארז הנוכל.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אטקינסון (מאחל לו שיחלה בחיידק הפפילומה אמן! עקב כבוד לפורום אני לא מאחל לו משהו גרוע יותר) הרג לנו את המשחק עם האדום שלא היה.
    מזל ששמרנו על רשת נקייה (הווארד :aaa8:), לא היינו רחוקים מלרדת בפיגור של לפחות שני שערים, מה שהיה הופך את המחצית השניה לגארבג' טיים.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מודה, הייתי בטוח שמיד הוא יהפוך להיות אהוב הקהל באנפילד ושנוא ביונייטד ובשאר המקומות. משום מה רק הראשון קרה, אבל אין מה לעשות, זה חלק ממנו ומה שהופך אותו לשנאת היריבות. ברור שכמו רונאלדו ושחקנים מסוגו, זה או שאוהבים אותו (אוהדי ליברפול) או ששונאים אותו (כל השאר)

קשה שלא להסכים...ממש לא נעים לי לראות כל פעם את הצעקת "ירו בי 50 פעמיים כרגע" והתנועה המפורסמת איתה..

7. Bill Shankly Member

חוקי הכדורגל השתנו. הפאול של רודוול מאוד דומה לטאקל של ג'רארד על מייקל קאריק בעונה שעברה. אז לא
    היה אדום וגם היום לא. אני מקווה שילמדו את השחקנים שטאקל עם הפקקים קדימה שווה כרטיס אדום ישיר.
    חבל שככה זה צריך להיות, נראה לי שהכניסו את החוק הזה בגלל הטאקל על ארון ראמזי (שבר את הרגל מסכן)
    נגד ברמינגהאם לפני כמה שנים.

לגבי הפנדל, 100% היה. ג'אג'אלקה פשוט אדיוט.

8. leeds12 Member

איפה בקפורד, פצוע?

9. Real-Gooner Member

בקפורד עבר ללסטר סיטי.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה היה אדום לרודוול? נכון שהיתה אולי כניסה עם החיצון ורגל קדימה, אבל הוא הגיע לכדור וסוארס עשה יופי של קפיצה תיאטרלית למרות שהיתה עבירה...הייתי יכול להבין אם זה היה 2 הרגליים קדימה...

ועדיין ליברפול לוזרית רצינית עם כל השליטה שלה, עם הפנדל, עם האדום, לא אתפלא אם הם יפסידו בסוף.

11. Alan Smith Member

טוב נצא רגע מהדיון על האדום. ליברפול משחקת פשוט נורא למרות השער שהיא כבשה עכשיו.
    אולי עכשיו שסטיבי ג'י חזר ליברפול תיראה יותר נורמאלית. אבל ניתן להבחין כמה הוא היה חסר וכמה ליברפול חלשים ואנמים בלעדיו.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

איזה פעולה מדהימה של קוייט. גאון!

13. שםמשתמש Member

האדום הרס את המשחק. ליברפול שוב מנצחת רק בזכות כרטיס אדום (כמו מול ארסנל). חבל לאברטון.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

דאלגליש צריך לקנות לאטקינסון זר פרחים, על המתנה שהוא העניק לו היום. חבל שהמשחק מוכרע על-ידי השופט האפס הזה, לא ששאר האלטרנטיבות מוצלחות.

15. Alan Smith Member

למה קארול לא מקבל צהוב? הוא בעט 10 שניות אחרי השריקה לעבירה.