המחזור השביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/9/11.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד היצור הזה עמד שני מטר מהאירוע! הנזק כבר נעשה אבל נקווה שיבטלו לו את האדום.

2. alexshw Member

הבעיה הכי קשה של אברטון שהיא נרדמה בשוק העברות במיוחד בכל הקשור להתקפה.

3. Ian Wright Member

נרדמה? אתה מודע לכך שהמועדון נמצא בבעיות כלכליות קשות?

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/11
  4. alexshw Member

אבל לפחות חלוץ נורמלי אחד אפשר היה להביא. אני בטוח בזה.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, רק בזכות כרטיס אדום.
    אותם אנשים שהיום קוטלים אותנו לפני שבועיים בירכו את טוטנהאם שלא עלתה ל2-0 עד שהיינו ב9 שחקנים כאילו מעולם לא היו הרחקות במשחק הזה. קצת אובייקטיביות.

כמה החלטות שיפוט מגוחכות הלכו נגדנו העונה? גם מזל לא היה לנו. היום החלטת שיפוט משמעותית הלכה לטובתנו וגם המזל היה איתנו קצת בשער של סוארז, זה מתאזן ואני ממש לא מצטער על זה. הופעה לא מרשימה אבל זה לא משנה, אף פעם לא היה כדורגל גדול בדרבי הזה, מה שחשוב זה 3 הנק'.

6. StevieG Member

אברטון התחילו את המשחק כאילו הם על ספידים. האדום היה מגיע מוקדם או מאוחר יותר. כניסות חזקות ואלימות. אז אולי זה לא היה כרטיס אדום, אבל אני משוכנע שהם היו חוטפים אדום מאוחר יותר.

קארול השתפר מאוד במחצית השנייה, איים הרבה על השער והגול הגיע לו. בלאמי נהדר בתור חילוף אימפקט מהספסל, וסוארז הוא סוארז. לא משוכנע שהוא התחזה באדום כי זה בכל זאת היה תאקל חזק. אני מקבל אותו על הצדדים הטובים שלו והצדדים הרעים שלו.

7. -sAndmAn- Member

יאנג פצוע?

8. Ian Wright Member

StevieG,

קארול היה גרוע. השער שלו ממש לא שינה את דעתי עליו היום. בלאמי מוסיף לעומת זאת הרבה ברק ומהירות להתקפה של ליברפול. כך או כך החילופים היו מאוד נכונים של קני דלגליש, עם לטעמי קצת מאוחרים. גם אני הייתי משאיר את קארול ומוציא את דאונינג שהיה מאוד חלש ובעיקר לא מורגש היום. אני חושב שהיה אפשר גם להכניס את סטיבן ג'רארד וקרייג בלאמי אפילו כבר בתחילת המחצית השניה אבל בסופו של דבר ליברפול ניצחו וזה מה שחשוב.

מה שבטוח זה שיש עומק בסגל של ליברפול. לעלות שחקנים כמו סטיבן ג'רארד וקרייג בלאמי מהספסל זה לא מובן מאליו.

alexshw,
    אתה יכול להיות בטוח שאם היה אפשר להביא חלוץ "נורמלי", אברטון היו עושים זאת. אברטון לא סתם ביצעו הקיץ רק השאלות.

9. Eric Cantona Member

לליבפול יש גם מזל ונכונות אמיתית לנצח משחקים כמעט כמו קבוצה אלופה העונה. בעונה אחרת הייתי מהמר שהם יאבדו את הנקודות ויעשו טעויות מפגרות, אבל הם ידעו לסגור סיפור כמו קבוצת צמרת אמיתית. לתשומת ליבם של כל אוהדי הליגה..

ההרכב ליגה הצעיר שלנו עלה לשחק. שיהיה בהצלחה.

10. nwish Member

למה אני מרגיש כאילו אנחנו מתקרבים לאמצע העונה ואין לנו הרכב ראשון?
    בלי קשר לפציעות שמחייבות אלתורים, אין שום סיבה בעולם שאשלי יאנג לא יפתח, כנ"ל וולבק שהוא הרבה יותר מגוון ומתאים לשיטה מצ'יצ'אריטו, וכנ"ל קאריק שהרבה יותר מתאים מפלטצ'ר למלא את המקום של קלברלי.

11. אבו Member

משחק בית מול נוריץ', סר אלכס עושה רוטאציות ובצדק(אם לא עכשיו אז מתי?). מה שכן, אני לא מבין למה יאנג לא על הספסל אפילו.

12. Eric Cantona Member

דיברנו על זה השבוע בדיון של יונייטד. יש רוטציות ויש רוטציות. הרכב קבוע צריך לרוץ בשקט ועליו עושים כמה רוטציות עדינות שלא מוציאות אותו מהחיבור והקצב משחק. רוטציות מוגזמות של הרכבים כמעט שונים בתכלית לליגת מצד אחד ולצ'מפיונס מצד שני זה קיצוני מידי ויוצר אי שקט.

13. אבו Member

החלק ההתקפי מורכב מאותה שלישייה שדרסה את הליגה מפתיחת העונה, בהגנה אברה ופיל גו'נס ואנחנו מדברים פה על נוריץ' בבית, אז מה מפריע לך? לינדנגראד פתח? קאריק על הספסל? זה לא משמעותי, בסופו של דבר ההרכב שהוא העמיד מספיק טוב וצריך לעשות את העבודה.

14. Alan Smith Member

חוסר התחכום של אנדרסון פשוט הורג אותי.

15. שםמשתמש Member

אנדרסון איבד בערך 15 כדורים במחצית אחת. חבל שאין ביטוי יותר חמור מ-"איום ונורא!" כדי לתאר את המשחק שלו במחצית הזאת.