המחזור השביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/9/11.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו בהפסד לסטוק? או בתיקו מול סנדרלנד? או אובדן הראש מול טוטנהאם? היו גם כאלה, בדיוק כמו הניצחונות על ארסנל ואברטון.

ליברפול קבוצה בסדר, עדיין קבוצה בתהליכים, כשעוד לא ברור לאן או בעיקר כמה רחוק הולכים. לא יודע מה יש לשים לב. מקום ארבע זה התקרה שלה.

לגבי יונייטד, יש משהו תקוע והאמת, אני לא חושב שזה אנדרסון. הקבוצה לא זזה, אין תנועה מספקת על המגרש. אנדרסון דווקא מנסה לפתח את המשחק ומנסה לרווח אותו, אבל כשאין תנועה והכל צפוף ותקוע, זה יוביל לאיבוד כדורים. לפחות הוא מנסה לעשות משהו מאשר להתיישב עם כוס לימונדה ולומר "כאן שביתה".

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/11
  2. nwish Member

קודם כל, מפריעות לי הרוטציות המוגזמות, אז בהחלט מפריע לי שלינדגארד פותח.
    והשלישייה שדרסה את הליגה כוללת את וולבק, הוא על הספסל. עם כל הכבוד להרננדס, ויש המון, הוא פחות מתאים לסגנון, הוא נכנס לאופסייד המון במחצית הזו, דריבל מעולם לא היה לו והוא משבש את משחק המסירה, וכן, גם זה שפלטצ'ר פותח מפריע לי, קאריק היה מעולה במקום קלברלי כששיחק, פלטצ'ר מחזיק כדור, לא נתן אף מסירה בנגיעה ולא הלך קדימה - ההפך המוחלט ממי שאמור להיות שם.

שיחזור כבר, אני תופס מקלברלי ברמות שאין לתאר.

הרוטציה הזו מיותרת, היא יכולה להועיל נקודתית, אבל רואים שאיבדנו את הקצב שהיה לנו מהמחצית השנייה מול סיטי ובפתיחת העונה.

3. אבו Member

ואוו נוריץ', שני מצבים שכנראה הם עוד יצייצו הרבה הקנריות על המצבים האלה- מוריסון במקום למסור במהירות זוחל ומאבד ולאחר מכן עצירה טובה של לינדנגרד מכדור מטעה. כרגע שתי המנצ'סטריות עדיין ללא שערים, מול יריבות ששייכות לחלק התחתון של הטבלה מבחינת רמתן. מי היה מאמין...

4. אבו Member

רק דיברתי, והנה סיטי מפעילה את המכבש. לא הבנתי איך הם לא מצליחים לכבוש עד כה מול משחק ההגנה הסמרטוטי של הרוברס. שער מדהים ביופיו של אדם גו'נסון, חייב לקבל יותר הזדמנויות.

ונאסרי עם עוד בישול. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx נראה לי שעד עכשיו העונה בסיטי יש לו יותר בישולים מבעונה וחצי בארסנל.

5. nwish Member

חצי חילוף מעולה, וולבק במקום הרננדס. חצי חילוף הרסני, גיגס במקום נאני.

oh alex why u treat me like dat?

6. guyholl Member

נוריץ כל כך פראיירים, שלושה מצבים של 100 אחוז שער הם החמיצו כבר. זה גם קודם היה רק עניין של זמן עד שהם ימצאו את הרשת אבל עכשיו השער שהם יספגו יכאב הרבה יותר.

איך שכתבתי את ההודעה....

7. Bill Shankly Member

לא כובשים, סופגים...

יונייטד בד"כ לשלוש נ"ק קלילות.

8. Eric Cantona Member

זה קורה לא מעט שאף אחד לא מבין את החילופים של פרגי ואז... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. לייזר Member

בחמש הופעותיו בליגה במדי סיטי נאסרי השווה את מספר הבישולים שהוא רשם בכל הקריירה שלו בארסנל.

ואצלנו בדיון אמרו שהוא לא שחקן יוצר בגלל הסטטיסטיקה הזו.

10. JohnTerry26 Member

זה היה נשמע לי כמו נתון שערורייתי אז בדקתי, ולפי ESPN וויקיפדיה אתה טועה. רק בליגה היו לו משהו כמו 7-8. עדיין מוזר בעצם.

11. xArtur Member

נאסרי פשוט מלבלב בסיטי..

12. JohnTerry26 Member

האמת שחוץ ממול ספרס וכנראה היום הוא היה נראה לי די נבלע שם ליד סילבה ואגוארו שבולטים ממנו בהרבה.

13. nwish Member

דני וולבק, מבריק.

14. Ian Wright Member

א. זה היה הבישול החמישי של סמיר נאסרי העונה במדי מנצ'סטר סיטי. בקריירה שלו בארסנל, לנאסרי היו 16 בישולים בכל המסגרות.

ב. אני לא לא מסכים עם הטענה שסמיר נאסרי "מלבלב" או משתפר במנצ'סטר סיטי. ראיתי את רוב המשחקים שלהם העונה ובכולם חוץ מהמשחק מול טוטנהאם, הוא נראה בדיוק אותו שחקן כמו בארסנל: לא מורגש ברוב המשחק, אבל בפעולה אחת הוא מסוגל לשנות את כל המשחק לטובת קבוצתו. הוא הגיע לקבוצה הרבה יותר טובה מאשר ארסנל, שם יש כלים התקפיים הרבה יותר "כבדים" לידו ובהתאם לכך גם מספר הבישולים שלו גודל ועוד יגדל. ככה פשוט.

ג. אני לא משוכנע שהוא עדיף על אדם ג'ונסון בהרכב שכבש שער יפהפה במשחק מול בלקבורן היום.

15. לייזר Member

אני מעדיף את OPTA על פני המקורות שלך.

ללא שום קשר: אפילו אם התיקון שלך היה נכון, האם הוא הופך את הנתון לפחות שערורייתי? אם אחכה למחזור ה12 ואכתוב את אותם הדברים זה ישנה משהו? התרומה של נאסרי בארסנל תמיד הוצנעה מבחינה סטטיסטית בגלל ססק. אותו הדבר קרה לויין רוני לצד רונאלדו.