המחזור השביעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/9/11.

1. Ian Wright Member

Andrei Kanchelskis,
    ניוקאסל היא באמת תופעה מוזרה כרגע, אבל ממש לא צריך להגזים: ראיתי חלק מן המשחקים שלהם העונה. אני לא מזהה שום דבר מיוחד או יוצא דופן מהחבורה של אלן פארדיו. לא אישית ולא קבוצתית. אני חושב שאת הנקודות שלהם הם השיגו עם הרבה יותר מזל מאשר שכל: הם פגשו קבוצות בכושר רע(ארסנל, סנדרלנד) וגם באמצעות הרבה מזל הצליחו להוציא נקודות בחלק מהמשחקים(ק.פ.ר), וכמובן פגשו בדרך פשוט קבוצות גרועות(בלקבורן). אני חושב שכבר בקרוב מאוד הם ירדו מהפסגה לאמצע הטבלה ומטה - אף אחד לא מצפה שם ליותר מזה אני מניח.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/11
  2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה כבר הסיפור הזה עם הרוטציות? אפשר לחשוב שפתחנו אתמול עם הרכב משני. עלינו עם מה שיש לנו בהגנה, עלינו עם צמד החלוצים המוכח ביותר שלנו, עם מרכז שדה שאני לא חושב שיש לנו בבירור משהו טוב ממנו (אם כי אישית אני מעדיף את פלטשר על קאריק), עם הקיצוני הטוב ביותר שלנו באגף אחד, וכשבאגף השני הקיצוני הרביעי כי אחד (יאנג) פצוע ואחד (ולנסיה) הוסט מחוסר ברירה לעמדת המגן. אז מה הסיפור עם הרוטציה? השינויים בהרכב לא גרמו להופעה אתמול, חלאס עם השטויות.

לגבי ניוקאסל, שום דבר מיוחד. קיבלה לוח משחקים די נוח, מנצלת אותה בצורה יפה. תסיים במרכז הטבלה. לא הסכמתי עם מי שניבא לה מאבקי ירידה בתחילת העונה ואני לא חושב לרגע שהיא תעשה שום דבר שקשור לצמרת או לכרטיסים לאירופה עכשיו. קבוצה לא רעה, ולא יותר.

3. Andrei Kanchelskis Member

ניוקאסל היא קבוצה אמידה מבחינה כלכלית שלדעתי רק צריכה בעלים יותר נדיב שיהיה מוכן להוציא יותר כספים כדי שהקבוצה תוכל לשאוף גבוה יותר ולהיות לפחות כמו מה שליברפול עכשיו, ת''אמת... אני מתגעגע לקבוצות המלהיבות שהיו לה באמצע שנות 90 ותחילת שנות ה-2000 שהיו חברות קבועות בצמרת והבליטו שחקנים יוצאים מן הכלל האם היא יכולה לחזור להיות כזאת? זה תלוי כמובן אך ורק במייק אשלי ואולי גם באוהדים....

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יכול לראות את הנתונים שמראים שניוקאסל היא עסק מכניס ורק בעלים קמצן שמונע את הוצאת הכספים שהמועדון מרוויח מונע ממנו להתקדם מקצועית?

5. StevieG Member

אמיר, אני חושב שכבר דיסקסנו על זה איזה 10 פעמים. ברור שניוקאסל יצאה מורווחת כלכלית מהעסקאות האחרונות שלה, אבל זה לא אומר שהיא לא פעלה נכון בשוק. בסופו של דבר ניוקאסל מתבססת בחזרה בפרמייר ליג. היא לא תזכה באליפות או תתמודד על מקום בטופ 4 עכשיו, אבל אין ספק שהיא עושה התקדמות ומראה יציבות. את רומא לא בנו ביום אחד, והיה צריך לשקם את הקבוצה מהטראומה שהיא חוותה. הציפיות אמנם גבוהותף כי היא קבוצה גדולה עם קהל ואצטדיון מהגדולים בליגה, אבל זה לא אומר שאי אפשר לעבוד בצורה נכונה. וניוקאסל מוכיחה לכל מי שהשמיץ את הבעלים שהם עובדים כמו שצריך. ביינתיים. כשיגיעו ההפסדים, תגיע גם הביקורת.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן שניוקאסל הרוויחה כסף טוב על אנדי קארול. העסקאות האחרות אולי הביאו כמה מיליונים וקצת חסכו בשכר, אבל הם לא בדיוק שינו מאזנים כלכליים מהקצה אל הקצה. הם לא הוציאו בקיץ סכום משמעותי למרות מה שהכניסו על קארול, אבל גם אלכס פרגוסון לא הלך והוציא את 80 מיליון הליש"ט של רונאלדו בקיץ אחד. להתנהל בתבונה זה לא ממש לרוץ לשפוך כסף.

שוב, אני לא יודע מה המאזנים הכספיים של ניוקאסל. אני מעריך שהם בסדר, אבל שהם גם לא בדיוק מבשרים על רווחי ענק שיאפשרו - אם רק הבוס הנורא יסכים - לשפוך כספים משמעותיים בשוק ההעברות ולייצר קבוצה חזקה באמת. ואולי זה עדיף ממה שהיה באסטון וילה, שהוציאו כסף למרות גרעונות שנתיים, עד שללרנר נמאס, ואוניל הלך, ואז פתאום נכנסו לפאניקה כי הם ראו את עצמם יורדים ליגה והחתימו את בנט בסכום עצום...

קצת יציבות, תבונה וחסכנות זה לא דבר רע כשאין לך סיכוי ריאלי להידחף לארבע הראשונות.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה מהלך בגול של למפארד.. בריליאנט.

8. Magpie22 Member

לא יאמן עד כמה בולטון נראית רע. קבוצה חלשה בשלב הזה.
    דניאל סטארידג'-תענוג לראות את הילד. המון כישרון יש לו ברגליים

9. skyday20 Member

גולל... לאמפאד עם תנועה יפה, ממשיך לרוץ לכיוון של הבעיטה. הפעם זה השתלם לו, עם שער יפה. בשער ה4.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בולטון קבוצה פשוט מפורקת לגמרי. מביך ששמנו להם רק 3 ברשת, כרגע משחק נגדם עבור כל קבוצה סבירה זאת הזדמנות פז לשפר את הפרש השערים.

11. דניאל א. Member

פעם איווד פארק וריבוק סטדיום היו שני מגרשים מהמפחידים בליגה. היום כל אורחת מפרשת במגרשים האלה.

12. Mellow29 Kopite

תעלומה גדולה. מה הפך את ההפתעה הנעימה של הליגה בשנה שעברה לקבוצה שמשחק נגדה הוא חגיגה ליריבה? כן, היו כמה פציעות מעצבנות בתחילת העונה וגם לוח המשחקים לא האיר פנים ולא נתן לשחקנים לצבור נקודות ובטחון - אבל הם כבר עברו את השלב בו אפשר לתלות את האשמה ברמה העלובה ובתוצאות הגרועות בלוח המשחקים...

13. StevieG Member

בדיוק מה שאמרתי.

בולטון נראית כרגע כקבוצה הכי חלשה בליגה. אם היא תמשיך ביכולת הזאת, היא מועמדת ודאית לירידה. פול רובינסון הוא אסון מהלך. הקלות שבה כל פעם סטארידג' מוצא עצמו חופשי אחרי קו ההגנה זה פשוט מביך. מ ה היחס על קויל כמאמן הראשון ללכת?

14. skyday20 Member

יש מצב ל4-4...? גם ארסנל- ניוקאסל, לא היה צפוי.

15. Gunner_ForeveR Member

חח גם לי זה עשה דז'ה וו, מי יודע... :aaa021: