המחזור השביעי בפרמייר ליג - הזדמנויות אחרונות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏24/9/15.

1. k_700 Member

לחלוטין חושב שמבחינת חומר שחקנים מדובר בשתי קבוצות שנמצאות באותו לבל.
    רונדון(כשרון גדול) עדיין לא התחבר שם, ברהינו לדעתי יצטרך בשלב מסויים לעבור לשחק לידו ולא כשחקן כנף.

פוליס הגיב בצורה שמרנית מדי ודי הזמין את השוויון ואז המהפך עם ההכנסה של גארדנר ואז כשאברטון לגמרי תוקפת ומנצלת שטחים גם מכניס את לאמברט.
    יכול קצת היה לצאת מהקופסה ולהכניס את מקמאנמן במקום מקלין ואת גנאברי במקום מוריסון או אחד מהחלוצים.

אברטון מגיעה עם הגנה של ג'אגיילקה, מורי, בראונינג וגאלווי, 3 שחקני הגנה מחליפים, 2 מהם ילדים בלי יכולות התקפיות.
    נראה איך רודג'רס יתמודד עם זה.
    אגב בהתקפה אני מאוד מקווה שמול חבורת הזבל של סקרטל, צ'אן וסאקו מרטינז לא יהסס ויפתח עם קונה ולוקאקו ביחד(במקום נייסמית').

2. Roma מנהלים

קונה שמקונה לא מעניין, העיקר שייפתח עם דאולופאו ומיירלאס(אם הוא כשיר כמובן) באגפים וכמובן לוקאקו בשפיץ ומאחוריו בארקלי ויש לך התקפה מפחידה. אני מת על הדרבי הזה כמעט כל שנה הוא לא מאכזב..

3. k_700 Member

מירלאס יהיה מורחק( המשחק השלישי שלו).

4. Roma מנהלים

קונה\דאולופאו יכולים לשחק בצד השמאלי? אם לא באמת שעדיף את הספרדי. הכל תלוי בהגנה של אברטון כי אני בטוח שהם יספגו השאלה כמה..

5. alonje Member

אם פעם שחקני הפריירמליג היו ידועים בתשוקה שלהם למשחק והמקצועניות שלהם, היום נדמה ששחקנים פשוט פחדנים, או שלא מצליחים להתגבר על עייפות פיזית ע"מ להגיע לכדורים קריטיים. השער הראשון של לוקאקו למשל הגיע אחרי חולמנות מעצבנת של הבלם שפשוט החליט שמוטב לו לקפוץ באיחור ובלי עוצמה, למרות שהוא ידע שלוקאקו ממש לידו. השער השלישי בכלל ביזיון. ההגנה פשוט הסתכלה על לוקאקו מגלגל את הכדור לרשת במקום להסתער על הכדור. במקרה הזה אם ההגנה הייתה מנסה, אין סיכוי שלוקאקו מגלגל את הכדור לרשת. מקרה דומה היה אפשר לראות אצל גיבס כשספגנו נגד זאגרב. הוא פשוט החליט לוותר על העלייה לנגיחה קלה שהייתה מונעת את השער בוודאות.

6. k_700 Member

Premier League 2015-2016: Skysports Monday Night Football (MNF) - Watch Online. (28.09.2015) | FootballOrgin

מהMNF של אתמול, תעבירו לדקה ה21 כשקארגר מדבר על ההגנה של סיטי, בדיוק מה שטענתי תוך כדי המשחק(תכלס הוא מראה שם עוד 3 מצבים בערך שאם השחקן התקפה של טוטנהאם היה חושב אחרת בפעולה האחרונה אלה היו עוד מצבים די קלים לשער).
    אין פה מקריות, שני מגנים שלא קיימים(המרחק בין קולארוב להגנה ולקיצוני גרם לרוב הבעיות של סיטי בשתי המחציות), העצלנות, האיטיות והמיקום הנוראי של דמיקליס, העובדה שסאנייה הוא בערך אוויר בכיפוי ובסגירה האלכסונית.

לא יודע מה המצב שם עם זבאלטה וקשה עדיין להעריך אם באמת אפשר לבנות על קומפאני שיחזור ליכולת שלו מלפני 3 עונות, בצד שמאל אין לסיטי שום דבר וזו בעיה.
    לא רק ברמה של ליגת האלופות שברור שלא יהיה לה מה למכור עם הגנה כזאת, אלא גג בליגה הגנה כזאת יכולה לעלות לה ביוקר.

7. oranfu Member

לא יודע איך אפשר להגיד שהסגלים של ווסט ברום ואברטון שווים. ההרכב הראשון של אברטון ברמה טובה מאוד, לווסט ברום יש בקושי 2 שחקנים שאפשר לומר שווים יותר מקבוצת תחתית בליגה.

8. alexshw Member

ההרכב של אברטון לא נופל מההרכב של ליברפול

VAR אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

הסגל שלהם פחות סקסי על הלשון-

בן פוסטר שוער(שוער טוב מאוד בליגה), הם הביאו מאצלינו את אנדרס לינדרגראד ולא ברור לי למה הוא לא פותח כשפוסטר פצוע, שוער מוכשר מאוד.
    ההגנה על הנייר פחות חזקה פרסונלית בכל עמדה כמעט אבל פיוליס הוא טקטיקן מצוין(לדעתי הרבה יותר טוב ממרטינז), הקבוצות שלו עומדות הרבה יותר טוב על המגרש.

בקישור ומעלה?
    דארן פלטשר נהדר העונה, לדעתי יותר יציב וטוב מכל קשר מרכזי אחר באברטון העונה.
    ברהינו, רונדון(כשרון לא פחות גדול מלוקאקו רק הגיע בחצי מחיר), מוריסון, מקלין(שחקן כנף נהדר שהגיע ממש בגרושים), מקמאנמאמן, גנאברי המוכשר שהגיע מארסנל, סיסניון.
    יש שם בהחלט היצע יפה מאוד של אנגלים אמינים בליגה, מאמן מצוין שיש לו שליטה טובה על הקבוצה שלו, כשרון צעיר, נסיון.

זה פחות סקסי על הלשון מדלופיאו(ראבאק כשרון גדול אבל מה? פעם ראשונה בכלל פתח בהרכב העונה ובכלל בשנתיים האחרונות שיחק ממש ממש קצת), בארקלי, לוקאקו אבל כן לא פחות טוב.

הם הובילו ביתרון מבטיח אתמול ווסט ברומיץ' בהוטורנס בדרך כלל לא שומטת משחקים כאלה.
    אגב, אם היית מנצחת זה היה משחק חמישי בלי הפסד.
    אברטון בפתיחת עונה מצוינת מבחינתה ואחרי לוח משחקים לא קל, אבל אצל מרטינז כבר ראינו שאתה לא יודע על איזה צד קמים מחר.
    או שממש מרשימים או שמתרסקים, אין באמצע.

10. VAR Member

לדעתי יותר טוב, אבל אם אוהדי ליברפול יתחילו לתקוף אז אתה בחזית, בסדר?

alexshw ו-Bluekipper אוהבים את זה.
  11. oranfu Member

לא אתווכח בקשר לליברפול או אברטון. אני חושב שזה דיי מאוזן האמת. לדעתי יש לנו שחקני התקפה טובים יותר ולהם יש שחקני הגנה טובים יותר.

אבל באמת שאני לא רואה השוואה בין אברטון לווסט ברום. רונדון לא פחות טוב מלוקאקו? מוריסון? מקלין? נו באמת. איך אפשר להשוות את זה למה שיש לאברטון?
    קולמן המגן הימני הטוב בליגה, סטונס אחד הבלמים הטובים בליגה, ביינס אחד המגנים השמאליים הטובים בליגה, מקארתי דינאמו הרבה יותר טוב מפלטשר ולוקאקו, בארקלי, מיירלס, נייסמית' ודאולופאו זה עולם אחר לעומת מוריסון ומקלין. לברהינו יש מקום באברטון אבל ספק אם בהרכב. זהו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

תגיד לי, איך ההגנה של אברטון בשנתיים האחרונות??

עזוב שמות, אני מסכים איתך שמתוך ה-4 שמות כל אחד טוב יותר פרסונלית ויבחר לכל לוח שאני ואתה נרכיב.
    אבל ההגנה של אברטון מאז שמרטינז שם היא פחות או יותר מסננת אחת גדולה.

הגנה זו קודם כל המומחיות של פיוליס.
    עם שמות הרבה פחות סקסיים(אגב, ג'וני אוונס לגמרי יכול להכנס גם להרכב של אברטון) הוא מעמיד קבוצה הרבה יותר טובה הגנתית ממה שאברטון מעמידה בשנה וקצת שלו בווסט ברומיץ'.
    נכון קולמן המגן הימני הטוב בליגה, ביינס אחד מהמגנים השמאליים הטובים בליגה, מקארתי דינאמו(יותר טוב מפלטשר? לא יהיה לו אף פעם את השכל שיש לפלטשר ותכלס? אני מופתע ממש לטובה מהכושר הפיזי שלו, הייתי בטוח שאיבד את זה, בינתיים פלטשר אחד מהיציבים אצליהם העונה), סטונס השם ה"נוצץ" בליגה לתפקידי הגנה, ג'אגיילקה מגיע עם המון קילומטראז' בנבחרת ונסיון, בארי לפני שנתיים היה טוב, שנה שעברה לא והקישור האחורי אצליהם בכללי משאיר הרבה יותר מרווח ממה שמשאירים אצל ברומיץ' בכל מערך שפיוליס יעלה איתו.
    יש שמות ויש משחק הגנתי קבוצתי.
    אני בכל יום מעדיף את ההגנה שירכיב לי וינהל פיוליס על מה שאני רואה ממרטינז שמקבל הגנה של כמעט עילויים על כל עמדה ברמת הליגה ומרכיב מסננת.

בהתקפה? כן, רונדון כשרון לא פחות גדול מלוקאקו, נחיה ונראה לגבי זה.
    ברהינו? לא פחות טוב מבארקלי. מייראלאס? חלש מאוד השנה והוא שחקן נפלא אבל יש לא מעט בעיות בינו לבין מרטינז, המון שמועות שהוא לא סובל אותו(השחקן). מרטינז מכניס אותו ל3-4 דקות בסיום בתגובה. כמו שמן ומים, אז מה עוזר אם הוא יותר טוב ממקלין לצורך העניין ומקלין שהגיע בלירה וחצי נותן יותר לווסט ברומיץ'??

נייסמית' עולם אחר?? אתה כנראה תקוע עדיין על המשחקים נגד צ'לסי. נייסמית' לא נכנס להרכב של ווסטברומיץ' ואתה יודע מה? על הספסל מחכים גנאברי(בינתיים) ומקמאנאמאמאמאן ואני לוקח כל אחד מהם לפניו.
    אבל סבבה, נראה מה יהיה המרחק בין הקבוצות בסוף.

13. alexshw Member

אם כבר השוונו פה מול ליברפול אז בעונה שעברה ליברפול ספגה 2 שערים פחות ולפני שנתיים 11 יותר.
    כולם מבינים שאברטון לא בנויה לרוץ רחוק באירופה ולהצליח במקביל בליגה. ההשפעה הייתה ברורה.

14. k_700 Member

אתם חסרים לראשון שלושה שחקני הרכב הם חסרים 3 שחקני הגנה מההרכב הראשון, די מתאזן נראה לי.

אי אפשר להגיד שהסגל של אברטון באמת טוב משל ליברפול.

15. oranfu Member

דיברנו על סגל. ברור שהגנה קבוצתית יותר טובה אצל פוליס, הוא מאמן הרבה יותר הגנתי.

לאוונס יש מקום בהגנה של אברטון? לא דעתי לא, אבל גם אם כן זה שחקן אחד.

פלטשר גאון, אייקיו 200. מקארתי עולה עליו בכל פרמטר. לא מאמין שיש מישהו (חוץ מאוהדי יונייטד עם סימפטיה אליו) שהיה מעדיף אותו על מקארתי.

אין לי מה לחיות ולראות את רונדון. מכיר אותו, שחקן בינוני.

ברהינו חלוץ ובארקלי קשר אז ההשוואה לא במקום.

מיירלס יותר טוב ממוריסון, ססניון ומקליין (קווין קילביין מודרני). הבעיות בינו לבין מרטינז בכלל לא רלוונטיות כי שוב, דיברנו על שחקנים ולא דברים מסביב.

אני לא תקוע על שום משחק עם צ'לסי. נייסמית לא שם נוצץ אבל שוב, הוא שחקן לגיטימי פלוס בליגה. מה מקמנמאן עשה חוץ מלקחת לארסנל גביע לפני כמה שנים? נראה לי אתה מתבלבל עם מקמנמן האגדי שלבש אדום :)

אברטון יסיימו הרבה מעל ווסט ברום אבל זה שוב, לא רלוונטי. לאברטון יש הרכב הרבה יתר טוב.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.