המחזור השביעי: התפרקות האשליה המילאנזית ע"י פאלרמו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏21/10/06.

1. משוגע בירוק Member

תקרעו לי משוגע, תקרעו לי אופטימי ברמות מוגזמות אבל בליגה כזאת יובנטוס הנוכחית (אולי פלוס בלם נורמלי) עם בופון, קייליני, זבינה, פארו, זאנטי, ג'יאניקדה, קאמורנסי, נדבד, מרקיוני, דל פיירו, טרזגה, בוז'ינוב והעומק בהתקפה שכולל גם את זלאייטה ופלאדינו - רצה לאליפות ואני לא צוחק...

במידה וחוזרים שנה הבאה לסרייה אה אפשר לזכות באליפות תוך שנה בייחוד בגלל היכולת הפאטתית של מילאן, אינטר ורומא...

2. milanezi22 Member

חברה זה לא יאומן 2 טעויות שלא ניתן לסלוח עליהן, אחת של נסטה, שעזב כדור לברשיאנו של פאלרמו והוא נישאר ב1-1 מול דידה
    ועוד טעות של ברוקי שעזב את השומר שלו והוא בעט לשער בחופשיות

קארלו ממשיך לתת קרדיט בקאפו וג'ילה ולהתעלל באוהדים...שחקנים שאשמים בצורה ישירה בהפסדים....עצם העובדה שג'ילה תופס מקום בהרכב במקום שנשחק עם 5 קשרים כאשר אוליברה אחד מהם.....או קאפו שלוקה בשמירה שלו, וגם לא מבריק בחלק ההתקפי

פאלרמו? גם קאטאניה היו מנצחים אותנו היום אחרי טעויות כאלה, גם בעוד 1000 שנה פאלרמו לא תגיע לרבע מהרמה של מילאן....אמרתי לפני המישחק שגם אם נפסיד 5-0 אני אמשיך לצודד בדעתי....

מתי המאמן הזה יתעורר ? מתי ההנהלה תתעורר? איפה כל הכסף? איפה השחקנים שהיו צריכים להגיע בכסף של שבצנקו<? הביעו לנו חתול בשק בדמותו של אוליברה
    והחזירו את ברוקי במקום להביא שחקנים כמו רובן
    אמברוסיני נישאר בקבוצה כדי לחמם את הספסל, את מי הוא יכול להחליף? את גאטוזו בלבד!
    קאפו נישאר, במקום להביא את אודו!!
    שאני אמשיך?
    אין סוף לטעויות, הסבלנות פשוט פגה אחרי ההפסד הביתי הזה...אפילו ניצחון בדרבי לא ישנה דבר

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/06
  3. מיכל3 Member

אתה בכלל לא משוגע. שלושתן מאוד מאוכזבות כרגע, במיוחד מילאן ואינטר שיש מהן ציפיות גדולות מאוד.

באמת שאין לי כבר מה להגיד, להפסיד 2-0 בבית..הגענו לשיא השפל כנראה. האם הסטירה הזאת תעיר
    את ההנהלה הנפלאה שלנו? אולי, לפחות אני מנסה לשכנע את עצמי שכן. כבר אמרתי לפני כמה מחזורים,
    עדיין לא ראיתי קבוצה שלקחה אליפות ללא התקפה כלל ולפי מה שזכור לי זו הייתה המטרה של מילאן בתחילת
    העונה. אני לא ארחיב..אם אני אוציא את כל התסכול שלי מהמשחק הזה, זה לא יגמר. מה שנותר להגיד זה
    שיש שני משחקים מאוד קשים בשני המחזורים הקרובים (קייבו בחוץ ודרבי) ואני לא רואה סיכוי להוציא מהם
    נקודות בכושר הירוד הזה. חבל שבשלב כ"כ העונה מוקדם מילאן אומרת שלום לאליפות

4. Roy_M Member

מילאן.. מילאן.. מילאן?!

מה קורה להם??? אם כאלה קבוצות איך אינטר יכולה לא לקחת את האליפות? רק רומא באמת מאיימת עליה

5. gass11 Member

נסטה פשוט ממשיך את מה שאני אומר כבר מתחילת השנה.
    אומנם זה צפוי אחרי פרשת השחיתות אבל רבאק איטליה עדיין אלופת העולם לא?
    הסריה א' נחלשה לגמרי לא רומא לא מילאן לא אינטר כולן מפקששות ונראה שלא בשלות בכלל לאליפות , מי יודע אולי עוד פאלרמו יקחו את האליפות.

נחזור לקבוצה שלי כמה שאני, אשד , קובי וכל החבר'ה צעקנו בקיץ - ח-ל-ו-ץ , לחשוב שקרספו היה פנוי ורצה להגיע אין איו מחץ , אני מקווה שווצ'ניץ' יכנס מהר לעניינים כי ככה אי אפשר לחלום בכלל על סקודטו.

6. SeRgInHo Member

מילאן פשוט קבוצה אומללה, אין הגדרה אחרת. מאז ששבה עזב, הכל נדפק שם. במקום שבה הביאו את אוליביירה האפס, שספק אם היה משחק בהרכב של פאלרמו.
    לא מזמן דיברתי על זה עם מישה וסיכמו שפשוט אי אפשר להיות כל הזמן בטופ כאשר סכום כל הרכש שלך מסתכם בשקל וחצי. כבר אחרי אותו ערב מקולל באיסנבול היה חייב לבוא חילוף משמרות, אבל מילאן עדיין ממשיכה להסתמך על קוסטקורטה, מאלדיני ושאר הקשישים.
    יאנקולובסקי, פוגל, גורקוף, בונרה... האם אלה שחקנים שמילאן צריכה? האם אלה הם שחקנים ברמה של מילאן? איך מילאן, אחת הקבוצות העשירות באירופה(אם לא העשירה שבהן), כ"כ מתקמצנת להוציא איזשהו סכום כסף רציני על שחקן ברמה עולמית?

יניב, גם לגבי הפיסקה האחרונה שלך, לא מזמן דיברתי על זה עם מישה. הליגה האיטלקית השנה באמת על הפנים. פשוט אין אף קבוצה אתה יכול להגיד "וואו איזו קבוצה!". אינטר מבזה את עצמה, מילאן בקאנטים, ו...ו... זהו. רומא פשוט לא מספיק טובה, וכל הפאלרמות וקייבות זה פשוט לא זה. ולא בטוח כלל וכלל שיובנטוס הייתה מצילה את המצב.
    לא משנה מה יהיה, לאף קבוצה לא מגיע לקחת השנה את הסקודטו. כולם פשוט גרועים.
    הייתה לוקחת את האליפות. אין פה שום ספק בכלל.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קשור מחת לתחת. איטליה אלופת העולם כי האיטלקים הם השחקנים הטובים בעולם. לכן פאלרמו שבסגל שלה יש זר אחד ניצחה. מה שאני מנסה לומר הוא. שליגה שוויונית היא לא בהכרח מראה על ירידת יכולת של השחקנים האיטלקים כפי שניסית לצייר פה. שחקנים איטלקים עדיין מנצחים משחקים בכל העולם כולל איטליה.

8. צ'וצ'ו קמביאסו Member

פאלרמו יכולה לקחת אליפות ואני לא צוחק.

9. gass11 Member

טוטי אתה מבלבל בשכל , איפה העוצמות של מילאן איפה רומא הסוחפת , איפה אינטר שעם סגל כזה צריכה לקחת אליפות בהליכה - הסריה א' שיווינית בגלל שהליגה נחלשה הקבוצות הגדולות נחלשו , בעונות טובות של פעם פאלרמו לא היו חולמים אפילו על מקום רביעי עם פיורה,לאציו,רומא,מילאן,אינטר בגדולתן.
    ולגבי אלופת העולם להזכירך , רומא אינטר ומילאן שופעות בשחקני נבחרת איטלקיים אז נכון השחקנים האיטלקיים הטובים בעולם זה לא נראה ככה בינתיים.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אני כלכך שמח כמעט כאילו הייתי אוהד פאלרמו,כלכך מגיע להם פורצה פאלרמו!! אין מילה אחרת הקבוצה חד משמעית הכי טובה היום בסריה אה מבחינת יכולת.פשוט ככה מדהים,מדהים מדהים מה בנו שם בסיציליה אני פשוט בהתלהבות.דרך אגב אורי פאלרמו שיחקה עם שני זרים,אמאורי וברשיאנו.
    מילאן-תשמעו זה לא מפתיע אותי שפירלו וגאטוסו אחרי המונדיאל האדיר שנתנו עוד לא חזרו לעצמם,הם בקושי קבלו חופש וכבר היו צריכים לחזור כדי להכניס את מילאן לצ'מפיונס הייתי שוקל לתת לשניהם+נסטה וג'ילארדינו חופש קטן להתרעננות,זה בטוח ייעזור.הליגה השנה אומנם חלשה אבל עדיין פאלרמו נראית מדהים.נקווה שיתחילו לבנות משהו רציני בסיצליה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר אז עם שלושה גם סימפליסיו, אבל זה לא העניין. ברור שהליגה נחלשה. אם תדפדפו בטופיק של הקאלצ'יופולי אני הראשון שכתב שזה בטוח מה שיקרה ושזה יהיה כואב. רק ציינתי שזה שהליגה נחלשה לא קשורה בכך שאיטליה אלופת העולם.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שלא,קאפלו מאמן את ריאל המתחזקת שנעזרת בקנאברו שהיה אדיר היום נגד בארסה,זמברוטה אומנם לא נראה כמו זה של הדלה-אלפי אבל זה יגיע.
    אחת הדרכים לחזק את הליגה תהיה החזרת כל השחקנים האלה שהלכו "לאיבוד" רק שבופון לא יעזוב אותנו ונהיה עוד נבחרת לגיונרים.

13. צ'וצ'ו קמביאסו Member

הליגה האיטלקית כבר לא כל כך בין הבכירות ביותר של אירופה הליגה האנגלית והפרדית יותר טובות וגם הגרמנית השנה לא נופלת מאיטליה, זה לא נראה טוב, ויש חולשה כללית גדולה של כל הקבוצות, הליגה אמנם מרתקת אבל זה לא נראה טוב, הליגה נראית רע, וזה חייב להשתנות, תראו למשל באנגליה וספרד יש תחרות ויש מספר רב של מועדונים בכירים שמתחרים בצמרת, באיטליה יובה ירדה ליגה, מילאן נחלשה, אינטר מגמגמת, וזה נראה רע וגרוע מאוד, גם רומא לא כזאת ענקית ויש לה חולשות, אין אף קבוצה שתוקעת יתד, באנגליה כולם ארסנל, יונייטד וצלסי מצויינות, גם בספרד ריאל, ברצלונה, וולנסיה אדירות, בגמרניה יש את באיירן וורדר ברמן, באיטליה יש רק את פאלרמו המפתיעה ואת אינטר ורומא שלא יציבות.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבה לזה כמובן מתוארת במילה אחת - קלאצ'יופולי.
    אתה לא יכול לעשות כזה רה-ארגון להכל ולתקן את הכל ולתת כאלה עונשים בלי לצפות לשינויים והרעה,זו תופעת לוואי שכולם ראו מראש.כולם אמרו וכולם ידעו הכדורגל האיטלקי יצטרך לצבור עכשיו מחדש שנים של החלמה מכל הבלאגן וזה לא הולך להיות קל.

15. Chievo Member

הליגה נחלשה בעקבות פרשת השחיתות זה כבר ברור, יובה חייבת חזרה לליגה, איבוד שחקנים כמו זאמברוטה, קאנאברו, טאבאנו, אימרסון ועוד הרבה ענקים שהלכו לאיבוד זה גם השפיע, זה כבר ברור שנראה חלוץ נוסף במילאן בינואר והיא כבר חושבת על כמה שחקנים, אינטר עם הסגל הכי טוב בליגה מאכזבת, אני לא מבין מה הסיפור של הלוזרית, אולי שינוי מאמן זה יעזור אבל זה לעלום לא יקרה כשמורטי נמצא שם, שחקנים מוכשרים שמשחקים בקבוצות צנועות חייבים לעבור לשחק עם החזקים זה יכול לייצר שחקנים חדשים, ובכך זה גם יעזור לנציגות באירופה לחזור עם תוצאות יותר טובות, שחקנים אלה כמו - סואזו (קליארי), סמיולי (קייבו), די נאטלה ועוד, אז הקבוצות הגדולות קודם חייבים להשתלט על השוק המקומית ואחר כך לחשוב על השוק האירופית, שלמנו מחיר על זה עם איבוד את כל הכוכבים שנזכרו למעלה, ואני בטוח שטאבאנו היה יכול לעזור למילאן יותר מאולביירה או אינזאגי אם רק שמו לב למה שהיה קרוב במקום לחשוב על השחקנים הזרים, אפשר להגיד שהקבוצה האיטלקית היחידה שהתחזקה מהעונה שעברה היא רק פאלרמו עם סגל טוב מאוד, שחקה את זה נכון בשוק ההעברות, כל הכבוד להם קבוצה מעולה שמייצגת כדורגל מעולה.
    בקיצור טעיות שאפשר לתקן בינואר או לפחות בעונה הבאה כשיובה תחזור ויחזור הטעם לקאלצ'יו.