המחזור השביעי לעונת 2018/19 ב-Serie A:: דרבי דלה קפיטלה ומשחק העונה במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏28/9/18.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11
    אתה תשמח לדעת שדלברט נתן משחק מעולה, הגנתית והתקפית.

2. yonmu Member

אם היינו ממשיכים את המומנטום מסוף העונה שעברה היינו יכולים להיות כבר עם פער משמעותי על אינטר ורומא. נראה שהם לקראת יציאה מהמשבר(ון) בעוד אצלנו שום דבר לא ברור, וחבל.

לגבי המשחק הערב:
    - היגוואין וקלדארה לא בסגל (כמו גם מונטוליבו וצמד המגנים). קוטרונה חייב לפתוח כי בוריני לא מתאים למרכז וקסטייחו זה גם הימור פרוע מדי.
    - הקאן לא מתפקד באגף מתחילת העונה. יש גם את קסטייחו וגם את לקסלט שעשויים להיראות יותר טוב שם. מקווה שגאטוזו ינסה אחד מהם.
    - ג'אק גם נראה רע (רוב הזמן) מאמצע העונה שעברה, אז כדאי לנסות את הקאן שם במקומו, בין אם מההתחלה או מאמצע המשחק.

אגב, מישהו יודע אם לוקאטלי איבד את המקום בהרכב או שמדובר רק ברוטציה רגילה?

3. DRORIKO Member

@Franco חייב לאמר שלאט לאט אני מתחיל להבין את מה שכתבת בזמנו על בנטנקור. העונה הראשונה שלו הפתיע אותי, דווקא בגלל הדברים הלא מעודדים שכתבת, אבל זאת היתה עונת רוקי לשחקן צעיר אז היו נסיבות מקלות, העונה ציפינו ממנו להתקדמות אבל זה לא קורה. אז נכון, הוא שחקן טקטי שיודע לכסות שטחים, אחלה חילוף כשאתה רוצה לסגור את המשחק, הבעיה שהוא לא ממש נותן מעבר. התרומה ההתקפית שלו היא אפסית והוא מאד חסר ביטחון עם הכדור. חבר אוהד יובה אפילו הגדיר אותו בתור "ניר ביטון האורוגוואי".

4. cazzo Il Capocuoco

הוא אמור לפתוח בהרכב לפי ההשערות.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הבחור למד לעשות לחץ וזה כבר משהו שהיה כיף לראות. אני מקווה שימשיך ככה ושסוף סוף נקבל נחת מעמדת המגן השמאלי (בימין יש לי תחושה רעה לגבי ורסאליקו).

@DRORIKO זה בדיוק אותה הצורה שהוא שיחק במונדיאל ושפכת עליו סופרלטיבים. הקישור האורוגוואי כולו סתמי (למעט טוריירה), אבל ההבדל בין בנטנקור לוסינו למשל הוא הציפיות.

6. DRORIKO Member

שפכתי עליו סופרלטיבים? אני מאמין לך. מה שכן, ואתה מוזמן לשאול את איציק, כתבתי באותו קיץ בצ׳אט של יובה שצריך לנצל את ההייפ של המונדיאל בשביל למכור אותו(יש מצב שגם כתבתי את זה באייסוקר) זה רק מראה לך כמה לא כ-ז-ה נפלתי ממנו, הרי לא הייתי מעיז לכתוב דבר כזה על דוגלאס קוסטה. בכל מקרה היחס החיובי שלי לבנטנקור היה בגלל שהוא שחקן צעיר שמשחק ביובה, ובהתאם לזאת הוא הפתיע לטובה, אבל עם כל הכבוד לרומנטיקה הוא חייב להשתפר כדי להישאר חלק מקבוצה. מקווה שהבהרתי את עצמי היטב :)

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/18
  7. DRORIKO Member

בדיוק כמו פאזיו גם הוא עשה 1:3 בנגיחה מקרן

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה, אז שלא יפרוש עדיין.

אלעד אוהב/ת את זה.
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה מתכוון למשחק אמצע השבוע מול ספאל, דה זרבי נתן מנוחה לכל ההרכב הראשון פרט לקונסילי ושני הבלמים.

yonmu אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

אתה זה שהתבכיינת אחרי שהעזיבו אותו, אני הסתדרתי טוב מאד עם הערבוש

11. DRORIKO Member

עמרי בוא נחזור רק כמה חודשים אחורה לאותו אצטדיון. נאפולי חנקו אותנו לאורך כל המשחק וניצחו בצדק. אתמול ראית גירסא מיניאטורית של 10 דקות ראשונות ואחרי הגול של מרטנס הם נעלמו לגמרי. אי אפשר שלא לשייך את זה למאמן. אצל נאפולי של סארי היה משחק לחץ אימתני שהיה הורג אותך 90 דקות(או עד שנאפולי היתה מורידה רגל מהדוושה מתוך רחמים על היריבה) היום כבר אין זה. אני גם חושב שזאת היה טעות לעלות עם קישור דליל של שני שחקנים. השלישיה של יובה באמצע פשוט חגגה על זה(אגב אני שם לב לשיפור אצל פיאניץ' בצד ההגנתי).

12. SerieA Il Capitano

העונה ההיא של סארי לא יכולה לחזור. לא מכיוון שאי אפשר לצבור 91 נקודות שוב, אפשרי לעשות זאת, אלא כי זו הייתה עונה היסטורית בה אותם 11 שחקנים משחקים 98% מהזמן. זה גומר אותם, זה לא יעבוד שוב.

13. DRORIKO Member

דווקא אתמול היה הזמן לעשות רוטציה רחבה. אני מדבר על דיווארה שהיה צריך לפתוח לצד אלאן והאמשיק/ז'ילינסקי. אנצ'לוטי לא הכניס אותו אפילו בתור מחליף.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    מה שהיה אז על השולחן זה לא מה שהיה אתמול במחזור ה7, אי אפשר להשוות קבוצות בסיום העונה בהרגשה של הכל או כלום, לתחילת עונה והרגשה של בניה. כדי לתת כזאת השוואה צריך להתייחס גם לקונטקסט ולא רק לזה שאלו אותן קבוצות. נאפולי עברה זעזוע בעמדת המאמן, לצפות שמיד הכל יהיה חלק יותר וטוב יותר רק כי החליפו מאמן או לקטול את אנצ׳לוטי זה שיפוט של צהובון. הדברים עדיין נבנים והאמת שנראה שאנצ׳לוטי עושה עבודה טובה. מן הסתם המבחן יהיה בסוף העונה. אבל הנצחון אתמול לא מוכיח כלום בהקשר הזה.
    הרי לאף אחד אין ספק למי הסגל המנוסה והעדיף, גם בשנה שעברה לא היה ספק. בוא ונראה איך תקדם העונה לפני שמורידים לקרליטו את הראש.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו תחושה רכה לגבי ורסאליקו?
    עניין הפציעות? או שאתה לא בטוח לגבי האיכות שלו?