המחזור השביעי של הסריה A:: דרבי קפיטולינו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏14/10/11.

1. Vanitas Member

קולזה ידע לא לבזבז את עצמו על הספסל של באיירן ולכן גם עוד נראה אותו ביורו.

מה שמצחיק שרומא יכלו לעשות 2-0 מכמה הזדמנויות שהיו להם במחצית הראשונה ולגמור את המשחק. לא ברור למה לאציו התעוררו רק בשניה. ברכות לקבוצה המועדפת עלי בארץ המגף, העיר שוב תכולה!

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/11
  2. eran.m Member

תענוג צרוף של הליגה האיטלקית...

זה היא נראה כמו 50 : 50 השריקה לפנדל, אכן נראה שקאייר באמת מושך את ברוקי ביד השאלה היא עד כמה באמת זה גרם לנפילתו ( או שמחליטים לפי הכוונה של קאייר שהוא אכן התכון לעצור אותו עם היד )
    אפילו אחרי ההרחקה רוב הזמן נראה היה שבאמת רומא מסתדרת לא רע עם החיסרון המספרי.

הפוסטים של מוראד ואנדריי עם הסמויה ענקיים ( סידרה גדולה )
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

:aaa15:

3. 亚历山大帕托 Member

ברוקי בחיים לא היה מגיע לכדור והוא נפל בקלות רבה מדי כשזיהה זאת אחרי הנגיעה של קייאר. הייתי אומר שזוהי אשמתו של הדני שבכלל ניסה לעכב אותו, אבל הייתי כועס מאוד על השריקה אם זה נגד הקבוצה שלי.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חייבים לשנות החוקה. גם אם איכשהו נגיד שופטים מחליטים שמקרה גבולי שכזה זה עבירה ברחבה ופנדל, בחייאת תשאירו את האדום בכיס. מה זה העונש הכפול זה? מספיק נתת לקבוצה השנייה סיכוי של 80 אחוז לשער, מה קשור גם אדום.

5. Muurad Member

בתאכלס, הגזמה של ברוקי או לא, זה אדום ופנדל. לא יעזור כלום לדעתי.

הייתי שמח אם השופט היה מוסיף איזה כרטיס צהוב על ההגזמה של ברוקי אבל אין מה לעשות עם זה. מעצבן, אבל קייאר שלח יד ותפס אותו. הוא עשה מזה מטעמים, אבל העבירה היא עדיין עבירה לדעתי, והתוצאה צריכה להיות אותה תוצאה.

6. עודד (אוהד הצלחות) Member

קיאר לא סגר את ברוקי בזמן, ולכן החליט לתפוס אותו במטרה למנוע ממנו להגיע לכדור, כשאין עוד שחקן אחר שיעצור אותו פרט לשוער. אם ברוקי היה מגיע או לא זאת ספקולציה לא רלוונטית. (והוא כנראה לא היה מגיע, אבל רק כנראה. מי יודע אולי שטקלנבורג לא היה יוצא בזמן? אולי היה מחליק?). אם השריקה הייתה נגד הקבוצה שלי הייתי כועס על בלם שאיחר בסגירה ואז עשה פנדל ברור על שחקן יריבה שהשוער היה כנראה מקדים, לא על השופט.

אני חושב כמו מוראד- פנדל ללאציו, אדום לקיאר, וגם- צהוב לברוקי על התיאטרליות.

7. eran.m Member

זה נראה לי כמו תקדים שלא הייה מעולם.

הסנריו שאתם מתארים שלאציו מקבלת פנדל קאייר מקבל אדום וברוקי מקבל צהוב.

8. 亚历山大帕托 Member

הייתי מסכים גם עם רק צהוב לברוקי על הצגה, בלי אדום ובלי פנדל. הוא בכל מקרה לא היה מגיע לכדור, הרי רק בגלל זה החליט ליפול. מן הסתם שהשופט לא היה יכול להעריך את מהירות הכדור מהזווית בה היה, לכן אני מצדיק את השריקה שלו על הנגיעה של קייאר שאותה כן ראה בבירור.

9. Lupo Member

זאת אומרת שאני יכול להאשים את השופט שלא עמד בזווית הנכונה?

10. 亚历山大帕托 Member

לא.

11. Lupo Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

12. Raulito Madridista

הצטרפתי אתמול לדרבי של רומא כשנותרה חצי שעה לסיום וממש נהנתי. לא רציתי שהמשחק ייגמר למרות האקורד הנהדר בסיום. הכל היה בדרבי הזה, כדורגל, מכות, דרמות, שופט בינוני ועוד.
    הייתי כותב תגובה חריפה על לואיס אנריקה שהשקיע בקיץ כסף רב אבל לא חיזק את רומא בצורה מספיק טובה(או שברומא לא מכוונים לאליפות לנוכח החולשה של אינטר והמשהו שחסר למילאן, והם מסתפקים בלהתמודד על הצ'מפיונס), ולאציו ממש 'שכבה' על השער שלה והפעם באמת וסטקלנבורג היה מסכן - אבל אז השדר אמר שרומא עם שחקן אחד פחות.
    לאציו הייתה כל-כך צמאה לניצחון הזה אחרי חמישה הפסדים רצופים והיא השיגה אותו בצורה ענקית, לא הפסיקה להילחם למרות המשקופים, הקורות(סיסה - וואו!) והמזל הרע שאפף אותה. ללאציו יש קבוצה לא רעה בכלל. הרננדס לא רב-גוני במשחק שלו אבל הוא שחקן מצויין; על קלוסה לא צריך לספר - ווינר גדול וסקורר מצויין, סיסה חד מאוד והקישור דוחף קדימה.
    מהצד של רומא הסתכלתי על שני אקסים של ריאל מדריד לשעבר:
    - גבי היינצה - לטעמי שיחק טוב מאוד וניקה כמעט כל הזדמנות מצד לאציו, עשה גליץ' קריטי לקראת הסיום אבל ללא-הועיל.
    - פרננדו גאגו - מה שגיא כהן אמר עליו? 'פעם אחת שגאגו לא יתן את הפס הכי בנאלי'. ובאמת ככה. הוא רץ בלי הפסקה אבל לא מספיק יצירתי בהתקפה ובהגנה הוא רך.

13. AS R Member

לדעתי ההחלטה של הפנדל לא הייתה כל כך שערורייתית. הייתה שם נגיעה של קייאר וזאת נגיעה של לעצור את השחקן שאסור לעשות אותה.

אין לי בעייה להפסיד דרבי אחד אחרי 5 נצחונות

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/297416_296146400398467_132091026804006_1232698_998884996_n.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/11
  14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי כבר מאות קטעים שמתעדים משחקים, שערים, חגיגות קהל וכו'. אני חייב לומר שהקטע הנ"ל הוא מהטובים שאי פעם נתקלתי בהם. תיעוד ריאליסטי בצורה בלתי רגילה שממחיש את התחושה שבלעמוד בקורבה נורד בסיום הדרבי.

לצפות אך ורק במסך מלא ובאיכות 1080p. אם לא, אל תטרחו, אתם מפסידים 90% מהחווייה.

15. Vanitas Member

ברליינט! (למרות שיש שם איזה אחד עם חולצה של נבחרת אנגליה, מה קשור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )