המחזור השישי בסריה א:: פיורנטינה מאחרת את מילאן במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏24/9/16.

1. gilad16 Member

ההגנה של רומא נראתה מבולגנת מאוד היום
    לא רק ברונו פרס שבאמת נתן מופע אימים הגנתי.

2. SerieA Il Capitano

ז'ואאו מאריו ומוריו פצועים ולא ישחקו היום.

זה אולי יהיה סביל במשחק היום מול בולוניה, אבל בשבוע הבא מול רומא שניהם יחסרו מאד, אם לא ישחקו.

3. SerieA Il Capitano

עדיין מחכה לראות משהו מאדר. במדי אינטר.

4. yonmu Member

מילאן - דונארומה: קלבריה-רומניולי-פאלטה-דהשיליו: קוצ'קה-מונטוליבו-בונאונטורה: סוסו-באקה-ניאנג:
    (ספסל - גבריאל, אליי, גומז, אבאטה, אנטונלי, ואנג'יוני, לוקאטלי, פאסליץ', פולי, סוסה, הונדה, לפאדולה, אדריאנו)
    פיורנטינה - Tatarusanu; Gonzalo, Tomovic, Salcedo; Bernardeschi, Badelj, Sanchez, Milic; Borja Valero, Ilicic, Kalinic

נחמד לראות שאבאטה איבד את מקומו בהרכב (וזה מראה שמונטלה פתוח לשינויים).
    אני מקווה שאנטונלי לא פותח רק כי הוא עדיין מתאושש ולא שדה שיליו וקלבריה מועדפים עליו (עם כל הכבוד להם).

הקישור עדיין נראה מגוחך לדעתי. יש לנו שני קשרים פצועים (פרננדז וברטולאצ'י) שעדיין לא ברור מה הם יכולים לתרום, הספסל עמוס ב4 קשרים נוספים (אם פולי מקבל דקה...) ועדיין מונטוליבו בהרכב. אולי סוסה מיועד לתפוס את המקום שלו בהרכב והוא לא כשיר במאה אחוז, אבל אני בכל זאת לא מצפה לראות קישור חזק מצידנו העונה.

5. Alta Tensione Member

אם יש מקום בו מונטוליבו שנוא בו יותר מאשר בפורום הזה זה פירנצה. מקבל בוז כאילו עזב ליובנטוס.

6. yonmu Member

אם הוא לא היה עובר בהעברה חופשית הייתי אומר שהם עוד הרוויחו מהסיפור.
    האמת, אולי גם ככה הם הרוויחו... :p

בכל מקרה - מחצית חלשה שלנו. אנחנו נוטים לגמרי לצד שמאל (כנראה כי דה שיליו ובונא מצטרפים יותר מקלבריה וקוצ'קה) וכל פעם שמצליחים להתקדם ההתקפה נתקעת אצל ניאנג איכשהו. אני אוהב אותו והוא מוכשר אבל קצת דביל מדי וקצת וואנאבי-סופרסטאר יותר מדי. אולי כדאי להכניס את סוסה\לוקאטלי על חשבונו ולשים את בונאונטורה בשלישייה הקדמית. סוסו די נעלם, אגב.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

*כאן בפורום לא קורה שום דבר. הטוויטר לעומת זאת חוגג עליו כבר שנים. הדבר המשעשע הוא שהדביל הזה מספק להם חומר לבדיחות על בסיס יומי.

*כאשר הקפטן שלך (והנכס הכי יקר של קבוצה דלת אמצעים), בו תמכת במשך שנים, סוגר דיל באמצע העונה האחרונה של החוזה (כמובן שכך זה נראה אז על המגרש) ונוטש את הקבוצה ללא תמורה ואפשרות למלא את החלל במחליף ראוי, זה הרבה יותר גרוע מלהימכר ליובנטוס. עם זאת, השנאה כלפיו מאוהדי פיורנטינה היא כלום לעומת זו של אוהדי מילאן.

--
    הוא כבר נהיה משעמם. החלוץ הטוב באיטליה לשנת 2016.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כתבתי פה, לא כי איבדתי עניין, אני פשוט חורש את ׳קוט ד׳אזור׳ (רצועת החוף של דרום צרפת בין מארסיי לאיטליה) במשך כל השבוע (זה לא שלא הייתי מעודכן, הנייד התריע בכל שער חרף רצונה של ׳מאדאם׳.) חזרתי לניס כדי לראות את המשחק באיזה בר (באלוטלי לא הזמין לראות אצלו) ונהנה בינתיים. אם לא החמצת הפנדל הינו מקבלים במחצית את התוצאה שלה אנו ראויים.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אתה בין הבודדים שמעריכים אותו ידידי, צא וקרא בקבוצות פייסבוק באיטליה, באתרים איטלקים ותראה שהרוב לא סובל אותו ומה לעשות, די בצדק.

10. yonmu Member

משחק נורא.
    החילוף הראשון (ניאנג-לוקאטלי) היה במקום (כמו שכתבתי למעלה), אבל החילוף השני (אנטונלי-בונאונטורה) די אמר שמונטלה רוצה לסגור את זה עם תיקו. אז היו לנו כמה נסיונות לא רעים (הבעיטה בסיבוב של באקה, המהלך האישי של מונטוליבו, הכדור בסיום לאדריאנו), אבל עם איך שהמשחק התפתח - תיקו זה לא רע.
    בכל מקרה, מקווה לראות שינויים למשחק הבא. סוסו בורח מכדורים, ניאנג הולך ראש בקיר, ומנטוליבו הוא מונטוליבו. אולי כדאי לזנוח את ה4-3-3 הזה כרגע אם לפאדולה שווה משהו.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בת זוגי, שצפתה איתי במשחק, אמרה ״כל ה-יצ׳ים לא טובים״. ולנו יש 4 כאלה אז ברור שקשה לנצח. למרות שלא הייתי מפיל את הכול על ה-יצ׳ים, הבעיות הן עדיין אותן בעיות, גם כשאנו שולטים וטובים מהיריבה, אנחנו לא יודעים להגיע למצבים.

12. Alta Tensione Member

@Nesta אני לא מעריך אותו כמו שאתה חושב אלא יותר מנסה להמנע ולעיתים אף לצאת נגד מחול השדים וההתנפלות הילדותית עליו כעל שעיר לעזאזל שעליו מוטלת כל האשמה. מונטוליבו לא שונה מ-95 אחוז מהשחקנים בסגל של מילאן שלא תואמים את הרמה ההיסטורית של המועדון. האם על כל שאר ה-95 אחוז נרשמת התנפלות דומה? ממש לא. זה בסה"כ אינסטינקט אנושי לחפש שעיר לעזאזל להטיח בו הכל כי למי יש כח לחשוב לעומק ולפרק לגורמים משתנים שמשפיעים. יותר קל לחלק את העולם לשחור ולבן וגמרנו סיפור.

ואגב, @SerieA זה עונה לך על חלק מהשאלה ששאלת על אוהדי נאפולי. אני משער שחלק לא מבוטל מהמחאה שלהם זה גם כי הם עוד אולטראס נרגן, ילדותי, המוני ועידרי שחושב שהוא יודע לנהל קבוצת כדורגל טוב יותר מבנאדם שהעלה אותם מהאשפתות. הם קופי אותם סוג של אוהדים שמסתלבטים על מונטוליבו.

מרוצה מאוד מההגנה ומהילדים. אם פאלטה ילמד לשחק בלי ידיים הוא יהיה אחלה בלם.

SerieA, DRORIKO ו-uri אוהבים את זה.
  13. SerieA Il Capitano

סיכום המחזור והעונה:
    יובנטוס ונאפולי יריבו על האליפות ביניהן. אינני יודע מי תזכה.

אינטר, רומא, פיורנטינה ומילאן ייאבקו על המקום השלישי. הן רחוקות מאד משתי המובילות מבחינה מקצועית. אינני יודע מי תזכה.

בשנה הבאה, קרב מחומש על האליפות בין יובנטוס, נאפולי, רומא, אינטר ומילאן.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/16
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. Roma מנהלים

במקרה הטוב תיהיה עוד קבוצה שתדגדג את יובנטוס. חותם גם העונה על אליפות של הזברות.

בהקשר של המאבק על המקום השלישי, אני רוצה להאמין שאנחנו ברמה אחת מעל שאר הקבוצות אבל חוסר היציבות בנוסף לחוסר מחץ מהתקפה וההגנה שפשוט לא יכולה לשמור על שער נקי יכולה לגרום לנו לבעיות.

רומא העונה בחוץ: תיקו ו-2 הפסדים. מביך.
    ברונו פרס? מכרו לנו חייזר שמחופש למגן הנפלא מטורינו.

15. Raulito Madridista

אני אמשיך לעקוב אחרי השיאים של טוטי ולשמוח מהגולים שלו אבל אני ממש לא עף על רומא בשום שלב, יחד עם ההדחה הדי עלובה מליגת האלופות ע"י פורטו. לא צופה נלהב במשחקים, אני מודה, אבל עושה רושם שההגנה גרועה כמו בעונה שעברה, 8 שערי זכות ב-6 משחקים זה די והותר והרקורד הגרוע ביותר מבין קבוצות הצמרת.
    אצל נאפולי אני אוהב את הגיוון ההתקפי והיא היכולה שמסוגלת לקרות תיגר על האליפות העונה אבל אני מניח שבשלב מאוחר יותר יסתיימו כוחותיה, בעונה שעברה זה היה צ'אנס בלתי-חוזר. ואין אלופה כמו יובה לגנוב משחקים כמו האחרון עם איזה שער דרד'לה, היא יכולה לכתוב על זה ספר. לפחות מחבר שמתאמן איתי בחדר כושר שמעתי הרבה ביקורות על ההרכבים של אלגרי השנה.
    אינטר ניצחה אמנם את יובה אבל מעבר לכך סיימה רק בשתי תוצאות תיקו בסאן-סירו וככה לא מגיעים לשום מקום, חוסר היציבות הזה די מאכזב הייתי אומר והגיע הזמן שיהיה שם מבקיע בולט חוץ מאיקארדי. אתמול פרישיץ' הבקיע אבל זה לא מספיק.