המחזור השישי בסריה A :: זמאן מובס בטורינו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏28/9/12.

1. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אני חושב שכל איטליה עדיין לא מבינה איך חלוץ כמוהו נשאר בקבוצה כמו פאלרמו.
    ללא ספק בזבוז...

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/12
  2. 亚历山大帕托 Member

הוא לא היה מצליח באף קבוצה גדולה ואולי אפילו דרג ב' לא היה מתאים לו. שחקנים כמוהו תפורים על קבוצות כמו פאלרמו.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה כאילו גספ ייבש את מיקומו רק בשביל לראות אותו מתפוצץ היום, איזה שחקן גדול. בכלל, מחזור מטורף בליגה.

4. Muurad Member

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

היה משחק מאוד בינוני בפאריס אבל מה שחשוב זה הנקודות וטוב שנאפולי ניצחה, נרצה או לא היא ככל הנראה ה"אנטי-יובנטוס" היחידה שנותרה. אינסינייה הזה ממזר קטן, חבל שמצארי לא נותן לא יותר דקות.

פצצת השיעמום ניצחה 5-1 בברגמו, תוצאת המחזור לדעתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נאפולי לוקחת 3 נקודות במשחק קשה מאוד. אינסינייה עם תרומה משמעותית בגול - איבד כדור בצורה רשלנית במרכז השדה, ההתקפה של סאמפ נגמרה בידי השוער שהוציא מתפרצת מהירה ומדויקת שנגמרה בפנדל ואדום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx נאפולי התקשתה מאוד היום, אבל התקפה אחת מצוינת הספיקה לה להשיג את השער, שיחד עם האדום הפך את דקות הסיום לטיפה קלות ורגועות יותר משאר המשחק.

אני מאמין שאילולא דברים שלא קשורים נטו בפן המקצועי, היה לו סיכוי לא רע להצליח גם בקבוצות גדולות מפאלרמו. בכל מקרה אני מודה שיצא לי לראות שחקן כזה, גם אם לא היום, ואשמח לראות ממנו כמה שיותר במעט שנותרה לקריירה שלו.

7. Muurad Member

מעניין אם פסקארה מצליחים להחזיק את וויס אצלהם בינואר אגב.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

וייס נראה לי גדול מדי על פסקארה, אבל מתאים מאוד לסגנון האיטלקי. קבוצות כמו פיורנטינה ולאציו ייהנו ממנו מאוד, ועם העובדה שהוא מסיים חוזה השנה אני מאמין שתהיה תחרות גדולה עליו.

יש סיכוי שהשער העונה יהיה -לא- זה של מיקולי?

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן או לא, הם ירוויחו עליו הרבה מאוד כסף אם ימשיך ככה.

והיכן יניב שכבר הוריד אותם ליגה אחרי שני משחקים? 3 משחקים ללא הפסד, 2 נצחונות רצופים, 7 נקודות, לא רע בכלל עבור קבוצה שלא מעט סימנו אותה כיורדת בטוחה עד לפני חודש.

לטעמי 3 הקבוצות החלשות בליגה כיום נמצאות בדיוק במקומות הראויים להן (ופאלרמו למרות ההתפוצצות ממש לא שוס, והלוואי שירדו בגלל זאמפ), למרות שאני חייב להגיד שיהיה חבל לי על קייבו אם תרד, תמיד סימפטתי אותם. קליארי פשוט נוראית, למרות שסוף כל סוף, יש להם מגרש נורמלי ורציני, אבל הם משחקים פשוט זוועה, ראיתי את המשחק מול פסקארה בלינק, ואני חושב שהתוצאה מאוד משקרת. איך לעזעאל הפסדנו לסיינה רבאק?! איזה השפלה...

10. Muurad Member

זה העניין, אם הם רוצים להרוויח כסף הם חייבים למכור בינואר. אבל מצד שני הסכום כסף הדיי נמוך שיקבלו בהתאם לנסיבות כנראה לא יהיה שווה את המכה המקצועית שהעזיבה שלו תביא.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

נשאר עם ההימור שלי מטופס הטוטו בכל הנוגע לפסקארה. יש מצב שטעיתי אבל בשתיים האחרות.

12. Alta Tensione Member

וג'ילארדינו ממשיך את ההתאוששות שלו עם צמד לרשת של קטאניה (4-0). יש מצב שבגיל 30 הוא סוף סוף למד להסתדר בלי פראנדלי?

13. Jimmy Jazz Member

באג'ו, סיניורי, די-ואיו ועכשיו גם ג'ילא... מעניין מה בדיוק באווירה הבולונזית גורם לחלוצים מעבר לשיאם לחזור להציג יכולת כה גבוהה כבר עשור וחצי. מצד אחד אני שמח עבור ג'ילארדינו שחוזר להפגיז, מצד שני אני קצת מבואס עבור גביאדיני. בקצב הכיבוש הזה של הכנר הוא לא יזכה ליותר מפירורים העונה.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה צוחקים עליו ומזלזלים בו, אבל ג'ילא יגמור את הקריירה בתור אחד הכובשים הגדולים בתולדות הליגה. הוא רק בן 30 ועם סגנון המשחק שלו הוא בקלות יכול להמשיך ולכבוש בקצב סביר ומעלה לפחות לעוד 3-4 עונות.

עוד 2 שערים והוא משתווה לדי-נטאלה.
    עוד 3 שערים והוא משתווה למאנצ'יני, אינזאגי(!) וג'יג'י ריבה.
    חסרים לו 30-35 שערים (הישג ריאלי אם יתן 2-3 עונות טובות) כדי להגיע לאיזור של באטיסטוטה ודל-פיירו.

היחסים שלו לא מדהימים והוא שיחק יותר משחקים מרוב השחקנים שנמצאים בטווח שלו מבחינת כיבוש כולל של שערים, אבל בסופו של יום יהיה קשה מאוד להתווכח עם המיקום המאוד גבוה שבו יסיים בטבלת מלך השערים של הסרייה A לדורותיה. סיכוי סביר מאוד שהוא יגמור בטופ 10.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואור, אני לא יודע עדיין איך לאכול את וייס. יש לו הרבה כישרון ברגליים, אבל הוא נתפס אצלי קצת בתור דריבליסט קטן שאוהב לפעמים ללכת עם הראש בקיר בניסיון להפגין עוד קצת מהכישורים שלו ומעדיף את זה על פני פעולות פשוטות יותר שבאמת יועילו לקבוצה שלו. הוא גם מחפש ליפול אחרי שהדריבלים שלו לא הולכים ובאופן כללי יש עליו פוזה קצת גדולה מדי של כוכב (גדולה מדי ביחס לכלום שהוא עשה עד עכשיו בקריירה שלו). הוא חשוד אצלי.

ואני די בטוח שלפסקארה יש אופציית להארכת חוזה.