המחזור השישי בסריה A:: סופר סוף שבוע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏30/9/11.

1. AS R Member

כמו רומא שהובסה 4-0 בבית מול אינטר לפני איזה שלוש שנים והאוהדים שלה עודדו אותה כל המשחק.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

במשחק ההוא אוהדי מילאן נשארו עד הסוף, היו מעטים שיצאו בעשר-חמש דקות האחרונות של המשחק וגם זה הגיוני בהחלט וקורה בכל משחק.

יופי של תוצאות עד כה, שיימשך גם מחר.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/11
  3. Muurad Member

קשה לעכל את ההפסד בגלל המחצית הראשונה אבל זה מה יש.

יופי לראות את מאייקון חוזר והוא נראה טוב, עם ווסלי שיחזור במקום ריקי אנחנו נראה מצויין.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחצית הראשונה היה ברור לכל שאינטר קופחה אבל כל קבוצה מתישהו תפגע ותרוויח מטעויות שיפוט. אז נכון שלא הגיע פנדל וצהוב ראשון לאובי ולמרות זאת, מגיעות מחמאות לשחקנים של מצארי שהשיגו את מבוקשם בצורה משכנעת, בעיקר במחצית השנייה.
    לקחת שש נקודות ולכבוש שישה שערים נגד שני המילאנזיות כבר בפתיחת העונה הוא לא דבר של מה בכך, שנותן דחיפה מוראלית עצומה לדרומיים לקראת המשך המאבק על הסקודטו שלדעתי הם מספיק טובים כדי להיאבק עליו.

אגב, ניצחון ראשון לנאפולי נגד אינטר בסן סירו מאז 1994.

5. AS R Member

הדבר הכי מביך במשחק לפי דעתי היה הרבע שעה האחרונה, שהשחקנים של נאפולי פשוט התמסרו בחלק המגרש שלהם באין מפריע והקהל הנאפוליטני צועק עולה על כל מסירה.
    יש גם דרך להפסיד, אבל אינטר פשוט התפרקה אחרי הגול והאדום בצורה מביכה למדי. ברור שיהיו האשמות על השיפוט וזה מוצדק אבל זה לא סיבה לתבוסה ההיסטורית הזאת. (מעניין כמה היה נגמר אילו קבאני היה משחק)

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שאותם אוהדי מילאן הם אתה, יואב והחבר'ה מקהילת אוהדי מילאן בישראל.

סיכום המשחק:
    1- עד ההרחקה אינטר שיחקה את המחצית הכי טובה שלה העונה, לרגעים חשבתי שאני צופה באינטר של מאנצ'ו או באינטר של מוריניו, שאפו לראניירי על זה.
    2- אין לי כוח להתלונן על השופט, אבל אם נשיא בית המשפט העליון aka אנדריי אמר שאינטר קופחה, אז לא צריך להרחיב עוד.
    3- אין לי מושג על מה עומר מדבר, אבל אוביי שחקן מאוד מצויין ביחס לגילו, התרומה ההגנתית שלו היא אדירה, צריך לשפר את התפקוד שלו בהתקפה ואז נקבל קשר דפנסיבי צעיר וברמה גבוהה.
    4- אלבארז, לא הבנתי את ההתלהבות ממנו אחרי המשחק ברוסיה, והמשחק היום לא שינה את דעתי, הוא עדיין חסר תועלת, היה עדיף לשחק עם קאוטיניו במקומו.
    5- נגאטומו, אם בעבר הוא היה מבחינתי אפס, כלומר לא מזיק ולא מועיל, היום מבחינתי הוא שלילי, כלומר מזיק. אני מוכן לסבול את קיבו כמגן שמאלי כל עוד לא אראה את הפרצוף של נגאטומו בהרכב.
    6- לוסיו, לא משנה אם הוא עושה את ההגנה של אינטר חזקה יותר, ולא משנה כמה הוא תורם למשחק ההתקפה של אינטר, בעיניי אין לו מקום בהרכב, קבוצה כמו אינטר לא צריכה לסבול את ההפקרות שהוא עושה, ראנוקיה חייב לשחק במקומו.
    7- מייקון, אני מקווה שהשנה יש לו חשק לשחק, המשחק של אינטר משתפר פלאים כשמייקון במיטבו, וראינו את זה במחצית הראשונה.
    8- למרות ההפסד הכואב ופתיחת עונה מזעזעת, אינטר עוד יכולה להציל את המצב. אני לא רואה קבוצה אחת באיטליה שהיא יוצאת דופן, כל הקבוצות החזקות הן באותה רמה פחות ויותר, ואם ראניירי יחליט שנמאס לו ממקום שני, אינטר יכולה לזכות באליפות.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אתה חייב להזכיר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx זה מה שאני ראיתי, לא ראיתי כאלה שעזבו מוקדם יותר אבל אולי אנדריי ויואב ראו אחרת.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יכול להבין גם את אלה שיוצאים בדקה 70 ו-75...הם משלמים כסף, כואב להם, לא בא להם לראות את התבוסה הקרבה או את המשך המשחק. אפשר להאשים אותם? זה אומר שהם לא אוהדים? הם הראשונים שיהיו שם גם במשחק הבא...אני יכול להבין אותם. זה קורה.

מוחמד הגזמת טיפה עם עניין האליפות...אני קונה מקום 3. יש משחקים כאלה ויש התפרקויות כאלה, השאלה מה אינטר תעשה בעוד שבועיים בקטאניה, יש לה אפשרות לחזור לעצמה, נקווה שזה יקרה.

9. Milanista Member

הזכיר קצת את הדרבי השני של עונה שעברה.

10. 亚历山大帕托 Member

http://i51.tinypic.com/33da914.Xxx

טפסים כאלה אני מוכן להפסיד כל יום. לשים על ניצחון של אינטר זה באנקר, כל תוצאה טובה לי.

11. Muurad Member

רק לחדד כי נראה לי שאני היחיד ששיבחתי אותו אחרי אותו משחק - הכוונה לא הייתה מבחינת כדורגל נטו, כי בזה כמו היום הוא לא מועיל ואנמי בלי שום ביטחון ליזום וליצור, ומתי שכן אז הוא לא מצליח - אלא בעיקר על ההשקעה והעבודה שלו במגרש ושריפת השטחים שלו(רץ איזה 12 קילומטר עם הרבה ספרינטים)

מסכים לגבי אובי אגב, אני אישת אוהב את ההשקעה והאנרגיות שלו - אומנם לא כשחקן פותח בעתיד אבל במצב הנוכחי של הקישור שלנו בטוח שכן. עם העובדה שהוא עדיין צעיר ומשתפר הוא יופי של שחקן לסגל.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/11
  12. cazzo Il Capocuoco

תמיד יש כאלה שעוזבים את המשחק לפני שהוא נגמר (בדרבי התחילו כבר לעזוב רבע שעה לפני הסיום), ואותי זה די מעצבן, אבל אני מבין אנשים שאומרים: "מחר לימודים/עבודה" אך זה לא רלוונטי להיום וגם לאותו דרבי (שהיה בשבת בערב), כי ראשון הוא יום שבתון.

13. עודד (אוהד הצלחות) Member

הרוב המוחלט, כולל אותי, את יניב, את אנדריי ואת יואב נשאר. עידוד לא כל כך היה לאורך המשחק בכל מקרה בגלל הסכסוך של האולטראס. ואנחנו גם עודדנו, כמה שארבעה-חמישה אנשים יכולים לעודד באצטדיון של 85,000 איש.

14. 亚历山大帕托 Member

תמיד רואים כמה מאות אנשים עושים את דרכם החוצה לפני שריקת הסיום במצבים כאלה, וזה כלום לעומת עשרות האלפים שנמצאים באצטדיון. גם כשהקבוצה מובילה יש אוהדים שממהרים להקדים את העומס ביציאה.

15. אלי מתחן Member

בזמן האחרון יש הרבה יותר הרחקות מבדרך כלל, אולי החוק היבש אומר משהו כזה, אבל אני לא רואה שום היגיון בלהרחיק שחקן ולתת פנדל אלא אם נעשה משהו מכוון כדי למנוע שער. השופטים צריכים להפעיל יותר שיקול דעת, יותר מדי משחקי כדורגל נהרסים בשבועות האחרונים בשלבים המוקדמים.