המחזור השישי בפרמיירליג: This Wheel's on Fire

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏20/9/19.

1. alexshw Member

עם מחמאות לא הולכים למכולת. בטח אצל רומן.

2. Clichy COYG

לואיז חרבנא וסוקרטיס רע - הכל נכון, ועדיין אנשים לא מבינים עד כמה ג'אקה מחרב לנו את המשחק. מה שהכי ממחיש את זה הוא הנתון שאלעד הביא לפיו אנחנו מקום רביעי בליגה בספיגת בעיטות למסגרת מאז שאמרי מונה. זה נתון של קבוצת תחתית שאסור בתכלית האיסור שיהיה, והרבה מזה בגלל ג'אקה (בנוסף לטוריירה שפתח רע וגנדוזי שלא מספיק טוב הגנתית).

אובאמיאנג מדהים, ליטרלי סוחב אותנו על הגב. אני מרגיש רע שהעזתי לחשוב על למכור אותו בקיץ.

owen11111, Scouser Tommy ו-אלעד אוהבים את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקוע בעבודה, מחליט להקליט את המשחק שלנו ולצפות בו בערב בלי לדעת את התוצאה. משתיק את כל ההתראות והקבוצות שאני חבר בהם כדי לא להיחשף לתוצאה.
    חבר (אוהד ליברפול) מתקשר להתייעץ בנושא מסוים, לפני שאני מנתק הוא זורק עקיצה על אותו הפסד מביך שלנו.
    מי האמין שאוהד ליברפול יציל אותי מעצמי.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  4. Footballover Member

אני בטוח שהיינו יוצאים עם משהו היום ומעוד הרבה משחקים אם היה לנו אגף ימין נורמלי. זה לא נתפס כמה התקפות וויליאן ואזפילקווטה מחרבים, הם כ"כ past it שזה כואב לראות, אפילו היום כשהם נתנו משחקים יחסית טובים ביחס למה שהתרגלנו לראות.

אנשים מסתלבטים על זה אבל אנחנו נהיה קבוצה אחרת עם ג'יימס ואודוי באגף הזה, כמו שאנחנו קבוצה אחרת עם קאנטה (ולא משנה באיזה תפקיד הוא משחק).

ליברפול קבוצה פסיכית, הם כ"כ מנוסים ואמינים שאני לא אתפלא בכלל אם הם יגיעו שוב לשלבים הסופיים בצ'מפיונס. סלאח היה נראה כמו פח אשפה, מאנה לא באמת איים, פירמינו כמעט לא היה מעורב, ועדיין הם ניצחו משחק חוץ קשה כשעד הדקה ה-60 זה לא היה מצ'אפ בכלל.
    מה שקלופ עשה שם מעורר הערצה.

5. oranfu Member

אגב, "הנדרסון אירגן את הבעיטה החופשית"...
    טרנט אומר שהנדרסון בכלל רצה לבעוט אבל טרנט וסלאח סיכמו ביניהם מה לעשות.

6. Ori8 Member

מחצית שניה פשוט איומה. הזלזול הזה בשליש האחרון היה בלתי נסבל. היו שם מהלכים שהם פשוט רשלנות פושעת. דקות שלמות בהם יכולנו לתת את השלישי ואת הרביעי ולהרוג את המחצית השניה ובמקום זה זלזול. חצי שעה אחרונה בה עשינו פשוט הכל כדי לספוג. ניצחון סופר חשוב במגרש בו תמיד קשה לנו וכמובן עם כפית מוציאים לנו את הלבלב.

7. Rushie Member

מאסיב. הגיע הזמן שנבוא למגרשים כאלה ונוציא 3 נקודות. הדקות מאז השער של קאנטה היו קשות, החילופים השיגו בדיוק את האפקט ההפוך ממה שהם היו אמורים להביא.
    ייקח לי עוד זמן להתרגל לזה שאנחנו חוטפים 2-1 בדקה 70 ולא מסיימים באיזה תיקו או הפסד מביך.

מאטיפ איבד לגמרי את בטשואיי ומאונט בהזדמנויות שלהם בסוף המשחק אבל עד אז היה סלע. לקח כל כדור באוויר ועל הקרקע.
    קאנטה בשער שלו עשה לפאביניו סחרחורת וגם בכל המחצית השנייה וגם לאורך כל הסופרקאפ כשאני עכשיו נזכר בזה. אני עוד נזהר עם המחמאות לפאביניו כי עדיין מרגיש לי שיותר מדי דברים קורים לידו והוא עדיין לא הבוס שהייתי רוצה שיהיה במרכז מגרש, במיוחד כשיש מולו שחקנים זריזים.

ההתקפה וגם ווינאלדום והנדרסון היו ביום לא מדהים אבל נהדר לראות שבמצבים הנייחים אנחנו ממשיכים בדיוק מאיפה שהפסקנו בעונה שעברה. איום תמידי.

owen11111 ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  8. Scouser Member

אגב, אדריאן נהדר. עשה כמה פשלות במשחקים הראשונים אבל הוא נתן כמה הצלות אדירות גם היום.

Esomech ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי אתה אומר את זה?

10. Clichy COYG

לא אומר שלואיז מושלם (ממש לא) אבל הבן אם ירד מרודיגר וקאנטה לפאקינג סוקרטיס וג'אקה, איך אפשר היה לדעת נטו על סמך ההופעות שלו? אצלנו זה פשוט מתפרץ בצורה הרבה יותר חזקה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסתכל על המשחק היום ומנסה לחשוב האם קלופ הוא גאון בגלל נסיבות חיצוניות או בגלל נסיבות שהוא גורם להם.

מצד אחד, הוא לקח אליפות אירופה ונתן פייט לאליפות לסיטי עם הסגל הכי רחב ויקר שכניראה היה בפריימר לייג וכמובן עם פפ על הקווים, והוא עשה את זה עם בלמי הרכב כמו מאטיפ (בעשר הדקות האחרונות שמר אוויר והשאיר שני שחקני צ׳לסי לבד בתוך הרחבה, יש לך רק משימה אחת וגם בזה אתה מפשל), לוברן (כל מילה מיותרת), לאלנה (מרגע שנכנס למשחק השליטה בכדור הפכה להיות 70/30 לטובת צ׳לסי, כל לחץ קטן עליו גורר איבוד שלו), ועוד כל מיני בינונים שאם היו משחקים תחת אולה ביונייטד נניח הם היו מסריחים את המגרש ועולים לנו בנקודות כל משחק וכולם היו אומרים שזה שהם מקבלים דקות בקבוצה גדולה זה הסימן הכי גדול לכישלון שלה.

מצד שני, קלופ מבחירה לא רכש שחקנים בקיץ, קלופ מבחירה שולח אותם למערכה לפעמים בסיטואציות סופר רגישות ומורכבות, וזה מרגיש שמהרבה מהשחקנים האלה אם לא כולם קלופ מחזיק (כשאת חלקם הוא זה שהביא כן), אז זה כאילו קלופ מכניס את עצמו לכל מיני בורות ומלכודות רק כדי לצאת מהם בדרך שמעוררת התפעלות אבל מצד שני גורמת לך לחשוב למה ליברפול צריכה את זה? מה שחקן כמו לאלנה נניח תורם לליברפול בטח במשחק וסיטואציה כמו היום? למה לקחת משחק והרכב שהיו בדרך ל2-0 קליל ולסבך את עצמך (מה שמלמד גם על בניית הסגל על ידי אותו קלופ)?

לא מובן לי הקטע הזה עם קלופ, ויש מצב שבמרתון מול קבוצה כמו סיטי זה יכול להיות ההבדל, המשחקים האלה שגם הגאונות של קלופ לא תעזור והסגל הקצר עם שחקנים שלא מתאימים לרמה יעלה לליברפול בנקודות.

12. k_700 Member

בסיידר זה מתאזן עם אותם משחקים שדלפ היה מגן, קומפאני קשר התקפי וסטרלינג בלם.

ה׳ נתן ה לקח.

13. oranfu Member

בוא אני אגלה לך משהו משה.
    בליברפול, בניגוד ליונייטד (למרות שאתה מנסה לטעון אחרת), אין תקציב בלתי נגמר. גם בכלל לא קרוב לזה.

בגלל שיש מגבלות תקציב, לא עושים רכש משמעותי בלי עבודת הכנה מטורפת. היתה כזו עם פקיר אבל לא היו שלמים עם הבדיקות הרפואיות אז ביטלו.
    אם מביאים שחקן ב50 מיליון וזה לא עובד, לא מביאים עוד אחד כזה גם בקיץ הבא.

קלופ רצה עוד שחקן התקפה הקיץ ועוד מגן שמאלי. הכתבים של המועדון אמרו את זה נון סטופ לפני ובמהלך הקיץ. רק מה, לא מכרנו אף שחקן בסוף (גרויץ', ווילסון, לוברן...) אז הסכום שהיה לכזה רכש הוא מינימלי.
    לא לשכוח שנתנו חוזים חדשים לסלאח, פירמינו ומאנה. זה כסף. ההעלאות של שלושתם ביחד זה כמעט כמו המשכורת של ראשפורד...

יבואו האופטימיים ויגידו ששומרים את הכסף לקיץ הבא בשביל אמבפה\סאנצ'ו\האברץ.
    אולי.
    מה שבטוח שקלופ מוציא מהסגל שלו מעל ומעבר.

אני לא שולל שהוא באמת חושב שלוברן\לאלאנה באמת לא פח אשפה של שחקנים. זה שלאלאנה נכנס היום (או מתישהו) זה מרתיח.
    אבל הרי הוא היה מוכן למכור את לוברן בקיץ. לוברן בכלל לא רואה ספסל אצלנו. מה לעשות שאף מועדון לא מוכן לקחת אותו?
    אין לי ספק שגם את לאלאנה היו שמחים לזרוק, אבל למכבי חיפה אין כסף בשבילו.

הסגל קצר, אבל זה מה יש. זה לא בגלל קלופ, זה כי אין תקציב מפלצתי.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה גם בגלל קלופ, יש לו אמונה אינסופית בשחקנים ובסופו של דבר יש לזה 2 צדדים במטבע, מהצד הראשון זה מחרפן כי הוא נותן המון דקות לשחקנים שחלקנו חושבים שהם בינוניים ומהצד השני זה לא מקרי שהוא מאמן שמוציא 100% מהשחקנים שלו.
    זה לא רק בגלל התקציב.
    אני משוכנע שהוא תופס מלוברן ומלאלאנה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

מה זה תופס? הוא מתישהו אמר על שחקן שלו משהו שלא נשמע כמו 100 אחוז אמונה בו?
    ככה קלופ, מפרגן לשחקנים כל הזמן.
    דיי בטוח שגם לסקרטל הוא כל הזמן פירגן בתקשורת וברגע שיכל הוא מכר אותו.
    גם ללוקאס פירגן ופירגן והראה לו את הדרך לאיטליה.

יכול להיות שהוא מחזיק מהם.
    מצד שני, זה הרי ברור שהוא היה מוכן למכור את לוברן הקיץ אבל אף אחת לא הסכימה לתת כסף.