המחזור השישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/9/10.

1. TonyAdams Member

גדול!
    כדורגל מודרני, שנת 2010 ועדיין צריך להחליף כדור כי הוא איבד לחץ...

2. אבו Member

משחק אגרסיבי וחזק אבל האיטלקי פחדן מידי לטעמי, בבית ועם סגל שחקנים כמו שלו- יש מקום לעלות עם קצת יותר התקפה. טבז בודד ולבד מדי ביותר מדי פעמים, יש מקום להכניס את אדבאיור החלאה שיוכל לעשות צרות להגנה של צ'לסי.

3. THE STRETFORD END Member

משחק בקצב טוב,מאוד פיזי והשופט משתדל לא להפריע ונותן לו לזרום.

בוייטה במזל עדיין על המגרש,לפחות 2 צהובים ברורים שלו,
    האחד שתפס את דרוגבה במתפרצת של צ'לסי ועצר אותו מלהכנס לרחבה ולקבל רוחב מאנלקה,
    פעם שנייה נכנס בדרוגבה שעשה תנועה ללא כדור.

4. Ryan Giggs11 Member

איך לא היה פנדל על דרוגבה?בפוטבול מה שבויאטה עשה זה אסור.

5. THE STRETFORD END Member

לא בטוח שזה היה ברחבה,אבל עבירה ברורה.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדמה שצ'לסי מגיעה למצב טוב מתי שרק מתחשק לה. לפני המשחק חשבתי שייגמר תיקו עכשיו אני חושב שצ'לסי תנצח.
    כמה שבלאמי חסר לסיטי, ממש לא ברור לי למה הוא שוחרר.

7. איגור .פ. Member

השיפוט במשחק נחמד אבל לא מושלם ,למרות שהשופט מנסה לתת למשחק לזרום ,הוא היה צריך להוציא אדום לזבלטה בכניסה המכוערת שלו באיבנוביץ' ובויטה במשחק אגריסיבי מידי.

הסיטי צריכים להגיד תודה לשופט שהם עדיין לא קיבלו אדום.

8. אבו Member

הגזמה, הכניסה של זבלטה ממש לא שווה אדום.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק גדול באיסטלנדס. קצב מעולה, התאבדויות בכל מקום במגרש, ובינתיים התוצאה מוצדקת, המשחק שקול.

אבו, אני לא מסכים איתך לגבי המערך של מנצ'יני. הוא משחק עם בויאטה וזבאלטה כמגינים שזה פוטנציאל לצרות, פלוס מרכז ההגנה הבעייתי ממילא - הוא לא יכול להרשות לעצמו לעלות במערך יותר התקפי, בתנאים האלה, מול צ'לסי. דרוגבה, מאלודה ואנלקה משחרים לטרף מקדימה וזאת יכולה להיות טעות קשה מאד.

במרכז השדה שחקני האמצע של סיטי ברשות דה-יונג פרא האדם עושים עבודה מצוינת, ראמירז נראה כמו שחקן עם הרבה איכויות אבל הוא עדיין לא התרגל לליגה הזאת, היו כמה פעמים שהוא ניסה להתמזמז עם הכדור קצת ומיד הותקף באכזריות ע"י שניים ואפילו שלושה שחקנים.

קולו טורה בינתיים במשחק גדול, נותן את כל מה שיש לו.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נראה טוב מבחינתנו עד שהשחקנים מגיעים לאיזור של ה-20 מ' ליד השער של צ'ך.
    מילנר חלש במחצית הזאת, אמנם כרגיל מאוד נמרץ וזמין לכדור אבל לא מעט איבודים ורק הכנסת כדור אחת טובה לטבס שנבלמה ע"י טרי, אדם ג'ונסון לדעתי צריך להיכנס ואני לא מבין למה הוא לא פתח(למרות ששיחק באמצע השבוע בקרלינג קאפ), בהתקפה טבס מאוד בודד עד עכשיו, הוא עושה את הפעולות טוב מחוץ לרחבה אבל זה לא מועיל שאין עוד שחקן ברחבה כמו אדבאיור שיכול להוסיף אם ייכנס.
    ד"א זה רק אני או שרואים שיפור גדול אצל סילבה בבחינה הפיזית? כבר לא מפחד להיכנס לעימותים פיזיים ולשים את הגוף שצריך.

צ'לסי משחקת עם דרוגבה, אנלקה ומאלודה בהתקפה וגם במתכונת הנוכחית הם שווים שער, יהיה מעניין לראות אם ומתי מנצ'יני יהמר על התקפה ויוותר על שחקן יותר הגנתי לטובת שחקן התקפה.

11. רמי Member

סיטי היו טובים יותר, אבל יוצאים בזול מהחצי הזה, הרבה בגלל העבירה של בויאטה על דרוגבה=פנדל.

האגף הימני של צ'לסי פחות או יותר לא קיים (שזה מעודד מאוד לקראת שבוע הבא, כי זה הצד החזק שלנו=ארשבין+קלישי מבחינה התקפית). זבאלטה ומילנר חוגגים שם על איבנוביץ שלא יקבל עזרה מאנקלה גם עוד 90 שנה.

לדעתי מנצ'יני יחפש לשנות את המשחק (כי הוא יכול בניגוד לאנצ'לוטי), לקראת דקה 70 (בהנחה שעדין יהיה 0-0) ויכניס את ג'ונסון לצד ימין מה שיכול לפתוח את המשחק ולהפוך את סיטי למסוכנים יותר. השאלה האם הוא "יקח סיכון" ויוציא את אחד משלשת האמצע שלו או "ילך על בטוח" ויוציא אחד מהשלשה הקדמית.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Chelsea are drawing 0-0 at HT in the PL for the first time since Boxing Day 2009 v Birmingham, who also had Joe Hart in goal.

13. George Best Member

אני היחיד שחושב שהאופציה הכי קטלנית שסיטי יכלו להציב באגף שמאל מול איבאנוביץ' הכבד זה...קרייג בלאמי? (כן, אני מודע לכך שהוא כבר לא בקבוצה..).
    איפה הוולשי ה"טריקי" כמו שהפרשנים באנגליה אוהבים להגיד לעומת מילנר הטוב אך הצפוי?
    במיוחד כשאתה משחק עם חלוץ בודד וגם הוא כל הזמן חוזר אחורה לקבל כדורים...

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/10
  14. אבו Member

איזה שער, איזה כישרון. וולד דאן קרלוס, יופי סיטי!

15. xArtur Member

טבז אוהב להבקיע נגד צ'לסי,הא?