המחזור השישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/9/11.

1. Jack Wilshere Member

גם לדה חאה יש חלק בגול. לא יכול להיות ששוער לא יוצא לכדור גובה שנופל ברחבת החמש.

פיל ג?ונס אכן מפלצת עם פוטנציאל אדיר.

הבריטניה זהו המגרש הקשה ביותר בעולם כיום לדעתי.

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

צודק, מעדיף לשחק בקאמפ נואו ואולד טראפורד מאשר בסטוק...

3. Emile Zelicky Member

זה היה חייב להיות פאול על אברה, השחקן של סטוק נכנס לו ברגל.

4. Jack Wilshere Member

נו, הבנת בדיוק למה אני מתכוון. אני לא מדבר על המגרשים של הגדולות. תן לברצלונה לשחק בבריטניה, והם מקבלים הלם תרבות...

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/11
  5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביחס לרמה האמיתית של הקבוצה הביתית זהו ללא ספק מגרש הבית הקשה ביותר בעולם. הפער בין משחק בית מול סטוק למשחק חוץ מולם הוא עצום.

כשמדברים על כמה הליגה האנגלית קשה מתכוונים בדיוק למשחק חוץ בבריטניה סטדיום...

6. Mellow29 Kopite

לא ראיתי את המחצית הראשונה אבל אם למישהו מגיע לנצח על סמך היכולת במחצית השנייה, זה אך ורק לסטוק.

איכשהו זה יגמר באיזה שער עצמי של שואקרוס בדקה ה95, אבל המשחק הזה די עודד אותי בלי קשר לתוצאה, כי למרות ההפסד שלנו שם נראנו הרבה יותר טוב, וזה לא דבר של מה בכך כי קבוצה מעולה כמו מנ' יונייטד של העונה נכשלת בך.

7. -sAndmAn- Member

עם גלמים כמו ברבטוב ואוון בחוד קשה שלא

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא ההחמצה הגדולה בסיום היתה של גיגס (כנראה ככה זה אחרי שבקיץ התעסקת בעיקר להבקיע לגיסתך)...

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אם לקחת את הצד החיובי (חוץ מזה שלא הפסדנו במשחק שבקלות היה יכול להיגמר כך), אני מניח שבזה הרגע נגמרו כל הדיבורים על יונייטד הקבוצה המושלמת, ברצלונה החדשה וכו'. אנחנו קבוצה טובה מאוד וזהו, לא ברצלונה ולא כלום, יש לנו עדיין נקודות תורפה, הדברים ילכו מאוד קשה, בדיוק כמו בעונה שעברה ובאלה שלפניה.

יש לנו הרבה מזל עם לוח המשחקים עכשיו, נגד באזל מבחינתי פרגי צריך לעלות עם מאקדה ודיוף בחוד ועם יחזקאל פראייר בהגנה, נגד נוריץ' עם הרכב זהה להיום, ואז יש פגרה בינלאומית.

10. Strawberry Fields Member

הוא היה יוצא מצולק לכל החיים אילו היה נולד וחי פה בארץ. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

11. שםמשתמש Member

בגדול יש לא מעט דברים חיוביים.

ההגנה הייתה מצויינת. השוער היה מצויין. בעיקר ג'ונס, פרדיננד ואברה עשו כל מה שהם היו צריכים.
    פלצ'ר לדעתי במשחק טוב, בעיקר החל מאמצע המחצית הראשונה (בערך). אנדרסון התעורר רק באמצע המחצית השנייה, עד אז הוא היה חלש. זה טוב שפלצ'ר מתחיל לחזור לכושר.

בהתקפה, אואן וברבאטוב לא עשו כלום, וגם יאנג ראה ימים טובים יותר. נאני היה מצויין ונתן גול פנטסטי.

בסה"כ תוצאה לא רעה במקום קשה מאוד, בלי השחקן הכי חשוב של הקבוצה (רוני) וגם הרננדז נפצע מהר. עם אואן וברבאטוב כחלוצים, במקום כזה, ואיבוד נקודות ראשון רק במחזור ה-6, אפשר להיות מאוד מרוצים. אנחנו גם עדיין מקום ראשון. תזכרו שלא היה לנו משחק קל אחד (על הנייר), בעוד לסיטי וגם לצ'לסי היו כמה משחקים קלים ביותר. שבוע הבא מול נוריץ' אנחנו אמורים להיות בהרפייה ביחס לתחילת העונה. צריך לעלות בהרכב ראשון, אין סיבה לתת מנוחה כששבוע לאחר מכן יש פגרה.

12. WellNeverDie Member

אבל אל תשכח ששיחקו בלי רוני היום, וכשברבאטוב על המשבצת שלו כולם נראו מתים מסביב. אני לא אומר שבלי רוני לא נוכל לנצח, אבל צריכים משהו שעובד המון, עם טכניקה ושעושה המון תנועה. הייתי מעדיף לראות את וולבק וצ'יצריטו, אבל וולבק רק חזר מהפציעה.
    גם החיסרון שלנו במרכז ממש בולט - בלי קלברלי אנחנו נראים פח, וגם אנדרסון חלש בכמה רמות. אני במקום פרגוסון מנסה לשחק עם ג'ונס באמצע אחרי שסמולינג ונמניה חוזרים.

תיקו בבריטניה זאת לא תוצאה בסדר גמור, ובהחלט בהתאם לחוסרים שלנו היום ולהתנהלות המשחק.

מעניין אותי מה מצבם של רוני, צ'יצריטו ואוונס (בתקווה שאוונס ישב עוד קצת זמן בחוץ).

13. שםמשתמש Member

תזכור שרוני לא שיחק. זה בערך ברצלונה בלי מסי, ועוד במגרש קשה מאוד. לא רק זה, קיבלנו התחלה קשה בטירוף לליגה, חוץ ממשחק אחד בודד, כולם קשים בעשרה הראשונים. גם היום לא נראנו רע בכלל בהתחשב בנסיבות, והיינו קרובים לנצח בכל זאת.

14. Eric Cantona Member

אנחנו לא ברצלונה וכנראה לא נהפוך גם לקבוצה של פעם בדור כמוהם. אין שום פסול בזה, אפשר לקחת את כל התארים גם ככה.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטוק כבר סיימו בבריטניה סטדיום העונה בתיקו עם יונייטד ועם צ'לסי וניצחו שם את ליברפול. זה מה שנקרא מבצר ביתי.